hehe heb wel het mailtje gehad maar niet aan gedacht het hier even te melden.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:51 schreef Sjowhan het volgende:
Valt me tegen dat de weekend-off sale van 10% op de gehele collectie hier niet vermeld stond
Zet 'STYLISH' neer bij het afrekenen.
Ah echt? Ik dacht juist dat ik ooit gelezen had dat het heel duur was.quote:Op maandag 25 augustus 2008 14:10 schreef PeRi het volgende:
Ligt aan het aantal artikelen dat je hebt en hoe zwaar het is.
Ik heb meestal een klein pakketje (kleding) en heb nooit meer dan 6 à 7 euro betaald. Kost echt geen drol en je hebt het vaak binnen een paar dagen thuis.
Mijn ervaring is dat vrijwel alles van Asos groter valt dan de kleding in Nederland.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 13:53 schreef Morpheus2002 het volgende:
Weet iemand of de polo shirts voor mannen bij Asos groot of klein vallen? Heb ze liever wat strakker dus dan neem ik denk ik S
nog steeds niets binnenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 09:08 schreef mymoodfentje het volgende:
heb net wat schoenen en zonnebrillen besteldhopelijk goede levering
quote:We gaan maandag 29 september weer bestellen.
Uiterlijk 23.00 dient de printscreen van je betaling gemaild te zijn.
De verzendkosten van Asos zijn 85 cent per persoon, de verzendkosten binnen NLD komen daar nog bij. Die zijn afhankelijk van hetgeen je bestelt.
Retour sturen kan nog steeds: je stuurt het (op eigen kosten) naar ons op, en wij zorgen dat het bij Asos komt.
Mailen kan naar: alina7992@hotmail.com ovv Asos 29-09
Ik zal me even inlezen daar op het forum. Heb een jas gezien die ik wil bestellen en heb nu geen CC op het moment. Via dat forum heb je geen cc nodig als ik het goed begrijp dus?quote:Op zondag 21 september 2008 20:12 schreef schatje het volgende:
Er is wel een nieuwe bestelronde op Ellegirl forum, sluit 29 september 23:00.
[..]
Goede info thnx!quote:Op zondag 21 september 2008 20:51 schreef WHATSHESAID het volgende:
Nee, je moet dat meisje gewoon even een mailtje sturen met dat je graag meebestelt. Zij bestelt dan voor de hele club mensen en stuurt het naar jou toe zodra het binnen is. Ze is betrouwbaar, heb al meerdere keren met haar meebesteld.
quote:Op dinsdag 23 september 2008 21:49 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Wat voor schoenen ben je van plan te gaan bestellen? Van een 'gewoon' merk als Vans, Adidas of Converse?
Want er zijn daar ook een hoop voor mij onbekende merken, die wel tof zijn, maar waarvan ik gewoon niet weet hoe ze vallen.
ja klopt, de maatvoering verschilt heel erg per merk, ik heb schoenen van maat 41 t/m 43, kun je helemaal niets mee op deze manier, het fijnste is nog altijd om gewoon in de winkel schoenen te passen, maar ja...deze schoenen heb je hier nergens, misschien wel schoenen die er op lijken maar dan weer veel duurder dan bij asos.comquote:Op woensdag 24 september 2008 01:17 schreef NoralyZ het volgende:
Hm, ik zou dan toch voor UK 8 gaan, ik heb 41 en een keer UK 7 besteld en ik vond ze toch wat klein. Maar ja, ik ben een meisje en de schoenen waren van Diesel.. dat maakt natuurlijk ook uit, omdat ze niet van ASOS zelf zijn..
Het werkt!quote:Sub total: ¤62.42
(Click here to remove 15% off) Discount: ¤-9.36
Delivery: ¤12.41
Grand Total ¤65.47
quote:Op woensdag 24 september 2008 11:52 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[ afbeelding ]
Vind deze voor dat bedrag (35 euro) best wel tof.
Is ook eigen merk.
das heel mooi, ik heb zelf ook op veel sites gekeken waar ze van die kortingscodes voor asos.com hadden staan maar die werkten niet meer.quote:Op woensdag 24 september 2008 03:31 schreef wizarddragon het volgende:
Beetje googlen op ASOS + Discount Voucher en eerste link aangeklikt
Save 15% off all Menswear and Mens Grooming Products
15% kortingscode (Expires: 20th October 2008): STYLISHAUTUMN
Ff uitgetest:
[..]
Het werkt!
Kut het gaat alleen tot maat 45,5quote:Op woensdag 24 september 2008 11:52 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[ afbeelding ]
Vind deze voor dat bedrag (35 euro) best wel tof.
Is ook eigen merk.
Goede zaak!quote:Op woensdag 24 september 2008 03:31 schreef wizarddragon het volgende:
Beetje googlen op ASOS + Discount Voucher en eerste link aangeklikt
Save 15% off all Menswear and Mens Grooming Products
15% kortingscode (Expires: 20th October 2008): STYLISHAUTUMN
Ff uitgetest:
[..]
Het werkt!
Zeker, voor 20 oktober dan maar even bestellen.quote:
Ga je zelf nog bestellen dan?quote:Op zaterdag 27 september 2008 12:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Zeker, voor 20 oktober dan maar even bestellen.
Denk het eigenlijk wel jaquote:Op zaterdag 27 september 2008 12:19 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ga je zelf nog bestellen dan?
Zijn zeker erg tof!quote:Op woensdag 24 september 2008 11:52 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[ afbeelding ]
Vind deze voor dat bedrag (35 euro) best wel tof.
Is ook eigen merk.
Indd, wil ik ook heel graag wetenquote:Op zondag 28 september 2008 11:00 schreef Gordon_Shumway het volgende:
@SatanicWarrior: Laat even weten of ze groot of klein uitvallen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |