Ik heb een keer van een meid een drankje gekregen. Een vriendin heeft et al van te voren gezegd dat ze het voor me ging halen.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 11:27 schreef oddman het volgende:
[..]
Te oud om deze fout te mogen maken, laat ik het daar op houden.
Enne... niet haar een drankje aanbieden, da's te standaard, maar haar jou een drankje laten aanbieden, da's de kunst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[quote][img=12,12]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/1.gif[/img] Op dinsdag 2 juni 2009 02:28 schreef 8D het volgende:
Netzoals die mensen die nog aan het posten zijn rond deze tijd op Fok! Kansloos gewoon :') !
[/quote]
Nou sorry hoor maar geen van je verhalen zijn grappige versierblunders.quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:57 schreef tijnbrein het volgende:
Een aantal jaren geleden vond ik een meisje leuk. Ik ben met haar aan de praat geraakt. Op een avond fiets ik met haar mee als ze naar huis gaat om haar thuis te brengen. Wij praten een beetje en zei zo van ik vind die en die jongen leuk en wie vind jij leuk. Ik zeg dus die fietst nu naast mij. Zij lacht en zegt ik vind jouw aardig en verder niet. Op dat moment kon ik wel door de grond zakken.
En toch nog een paar maanden achter haar aangelopen zonder verder resultaat. Na wat gezeik heb ik ook geen verder contact meer met haar gehad. Maar dit staat in een andere topic beschreven hier.
Verder ben ik laatst op een festival een leuk meisje tegen gekomen alleen ik durfde haar nummer niet te vragen. Kom ik haar op een ander festival weer tegen vertelt ze over een jongen die zij leuk vind ik dacht shit. Maar eigenlijk vind ik het niet echt erg want ik wil eigenlijk alleen vrienden met haar worden en dan misschien meer als dat er in zit. Nu heb ik haar nummer nog steeds niet. Maar ach zo erg is dat nu ook weer niet. Hier heb ik zelfs een topic over geopend.
Verder ben ik niet echt handig op sociaal gebied en mijn versierpogingen zijn tot nu toe nog niet succes vol geweest. Een versier poging voor is een meisje een email sturen met een tekst. Hoi wil je een keer uit met mij.
Geen versierblunder.
Een aantal jaar geleden met oud en nieuw stond ik te zoenen met een jonge vrouw. Wat zij vond het lekker om over mij pas geschoren hoofd te strelen. Dus een vriend van mij dacht dat ik die vrouw leuk vond. Maar dat was niet zo. Ik vond het alleen lekker dat zij mijn hoofd streelde.
Wees blij dat ie het topic een beetje in leven houdt!quote:Op maandag 25 augustus 2008 20:34 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Nou sorry hoor maar geen van je verhalen zijn grappige versierblunders.
Met verhalen die nergens over gaan?quote:Op maandag 25 augustus 2008 20:51 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Wees blij dat ie het topic een beetje in leven houdt!
Nee maar ik ben ook niet grappig dus dat verklaart weer een hoop.quote:Op maandag 25 augustus 2008 20:34 schreef SimtekF1 het volgende:
[..]
Nou sorry hoor maar geen van je verhalen zijn grappige versierblunders.
quote:Een aantal jaar geleden met oud en nieuw stond ik te zoenen met een jonge vrouw. Wat zij vond het lekker om over mij pas geschoren hoofd te strelen. Dus een vriend van mij dacht dat ik die vrouw leuk vond. Maar dat was niet zo. Ik vond het alleen lekker dat zij mijn hoofd streelde.
Jij valt op jongens? Die snap ik niet, maarja inderdaad hou je wel het topic een beetje levend.quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:57 schreef tijnbrein het volgende:
Wij praten een beetje en zei zo van ik vind die en die jongen leuk en wie vind jij leuk. Ik zeg dus die fietst nu naast mij.
Hij bedoelt dat degene die hij leuk vindt, naast hem rijdt op dat moment. Kortom, dat meisje dusquote:Op maandag 25 augustus 2008 21:07 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Jij valt op jongens? Die snap ik niet, maarja inderdaad hou je wel het topic een beetje levend.
Nou je hebt wel wat voor je vriend over, echte Liefdequote:Op maandag 25 augustus 2008 21:38 schreef Nouwk het volgende:
Of de eerste keer dat mijn ouders zijn ouders ontmoeten ging mijn vriend met zijn vrienden helemaal los in hun keet. Mijn ouders waren helemaal verbaasd maar alles was alsnog gezellig. Totdat.. Mijn vriend en ik bij de wc even gingen knuffelen en hij ineens besloot naar de wc te rennen en ook nog eens naast de pot te kotsen. -_- Waarop ik het natuurlijk (? GH) op kon ruimen, aangezien iedereen ver heen was(Zijn moeder heeft de hele avond alleen maar gezegd 'Je moet hem keihard dumpen wat een jongen wat ee jongen' keer 100 ongeveer op een dronken toon ^^)
Het is zo'n romanticus.
ik zeg niksquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |