Ja Huub is echt flikker hij stond Amanda ook te bedreigen hebben jullie daar caps van ???quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef ach het volgende:
[..]
Heb je ook caps van hoe die triesteling Amanda staat te bedreigen?![]()
quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef tutjehola het volgende:
Zou ik kunnen annuleren omdat ik streams wil kijken![]()
Probeer het, je weet maar nooitquote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef tutjehola het volgende:
Zou ik kunnen annuleren omdat ik streams wil kijken![]()
Alsof jij niet agressief zou worden van zo'n enorme bitch! En hij heeft haar niet geslagen, das toch wel een verschil..quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef ach het volgende:
[..]
Heb je ook caps van hoe die triesteling Amanda staat te bedreigen?![]()
Ach die trut dreigt vaak zelf genoeg met d'r 'jij moet ook eens naar buiten', dan kun je er wel een voorstelling bij maken uit wat voor milieu ze komt.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:25 schreef ach het volgende:
[..]
Heb je ook caps van hoe die triesteling Amanda staat te bedreigen?![]()
Ga anders ook even aangifte doenquote:Op vrijdag 6 april 2007 10:26 schreef Je_weet_wie_ik_ben_online het volgende:
Ja Huub is echt flikker hij stond Amanda ook te bedreigen hebben jullie daar caps van ???
HuubEric
![]()
als t ff te gek word dan kan het wel ineens hequote:
Er zijn genoeg webcams via het internet te vinden waarbij je op plekjes in Afrika diertjes kunt zien grazen, voor het geval dit je te erg wordt. Face it, dit is waar 't programma om draait.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:28 schreef Katewalker het volgende:
En de adrenaline stroomt weer door mijn lijf....wat een apekooi daar...dit gaat nooit meer goed komen..er moet er gewoon één weg...en niet Huub! Brian was zeer handtastelijk en Huub wist wat hij deed...jammer dat Silvia hem wegduwde want Brian kookte van woede terwijl Huub gewoon (nou ja gewoon ) in pestmode stond...
Laten we het hopenquote:Op vrijdag 6 april 2007 10:29 schreef schatje het volgende:
Dit wordt weer een heftige dag.
Ik denk dat dat best meevalt.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:32 schreef jacqjacq het volgende:
brian en amanda zijn zeer licht ontvlambaar , dus dat is een voordeel op dit moment, ze staan te koken
*sluit zijn streams weer voor een week*quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:35 schreef partyyboyy het volgende:
Zet ik na een week weer eens de streams aan, omdat er gewoon geen zak aan is, gebeurt dit weer.
Dat is echt een dikke EXIT voor Brian hoor met z'n kopstoot!!! ( http://www.youtube.com/watch?v=Vs_4V2xPuRU )
Maar goed, Brian zal er wel WEEEEEEEEER niet uigestuurd worden.
KUTPROGRAMMA!![]()
Alleen vergeet Huub dat er door de redactie niets gedaan wordt aan het "geweld" wat Brian met Huub doetquote:Op vrijdag 6 april 2007 10:32 schreef jacqjacq het volgende:
huub gaat vandaag de conrontatie opzoeken.
ik denk dat hij heel goed weet hoe ver hij kan gaan, hij heeft geleerd van de vorige keer en volgens mij zal hij zich niet laten uitlokken tot een klap.
brian en amanda zijn zeer licht ontvlambaar , dus dat is een voordeel op dit moment, ze staan te koken
quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:28 schreef AnTjUh het volgende:
natasia zegt
ze hebben geoogst en nu zijn ze aan het zaaien![]()
Inderdaad zit me nu alweer constant te irriteren aan die Brian.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:35 schreef getl0st het volgende:
[..]
*sluit zijn streams weer voor een week*
Ik heb je net geantwoord en een topic voor je geuptquote:Op vrijdag 6 april 2007 10:36 schreef havefun het volgende:
Wat een tering stream weer, ze haperen als een gek
iemand die haar wil pakken moet eerst beschermende kleding aan, zo'n anti asbestpak. Je krijgt iets als je enkel maar naar haar wijst.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:38 schreef DaanDobber het volgende:
Pak Tacia maar als je zo dapper bent!
dezequote:Op vrijdag 6 april 2007 10:16 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Problemen met streams
heb hem voor je geupt. Heeft mij erg geholpen
Fout. Dit is waar het programma op gaat eindigen. Conflicten zijn prima maar die moeten wel opgelost kunnen worden. Dit programma behoort nog 2 jaar door te gaan. Dat gaat echt niet lukken als het conflict in een oorlogfase zit. Deze groep hersteld niet meer. Ze hebben bij de redactie een echt probleem.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:30 schreef Judah het volgende:
[..]
Er zijn genoeg webcams via het internet te vinden waarbij je op plekjes in Afrika diertjes kunt zien grazen, voor het geval dit je te erg wordt. Face it, dit is waar 't programma om draait.
Het gaat over het gedrag van hoe ze momenteel met elkaar omgaan.quote:Op vrijdag 6 april 2007 10:39 schreef Sarah-Louise het volgende:
Ik val net binnen, maar kan iemand me even bijpraten waarom Sylvia zich wil distantieren? Ik hoorde haar Huub en Eric vragen 'begrijpen jullie het?', maar kan het niet terugvinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |