Tofquote:Op woensdag 4 april 2007 14:17 schreef SnowDoggg het volgende:
[..]
http://news.sky.com/skynews/livenewsevents![]()
Sinds wanneer boeit Pasen Iran een ene moer?quote:Op woensdag 4 april 2007 15:16 schreef koen_pijl het volgende:
De engelsen worden vrijgelaten door Iran in verband met pasen. Zie CNN.
CNNquote:Op woensdag 4 april 2007 15:20 schreef EricT het volgende:
nog niets gezien
een paar nukes denk ikquote:Op woensdag 4 april 2007 15:20 schreef -skippybal- het volgende:
Wat zou Blair hebben moeten geven voor die "gift"??
Dit, dus.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:21 schreef DeX090 het volgende:
[..]
Sinds wanneer boeit Pasen Iran een ene moer?
Een ontvoerde Iraanse diplomaat?quote:Op woensdag 4 april 2007 15:20 schreef -skippybal- het volgende:
Wat zou Blair hebben moeten geven voor die "gift"??
Alsof het echt een cadeautje is. Er zullen echt wel dingen gegeven/beloofd zijn.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:22 schreef MrData het volgende:
Ja zo kan het ook he..illegaal mensen gevangen nemen en daarna weer vrijlaten onder het mom van een cadeautje..gek.
quote:Op woensdag 4 april 2007 15:25 schreef NorthernStar het volgende:
Een tijdje terug ging het hier over de PR kwaliteiten van Iran.
Dit was een slam dunk.
De VS en de UK en de scheve verhoudingen in de VN verbaal op de sodemieter geven en afsluiten met een pardon voor de 15 Britten.
Sinds het Iran goed en aardig en vroom doet lijken.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:21 schreef DeX090 het volgende:
[..]
Sinds wanneer boeit Pasen Iran een ene moer?
Maar was het wel illegaal? Zowel Iran als GB geloof ik niet op hun woord.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:22 schreef MrData het volgende:
Ja zo kan het ook he..illegaal mensen gevangen nemen en daarna weer vrijlaten onder het mom van een cadeautje..gek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |