Yeah right, je bent gewoon te dom om die linkjes in de OP te plaatsen.quote:Op donderdag 5 april 2007 17:46 schreef Disana het volgende:
Ik vind het genoeg op de topics te wijzen. Iemand opent een COS om daar mee te lezen, mogen we toch aannemen... zo snel zal er dus niet op een link geklikt worden. Het voordeel van verwijzingen i.p.v. links is dat wie de COS opent niet ook nog eens hoeft rond te kijken of de #'s nog wel kloppen.
Maar dat is mijn mening. Als ik deze of een soortgelijke standaardtekst niet mag/kan gebruiken omdat er dan boze gezichtjes komen, open ik gewoon geen COSsen meer![]()
Ja, ik schuimbekte zo dat ik de tuin in moest rennen om m'n toetsenbord schoon te houden... de buren keken verbaasd op. Geloof je het zelf?quote:Op donderdag 5 april 2007 17:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik zie alleen Black_King even quasi-serieus zeuren, en jij gilt meteen schuimbekkend dat je nooit meer een COS opent ook al hangt je leven er vanaf.![]()
juistquote:Op donderdag 5 april 2007 17:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik bedoelde wat Kleinzusje ook bedoelde: als je het makkelijk wilt doen en gelijk alle links mee wilt pakken dan moet je de OP waar ze compleet in staan quoten en dan uit die quote kopieren en plakken.
Staat alles in 1 keer zoals het staan moet.... compleet met werkende links.
Het was dus vooralsnog geen commentaar van Kleinzusje maar een tip, dezelfde tip die ook al een stuk of wat keer in het FB-topic staat.
Er is geen enkele verwachting mbt enorme OP's met foto's, overzicht van 1045 COSsen en dergelijke.
Die OP van Kleinzusje van vanmorgen (COS 1043) was dan ook een grapje omdat zij al over COS 1043 begon toen Ian_Nick met de voorbereidingen van COS 1000 bezig was.
Het gaat alleen maar om dat simpele stukje tekst, met links naar het updatetopic, de SlowChat en recentelijk ook dit topic, dat is dus simpelweg een kwestie van kopieren uit de quote van een OP met werkende links.
Dat stukje TT verklaring moet ook geen probleem zijn lijkt me.
Ja, maar dat zag ik dus pas LATER. Er is helemaal niets aan de hand, geloof mequote:Op donderdag 5 april 2007 17:44 schreef kleinzusje het volgende:
[..]
Ik gaf je de tip om de linkjes te plaatsen, dat is alles
Hee, stom teer zieltje....quote:
Kun je nu ook zelf zo'n Diazepammetje nemen? Ik heb niets gezegd tegen kleinzusje, laat staan iets vervelends. Ik was even weg.quote:Op donderdag 5 april 2007 17:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het was dus vooralsnog geen commentaar van Kleinzusje maar een tip, dezelfde tip die ook al een stuk of wat keer in het FB-topic staat.
Top ! Teer zieltje is weer gerust. En weet je, nu dit topic vol raakt wordt het nog lastigerquote:Op donderdag 5 april 2007 17:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, maar dat zag ik dus pas LATER. Er is helemaal niets aan de hand, geloof me![]()
Anders ga je in een kist 6 voet onder de grond liggen, dan heb je nóg minder gezeur aan je mooie hoofdje.quote:Op donderdag 5 april 2007 17:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, ik schuimbekte zo dat ik de tuin in moest rennen om m'n toetsenbord schoon te houden... de buren keken verbaasd op. Geloof je het zelf?![]()
Maar inderdaad, ik hoef geen gezeur, en de beste manier om er niet door verveeld te worden is geen COS te openen![]()
Dat had ik dus wel gedaan, en ik heb de links er bewust uitgehaald omdat dat uiteindelijk makkelijker te kopieren is. Want die linkjes veranderen, en dan moeten mensen gaan zoeken of ze vergissen zich. Het was maar een ideequote:Op donderdag 5 april 2007 17:48 schreef APK het volgende:
[..]
Yeah right, je bent gewoon te dom om die linkjes in de OP te plaatsen.![]()
Blijf dan ookquote:Op donderdag 5 april 2007 17:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Kun je nu ook zelf zo'n Diazepammetje nemen? Ik heb niets gezegd tegen kleinzusje, laat staan iets vervelends. Ik was even weg.
Is je schaamhaar al weg ?quote:Op donderdag 5 april 2007 17:52 schreef APK het volgende:
Gert, ga trouwens GVD die OP van de COS eens fixen.![]()
Straks gaat het hier weer een half topic over een huilie die het verschil tussen selecteren en een quote kopieren niet weet.
Jij had liever een COS vol off-topic discussie over de OP gezienquote:Op donderdag 5 april 2007 17:53 schreef Gert het volgende:
[..]
Anders ga je in een kist 6 voet onder de grond liggen, dan heb je nóg minder gezeur aan je mooie hoofdje.
Kon niet, want Brian was aan het zingen en dat kan ik alleen door het open raam in de tuin aanhorenquote:
Die heb ik niet nodig, maar ik maak er dan ook geen "principekwestie" van omdat ik te beroerd ben om even een OP te quoten voor ik op kopieren klik..quote:Op donderdag 5 april 2007 17:52 schreef Disana het volgende:
[..]
Kun je nu ook zelf zo'n Diazepammetje nemen? Ik heb niets gezegd tegen kleinzusje, laat staan iets vervelends. Ik was even weg.
Nee, ik had liever een fatsoenlijke OP gezien.quote:Op donderdag 5 april 2007 17:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Jij had liever een COS vol off-topic discussie over de OP gezien![]()
Die heb je wel nodig als je dingen gaat roepen die niet kloppen. Ik heb niets tegen kleinzusje gezegd maar jij suggereert dat ik commentaar op haar heb gehad in de COS. Neem er eigenlijk ook maar tweequote:
Speciaal voor jou nog een keer: ik zal het niet meer doen.quote:Op donderdag 5 april 2007 18:00 schreef Gert het volgende:
[..]
Nee, ik had liever een fatsoenlijke OP gezien.
Dat is om iedereen behalve het gestaalde kader te ontmoedigen er een te openenquote:Op donderdag 5 april 2007 18:03 schreef petraa het volgende:
Wat een gezeik over die KUT OP
Dan moet je toch eens gaan lezen want ik heb nergens gesuggereerd dat jij commentaar op kleinzusje hebt gehad, wat ik wel suggereer is dat je haar uitstekende tip negeert...quote:Op donderdag 5 april 2007 18:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Die heb je wel nodig als je dingen gaat roepen die niet kloppen. Ik heb niets tegen kleinzusje gezegd maar jij suggereert dat ik commentaar op haar heb gehad in de COS. Neem er eigenlijk ook maar twee![]()
Wat kun jij doordenderen op punten die je uit je duim zuigtquote:Op donderdag 5 april 2007 18:04 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan moet je toch eens gaan lezen want ik heb nergens gesuggereerd dat jij commentaar op kleinzusje hebt gehad, wat ik wel suggereer is dat je haar uitstekende tip negeert...
Kom jij weer olie op het vuur gooien terwijl we hier net concensus aan het bereiken waren?quote:Op donderdag 5 april 2007 18:03 schreef petraa het volgende:
Wat een gezeik over die KUT OP
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |