Vrouwenquote:
misschien kun je voortaan beter vooraf backuppenquote:Op zaterdag 7 april 2007 21:00 schreef qu63 het volgende:
verdomme
Weer een harde schijf die er mee stopt, en weer degene met al mn muziek![]()
![]()
dan maar de schijf van pa aansluiten en alles daarheen backuppen
ik heb nog een recovery proggie, en dat gaat alles naar een andere schijf doen.quote:Op zaterdag 7 april 2007 21:08 schreef osho het volgende:
[..]
misschien kun je voortaan beter vooraf backuppen
misschien moet je gewoon een zooi weggooien. lijkt me dat je nooit 800 gig aan mp3 kunt luisterenquote:Op zaterdag 7 april 2007 21:12 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik heb nog een recovery proggie, en dat gaat alles naar een andere schijf doen.
En ik heb te veel om te backuppen
20 gig vrij, 800 gig te backuppen
60 gig aan muziek, waarvan een groot gedeelte in FLAC en DTS/AC3, de rest is windows/programma's en tv-seriesquote:Op zaterdag 7 april 2007 21:20 schreef osho het volgende:
[..]
misschien moet je gewoon een zooi weggooien. lijkt me dat je nooit 800 gig aan mp3 kunt luisteren
Ist niet een beutje overdreven?quote:Voor de downtime, excuses. Het is rot dat je een dag niet op FOK! kunt. Geloof me, onze ergernis is die van jou, vermenigvuldigd met het aantal users dat FOK! moest missen. Mede daarom wordt een volgende actie zoals deze iets beter gecontroleerd alvorens 'm te doen.
Waarschijnlijk lukte het hem verder niet deze dag vol te krijgen.quote:Op maandag 9 april 2007 09:59 schreef Isegrim het volgende:
Zometeen autorijles. Ik weet ook niet wat die instructeur bezielt. Hij wilde per se afspreken op Tweede Paasdag.
Misschien hoopt hij dat het nog rustig is op de weg en hij deze les dan ook weer overleeftquote:Op maandag 9 april 2007 09:59 schreef Isegrim het volgende:
Zometeen autorijles. Ik weet ook niet wat die instructeur bezielt. Hij wilde per se afspreken op Tweede Paasdag.
Nouhou, het gaat best goed.quote:Op maandag 9 april 2007 10:06 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Misschien hoopt hij dat het nog rustig is op de weg en hij deze les dan ook weer overleeft
Ik had oorspronkelijk afgesproken op tweede paasdag, kwam ik pas later achter en toen afgezegd.quote:Op maandag 9 april 2007 09:59 schreef Isegrim het volgende:
Zometeen autorijles. Ik weet ook niet wat die instructeur bezielt. Hij wilde per se afspreken op Tweede Paasdag.
kon je het niet gooien op gewetensbezwaren ?quote:Op maandag 9 april 2007 09:59 schreef Isegrim het volgende:
Zometeen autorijles. Ik weet ook niet wat die instructeur bezielt. Hij wilde per se afspreken op Tweede Paasdag.
Ow, dan gaat het inderdaad hartstikke goedquote:Op maandag 9 april 2007 10:09 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Nouhou, het gaat best goed.Ik heb nog niemand doodgereden.
Dat meen je nietquote:Op maandag 9 april 2007 10:29 schreef Memento-Mori het volgende:
Goedemorgenben benieuwd hoe druk we het gaan krijgen (jaja ik mag aan den arbeid
)
Ja hoor, ik zit al klaar in mn ikeakloffiequote:
Is wel leuk verdienen inderdaadquote:Op maandag 9 april 2007 10:30 schreef Memento-Mori het volgende:
Ja hoor, ik zit al klaar in mn ikeakloffie
kort dagje 12 tot 17.30 uur en 200% loon is natuurlijk wel fijn
Haaaaiquote:
Goed planquote:Op maandag 9 april 2007 11:04 schreef Geartsjuh het volgende:
Haaaai. Het is zeker lekker weer! Ik denk dat ik vandaag even een terrasje ga pakken
. Et toi?
Heb je dus wel een lekker dagje vrijquote:Op maandag 9 april 2007 10:59 schreef -Trinity- het volgende:
Raar genoeg is de C1000 vandaag niet open trouwens, normaal blijven ze op elke mogelijke dag open (zondagen enzo).
True, ik heb al een eindje gewandeld, bijgebruind op het balkon en een stuk gelezen over het Romeinse recht voor een werkstuk.quote:
Derde. 't Begint een beetje te komen nu. Vandaag veel geoefend met bochtenwerk en schakelen; volgende keer hellingproef.quote:Op maandag 9 april 2007 10:12 schreef Reya het volgende:
Hoeveelste rijles is het nu?
de 1e en 2e les alleen rechtuit in de eerste versnelling ?quote:Op maandag 9 april 2007 13:22 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Derde. 't Begint een beetje te komen nu. Vandaag veel geoefend met bochtenwerk en schakelen; volgende keer hellingproef.
Nee. geen idee, maar omdat hij het altijd al doet, heb ik me er nooit zorgen om gemaakt. Het is ook niet iets waarmee je nou echt naar de dierenarts kunt, want als je daar bent, gaat hij het natuurlijk niet doen.quote:Op maandag 9 april 2007 10:14 schreef Alicey het volgende:
Issi, ik vind dat Banjer toch wel erg vaak van die hoestbuien heeft.. Heb je enig idee wat het is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |