nee sukkel, als het wel in mn buurt gebeurde zou het me wel uitmaken ... als ik de mensen zou kennen of zou weten wat daar speelde.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:07 schreef Latz het volgende:
[..]
Jij bent het type "ik-stond-er-bij-en-keek-erna"
Boehhhh![]()
quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:16 schreef Heerlijkheid het volgende:
Wat een hypocrieten hiero en bij GeenStijl. Pas als een vrouw wordt gemept door een man , verontwaardigt raken.
flikker als je blieft op.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:16 schreef Heerlijkheid het volgende:
Wat een hypocrieten hiero en bij GeenStijl. Pas als een vrouw wordt gemept, verontwaardigt raken.
Je hebt me overtuigdquote:Op dinsdag 3 april 2007 12:19 schreef _GdR_ het volgende:
[..]
flikker als je blieft op.
lafste actie van t jaar. die gast moet gewoon met naw gegevens op elke website staan.
en iedereen die die gozer klappen geven wil mag dat gewoon lekker doen.
Het gaat meer om het principe wat er achter schuil gaat. Jij vindt die gast blijkbaar een minderwaardig mens, maar de manier waarop hier een soort van lynch-partij wordt georganiseerd is ook niet zo verheffend. Ik vraag me af of de users hier zichzelf zo veel onderscheiden van die jongen op het filmpje.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:22 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het staat toch in de bijbel, dus dan mag het niet![]()
so truequote:Op dinsdag 3 april 2007 12:06 schreef Manneke_Pils het volgende:
Iedereen had het niet erg gevonden als hij dat dikke-buitenlands-uitziende-wijf had gehoekt?
Maar nee, nu kom je aan een Nederlands meisje wat er normaal uit ziet en dan hebben we de poppen aan het dansen..
Omdat ze dik en lillik is?quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:28 schreef TerroRobbie het volgende:
Waarom ziet die dikke er buitenlands uit![]()
En nu ben ik niet stoer?quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:03 schreef EsDe het volgende:
[..]
Overduidelijk dat t-8one nog nooit rellen van dichtbij heeft meegemaakt![]()
Verkapte kijk-mij-eens-niet-stoer-doen-dus-eigenlijk-ben-ik-wel-fokking-stoer-in-de-wrede-buitenwereld post![]()
En vond je het fijn om dat te zien?quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:28 schreef TerroRobbie het volgende:
Waarom ziet die dikke er buitenlands uit![]()
Als dr shirt omhoog gaat bij dat worstelen zie ik gewoon een dikke klomp wit vlees hoor
Het gaat er gewoon om dat het niet normaal is dat zo'n idioot een meisje vol op haar gezicht hoekt, en als hij dat andere 'dikke meisje" had gehoekt dan vond ik het ook niet normaal. Die kerel verdient gewoon een goed pak slaag, een waarschuwing of iets dergelijks is niet genoeg voor zulke jochies.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:18 schreef Stippel het volgende:
[..]
nee sukkel, als het wel in mn buurt gebeurde zou het me wel uitmaken ... als ik de mensen zou kennen of zou weten wat daar speelde.
maar ik ken ze niet en wat mij betreft zijn het gewoon domme VMBO-praktijken die me verder écht voor geen ene millimeter wat uitmaken .
Ik snap gewoon niet waarom hier debielen opeens zich zo betrokken voelen bij de anonieme mensen die op dat filmpje te zien zijn, en ook nog de manier waarop?
Gut, alsof het 'nieuw' is dat op de gemiddelde VMBO vechtpartijen plaatsvinden.
zouden ze ook zo opgewonden doen als het dat dikke meisje was geweest dat de klap had mogen ontvangen, in plaats van dat slankere kind?
Beter als dat een laffe hond opeens uit het niets een meisje vol in het gezich slaat.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:33 schreef Heerlijkheid het volgende:
Even een vraagje: jullie vinden het wel allemaal oké dat die twee meisjes met elkaar op de vuist gaan?
Maar die ziet er beter uit als die anderequote:Op dinsdag 3 april 2007 12:33 schreef cultheld het volgende:
Die andere is volgens mij ook allochtoon: Servo-Kroatisch of zo.
Ik denk kroatisch libanees als je het mij vraagt, kijk maar naar dat linkeroogquote:Op dinsdag 3 april 2007 12:33 schreef cultheld het volgende:
Die andere is volgens mij ook allochtoon: Servo-Kroatisch of zo.
Hij had beter met haar kunnen gaan fitnessen.quote:Op dinsdag 3 april 2007 12:34 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dus had ie beter die dikke kunnen slaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |