Wtf dat is cerror's avatarquote:Op dinsdag 3 april 2007 10:57 schreef Echo99 het volgende:
Landelijk fenomeen.
Buhuhuquote:Op dinsdag 3 april 2007 10:55 schreef LENUS het volgende:
Op het HBO waren de mensen weliswaar intellectueel minder onderlegt, maar op de sociale barometer scoorden zij goed tot zeer goed.
quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:07 schreef Lucille het volgende:
Ik kom op elk niveau sociaal vaardige en niet vaardige mensen tegen eigenlijk.
Misschien zit hem daar de cruxquote:Op dinsdag 3 april 2007 10:55 schreef LENUS het volgende:
Ik heb zowel op het HBO als op de Universiteit gezeten (laatste niet afgemaakt overigens).
Is dit gebaseerd op eigen observaties of is dat een idee wat je hebt?quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:16 schreef Richardfun het volgende:
Het ligt er nogal aan bij wat voor studie je kijkt denk ik. Ja, als jij op de uni gaat koekeloeren bij de wiskunde studenten zul je ongetwijfeld een stel contactgestoorden tegenkomen. Als je daarentegen gewoon eens bij andere studies rond zou kijken, niet technische studies (rechten, economie, talen, Cultural studies) denk ik dat er toch weinig verschil zal zitten tussen HBO en WO wat betreft sociale vaardigheden.
Ach, HBO'ers weten dat ze het van hun sociale vaardigheden moeten hebben (en niet van hun IQquote:Op dinsdag 3 april 2007 10:55 schreef LENUS het volgende:
Ook in het werkende leven valt mij op dat WO'ers zich op zeer terughoudende en introverte manier presenteren in tegenstelling tot veel HBO'ers die ik regelmatig op de werkvloer tegenkom. Helaas zie ik daardoor in de praktijk vaak genoeg dat WO'ers verbaal worden afgebluft en dat daardoor niet altijd het beste idee wordt aangenomen.
Mijn stelling: WO'ers, cognitief kundig maar verbaal en sociaal beperkt. Landelijke fenomeen of een toevallige omloop van omstandigheden?
Idd, techniekstudenten zijn altijd nerds, of je ze nou op HBO of TU meemaaktquote:Op dinsdag 3 april 2007 11:16 schreef Richardfun het volgende:
Het ligt er nogal aan bij wat voor studie je kijkt denk ik. Ja, als jij op de uni gaat koekeloeren bij de wiskunde studenten zul je ongetwijfeld een stel contactgestoorden tegenkomen. Als je daarentegen gewoon eens bij andere studies rond zou kijken, niet technische studies (rechten, economie, talen, Cultural studies) denk ik dat er toch weinig verschil zal zitten tussen HBO en WO wat betreft sociale vaardigheden.
No shit sherlock, KI is gewoon een informatica vak, en bij informatica heb je veel nerds rondlopen. Ik heb zelf HBO informatica gedaan, en daar zie je net zo goed veel nerds rondlopen. Ik geloof er geen fuck van dat HBOers 'socialer' zijn dan WOers, klinkt als wishful thinking van de TS...quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:22 schreef Richardfun het volgende:
Deels gebaseerd op eigen observaties, een keer met een huisgenoot een kijkje genomen bij z'n tweede studie, was iets van Kunstmatige Intelligentie of iets in die contreien in ieder geval.
Econometristen zijn anders ook knap nerdy hoor.quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:24 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Idd, techniekstudenten zijn altijd nerds, of je ze nou op HBO of TU meemaakt![]()
Ach ja alfa studies zijn dan ook eigenlijk gewoon HBO (soms HBO+) maar dat mag je als beta-man dan weer niet zeggen omdat dat politiek incorrect is.quote:Op dinsdag 3 april 2007 11:22 schreef Richardfun het volgende:
Deels gebaseerd op eigen observaties, een keer met een huisgenoot een kijkje genomen bij z'n tweede studie, was iets van Kunstmatige Intelligentie of iets in die contreien in ieder geval. Het viel mij toen vooral op dat er vrij veel mensen daar aan het stereotype van een beta student voldeden (dikke bril, broek tot boven de navel opgehesen, je snapt em wel). Er liepen ook mensen rond die doodnormaal op me overkwamen maar mijn indruk was wel dat er meer (om maar even een beladen woord te gebruiken) nerds rondliepen daar dan bij bijvoorbeeld mijn studie, European Studies en bij andere 'alpha studies' waar ik wel eens op de faculteit geweest ben.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |