Als dat genoeg humor voor je is om stuk te gaan loop je de hele dag schaterlachend, hm?quote:Op dinsdag 3 april 2007 15:49 schreef Nawien het volgende:
[..]
Oeeh heb je het nu al door![]()
Naast triest ook traag van begrip. Gaat goed kerel![]()
terwijl jij haastig opzoek bent naar "larpers" om uit te lachen en zodoende je dipje door te komen (zwakkeling), ga ik hier stuk![]()
heel wat anders ja. Je gaat als volwassene rondlopen in een elfenpakje en gooit steentjes naar iemand terwijl iedereen doet alsof het een LIGHTNINGBOLT is.quote:Op dinsdag 3 april 2007 18:58 schreef ToT het volgende:
Ach ja, ik merk al dat dit soort dingen wel ERG ver-van-je-bed zijn bij jullie he?
Ik vind het tof voor die lui. Lekker uitleven, lekker ouwehoeren, leuk toch?
Is wat anders dan in een gepimpte BMW rondrijden met rap of R&B uit de speakers pompen.
Probleem is dat topicstarter ZELF iets niet aankon en er nu heilig van overtuigd is dat iedereen dan maar automatisch zo 'zwak' zal zijnquote:Op maandag 2 april 2007 18:38 schreef releaze het volgende:
[..]
wat is dat nou weer voor een onzin? Sure, dr zijn vast mensen waarbij 'de grens tussen werkelijkheid en fantasie vervagen', maar voor veel andere mensen is dit een gewone hobby. De een doet aan schilderen, de ander zit op een toneelclub shakespeare te doen en een stel andere mensen hijsen zich in maffe outfits en gaan in het bos een verhaaltje improviseren. Het lijkt me best leuk eens te doen, beter dan suffe bordspelen.. Levend stratego is ook much better than het spelletje.
Kan iemand ff een exorcist bellen voor haar?quote:Op dinsdag 3 april 2007 19:38 schreef kanovinnie het volgende:
omfg! check dat wijf in vanaf minuut 3:10
http://www.youtube.com/watch?v=WtLkrQCu7UQ&mode=user&search=
Dat ik iets niet aankon? Mijn WoW geschiedenis werd vanwege de RPG factor geassocieerd met LARP. Even goed lezen, gaarne.quote:Op dinsdag 3 april 2007 19:47 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Probleem is dat topicstarter ZELF iets niet aankon en er nu heilig van overtuigd is dat iedereen dan maar automatisch zo 'zwak' zal zijn.
Deze 'Larpers' kiezen een vorm van vermaak die IK PERSOONLIJK belachelijk vind, maar wie ben ik om voor anderen te bepalen hoe zijn hun vrije tijd invullen? Deze mensen hebben tenminste lol op hun manier. Beter dan een of andere depri mongool die anderen loopt lastig te vallen omdat hij z'n leven niet kan invullen op een manier zoals hij dit, hetzij bewust, hetzij onbewust, eigenlijk het liefst gehad zou hebben.
Liever een stel 'larpers' dan een stel vernielzuchtige hangjongeren die uit verveling de buurt terroriseren en/of slopen...
Ik vind LOTR wel aardig, niet speciaal goed, maar de films waren wel vermakelijk. Maar zie je mij op blote voeten met een blauwgloeiend zwaard op lelijke mensen inhakken omdat ik denk dat ze orcs zijn?quote:Op dinsdag 3 april 2007 20:07 schreef ToT het volgende:
Mee eensch, Krekker!
Ik neem trouwens aan dat de meesten hier ook niet van fantasy of Science Fiction houden?
LOTR-haters enzo?
Ik zal even toelichten waar ik op doel:quote:Op dinsdag 3 april 2007 20:12 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Dat ik iets niet aankon? Mijn WoW geschiedenis werd vanwege de RPG factor geassocieerd met LARP. Even goed lezen, gaarne.
/LIGHTNINGBOLT
Het lijkt er sterk op dat jij op basis van jouw eigen wow-ervaringen, conclusies trekt over deze mensen. Dit met hierbij het uitgangspunt dat wat zij doen eigenlijk nog een stuk erger is dan het WoW zoals jij dit speelde.quote:Op maandag 2 april 2007 16:00 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Daarom ben ik zo blij dat ik van WoW af ben. Al overdreef ik sommige zaken weliswaar een beetje, het was wel erg vervelend dat het zo'n grip op je heeft![]()
Maar je vergeet dat deze mensen blijkbaar zo ridicuul fanatiek zijn over deze "strijden" dat hun grens tussen realiteit en fictie daadwerkelijk is geminimaliseerd. Ook zijn de meeste mensen die WoW spelen minder authistisch dan de mensen die elkaar met 'n plastic bijl te lijf gaan in een bos in Assen. Het is weliswaar beiden overbodig, maar dat zijn wel meer zaken. Punt is dat deze uiting van zwakzinnigheid je eerder van de samenleving afzonderd dan er dichter naar toe trekt. Met WoW is dit vele malen minder het geval.
Wie die conclusies trekt? Dat doe je automatisch als je naar de kleren kijktquote:Op dinsdag 3 april 2007 21:16 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik zal even toelichten waar ik op doel:
[..]
Het lijkt er sterk op dat jij op basis van jouw eigen wow-ervaringen, conclusies trekt over deze mensen. Dit met hierbij het uitgangspunt dat wat zij doen eigenlijk nog een stuk erger is dan het WoW zoals jij dit speelde.
Wie zegt dat bij deze mensen de grens tussen realiteit en fictie in nog grotere mate is geminimaliseerd dan bij jou toen je WoW speelde? Wie zegt dat er uberhaupt sprake is van problemen met betrekking tot het kunnen scheiden van fictie en realiteit? Wie zegt dat zij er niet bewust voor kiezen een keer in de week/zoveel weken op een gezonde manier 'er even lekker tussenuit te gaan' ? Een stuk minder ongezond dan jezelf lam zuipen, vol stoppen met pillen of wat dan ook. Zal ook wel per 'larper' verschillen.
Wat is er authistisch aan het gedrag van deze mensen? Ja het oogt in onze ogen raar tot aan het belachelijke toe, maar feit blijft: ze zijn een stuk socialer bezig dan menig ander die voor de tv kruipt en zich helemaal inleeft in een spannende film met een "shhhhhhht ik ben aan het kijken jah!!"
In het dagelijks leven niet, op internet moet je die gasten bashenquote:Op dinsdag 3 april 2007 22:02 schreef ToT het volgende:
Beetje openstaan voor dat anderen andere dingen leuk vinden, kan geen kwaad.
Zwak is het he? Maar ik geniet er met volle teugen van.quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:25 schreef ToT het volgende:
Held!
Nee ik snap het wel hoor. Op het Internet is het soms idd leuk om lui af te zeiken, maar het is wel een beetje vaag om dat te doen over mensen die je als nerd ziet, terwijl je zelf aangeeft ook nerd te zijn (of te zijn geweest).
Doet me denken aan mensen die ziedend een preektegen elke roker geven over dat ZIJ (de rokers) de schone lucht vervuilen die ZIJ (de ex-rokers) inademen en dat ze schandalig bezig zijn met hun gezondheidsverwoestende levenswijze en dat WIJ belastingen betalen om HUN ziektekosten te betalen enz enz enz."Neem dan een voorbeeld aan mij!" enzo...
Fuck ik ookquote:Op maandag 2 april 2007 16:37 schreef immortalsean het volgende:
ik dacht ff dat murp weer een nieuwe kloon had, na het lezen van de TT
Nee hmmmquote:Op dinsdag 3 april 2007 17:58 schreef Syheriat het volgende:
[..]
Als dat genoeg humor voor je is om stuk te gaan loop je de hele dag schaterlachend, hm?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |