PM mij even..quote:Op woensdag 19 september 2007 17:56 schreef SushiSushi het volgende:
[..]
Ja die vinger-techniek heb ik onderhand al geprobeerd maar het werkt niet. Ik was van plan om de volgende keer tegen hem te zeggen dat ie gewoon moet rammen maar bij nader inzien doe ik dat toch maar niet.
Gewoon rammen!?!! Hoe cool, doe mij ook zo'n vriendinquote:Op woensdag 19 september 2007 17:56 schreef SushiSushi het volgende:
[..]
Ja die vinger-techniek heb ik onderhand al geprobeerd maar het werkt niet. Ik was van plan om de volgende keer tegen hem te zeggen dat ie gewoon moet rammen maar bij nader inzien doe ik dat toch maar niet.
Zal ik het eens een keer komen voordoen?quote:Op maandag 2 april 2007 04:17 schreef stribe het volgende:
Mijn vriendin en ik proberen wel eens anale sex. Het probleem is echter dat haar kontje te krap is en als ik te ver naar binnen wil gaan, dat het dan pijn doet. Heeft iemand tips of advies zodat het voor haar geen pijn meer doet en dat ze er ook van kan genieten. (en nee ze moet het niet van mij, ze wil het zelf ook, en ja doe ook eerst haar kontje beetje vingeren).
Mijn vriendin en ik zijn begonnen met zo een balletjesketting. Later hebben we er een klein plugje bij gekocht en weer later zo een setje als je in je post hebt staan. Ik moet zeggen dat dat setje best leuk is, maar die grootste wel erg groot isquote:Op zondag 30 september 2007 20:40 schreef VDH het volgende:
Hallo,
Ik zoek een anaal speeltje om mezelf te verwennen bij het masturberen.
Alleen weet ik niet precies wat ik moet nemen.
Ik zat aan zo'n plug pakket te denken, zodat ik het rustig op kan bouwen.
Wat zijn nog meer aanraders?
Met zo'n plug kan je het wel lekker opbouwen, maar het wordt steeds wijder en miisschien zoek ik wel meer iets rechters waarbij hij niet steeds dikker wordt...(zoals een echte lul)
[afbeelding]
Er maar even van uitgaande dat dit een serieuze reactie is, misschien had je vriendin van te voren een anale douche gebruikt? Daarmee kan je evt. ontlastingsresten wegspoelen.quote:Op zondag 28 oktober 2007 02:06 schreef Verkeerdeplaneet het volgende:
Mijn voormalige vriendin en ik hebben samen onze eerste anale sekservaringen gedeeld. De eerste keer dat we het probeerden deed het pijn doordat ze zich niet kon ontspannen, maar later ging het prima en damn ik word er supergeil van. Het is gewoon psychologisch gezien vies waardoor het geil wordt (terwijl het helemaal niet daadwerkelijk vies wordt). Hoewel dat laatste... het is wel 1 keer flink misgegaan als je begrijpt wat ik bedoel. Maarja als je aan anale seks begint dan moet je sowieso al een steekje los hebben eeeuh ik bedoel niet overgevoelig zijn voor dat soort dingen.
Maargoed ik vond het altijd ook erg mooi dat m'n vriendin er zo intens van genoot. Het was soms voor haar zelfs te heftig. Daarbij nadenkend werd ik heel nieuwsgierig naar het gevoel dat ze heeft. Dus, geheel alleen en dus stiekem, heb ik bij mijzelf ook diverse voorwerpen geprobeerd. Ik moet concluderen dat het mij weinig doet, hoewel ik er wel opgewonden van word.
Maar mijn openhartigheid gaat nog verder en het zal transformeren in een vraag. Als ik met m'n vriendin anale seks bedreef dan werd mijn penis dus nooit echt vies (hoewel ik mijzelf altijd wel wilde wassen naderhand). Maar ik heb een keer, omdat ik het gevoel van mijn vriendin wilde nabootsen, in een maisveld gestaan en een maiskolf bij mijzelf ingebracht, damn ik ben echt niet goed wijs. Maar, en nu komt 't, als ik zo'n lang voorwerp inbreng dan bevuil ik deze en dat is natuurlijk vies. Ik begrijp dat niet! Waarom gebeurt dat niet bij m'n vriendin, maar wel bij mij? Ik eet slechts 2 keer per dag en ik was al naar de wc geweest dus m'n endeldarm was leeg.
Kan een ervaren iemand mij eens even het een en ander ophelderen?
Waarom zou het geen serieuze reactie zijn?quote:Op zondag 28 oktober 2007 09:12 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
Er maar even van uitgaande dat dit een serieuze reactie is, misschien had je vriendin van te voren een anale douche gebruikt? Daarmee kan je evt. ontlastingsresten wegspoelen.
Omdat dit fok is? Niet iedereen is hier even serieus. En ik had het ook niet over een klysma maar een anale douche, dat is iets heel anders, een soort ballon die je kan volzuigen met water en met een tuitje kan inbrengen. Kijk maar eens bij christine le-duc ofzo.quote:Op maandag 29 oktober 2007 00:34 schreef Verkeerdeplaneet het volgende:
[..]
Waarom zou het geen serieuze reactie zijn?
Nee m'n vriendin gebruikte nooit klysma's. Het is ook niet gezond om dit (te vaak) te doen zo ver ik weet. Klysma's zijn vooral bedacht voor medische redenen.
De ware reden is natuurlijk gewoon dat vrouwen niet poepen en mannen welquote:Op maandag 29 oktober 2007 07:48 schreef bleiblei het volgende:
Daarnaast maakt je vriendin waarschijnlijk gebruik van wat truukjes vlak voor de anale sex om het daar wat schoner te maken. Het wordt in normale gevallen altijd een beetje ranzig namelijk.
Oh ja... Dat was het natuurlijkquote:Op maandag 29 oktober 2007 15:26 schreef Gripper het volgende:
[..]
De ware reden is natuurlijk gewoon dat vrouwen niet poepen en mannen wel![]()
Wat een rare mentaliteit op dit forum dat vanalles in twijfel wordt getrokken. Ik was in de veronderstelling dat dit een serieus forum en topic is.quote:Op maandag 29 oktober 2007 07:48 schreef bleiblei het volgende:
Ik vind het wel knap dat je gelijk begint met een maiskolf.
Wat een klets zeg. Dat kan natuurlijk dus nooit. Als je ooit me anale dingen bezig bent geweest, weet je dat een kleine buttplug de eerste keer al erg heftig is. Nee meneer begint bij een maiskolf. En het dan raar vinden dat het niet als een serieuze reactie wordt gezien
.
Om toch even serieus op het onderwerp in te gaan....
De reden waarom een langwerpig "glad" voorwerp minder vies wordt dan een voorwerp met allemaal ribbeltjes en dingen lijkt me duidelijk natuurlijk. Daarnaast maakt je vriendin waarschijnlijk gebruik van wat truukjes vlak voor de anale sex om het daar wat schoner te maken. Het wordt in normale gevallen altijd een beetje ranzig namelijk.
Als ik post dat ik een olifant hebt zien vliegen geloof je dat toch ook niet?quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:11 schreef Verkeerdeplaneet het volgende:
[..]
Wat een rare mentaliteit op dit forum dat vanalles in twijfel wordt getrokken. Ik was in de veronderstelling dat dit een serieus forum en topic is.
Jouw glad/ruw theorie is op zich wel aardig. Alleen zou dat betekenen dat ik tijdens de anale seks met mijn vriendin regelmatig wat ongewenste zaken heb aangeraakt zonder dat dit werd meegenomen. Ik betwijfel dat.
In de vier jaar tijd dat we met enige regelmaat anale seks hadden is het slechts 1 keer vies geworden en dat waren voornamelijk spontane momenten die dus niet door haar konden worden 'voorbereid'.
Ik ben benieuwd naar meer ervaringen omtrent de al dan niet voorbereide anale seks omtrent deze hygiene kwestie!
quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:29 schreef bleiblei het volgende:
Naja, hier je vriendin bereid het dus voor. Is dat gelijk antwoord op je vraag.
quote:In de vier jaar tijd dat we met enige regelmaat anale seks hadden is het slechts 1 keer vies geworden en dat waren voornamelijk spontane momenten die dus niet door haar konden worden 'voorbereid'.
ah verkeerd gelezen...quote:
Nee hoor. Tenzij je helemaal niks eet. Dan welquote:Op maandag 29 oktober 2007 17:23 schreef LasTeR het volgende:
Ligt er volgens mij ook aan wat je eet ofzo.
Je zit niet geheel onder de bagger nee. Maar er kan wel een klein beetje achter blijven, aan welk object dan ook. Maar een maiskolf (wat ik overigens echt niet kan gelovenquote:Op maandag 29 oktober 2007 18:34 schreef Verkeerdeplaneet het volgende:
Jullie gaan me toch niet vertellen dat je, indien je zelf anale seks bedrijft, telkens onder de bagger zit! Bij mij zou dat elke vorm van opwinding teniet doen!
En om nu eerst reinigingshandelingen te moeten verrichten... Dan kun je nooit een keer lekker in een spontane opwelling deze ervaring delen. Hm, misschien dat ik een goudmijntje heb laten varen... Maarja d'r is meer dan seks... toch?
Echt wel!! Maar alleen als zij t ook lekker vind, als ik weet dat ze t alleen doet om mij te plezieren vindt ik er weinig aan. Zit tussen je oren....quote:Op zondag 29 april 2007 15:07 schreef Adore het volgende:
Maar als je als man anaal lekker vind maakt toch niet uit of het een mannelijke of vrouwelijke kont is ??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |