mooi gezegd! en ik ben er volledig mee eens.quote:Op zondag 1 april 2007 01:09 schreef demins het volgende:
LL: een kwartier voor tijd een rode kaart, maar voor de rest een puike wedstrijd gespeeld!! HULDE!!!
Alleen maar nuttige overtredingen!
Zo grappig dat je consequent de OP negeert.quote:Op zondag 1 april 2007 01:13 schreef HiDiHo het volgende:
verder
Wie?quote:
Hartverwarmend!quote:Op zondag 1 april 2007 01:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zo grappig dat je consequent de OP negeert.
Wat voor informatie heeft ie dan allemaal verteld? Ik heb maar een paar dingen gehoord, en dat waren nietszeggende dingen die Huub toch wel zou horen uiteindelijk...quote:Op zondag 1 april 2007 01:09 schreef demins het volgende:
LL: een kwartier voor tijd een rode kaart, maar voor de rest een puike wedstrijd gespeeld!! HULDE!!!
Alleen maar nuttige overtredingen!
quote:Op zondag 1 april 2007 01:06 schreef Hanekrooi het volgende:
Huub had zijn mond steeds vol over dit feest. Het zou maandag a.s. de Telegraaf moeten halen volgens hem, zo geweldig zou het allermaal gaan worden.. Vraag me af of de redactie Eric en Huub nog een kans geven om `feesten` te organiseren.
Die op's zijn voor newbe's, die negeer ik gewoon. Ach af en toe wil ik gertje nog wel eens een plezier doen omdat ie daar een harde plasser van krijgt.quote:Op zondag 1 april 2007 01:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Zo grappig dat je consequent de OP negeert.
Als homofoob moet ik toch even je profiel checken...quote:Op zondag 1 april 2007 01:10 schreef Kinga het volgende:
Damn, ik zit de hele avond alleen maar mannen te keuren hier...
Tuurlijk wel Lieke is niet zo moeilijkquote:Op zondag 1 april 2007 01:15 schreef Marrije het volgende:
[..]
![]()
Lieke wilde dan niet dat ie zou seksen en zoenen zou ok zijn, Huub heeft werkelijk de hele avond niets anders gedaan dan zoenen -met verschillende meiden.
Ik ben benieuwd of dat binnen of buiten de grenzen van Lieke valt.
huh?quote:Op zondag 1 april 2007 01:16 schreef akveor het volgende:
[..]
Als homofoob moet ik toch even je profiel checken...
quote:Op zondag 1 april 2007 01:16 schreef Prosac het volgende:
Amanda vraagt aan het meisje: "Ben je nederlands?"
Meisjes: "Marokkaans"
Amanda:"Owh en je mag wel varkensvlees?"
Nee hoor. Huub houdt zich juist perfect aan de grenzen. Lieke zei meerdere keren dat hij alles mag doen behalve met een meisje naar bed gaan. Dus als Lieke nu wel moeilijk gaat doen zou het zéér vreemd zijn.quote:Op zondag 1 april 2007 01:06 schreef PietjePuk63 het volgende:
[..]
Exactly!
En als Lieke dit wel pikt zou me dat erstig van haar tegenvallen.
quote:Op zondag 1 april 2007 01:16 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Die op's zijn voor newbe's, die negeer ik gewoon. Ach af en toe wil ik gertje nog wel eens een plezier doen omdat ie daar een harde plasser van krijgt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |