Dit stond er dus. Niet je zielige post gaan zitten veranderen.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Waar ik mij aan erger is dat elk ajax topic compleet word vol geplaatst met foto's van "95. Maar goedSinds "95 hebben ze niets meer gewonnen.
Doe normaal man! Picorni koos er zelf voor om een risico te nemenquote:Op dinsdag 3 april 2007 20:06 schreef denthemen het volgende:
Bijna net zo triest als ajax fans feliciteren met de dood van een ajax supporter 10 jaar geleden.. maar dat laten we maar in het midden
quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:37 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Doe normaal man! Picorni koos er zelf voor om een risico te nemenKan er niet mee zitten.
quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:36 schreef Da_Sandman het volgende:
Inderdaad. Wat een zielig geblaat van met name RubberenRobbie en Vakkie W weer zeg. Als je maar op Ajacieden kan afgeven he, dan is je avond weer goed. Te triest...
Nee hoor, het is het laatste 'seizoen' steeds meer slowchat, off topic, geblaat, heen en weer getroll geworden. Blijkbaar is dat wat een groot deel wil, prima danquote:Op dinsdag 3 april 2007 23:33 schreef Vakkie_W het volgende:
Goh.... dat gaat al sinds ik hier op FOK! ben zo in het ajax topic. Volgens mij geilen ze op een hoog aantal topics ofzo? De meeste worden ook nog vol gepost met foto's uit "95.
Kan wel triestere dingen bedenken die vanavond zijn gebeurtquote:Op dinsdag 3 april 2007 23:36 schreef Da_Sandman het volgende:
Inderdaad. Wat een zielig geblaat van met name RubberenRobbie en Vakkie W weer zeg. Als je maar op Ajacieden kan afgeven he, dan is je avond weer goed. Te triest...
Inderdaad, dat zijn ze, calimero's, bedankt voor de toevoegingquote:
Zoals?quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:39 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Kan wel triestere dingen bedenken die vanavond zijn gebeurt![]()
Hij zegt toch ook dat het niet zo slim van hem was , moet je dat nou elke keer horen.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:38 schreef Da_Sandman het volgende:. Dus ga je Ajacieden er maar mee feliciteren?
Jij snapt hem niet , de mod doet vrolijk mee , hij heeft de pech/geluk dat die andere 2 bij PSV zaten.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:39 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Inderdaad, dat zijn ze, calimero's, bedankt voor de toevoeging.
Feliciteren is overdreven, maar zit jij er mee dat zo'n achterlijke imbeciel overleden is?quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:38 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]. Dus ga je Ajacieden er maar mee feliciteren?
Volgens mij snap ik het dondersgoed, maar heb jij een lesje cynisme nodig.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:41 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Jij snapt hem niet , de mod doet vrolijk mee , hij heeft de pech/geluk dat die andere 2 bij PSV zaten.
En als het dan over de vrouw van Koeman gaat mag het in 1 keer niet meer![]()
Ik heb de hele avond hier niet mee gekregen, maar ik ben een beetje aan het terug lezen. Flink getrolt, maar er zal wel weer geen enkele ban vallen!quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:41 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
Jij snapt hem niet , de mod doet vrolijk mee , hij heeft de pech/geluk dat die andere 2 bij PSV zaten.
En als het dan over de vrouw van Koeman gaat mag het in 1 keer niet meer![]()
Ontbreekt het je de kennis om het uit te leggen of wat?quote:
Neen, die vallen namelijk alleen maar als feyenoorders dat doen, snap dat nou toch eensquote:Op dinsdag 3 april 2007 23:43 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Ik heb de hele avond hier niet mee gekregen, maar ik ben een beetje aan het terug lezen. Flink getrolt, maar er zal wel weer geen enkele ban vallen!
Het is gewoon lachwekkend wat je post. Geen uitleg nodig lijkt me.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:44 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ontbreekt het je de kennis om het uit te leggen of wat?
o nee hoor.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:43 schreef Da_Sandman het volgende:
Volgens mij snap ik het dondersgoed, maar heb jij een lesje cynisme nodig.
ja hoor.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:43 schreef Erwtensoep het volgende:
Vind je het gek. Heb je die Bartina wel eens gezien?
Ik kom nog wel eens van achter mijn PC.quote:Op dinsdag 3 april 2007 23:48 schreef Vakkie_W het volgende:
[..]
Kom op zeg... Ben je een stuk van de avond kwijt? Heb je aan de paddo's of LSD gezeten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |