Matig = topklasse?quote:Deze speler is matig in Keepen op dit moment in zijn loopbaan. Volgens mij is deze speler topklasse op het gebied van Keepen
Topklasse = potentie tot goed?quote:Volgens mij is deze speler topklasse op het gebied van Keepen. Als dit joch de kans krijgt om zijn vaardigheden op het gebied van Keepen te verbeteren, dan zou hij daarin wel eens goed kunnen worden.
Ja, maar die is willekeurig. Een speler is dus 16 jaar en x dagen oud... Dat betekend dus dat hun verjaardag niet gelijk met de a-teamverjaardagen valt (bij de seizoensovergang). Er kunnen dus gevallen zijn waarin een speler van 17 jaar en 10 dagen gepromoveerd wordt naar het a-team en dan 1 week later bij de seizoensovergang 18 wordt en dus maar heel kort 17 is. Aan de andere kant (als je slim bent) kan je die speler beter tot het nieuwe seizoen houden, dan is hij langer 17 jaar dan dat hij zou moeten zijn. Stel je voor dat je een speler hebt die 17 jaar en 340 dagen is als het nieuwe seizoen begint... als je die promoveert wordt hij pas 18 na de neiuwe seizoensupdate (16 weken verder) en is hij dus eigenlijk 1,8 hattrickjaar 17 jaar...quote:Op zaterdag 31 maart 2007 12:58 schreef rompompom het volgende:
Hé maniack, ik heb jou ergens zien zeggen dat jij denkt dat spelers op een willekeurig tijdstip tijdens een seizoen verjaren, maar er staat toch gewoon een verjaardatum bij die gassies?
Ah, op die fiets. Interessante queste voor volgend seizoen inderdaad.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 13:10 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ja, maar die is willekeurig. Een speler is dus 16 jaar en x dagen oud... Dat betekend dus dat hun verjaardag niet gelijk met de a-teamverjaardagen valt (bij de seizoensovergang). Er kunnen dus gevallen zijn waarin een speler van 17 jaar en 10 dagen gepromoveerd wordt naar het a-team en dan 1 week later bij de seizoensovergang 18 wordt en dus maar heel kort 17 is. Aan de andere kant (als je slim bent) kan je die speler beter tot het nieuwe seizoen houden, dan is hij langer 17 jaar dan dat hij zou moeten zijn. Stel je voor dat je een speler hebt die 17 jaar en 340 dagen is als het nieuwe seizoen begint... als je die promoveert wordt hij pas 18 na de neiuwe seizoensupdate (16 weken verder) en is hij dus eigenlijk 1,8 hattrickjaar 17 jaar...
Ik weet niet of het zo werkt.. wellicht dat ze de leeftijd bij promoveren afronden, wat wel matig zou zijn of wellicht dat ze vanaf volgend seizoen de a-team spelers ook door het seizoen laten verjaren.
Afgelopen maandag, 26-3-2007 dus.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 13:29 schreef twisteddlogic het volgende:
Weet iemand wanneer de leeftijdsupdate is geweest?
Welke datum precies?
Let dus op!!!quote:***PAS OP***
Vanmorgen zijn enkele HT-gebruikers via ht-mail benaderd om naar een bepaalde teampagina te gaan, deze pagina laadt echter niet zoals het hoort. Er worden enkele handelingen uitgevoerd zoals bijvoorbeeld het verkleinen van je stadion.
Momenteel is ons onduidelijk wat er allemaal met de teams gebeurd is bij het benaderen van deze pagina.
Voor de reactie van HT-Johan (8541689.63)
Hierbij dus een oproep aan iedereen die een HT-mail krijgt van een onbekende user, met bijvoorbeeld een verzoek om een vriendschappelijke wedstrijd, deze mail niet te openen en de verzender te melden via (contact.asp)
Ga niet op verzoek naar eenteampagina van iemand die je niet kent
Graag aan iedereen de vraag om de volledige schade te rapporteren in dit topic. Momenteel zijn voor ons de herstel richtlijnen niet duidelijk en kunnen we slechts de schade opnemen.
Verdere discussie is mogelijk in [8543025.1]
Later meer
Dat is toch flink kut!quote:Terraces: -22050
Basic seating: -8750
Seats under roof: -3500
Seats in VIP boxes: -700
Financiële schade:
31-03-2007 Rebuilt the arena and paid the contractors 220 000 ¤.
quote:
what You will do for us unlucky people ..?
Obviously, it has been more important to make sure we make sure it can't happen again, before thinking about possible fixes for the unfortunate ones.
But we haven't forgotten about you. What we can do depends on what can be traced, if the old coach can be saved or if we can compensate in some other waay, etc.
Don't get too worked up about this, we'll figure out something.
Echt bizar.. dit kan toch niet... maar van al die mensen die het in het HT-forum zetten zijn de stadions allemaal met werkzaamheden bezig en de mensen die beweren dat hun coach ontslagen werd hebben ook geen coach meer of hebben net een nieuwe aangenoemen... Je kan bij competitieberichtne nog zien dat hun coach ontslagen is vandaag... echt bizarquote:there is a same problem with te stadiums in belgium.
Someone sends a ht mail with the question do you find my logo sexy?
And youre stadium gets reduced to zero...
quote:31-03-2007 om 14:12 (Global)
We have disabled all logos in Hattrick temporarily to investigate a security problem. We can also confirm that a number of teams has been affected by this problem, and that we are working on a solution for those users.
jeetje , wat een verhaalquote:Op zaterdag 31 maart 2007 14:37 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Let dus op!!!
Ik heb mensen gezien met:
[..]
Dat is toch flink kut!
En mensen waarvan de coach is ontslagen.. heb het gechecked.. dit kan toch geen 1 april grap zijn
Van HT-Tjecken:
[..]
[..]
Echt bizar.. dit kan toch niet... maar van al die mensen die het in het HT-forum zetten zijn de stadions allemaal met werkzaamheden bezig en de mensen die beweren dat hun coach ontslagen werd hebben ook geen coach meer of hebben net een nieuwe aangenoemen... Je kan bij competitieberichtne nog zien dat hun coach ontslagen is vandaag... echt bizar![]()
Het lijkt erop dat die pagina die je moet bezoeken een code bezit waardoor je stadion kleiner wordt gemaakt en je coach wordt ontslagen.. hoezo een beveiligingslek
[..]
Omgquote:Op zaterdag 31 maart 2007 14:52 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
jeetje , wat een verhaal![]()
volgens mij vervelende jongetjes die even stoer een beveiligingslek willen aantonen
ergens wel lachen natuurlijk, t blijft natuurlijk gewoon een spelletje
plaats t in perspectief maniack28, maar ik weet dat jij er idd af en toe helemaal in op gaat.quote:Op zaterdag 31 maart 2007 14:57 schreef maniack28 het volgende:
[..]
OmgLachen? Als je stadion van 80k naar 40k gaat en je nieuwe coach van 1 mil is net ontslagen zit jij niet te lachen hoor
Mensen leggen hun ziel en zaligheid in dit spel (jij deed/doet dat ook overigens). Ik zou met toch flink genaaid voelen.
Schijnt om een user te gaan die een bericht stuurt in de trend van "Greetings from Hong Kong, my team is better that yours, you can get a new coach if you watch my clubpage" of "look at my sexy logo".
Echt bizar.... Je kan met php e.d. vrij makkelijk zoiets verwerken in een jpgtje.. ik denk dat de devs binnen niet al te lange tijd de plaatjes op de server zullen gaan zetten, zodat niet alleen de extensie wordt gecontroleerd maar ook de code!
quote:The users that lost their arenas are now getting them back, one by one. we are talking about one or two dozen users, and none will have any lasting effects of this incident. It should be done within an hour.
The coaches can most probably be restored, it will take a little longer.
If anyone registers any NEW incidents like this, that has happened after let's say 14.30 HT-time, please contact me at johan@hattrick.org.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |