quote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:01 schreef Adidah het volgende:
Dat zag er vet uit. En het lijkt erop alsof ze geen neger- en andere gangstah shit erin hebben zitten
(al is het nog vroeg om daar definitief wat over te zeggen). En die engine
. Ik zit er serieus aan te denken om maar een console aan te schaffen voor dit spel
!
Je ziet al Staten Island enzo. Ga er maar vanuit dat het stukken groter is dan alleen New York City. Eerder gewoon de staat New York. Wat ze het dan noemen, who knows, waarschijnlijk New Liberty of Liberty State ofzo.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:22 schreef Blik het volgende:
NYC is wel tof, maar lijkt mij een beetje klein in vergelijking met San Andreas. Zouden ze er niet nog evt. Washington bijdoen...?
(stiekeme opdrachtjes voor de president doen enzo :p)
zal zo ff kijkenquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:29 schreef Strolie75 het volgende:
Staat de trailer eigenlijk al in HD op XBox Marketplace?
De staat NY is anders aardig grootquote:Op vrijdag 30 maart 2007 08:22 schreef Blik het volgende:
NYC is wel tof, maar lijkt mij een beetje klein in vergelijking met San Andreas. Zouden ze er niet nog evt. Washington bijdoen...?
(stiekeme opdrachtjes voor de president doen enzo :p)
ya, met zijn buitenwijken ect.quote:
quote:
Zeikstralen hier, t ziet er tering vet uit.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 00:26 schreef beertenderrr het volgende:
[..]
mag idd hopen dat dat geen pc kwaliteit is
Over het algemeen ziet het er goed uit, alleen veel delen zijn afgeraffeld.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:46 schreef RickoKun het volgende:
Al die graphicshoeren die graag nóg betere graphics willen hebben zouden pas tevreden zijn als de stad is ingekort tot 2 vierkante kilometer...
Jaaaa maarquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:02 schreef Qunix het volgende:
[..]
Over het algemeen ziet het er goed uit, alleen veel delen zijn afgeraffeld.
Jezus waar haal je de energie vandaan.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:45 schreef Qunix het volgende:
Trailer ziet er wel aardig uit maar er zijn zeker een paar lelijke/vage dingen...
[afbeelding]
Ik heb nog een paar ontdekt... Zal zo even een screenshot maken.
JIj had mierenneuken zeker als hoofdvak?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 09:45 schreef Qunix het volgende:
Trailer ziet er wel aardig uit maar er zijn zeker een paar lelijke/vage dingen...
[afbeelding]
Ik heb nog een paar ontdekt... Zal zo even een screenshot maken.
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:22 schreef honderd het volgende:
[..]
Jezus waar haal je de energie vandaan.
Het is heusch!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:32 schreef Strolie75 het volgende:
Het ziet er fantastisch uit, en ik ben gehypte!
Ik heb liever een goed uitgewerkte stad, dan drie middelmatige steden met een boel platteland ertussen. Meer is niet altijd beter.
Ik heb gelezen dat hij op de pc helemaal niet uitkomt. Weet alleen de bron niet meerquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:09 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Jaaaa maar
1. Het komt pas in oktober uit
2. Het is eerst voor de consoles
3. PC komt toch pas een jaar later ofzo!
Zeggen ze altijdquote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:41 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat hij op de pc helemaal niet uitkomt. Weet alleen de bron niet meer![]()
INFIDEL! REPENT FOR YOUR SINS!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:48 schreef JopJuh het volgende:
Ik blijf erbij dat dit er alles behalve next-gen eruit ziet![]()
Tuurlijk blijft de Rockstar humor geniaal (check de trailer maar) en de gameplay altijd vele malen beter dan in andere free roaming games en tuurlijk beat geen enkele game GTA op het moment maarrrrrrrr Rockstar zou wel wat mensen van buitenaf mogen aantrekken om de graphics naar iets hoger niveau te tillen.quote:
quote:Op vrijdag 30 maart 2007 10:56 schreef S1nn3rz het volgende:
ik heb deze game al, bij mij heeft hij saints row.
ik ben helemaal niet op zoek om te zeiken. Saints row vind ik nog steeds veel en veel leuker dan GTA, die kerk en belichting deed me direct aan SR denken.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:07 schreef Dylanesque het volgende:
[..]
![]()
Saints Row was ronduit belabberd, een kopie van GTA:SA met enkele pogingen tot originaliteit die uiteindelijk alleen maar vervelend bleken (Hitman, Chop Chop e.d.). De meningen zullen hier wel over verschillen, maar GTA ziet er in deze trailer beter uit dan ooit, en iedereen die nú al iets loopt af te kraken hiervan is gewoon op zoek naar iets om over te zeiken![]()
Hoe weet je dat?quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:18 schreef Edwinuss het volgende:
Ik weet niet wat ik van die gebouwen moet denken, ik krijg een beetje het spiderman 2 gevoel bij deze game. VEEEEL gebouwen maar je kan er helemaal niks mee...
Meningen mogen absoluut verschillen, dat maakt de zaken nog een beetje interessantquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:14 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
ik ben helemaal niet op zoek om te zeiken. Saints row vind ik nog steeds veel en veel leuker dan GTA, die kerk en belichting deed me direct aan SR denken.
meningen mogen verschillen toch?![]()
Niet dus, want hij komt ook op de 360...quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:21 schreef Edwinuss het volgende:
@Evil_Jur
We hebben ook nog het geweldige blu ray.
And ps3quote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:22 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Niet dus, want hij komt ook op de 360...
En maar 1 daarvan heeft blu-ray, als ze grotendeels dezelfde game tegelijk op beide consoles uitbrengen kun je er dus op rekenen dat het is afgestemd op een dvd, niet een blu-ray.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |