Hier:quote:Op donderdag 29 maart 2007 21:16 schreef BVO het volgende:
De laatste 10 komen later, youtube werkt hier nu niet meer.
Het is een toernooi sherlock, meerdere rondes.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:33 schreef Richardfun het volgende:
Waarom zit de goal van Bergkamp tegen Argentinie in 1998 er niet tussen? Die was beelschoon
Als je de OP had gelezen, dan had je kunnen zien dat er 4 eerste ronden zijn.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:12 schreef JAM het volgende:
Dat niemand die goal van Stroeve heeft genomineerd. Nummer vier in 2005 nota bene. Oh! Laat allemaal je club maar in de steek hoor!
Ik heb de OP gezien en ook de andere drie eerste ronden. Hij staat er niet bij.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 14:20 schreef Spooky4u het volgende:
[..]
Als je de OP had gelezen, dan had je kunnen zien dat er 4 eerste ronden zijn.
Een hele zware klus.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:50 schreef WeebI het volgende:
Zo dat loopt even storm
Wat heb ik me nu weer op de hals gehaald?
Als ze dromen jaquote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:46 schreef methodmich het volgende:
Die van Ronaldinho was technisch veel makkelijker dan die van Martha. Zoals Ronaldinho maakt iedereen ze wel eens op de training.
Nou, bij ons voetbalde Lennert in de B3 en die kon dat ook. Alleen dan niet in de goal, maar hij schoot zijn eigen bril van zijn hoofd. Desondanks was de techniek hetzelfde.quote:
Je noemt wel een mooi voorbeeld, maar met je redenatie snap ik je keuze bij nr. 6 totaal niet. Een wereldklasse verdediging van het grote Milan, Kampioen in de Serie A in dat seizoen, winnaar van de CL in dat seizoen, wordt voor schut gezet door Di Canio in z'n up in wat een kraker van een wedstrijd is en wat ook nog eens de enige en dus beslissende goal is.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 18:45 schreef Fides het volgende:
Soms lastig kiezen, mooie goals tegen minder clubs/op mindere momenten (Weah - Chievo) tegenover iets mindere goals op beladen/belangrijke wedstrijden (Gascoigne - Schotland).
Klopt, die deed ik net nog op de training!quote:Op vrijdag 30 maart 2007 19:46 schreef methodmich het volgende:
Die van Ronaldinho was technisch veel makkelijker dan die van Martha. Zoals Ronaldinho maakt iedereen ze wel eens op de training.
Uiteraard wel.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:02 schreef tong80 het volgende:
Geen twijfels bij mij hoor. De beslissende penaltie in de EK finale en hem dan zo durven nemen. Digger dat is toch geen discussie waard ?
Daarom is dit zo'n geweldig toernamentquote:Op vrijdag 30 maart 2007 22:19 schreef Blupp het volgende:
heeeeey die Dave de Jong kon ik zelf niet vinden maar het is iemand wel gelukt , gaaf!
ik stem later, tvp dus
ik was blij met 12 stemmersquote:Op vrijdag 30 maart 2007 16:50 schreef WeebI het volgende:
Zo dat loopt even storm
Wat heb ik me nu weer op de hals gehaald?
Tja, ik kende de context van die wedstrijd niet. Was opzich wel een aardige goal inderdaad, mooie 'Cruijffse' actie achter zijn standbeen langs, maar verder geen prachtige afronding of teamactie ofzo. Nouja, maybe you're right, maar op bij het stemmen vond ik die van Sneijder waarschijnlijk spectaculairder.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 20:00 schreef DIGGER het volgende:
[..]
Je noemt wel een mooi voorbeeld, maar met je redenatie snap ik je keuze bij nr. 6 totaal niet. Een wereldklasse verdediging van het grote Milan, Kampioen in de Serie A in dat seizoen, winnaar van de CL in dat seizoen, wordt voor schut gezet door Di Canio in z'n up in wat een kraker van een wedstrijd is en wat ook nog eens de enige en dus beslissende goal is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |