Ik ben helemaal klaar met die teringhomo's daarquote:Op donderdag 29 maart 2007 12:41 schreef appelsientje het volgende:Net opgehaald voor 40 euro bij de music store
Die van mij doet het wel, maar de video loopt steeds een beetje verder achter op de audio. Dan zijn ze al klaar met praten en moet ik nog een halve minuut wachten totdat de video afgelopen isquote:Op donderdag 29 maart 2007 13:09 schreef Steve-O het volgende:
Mijn pc klapte eruit na al die mooie Hd filmpje na de eerste Gdi missie
dat heb ik dus alleen bij het prologue filmpjequote:Op donderdag 29 maart 2007 14:06 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Die van mij doet het wel, maar de video loopt steeds een beetje verder achter op de audio. Dan zijn ze al klaar met praten en moet ik nog een halve minuut wachten totdat de video afgelopen is
Gelukkig heb ik nog geen problemen met de filmpjes ondervondenquote:Op donderdag 29 maart 2007 14:06 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Die van mij doet het wel, maar de video loopt steeds een beetje verder achter op de audio. Dan zijn ze al klaar met praten en moet ik nog een halve minuut wachten totdat de video afgelopen is
wat verwacht je dan wat er gezegd gaat worden in een CC3 topic? Of wil jij alleen maar kreten als TVP, Wow toffe game of Crap zooi lezen???quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:28 schreef _Qmars_ het volgende:
[..]
Plaats inhoudelijke info over de missies nou in spoiler tags! Niet iedereen is nog met die missies bezig, en op deze manier vergal je het voor een ander. Ook voor mij , omdat ik em wel in mijn bezit heb, maar nog niet speel. Nu weet ik de inhoud, en dat vind ik een beetje jammer![]()
Dus let er allemaal even op!
Inhoudelijke missieinfo in spoilertags
Je kunt het best over de inhoud hebben, qua units ed, maar geen plot spoilers of inhoudelijke vragen over een verloop van een missie. Dat kun je best doen via een spoilertag. En het is onzin om te zeggen ''als je niets wilt weten moet je het topic niet lezen'' . Beetje rekening houden met elkaar.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:23 schreef Tim_G het volgende:
[..]
wat verwacht je dan wat er gezegd gaat worden in een CC3 topic? Of wil jij alleen maar kreten als TVP, Wow toffe game of Crap zooi lezen???
Als je niks wil weten moet je gewoon het topic niet lezen toch?
Dat dus.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:28 schreef _Qmars_ het volgende:
[..]
Je kunt het best over de inhoud hebben, qua units ed, maar geen plot spoilers of inhoudelijke vragen over een verloop van een missie. Dat kun je best doen via een spoilertag. En het is onzin om te zeggen ''als je niets wilt weten moet je het topic niet lezen'' . Beetje rekening houden met elkaar.![]()
quote:Op donderdag 29 maart 2007 13:49 schreef Vom het volgende:
[..]
Ik ben helemaal klaar met die teringhomo's daar
Ik stond TWEEDE op de lijst, is ie verdomme uitverkocht, ontzettende dombo's
Al de nieuwste patch geïnstalleerd? Misschien dat die helpt.quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:06 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Die van mij doet het wel, maar de video loopt steeds een beetje verder achter op de audio. Dan zijn ze al klaar met praten en moet ik nog een halve minuut wachten totdat de video afgelopen is
Ben pas bij missie 6 van de GDI. Wat ook gelijk de missie is uit de demo.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:07 schreef MaxMark het volgende:
Al iemand die em uitgespeeld heeft?
Ja, Alexandrië he. Daar ben ik nu net 2 of 3 missies voorbij...net voor het eerst defeated, dus maar even gestoptquote:Op donderdag 29 maart 2007 15:14 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Al de nieuwste patch geïnstalleerd? Misschien dat die helpt.
[..]
Ben pas bij missie 6 van de GDI. Wat ook gelijk de missie is uit de demo.
yep gisteren gedaan overal Silver gehaald (had geen zin in op hard spelen)quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:07 schreef MaxMark het volgende:
Al iemand die em uitgespeeld heeft?
Goed geantwoord, u gaat door voor de koelkast!quote:Op donderdag 29 maart 2007 14:28 schreef _Qmars_ het volgende:
[..]
Je kunt het best over de inhoud hebben, qua units ed, maar geen plot spoilers of inhoudelijke vragen over een verloop van een missie. Dat kun je best doen via een spoilertag. En het is onzin om te zeggen ''als je niets wilt weten moet je het topic niet lezen'' . Beetje rekening houden met elkaar.![]()
Toevallig de missie in Kroatië? En Alexandrië is echt een eitje. Die heb ik maar gelijk op hard gedaan.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:16 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ja, Alexandrië he. Daar ben ik nu net 2 of 3 missies voorbij...net voor het eerst defeated, dus maar even gestopt
Hoi tino
Had ze in de demo nog nooit gebruikt. Maar ze zijn inderdaad behoorlijk tof.quote:Op donderdag 29 maart 2007 15:25 schreef jogy het volgende:
Maar wie is er nou nog meer verliefd op de APC's ?.
Geen illegale versie draaien of je moet even de patch handmatig van de EA Command&Conquer site af halen...quote:Op donderdag 29 maart 2007 17:26 schreef M_M het volgende:
Als ik de update wil downloaden om online te spelen loopt ie elke keer vast op 880 kb. Iemand anders hetzelfde probleem?
Of better yet; Een oplossing?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |