idd, en als je op die manier gaat kijken zijn sigaretten en alcohol de ergste, dat was laatst nog in het nieuws!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:12 schreef moussie het volgende:
[..]
idd, maar wat mi veel erger is zijn niet de gevolgen voor het individu, die heeft er immers zelf voor gekozen om die pil, borrel, sigaret of whatever te gebruiken .. wat mij veel belangrijker lijkt zijn de gevolgen voor de maatschappij, hoeveel schade lijden wij dagelijks door overmatig alcoholgebruik ? En dan heb ik het over doden in het verkeer, huiselijk geweld, knokpartijen in het uitgaansleven etc etc
toen jij 17 was mocht je nog niet zonder ouders oid op vakantie?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:14 schreef moussie het volgende:
wat ik mij trouwens afvraag .. welke moeder laat haar 17-jarige dochter nou zonder begeleiding van volwassenen naar Amsterdam gaan ?
Inderdaad.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:14 schreef moussie het volgende:
wat ik mij trouwens afvraag .. welke moeder laat haar 17-jarige dochter nou zonder begeleiding van volwassenen naar Amsterdam gaan ?
toen ik 17 was ging je niet zonder je ouders op vakantie ..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 13:29 schreef rival het volgende:
[..]
toen jij 17 was mocht je nog niet zonder ouders oid op vakantie?
quote:Always that same LSD story, you’ve all seen it. “Young man on acid, thought he could fly, jumped out of a building. What a tragedy.” What a dick, fuck him! He’s an idiot. If he thought he could fly, why didn’t he take off from the ground first? Check it out. You don’t see ducks lining up to catch elevators to fly South. They fly from the ground, you moron. Quit ruining it for everybody. He’s a moron, he’s dead, good. We lost a moron, fucking celebrate. Boy I just felt the world get lighter - we lost a moron. Put on the Hammer album, I’m ready to dance! [dances] “We lost a moron.” I don’t mean to sound cold or cruel or vicious, but I am so that’s the way it comes out. Professional help is being sought.
Geweldig he? Ze staan ineens vooraan als experts om ons te zeggen hoe slecht die paddestoeltjes voor ons zijn! Hebben ze het zelf geprobeerd? Vast niet.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:35 schreef Aurelianus het volgende:
En onze hooggewaardeerde politici staan na één incident alweer klaar om te roepen dat we paddo's 'hard' moeten 'aanpakken'. Bah, waan van de dag.
Natuurlijk niet, daar verdient de overheid geld aanquote:Op dinsdag 27 maart 2007 10:36 schreef Aurelianus het volgende:
Bovendien, dagelijks sterven er weet ik veel hoeveel mensen aan alcoholvergiftiging en longkanker. Gaan we nu ook bier en sigaretten verbieden?
Van paddo's ook niet.quote:Op maandag 26 maart 2007 15:05 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Van alcohol ga je niet zomaar dood, tenzij je gigantische hoeveelheden tot je neemt, en ook daarop zouden uitbaters van bijv kroegen moeten letten.
Alle drugsinstanties zijn vrijwel unaniem mild over paddo's, dus hopelijk gaat dit van de baan.quote:Kamer wil alle paddo's verbieden (2)
N i e u w bericht, meer informatie DEN HAAG (ANP) - Een meerderheid van de Tweede Kamer wil dat er een verbod komt op de verkoop van alle paddo's, een verzamelnaam voor paddestoelen die hallucinaties veroorzaken. Gedroogde paddo's vallen al onder de opiumwet en zijn verboden, voor verse geldt dat nog niet. CDA, VVD, de Partij voor de Vrijheid en de ChristenUnie willen nu ook die verbieden. De oproep komt na de dood van een 17-jarig Frans meisje dat vorige week na het eten van paddo's van een brug in Amsterdam sprong en overleed. Donderdag bespreekt de Kamer de opiumwet. De dood van het Franse meisje bewijst voor VVD-Tweede Kamerlid Fred Teeven dat de paddo's vanwege hun hallucinerende werking ervoor kunnen zorgen dat mensen ,,gek in hun hoofd'' worden. GroenLinks en D66 zien niets in een verbod. Minister Ab Klink (Volksgezondheid) heeft dinsdag het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) gevraagd zo spoedig mogelijk onderzoek te doen naar de precieze werking en mogelijke schadelijkheid van paddo's. Naar verwachting zijn de resultaten er over een aantal maanden.
Wat hebben die paddo's daar godverdomme mee te maken.quote:De studente overleed vorige week zaterdag nadat ze van een brug bij het wetenschapsmuseum Nemo de Amsterdamse IJ-tunnel insprong.
Alsof ik zin heb om illegale drugs te gaan verbouwen in mijn meterkast.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:06 schreef zoalshetis het volgende:
dudes. heb je nog ergens een meterkast, of andere kleine en misschien iets vochtige ruimte?
dan kan je alle paddo's maken die je wil. ook de truffel variant, philosofer stones.
Haha wow. Dat is wel erg snel allemaal. 1 Dode die misschien met de werkzame stof van de paddestoel te maken heeft (is nog niet eens bewezen) en heel de 2e kamer gaat overstag, maar alcoholdoden, ach.. Daar kijken we al lang niet meer van op. Ergens zou je dus kunnen zeggen dat de 2e kamer bloed aan haar handen heeft.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:46 schreef Bloomsday het volgende:
[..]
Alle drugsinstanties zijn vrijwel unaniem mild over paddo's, dus hopelijk gaat dit van de baan.
Jankpolitiek.
Zeker zo'n lame online-petitie ding.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:14 schreef IrfieJ het volgende:
wie start de handtekeningenactie?
idd een grote demonstratie op het binnenhof zou meer uithalen maar weinig kans dat die junkies/hippies van hun stoel af komen...quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:22 schreef Bloomsday het volgende:
[..]
Zeker zo'n lame online-petitie ding.. Dat maakt echt geen indruk.
quote:De Franse ouders eisen van de Nederlandse overheid dat er betere voorlichting op de pakjes komt en dat aan de verkoop van paddo’s een hogere leeftijdsgrens wordt verbonden. ‘Deze drugs mogen niet verkocht worden aan jongeren onder de 21. Die zijn veel te kwetsbaar. Bovendien moet er op de pakjes worden gewaarschuwd voor de dodelijke risico’s bij gebruik.’
Tja, da's wel waar. Ik zou wel mee willen doen aan een grote demonstratie op het Binnenhof, maar ik wil niet eindigen onder het torentje met een handjevol benevelden die zaken als "Dat moet iedereen voor zichzelf uitmaken" en "Vrijheid van het individu is een groot goed" zeggen met daarnaast een paranoïde figuur die iets over "mind control" hijgt.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:24 schreef IrfieJ het volgende:
[..]
idd een grote demonstratie op het binnenhof zou meer uithalen maar weinig kans dat die junkies/hippies van hun stoel af komen...
je kan altijd iets proberent e doen.. dat alleen maar kankeren op onze kanslose overheid haalt ook niet veel uit..
Waar haal je die quote vandaan?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:25 schreef Doderok het volgende:
Wel bizar dat de tweede kamer nu alle paddo's wil verbieden, een maatregel die de ouders van het meisje niet eens vragen.
[..]
Ik heb op de juiste partij gestemd. Aan mijn handen kleeft geen bloed.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:24 schreef IrfieJ het volgende:
[..]
je kan altijd iets proberent e doen.. dat alleen maar kankeren op onze kanslose overheid haalt ook niet veel uit..
de illusie dat je macht hebt als je stemt is ook al een beetje achterhaald..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:33 schreef Ballenende het volgende:
[..]
Ik heb op de juiste partij gestemd. Aan mijn handen kleeft geen bloed.
Idem dito.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:33 schreef Ballenende het volgende:
[..]
Ik heb op de juiste partij gestemd. Aan mijn handen kleeft geen bloed.
iddquote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:25 schreef Doderok het volgende:
Wel bizar dat de tweede kamer nu alle paddo's wil verbieden, een maatregel die de ouders van het meisje niet eens vragen.
[..]
Niet alleen als meer mensen paddo's zouden nuttigen. Ook wanneer christenen niet de ziekelijke behoefte hadden anderen naar hun eigen wetten te laten leven, wanneer de VVD nu eens echt liberaal zou zijn en de vrijheid na zou streven, Partij voor de Vrijheid zich in de handen zou wrijven dat er een allochtoon minder in Nederland verkeert, etcetera!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:35 schreef IrfieJ het volgende:
[..]
de illusie dat je macht hebt als je stemt is ook al een beetje achterhaald..
sowieso was de uitkomst heel anders geweest als iedereen in nl shrooms had gedaan...
over die wetten gesproken... waar in de bijbel staat dat je geen paddestoelen mag nuttigen?quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:38 schreef Ballenende het volgende:
Ook wanneer christenen niet de ziekelijke behoefte hadden anderen naar hun eigen wetten te laten leven,
de kunst zit hem erin dat die dude serieus genomen wordt door een groot deel van nederland... en dat met zo een kapsel en slechte one liners..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:41 schreef Ballenende het volgende:
Sowieso he, Partij voor de Vrijheid die vrijheden wil inperken, stukje kunst.
op dezelfde pagina waar staat dat de dino's nooit bestaan hebben..quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:43 schreef Yorrit het volgende:
[..]
over die wetten gesproken... waar in de bijbel staat dat je geen paddestoelen mag nuttigen?
ik wil dat mensen als samsom meer zeggenskracht krijgen en de boegbeelden van de partijen een wat minder boegbeeld zouden zijn.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:43 schreef Nee het volgende:
Een ouwe lullen politiek is het tegenwoordig in Den Haag, niets minder.
daar schijnt trouwens wel iets overin te staan!quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:45 schreef IrfieJ het volgende:
[..]
op dezelfde pagina waar staat dat de dino's nooit bestaan hebben..
Als het om persoonlijke gezondheidsrisico's moet gaan dan is het inderdaad heel raar dat LSD verboden is en tabak legaal.quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:43 schreef IrfieJ het volgende:
na het debat hier over...als dat een beetje goed gevoerd wordt en er feiten op tafel komen... beter pakken ze gelijk het hele hypocriete drugs beleid aan en legaliseren ze ook gelijk cannabis helemaal.. en E en acid etc... power to the people
rechtstreeks aan de tociciteit van paddo's, 0quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:46 schreef Blivox het volgende:
Zeg, heeft iemand trouwens enig idee hoeveel mensen er gestorven zijn ter gevolge van paddo's, en hoeveel mensen door alcohol? Die cijfers tegen elkaar zetten levert vast leuke informatie op.
quote:Op dinsdag 27 maart 2007 20:48 schreef IrfieJ het volgende:
[..]
rechtstreeks aan de tociciteit van paddo's, 0
http://www.erowid.org/plants/mushrooms/mushrooms_health1.pdf
raport komt uit 2004 denk dat er in 3 jaar tijd niet veel veranderd is..
En dat moet verboden worden.quote:This drug is not associated with physical or psychological dependency, acute toxicity is
largely limited to possible panic and anxiety attacks and, in terms of chronic toxicity, the worst
that can happen are flashbacks. Consequently, the use of paddos (hallucinogenic
mushrooms) does not, on balance, present any risk to the health of the individual.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |