abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_47695986
quote:
Op maandag 26 maart 2007 21:50 schreef Mr.Mills het volgende:
Wow
Ongelooflijk hoe die vent kon voetballen. En ja, die versnelling van hem was ook het eerste wat me opviel. Grandioos gevonden
pi_47697046
quote:
Op maandag 26 maart 2007 21:50 schreef Mr.Mills het volgende:
Wow
Fantastische compilatie, wat een sieraad was het toch
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
  dinsdag 27 maart 2007 @ 00:48:10 #163
131561 Nega
AFC AJAX
pi_47697954
quote:
Op maandag 26 maart 2007 23:25 schreef Nashje het volgende:

[..]

Die is verhuurd pannekoek
Sterker nog, hij is verhuurd.
All we know is rocks and presidents like Mount Rushmore
pi_47699448
Oh en dat filmpje eronder dan...

http://www.youtube.com/watch?v=vXtGuBtQVLk

.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
  dinsdag 27 maart 2007 @ 03:34:30 #165
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_47700064
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 02:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Oh en dat filmpje eronder dan...

http://www.youtube.com/watch?v=vXtGuBtQVLk

.
Heerlijk. Wij zijn de allerbeste.
Secrets never die. Only people.
pi_47701015
quote:
Benefiet Frank en Ronald de Boer
door onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Frank en Ronald de Boer spelen aan het eind van het seizoen een afscheids/benefietwedstrijd voor het goede doel. De opbrengst van het duel tussen het Ajax van 1995 (winnaar Europa Cup I) en het huidige Ajax is voor het goede doel, nl. Spieren voor Spieren. "We zoeken nog een datum en zijn volop bezig om sponsors te zoeken", zegt Rob Cohen, die in de slag is met Heineken/Amstel. "Ajax heeft in ieder geval zijn medewerking al toegezegd bij monde van Henk ten Cate en Martin van Geel."

Het duel moet, als het organisatorisch allemaal rondkomt, in de ArenA worden afgewerkt. Ronald de Boer, nu nog actief in Katar, komt in mei terug in Nederland. Rob Cohen, de schoonvader van broer Frank, organiseert verder zijn traditionele voetvolleytoernooi van 18 t/m 28 juni op het tropische Chinese eiland Hainan. De Chinese organisatie stuurt een apart vliegtuig om het Nederlandse gezelschap van 130 man op te halen. Er komt ook nog een all-star team in actie in het nieuwe olympische stadion van Peking.
pi_47701843
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 08:48 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Lijkt me prachtig..
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
  dinsdag 27 maart 2007 @ 09:34:12 #168
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_47701844
In welk team doet Davids mee dan?
Secrets never die. Only people.
  dinsdag 27 maart 2007 @ 09:41:30 #169
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_47702032
Komende zaterdag valt de beslissing, denk ik. Als PSV weet te winnen in Breda, dan lijkt een kampioenschap voor Ajax heel ver. Maar bij (punt)verlies ruiken we bloed en kan het best weleens gaan goedkomen! Maar goed, eerst zien, dan geloven. Wie verwacht hier allemaal nog een landstitel voor Ajax?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  dinsdag 27 maart 2007 @ 09:50:26 #170
161559 PizzaSalami
Hey poeplap.
pi_47702260
Ik .
Secrets never die. Only people.
pi_47702378
Ik niet, maar er is nog wel kans.. Als NAC wint komt er ook meer druk te staan op PSV en ruiken onze spelers misschien nog dat er iets in zit voor ons. Gewoon zo blijven spelen als de laatste weken dan is er nog hoop..
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
  dinsdag 27 maart 2007 @ 09:56:48 #172
164217 Roflbroek
Schwalbe Koning
pi_47702440
Ik geloof er alleen nog in als PSV zaterdag onderuit gaat, maar toch heb ik ook mijn twijfels over Ajax. Ik weet niet of ze wel in staat zijn om de aankomende 5 wedstrijden door te komen zonder punten te verliezen. Ajax is zo wisselvallig.
I would sooner fail than not be among the greatest.
  dinsdag 27 maart 2007 @ 10:01:23 #173
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_47702569
Ik verwacht zeker geen landstitel, maar heb er nog wel hoop op.
Ook als PSV zaterdag weet te winnen blijft die hoop nog bestaan.
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_47702756
quote:
Van Geel licht verhuur Ajax-talenten toe

Ajax verhuurde vlak voor het sluiten van de transfermarkt vijf spelers aan betaald voetbalclubs uit Nederland. Jan Vertonghen, Rydell Poepon, Michael Krohn-Dehli, Donovan Slijngard en Derk Boerrigter maken allen het seizoen af bij een andere club. Technisch directeur Martin van Geel geeft in het blad Ajax Magazine een toelichting.

Vertonghen speelde dit seizoen zes officiële wedstrijden in de hoofdmacht van Ajax. De middenvelder komt de rest van het seizoen uit voor Eredivisionist RKC Waalwijk, waarvoor hij op 10 februari tegen Heracles Almelo zijn eerste doelpunt maakte. Van Geel: "Jan moest meer minuten maken in de Eredivisie. Voor het tweede elftal is hij al te goed. Door veel te spelen en te trainen op Eredivisieniveau gaat zijn handelingssnelheid omhoog, wordt hij fysiek sterker en keert hij straks bij Ajax terug met meer ervaring."

Aanvaller Poepon maakt het seizoen af bij Willem II. "Iwan Redan ging weg bij Willem II, wat ruimte maakte voor Poepon. Toen zagen wij een verhuur aan Willem II wel zitten", aldus Van Geel in de maartuitgave van Ajax Magazine. "En in zijn eerste wedstrijd daar viel hij goed in; het duel erna, tegen AZ, kreeg hij zelfs een basisplaats. Een goede ontwikkeling derhalve."

"Michael werd transfervrij aangetrokken als versterking voor de breedte", zegt Van Geel over Krohn-Dehli. "Met de komst van Edgar Davids en Leonardo kwamen er twee spelers op zijn positie bij en werd de kans dat hij vaak aan de beurt zou komen, steeds kleiner. Vorig seizoen bij RKC en aan het begin van deze jaargang bij Ajax is hij ook redelijk veel geblesseerd geweest, en hij moet nu regelmatig spelen in deze fase van zijn carrière."

Slijngard was vanaf het begin van dit seizoen de aanvoerder van Jong Ajax. De verdediger stond aanvankelijk niet op de nominatie om verhuurd te worden, vertelt Van Geel. "Donovan zet net een half seizoen bij Jong Ajax, maar FC Groningen had hem op het oog omdat ze maar één linksback in de selectie hadden. Slijngard wilde zelf graag naar Groningen; het is een leuke club en er staat een goede coach voor de groep, dus hebben wij onze medewerking verleend. Laatst heeft hij middels een invalbeurt ook al zijn eerste speelminuten in de Eredivisie gemaakt."

"De verhuur van Boerrigter heeft een ander karakter dan die van de overige jongens", legt de technisch directeur uit. "Zijn contract met Ajax loopt aan het einde van het huidige seizoen af en we gaan niet met elkaar verder. Nu kan hij minuten maken, zich in de kijker spelen en Haarlem heeft er een goede speler bij. Het werd ook wel weer eens tijd dat in het kader van onze samenwerking Ajax een speler voor het eerste elftal van Haarlem leverde. En bij Jong Ajax kunnen weer andere spelers ervaring opdoen."

Van Geel: "Door de verhuur van deze vijf spelers komen er bij Jong Ajax veel kansen voor nog jongere spelers. Onlangs deden er al zeven of acht A-junioren mee met Jong Ajax en dat deden ze heel verdienstelijk. Jong Ajax zal geen kampioen worden dit seizoen, en door deze ontwikkelingen loopt de A1 misschien ook de titel mis, maar de ontwikkeling van de individuele spelers staat bij Ajax voorop."

"In mei evalueren we voor alle jonge spelers hun situatie, en dan zal ook besloten worden of we de verhuurde spelers terughalen. Dan is het ook de tijd om afscheid te nemen van een aantal spelers die twee jaar in Jong Ajax gespeeld hebben. Als die niet de stap naar het eerste elftal hebben kunnen maken in die tijd, krijgen andere spelers de kans", aldus Van Geel.
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
pi_47702937
Toch gek dat Boerrigter weg moet, het was toch zo'n groot talent?
pi_47703071
Poepon en vooral Vertonghen doen het prima. Vertonghen mag mij betreft volgens seizoen gewoon met Ajax 1 meedoen in plaats van die Spanjaard of Lindenbergh.
pi_47703174
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 10:18 schreef Fides het volgende:
Poepon en vooral Vertonghen doen het prima. Vertonghen mag mij betreft volgens seizoen gewoon met Ajax 1 meedoen in plaats van die Spanjaard of Lindenbergh.
Vind het ook een brutaal en fysiek aardig kereltje
pi_47703668
Vertonghen vond ik in de voorbereiding op dit seizoen ook al erg leuk spelen. Nu bij rkc doet hij het fantastisch. Hopelijk kan hij deze stijgende lijn vast houden. Volgend seizoen weer bij ons bij de A-selectie lijkt me.

En het kampioenschap, veel hangt inderdaad van zaterdag af. Als nac punten van psv weet af te snoepen, kan het nog héél spannend worden.
  dinsdag 27 maart 2007 @ 10:58:08 #179
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_47704276
Van Geel was zondag nog bij mijn eigen amateurclub hier...maar hij wilde weniig kwijt over mogelijke aan- en verkopen. Wel een aardige man
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_47704547
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 10:58 schreef Sethje het volgende:
Van Geel was zondag nog bij mijn eigen amateurclub hier...maar hij wilde weniig kwijt over mogelijke aan- en verkopen. Wel een aardige man
Weinig? wel iets dus....
Ajax!!
pi_47704976
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:06 schreef Cordoba32 het volgende:

[..]

Weinig? wel iets dus....
whaha scherp..

Waarschijnlijk wilde hij erover kwijt dat hij er niets over kwijt wilde
pi_47705711
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 10:58 schreef Sethje het volgende:
Van Geel was zondag nog bij mijn eigen amateurclub hier...maar hij wilde weniig kwijt over mogelijke aan- en verkopen. Wel een aardige man
Jullie hebben toch samenwerking met PSV?
  dinsdag 27 maart 2007 @ 11:41:12 #183
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_47705757
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:39 schreef TerroRobbie het volgende:

[..]

Jullie hebben toch samenwerking met PSV?
Sinds kort ja. Er spelen 3 Nemelaer jongens in de huidige jeugd daar ( C1 en D1 ) zo zijn de contacten gegroeid naar het schijnt.
Van Geel komt bij ons op de club omdat zjin dochter bij ons in de Dames 1 speelt.
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
  dinsdag 27 maart 2007 @ 11:43:37 #185
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_47705834
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:42 schreef TerroRobbie het volgende:
Lekker weyf?
Idd, vooral niet vertellen of ze lekker is
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
  dinsdag 27 maart 2007 @ 11:43:38 #186
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_47705836
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:42 schreef TerroRobbie het volgende:
Lekker weyf?
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_47706338
Ze was een keer in shot genomen toen ze bij Ajax 1 was komen kijken met pappie.. Leuke meid
  dinsdag 27 maart 2007 @ 11:56:20 #189
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_47706354
quote:
'Ajax neemt zijn eigen voorzitter niet serieus'

27/3/2007 11:22

Ajax heeft tegenwoordig zijn eigen fantoom: De Ander. Dit huisspook is altijd op afroep beschikbaar om de eventuele schuldvraag op af te wentelen bij nederlaag of tegenspoed. Het gemakkelijke is dat het fantoom op commando ook nog eens vele verschijningsvormen kan aannemen. Zoals de scheidsrechter, de tegenstander, het veld en de pers natuurlijk.
De Ander dus, als collectieve dekmantel om het gebrek aan het vermogen tot zelfreflectie te camoufleren. Ajax wil alleen topclub zijn bij zonneschijn, niet bij regen. Na de 0-1 nederlaag tegen PSV werden in Amsterdam alle spelregelcommissies van de wereld vervloekt die hadden bedacht dat je ook uit een vrije trap mag scoren. De schorsing die Wesley Sneijder kreeg omdat hij iets riep over de hond van Spartaan Jeffrey Vlug, schreef de club toe aan het falende gehoor van scheidsrechter Ruud Bossen. De 2-2 tegen AZ in De Arena werd vooral geweten aan diens collega Eric Braamhaar, die in de aanloop naar de 1-1 van Shota Arveladze een tackle op Urby Emanuelson onbestraft had gelaten. En de ophef over de stuitende scheldpartij van Kenneth Perez aan het adres van een assistent-scheidsrechter tijdens het thuisduel met FC Twente kwam vooral op het conto van de media, die alles bij Ajax exceptioneel uitvergroten. Vinden ze in Amsterdam.

Want als er niets meer is, is er altijd nog die welkome, natuurlijke vijand van de pers om te kapittelen. Jongetje Jop van Het Parool werd dit seizoen publiekelijk uitgescholden voor 'geweldige eikel', omdat hij een groepsgesprek met Henk ten Cate wat onhandig had gepromoveerd tot exclusief interview. Vakbroeder Henk van dagblad Trouw werd nog niet zo lang geleden uitgemaakt voor 'rare kwibus', omdat hij een paar vragen te veel stelde over het functioneren van Sneijder. Collega Sjoerd van het AD werd veroordeeld tot prullenbak-journalist, omdat hij het had gewaagd de moeizame samenwerking tussen Sneijder en Klaas-Jan Huntelaar nader te duiden. Journalist Charlie van de Volkskrant kreeg onder uit de zak nadat hij na de overwinning van Ajax in Groningen had geconcludeerd dat de Amsterdammers niets waren opgeschoten in vergelijking met vorig seizoen. En Bob, het mannetje van de radio, kijkt iedere keer weer verbijsterd op als trainer Ten Cate of Ajax-spelers halverwege een interview bij zijn microfoon vandaan lopen.

Vorige week kregen collega Youri van De Telegraaf en ik de gedaante van De Ander aangemeten. We hadden los van elkaar melding gemaakt van spanningen in de Ajax-selectie rond Perez. En we kregen los van elkaar de hoge toon van technisch directeur Martin van Geel over ons heen. Hoe haalden we het in ons hoofd? En dan de onrust die we veroorzaakten in de aanloop naar de topper tegen PSV, ook dat nog. Alsof de boodschap kwalijker was dan het gesignaleerde probleem zelf.

De Ander dus. In een vlaag van wijsheid verwees ook voorzitter John Jaakke begin januari ernaar in zijn nieuwjaarsspeech. De door zijn eigen volgelingen geërgerde preses vond dat Ajacieden eens wat meer in de spiegel moesten kijken en minder naar anderen moesten wijzen. 'Alsof zíj gek geworden zijn. De tegenstander, de scheidsrechter, het veld, de media; er worden dan vele oorzaken gezocht voor ons eigen falen. Dit gedrag past wat mij betreft bij Calimero, maar niet bij Ajax', also sprach de voorzitter.

De doordachte woorden echoden nog na toen Ajax een maand later met 3-0 verloor bij Werder Bremen. Prompt werd de Portugese scheidsrechter Batista tot zondebok uitgeroepen. Een paar weken verder concludeerde Ten Cate dat Ajax had verloren van FC Wegereef, nadat zijn ploeg toch echt 1-1 had gespeeld bij AZ. Bij de 0-1 nederlaag tegen SC Heerenveen had de tegenstander verdedigend gevoetbald en speelde ook het gat in de ozonlaag ongetwijfeld zijn dubieuze rol.

Hoe het ook zij, één conclusie is inmiddels wel te trekken. Ajax neemt zijn eigen voorzitter niet serieus. Hiep-hiep-hállo.

Peter Wekking
Wat een trieste column. Er is niks te schrijven, dus dan maar iets over Ajax en een voorzitter in de titel, zodat nieuwsgierigen toch sneller geneigd zijn dit verhaaltje te lezen......!
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_47706391
Dat stond afgelopen week al in VI.
  dinsdag 27 maart 2007 @ 11:57:58 #191
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_47706416
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:57 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Dat stond afgelopen week al in VI.
Ik lees hem net pas op de website.....
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
  dinsdag 27 maart 2007 @ 12:02:30 #192
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_47706570
Wat een sukkeltje die Wekking
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
pi_47706628
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 10:07 schreef Ordinair het volgende:

[verhuurde talenten-artikel]
Niks over Schilder? Merkwaardig.

W.m.b. halen we Vertonghen en Poepon komend seizoen sowieso terug. Schilder misschien ook wel, afhankelijk van het transferbeleid.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
  dinsdag 27 maart 2007 @ 12:08:11 #194
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_47706782
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 11:57 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Dat stond afgelopen week al in VI.
Je bent toch geen abonnee, hoop ik?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  dinsdag 27 maart 2007 @ 12:09:41 #195
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_47706844
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 12:04 schreef koningdavid het volgende:

[..]

Niks over Schilder? Merkwaardig.
Het gaat over de spelers die vanaf de winterstop verhuurd zijn, Robbert Schilder (en ook Emmanuel Boakye) zijn al sinds de zomer verhuurd.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
  dinsdag 27 maart 2007 @ 12:10:27 #196
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_47706873
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 12:08 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Je bent toch geen abonnee, hoop ik?
Ik wel ben ik nu een outlaw?
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
pi_47706877
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 12:08 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Je bent toch geen abonnee, hoop ik?
Mijn vader is abonnee
  dinsdag 27 maart 2007 @ 12:12:56 #198
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_47706946
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 12:10 schreef Sethje het volgende:

[..]

Ik wel ben ik nu een outlaw?
Ach, je moet het zelf weten. Zonde van je geld, in mijn optiek.
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_47706947
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 10:07 schreef Ordinair het volgende:

[..]

Goed verhaal.
pi_47707033
Peter Wekking kan het weten...

Wie the f*ck is Peter Wekking?
JOHNNY HEITINGA
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')