Vragen, opmerkingen en commentaar graag in Commentaren op de streamverslagen deel 7. Dat houdt de streamverslagen beter leesbaar.
Vervolg op Streamverslagen donderdag 1 november 2001.
23.58 Pascal en Coos in de sauna. Pascal : Mijn mensen stemmen op jou, dat weet ik zeker. Maar jij gaat niet weg Coos. Coos : Ik heb hier helemaal geen zin meer in. Coos over de band : De grootste schaamte van de Tweede Wereldoorlog. Ik vond het heel sterk.
0.02 Coos : Ik denk dat van het weekend Ellen voor de deur staat. Pascal : Jij verliest niet van Priscella. Coos : De week erop Leo. Pascal : Ook niet, daarna wordt het moeilijk. Coos : Je weet niet hoe het nederlandse publiek over mij denkt. Pascal : Qua afspiegeling van de nederlandse bevolking lig jij beter als Leo. Snap je wat ik bedoel ? Coos : Mmm. Pascal : Pleurisstreek dat je niet weet wie hoeveel stemmen had. Coos : Dat is helemaal niet belangrijk.
0.08 Pascal : Ik zit er minimaal tien weken. Coos ? Minimaal tien. Coos zegt niets.
0.10 Pascal lacht. Coos : Je bent pissed hè ? Pascal : Ja. Coos : Omdat ik genomineerd ben ? Pascal : Ja. En omdat het allemaal zo belachelijk duidelijk is. Waarom ik net lachtte. Coos : Ze zeiden iedereen gedag behalve ons. Pascal : Ja. Coos : Daar houden we ook niet van. Als je er last van hebt moet je het zeggen. Pascal : Alsjeblieft. Maar iedereen laat het zo duidelijk blijken.
De stream gaat naar de arme tuin waar ze nog steeds op muizenjacht zijn.
Coos en Pascal zijn niet meer te zien op een stream. Ik kijk nu naar breedbandstream 2.
0.16 Diane : Ik ben ongesteld, ik ben ouder, ik heb zeven dagen rijst en ongaar brood in mij lijer. Frank over het ongare brood : Zij heb een gevoelige maag. Gert Jan : Eindelijk een battle gewonnen zonder dat we problemen hebben opgelopen. Diane : Ik had niet harder kunnen lopen. Ik loop nooit. Ik heb er een schurfthekel aan. Gert Jan : Jij gaat wel iedere keer het fitnesshok in (op de hometrainer). Je doet wel je best. Diane dacht dat ze naar huis moest na het fietsen. Kelly : Dat dacht ik ook. Er stond in de brief, het publiek heeft besloten, ga maar naar het battlefield, en later zei Patty, neem je team maar me. Ed : Ik dacht dat jullie er om moesten fietsen wie ging. Kelly : Dat was erger geweest. Diane, dan was ik afgestapt. Ik gun het jou veel meer om hier te zitten. Diane : Doe niet zo raar. Gert Jan : Diane, als je er uit komt heb je getraind en kun je afzien. Gert Jan zegt dat de zadels en de versnelling niet goed afgesteld stonden maar hij vond wel dat het eerlijk is gegaan. Gert Jan tegen Diane : Na twee rondjes lag jij op kop. Diane : Dat had ik helemaal niet door. Gert Jan : Diane had ook een goede start (ik dacht juist dat Kelly te vroeg weg was). Kelly : Kapot was ik. Diane : Ik was ook stuk. Gert Jan zegt dat lopen sneller ging als fietsen. Kelly : Wel een leuke battle. Gert Jan : Ik vond het ook een leuke battle. Kelly : Ik dacht dat we rondjes gingen fietsen. Ik had die balken helemaal niet gezien. Gert Jan vond het mooie fietsen. Diane : Met zo'n battle moet je je kunnen voorbereiden. Ed : Ik denk dat ze met tijdsnood zaten. Gert Jan : Het is nu geen week meer. Ik denk dat de volgende battle zaterdag of zondag is. Ik maak het niet laat vanavond. Kelly : Leuk dat ze ons gekozen hebben. Diane : Ik weet niet helemaal hoe dat zit. Gert Jan : Je hebt een battle verloren maar je zit in ieder geval nog twee weken binnen. Diane over het nomineren van Priscella : Ze wil graag weten waarom. Ik vind het ook leuk om het te vertellen. Het is leuk om tegen een hard iemand hard te kunnen zeggen wat je vind. Gert Jan : Ik ben blij dat het bij ons anders is.
0.30 Kelly tegen Gert Jan : Jij wou toch terugsteken (tegen Coos). Nou is het anders. Je hebt voor niks tegen mij in bed zitten lullen. Ik hou helemaal niet van dat gezeur. Ik ben blij dat het over is. Je moet er ook niet meer over beginnen. Gert Jan vertrekt. Diane en Kelly zingen het lied 'fietsie foetsie'. Diane : Dat zijn van die liedjes die je zingt bij de avondvierdaagse (daar heb je natuurlijk veel ervaring mee als je een schurfthekel hebt aan lopen). Diane is brood aan het kneden.
0.38 Pascal in de badkamer : Kel, kom je nou ? Je wilde toch een schuimparty. Kelly : Frank wilde dat. O wat leuk. Pascal : Je moet een handdoek voor de deur leggen zodat het er niet uitloopt. Blijkbaar ligt er schuim op de vloer in de badkamer. Kelly : Hoeveel flessen zitten er in ? Pascal : Nog niet één. Kelly : Nou succes nog. Kelly vertrekt. Ze wil een paar nummertjes bestellen, ook wat teringherrie voor Ed, maar de butlertelefoon is in gesprek. Kelly : Zal ik het in de dagboekkamer vragen Ed ? Coos : Waar is Gert ? Kelly : Op zijn bed. Coos : Moet ie niet in de sauna ? Kelly : Nee.
0.43 De stream gaat naar de arme tuin. Frank : Coos blijft genomineerd staan. Tenminste, als hij niet verandert. Moet je luisteren, als ik tegen Coos had gemoeten had ik ook niet gewonnen (hij bedoelt bij de battle). Tegen Diane : Ik liep met je mee, fuck it, die lange dweil pak je wel even. Ze was nog boos ook dat ik haar niet had gefeliciteerd, vond ze erg. Leo : Kelly is het troeteldier van BB. De anderen zijn het daar mee eens. Danielle : Ook van Nederland. Frank zegt dat Coos volgende week weer genomineerd wordt. Hij ziet duidelijk twee groepen in het andere team, een groep van vier en Pascal en Coos. Frank zegt dat ze hem moeten nomineren omdat hij wel een kans maakt tegen Coos. Frank : Ik zeg niet dat jullie het moeten doen. Als ik dat bandje moet dragen heb ik er geen probleem mee. Leo, Diane en Danielle zeggen dat ze het bandje niks vinden. Andries : Het is voor de herkenbaarheid. Frank : Priscella gaat weg volgende week. De week erop gaat er weer één bij ons. Dan sturen ze de zwakste schakel, Kelly of Ed. Andries : Daar zitten we niet op te wachten. Frank denkt dat Ed wel in hun groep past. Frank : Maar het battle aspect gaat naar de klote. Hoeveel battles hebben we gehad waar je Ed in kan zetten ? Diane over het plan van Frank : Ik doe absoluut niet mee aan die praktijken. Diane : Kelly tegen Frank, dan weet ik niet wie er dan wint. Leo : Gert Jan hoeft Coos niet te kiezen volgende week. Ze hebben wel respect voor elkaar. Ik kan me best voorstellen dat Gert Jan iemand anders kiest.
0.55 Frank : Ik denk dat Diane best wel populair is. Misschien ben ik ook wel populair, dat interesseert me helemaal niet. Het enige waar ik van zou balen is dat ik bij de laatste zes zit. Leo : Ik zeg niet dat ik naar huis wil, ik mis het wel.
0.58 Frank vertelt dat zijn trouwerij 25000 gulden kostte. Frank : En mijn ouders hebben ook nog wat dingen betaald, o.a. de boot. Haar ouders hebben de bruidsjurk betaald. Hij geeft een overzicht van de kosten. Zijn ouders hebben het feest betaald. Frank vertelt verder over zijn bruiloft.
Priscilla laat zich nog even uit over haar team. vind het een speeltuin lijken. Vindt de spelletjes van haar team niks aan. (Volgens mij zit het haar ook dwars dat Daniëlle haar genomineerd heeft, terwijl ze gisteren nog over een gevoelige onderwerp met haar had)
Coos zit nog over de nominaties te praten. Hij vindt dat ze beter hadden moeten uitleggen waarom iemand genomineerd wordt
1.28 Frank : Als ze mij in de live uitzending vragen hoe voel je je dan zeg ik kut. Het concept klopt niet als wij hier twaalf dagen zitten. Frank zegt weer hoe jammer hij het vindt dat Diane verloren heeft. Diane : Er viel niet te fietsen met dat ding, echt niet. Dat is ook waarom ik me kut voel, dat we niet naar de andere kant gaan. Ik heb alles gegeven dat ik in me heb. Ik baal wel, ik dacht die heb ik in mijn pocket.
1.33 Danielle : Waarom heb jij genomineerd ? Frank : Ik heb Leo genomineerd omdat hij onpraktisch is en zijn hoofd staat ergens anders. Dat zijn bepaalde elementen die we in de groep niet kunnen gebruiken. Als ik het voor hem opneem als hij in de zeik wordt genomen, dat wordt ook niet gewaardeerd. Ik heb ook niet veel met Priscella. Diane geeft haar motivatie weer.
Breedbandstream 1
1.37 In de woonkamer. Coos : Als je in een groep samenleeft zijn de mensen die er buiten vallen degenen met een grote mond of met afwijkende ideeen. Priscella : Ik heb gewoon niks met ze. Als ze een verhaal vertellen gaat het het ene oor in en het andere oor uit. Totaal geen humor. En als het humor is is het kinderachtig gedrag. Zout gooien. Of kussengevechten. Het is een kinderkamp hier. Ik ben blij dat ik weer gedeporteerd wordt naar huis. Coos : Ik heb het ook met die band. Ik associeer het er echt mee. Ze hebben het niet eens uitgelegd die band. Misschien hebben ze er een gode reden voor. Voor ieder wissewasje moet je naar de dagboekkamer. Ik heb er steeds meer moeite mee om als klein kind behandeld te worden. Is ze een beetje over de klap heen van de uitslag van de battle ? Priscella lacht. Priscella : Ik heb heel kalm met haar gepraat en haar getroost. Coos : Ik heb het helemaal gehad. Ik heb het idee dat ik verkeerd wordt neergezet. Gert wordt in de live uitzending naar zijn mening gevraagd. Mij wordt niks gevraagd. Ik denk dat Ellen in het weekend komt. Als ze zegt Coos, loop ik er uit. Het geld kan me niet schelen. Frank komt binnen : Coos, gaat het goed ? Coos : Hardstikke goed. Coos begint over zijn deportatieband. Hij zegt dat Pascal nog in de badkamer is. Frank : Ik blijf morgen lang op mijn nest liggen. Coos : Misschien een battle. Frank : Geloof je het zelf ? Jij mag volgende week blijven. Priscella : Jij staat sterker, qua persoonlijkheid, in de groep. Voor de kijker is dat juist leuk. Coos : Ik ben één van de eersten door mijn karakter, mijn grote mond en ik ben dominant. Frank : Dat heb ik toch ook. Coos : Dat is anders, bij jou accepteren ze het. Ik heb ook het vermoeden dat BB het niet helemaal leuk vindt dat ik er in zit. Ik heb verleden week ook gevraagd of ze een hekel aan me had en of ze spijt had dat ik er in zat. Ik heb in vorige BB's nooit gezien dat iemand naar de dagboekkamer geroepen werd voor een waarschuwing. Frank : Dat komt niet op tv. Coos : Dat is lachen, ze (de anderen in het team) zeggen ons nooit gedag als ze gaan slapen. Frank : Ik heb nergens meer zin in. Priscella : Ik heb wel zin om in de laatste week nog stennis te schoppen. Frank vertelt over de muizen. Coos wil geen grieks eten. Coos : Dat vind ik goor.
1.48 Coos : Ik ben wel benieuwd naar de motivatie.
quote:Hhahaha ja dat waren tampons .
Op vrijdag 02 november 2001 02:07 schreef Htje het volgende:
Andries en Daan hebben zojuist enkele muizen in de tuin van Arm ontdekt. Ze vonden ze maar snoezig en deden een poging om ze te vangen. Frank ontdekte ook iets in het huis, maar het was mij niet helemaal duidelijk wat, iets van een wit staafje.
OOOO Yes Kelly gaat nog in bad hihihihih
Hhahahha LOL
2.07 Coos : Ik ben nog steeds pissed. Diane : Ik snap het niet. Coos : Zomaar. Diane : Je wil het niet vertellen ? Coos : Kleren mogen niet over maar stank mag niet ook. Ik klets maar wat. Ik ben ook een beetje in een emotionele bui. Door mijn teamleden ben ik op een deportatie gezet. Dan reageer ik niet normaal. Diane : Ik zou mij ook niet lekker voelen. Frank : Je laat je toch niet in de maling nemen door Coos. Je kent hem toch ? Diane : Dat doe ik toch niet ? Frank : Je lult met hem mee.
2.10 Frank : Coos, volgende week is jouw bedje vrij. Dan kan Pascal dwars in het bed liggen. Priscella : Als er twee hier weg gaan krijgen wij Ed. Coos tegen Pascal : Eén van ons. Alsof er niks verandert in twee weken, alsof al onze teamleden allemaal boemannen zijn. Ed : Misschien ben ik dan wel captain. Pascal tegen Ed : Jij stuurt echt niet Gert Jan of Sandy naar de overkant. Ed : Dat weet je niet. Coos : Zeg het niet te hard, hij zit zo in de dagboekkamer en over een kwartier hebben we weer een motie van uitdaging.
2.14 Kelly : Heb jij mij genomineerd Pascal ? Pascal : Ja, en ik jou. Dat lag allebei in de verwachting. Kelly : Je moet iemand nomineren. Als je goed na gaat denken. Pascal : Weet je überhaupt wie wie heeft genomineerd. Coos dacht dat Kelly hem genomineerd had om wat ze in de dagboekkamer had gezegd. Kelly : Ik vind jou wel leuk. Af en toe een beetje vreemd maar wel lekker. Coos : Hoezo vreemd ? Geef eens voorbeelden. Ik vind het leuk om dat te horen. Kelly begint weer over het wat kijk je chagrijnig verhaal etc. Coos na de uitleg van Kelly : Als dat alles is ben ik helemaal niet vreemd.
2.22 Kelly : Heb jij mij genomineerd ? Coos : Ja, dat is nu wel lullig. De battles worden steeds zwaarder. Ik moest kiezen tussen jou en Ed. Ed is met puzzels heel erg goed. Het heeft niks te maken met de persoon. Als het om de persoon gaat had ik iemand anders genomineerd. Vanavond win jij een battle, dus het gaat niet op. Had jij het verwacht dat ik je had genomineerd ? Kelly : Ja. Pascal gaat rekenen, hij heeft één stem, Kelly heeft er twee, dus de andere drie zijn voor Coos. Coos : Gert Jan heeft al gezegd dat hij mij genomineerd heeft, Sandy ligt voor de hand, de laatste moet Ed zijn. Kelly : Ed wordt voor blok gezet. Coos : Ik zou het leuk vinden als je een motivatie geeft. Dat wil je niet zeggen ? Ed : Daar heb ik geen behoefte aan.
(mag ik even een teiltje)
Coos en Pascal denken dat Daan en Diaan de populaiste bewoners uit het andere team zijn. Frank zit aandachtig te luisteren.
2.34 Pascal : Ben je er stil van Kel ? Kelly : Als Ed op mij had gestemd was ik genomineerd.
2.38 Coos en Ed in de keuken. Coos : Misschien wil ik er wel aan werken. Het is alleen maar positief. Ed : Ik heb gezegd dat jullie een sterk team vormen. Ik ben daar niet de dupe van maar anderen wel. Met Pascal heb ik meer. Pascal : Zie je wel, het was één van ons. Ed : Ik heb ook aan Kelly gedacht i.v.m. de battles. Coos zegt dat hij en Pascal vaak hetzelfde denken. Ed vertelt dat hij in de tuin een discussie begon met Coos en dat tien minuten later hij met twee man stond te praten. Coos : Jullie hebben eigenlijk precies hetzelfde. Hij zegt dat als Sandy naar bed gaat zij Gert Jan, Kelly en Ed goedenacht wenst maar hem en Pascal niet. Coos : Wat doen we dan verkeerd ?
2.43 Coos : Ed, ik ben absoluut niet boos hoor. Ik was alleen benieuwd naar je beweegredenen en dat kan ik goed begrijpen.
2.45 Bij het hek. Pascal : Ik denk dat Frank tot het einde blijft. Frank : Waarom ? Pascal : Stel dat er vier over blijven bij jullie. Dan nomineer jij Daan, Diane nomineert jou, Andries nomineert denk ik ook Diane en Daan Frank (of ik heb het niet goed verstaan of het klopt niet). Zo zal het gaan denk ik op dat moment. Danielle : Tegen die tijd kan je er weer heel anders over dingen denken. Pascal : Jij hebt meer aan Andries en Diane. Jij gaat je irriteren aan iemand die loopt te brommen.
2.48 Coos : Die reactie van die Patty vind ik een beetje vreemd. Over die envelop. Pascal : Zij dacht dat het de envelop was waar de dinge (de opdracht voor Kelly) in zat. Het kwam bij mij ook vreemd over. Coos : Ik had echt gehoopt dat ik weg mocht. Ik vind het echt een domper. Pascal : Ik ben toch wel blij dat ik er nog ben. Ed : Wou je ook naar huis ? Pascal : Een beetje tweestrijd. Gister en eergister waren zulke klotedagen. Het kwam me echt mijn strot uit.
2.53 Coos en Pascal gaan naar bed.
2.55 Andries vertelt Ed over de muizen. Coos, die niet naar bed is maar op de bank ligt : Met het koude weer komen ze naar binnen. Dan gaan ze echt het hooi binnen. Andries : Dan gaan ze holletjes maken. 's Nachts kruipen ze over je slaapzak. Ik ga morgenavond muizen vangen. Met een stukje kaas. Ed heeft de eerste muis al binnen gesignaleerd. Met een paar biertjes op. Ed : Ik drink Redbull. Andries gaat naar bed : Jongens welterusten. Coos en Ed wachten op Kelly die in de badkamer is.
Arm:
Da: Ben je er een beetje over heen?
Di: Nee.
Da: Ik baalde toen ook zo van die brancardrace.
A: Muizen ... waar houden die niet van?
Di: Katten.
A: Ooo, hier zit een heeeeele mooie, een heeeeele mooie.
Da: Hoezo istie mooi dan?
A: Hij heeft een mooie bruine pels. Die heeft genoeg te eten.
Di: Vacht.
A: Pels, pels.
De drie armen gaan nu eten.
Di: Het brood is warmer dan de thee.
Da: Daar zitten we dan brood te eten, thee te drinken en kou te kleumen om drie uur 's nachts.
Di: Ze vroegen aan mij hoe gaat het nu met eten. Nou we hebben meer maar ik heb honger....
Da: Ik ben ontzettend bang dat we weer gekort gaan worden of zo.
Di: Het spijt me echt, het spijt me eigenlijk helemaal niet (?).
A: Soo, die Kel die ging als een snoek.
OT: trouwens wel erg goede beeldkwaliteit vandaag, haarscherp.
GJ is al langer wakker. Hij heeft gestept en ligt nu onder de zonnebank.
Laat BB de bewoners a.u.b. wekken, want er gebeurt helemaal niets
quote:-edit- je had het over trance...sorry.. (kan dus geen furtado zijn)
Op vrijdag 02 november 2001 14:32 schreef BIGMAMA het volgende:
Even een vraagie tussendoor:
Hoe heet dat nummer wat er wel eens gedraaid wordt in het BB huis, dat trance nummer, zo'n vrouw zingt er door heen, iets van Fly Away ofzo. Elke keer als ze muziek krijgen , draaien ze dat nummer, weet iemand het??????????????
quote:Fly away - Captain hollywood project toevallig ??
Op vrijdag 02 november 2001 14:32 schreef BIGMAMA het volgende:
Even een vraagie tussendoor:
Hoe heet dat nummer wat er wel eens gedraaid wordt in het BB huis, dat trance nummer, zo'n vrouw zingt er door heen, iets van Fly Away ofzo. Elke keer als ze muziek krijgen , draaien ze dat nummer, weet iemand het??????????????
Er kwam even een somber voor zich uit kijkende Priscella in beeld.
Buiten spreken Andries en Leo af vanavond te proberen de muis te vangen.
Ze willen het temmen.
[Dit bericht is gewijzigd door otaku-san op 02-11-2001 16:03]
Ze zijn lekker bezig aan een potje voetbal.
quote:Oh, is ze weer aan het stoken???
Op vrijdag 02 november 2001 17:39 schreef APK het volgende:
Priscella doet niet mee geloof ik, het lijkt of ze alleen bij de oven zit.
Ze doet wat bal kunstjes tijdens de pauze.
In het spel loopt ze wat te rennen, maar wordt niet aangespeeld.
Coos heeft inderdaad zijn 'aanvoerdersband' niet om.
Priscella ook niet in het arme gedeelte.
(Over naar Hugo Walker voor de tweede helft...)
Ik ben benieuwd of rijk van deze 'Elk voordeel hep ze nadeel' situatie zal profiteren.
Priscella wordt nu naar de dagboekkamer geroepen.
Priscella blijft gewoon in d'r potje roeren.
(Of ze moet snel geweest zijn toen ik dit opschreef.)
Arme Priscella krijgt niets, zit nog steeds bij de oven te koken.
Kelly: hahaha, die arme Priscella heeft niks, of zou ze daarvoor naar de dagboekkamer zijn geroepen?
Frank: Nou, vanavond nog effe een motie van uitdaging en morgen een formule 1 autootje bouwen van karton.
Alle bewoners worden nu naar binnen geroepen.
Kelly: Pris, heb jij geen patat gekregen.
Pris: Nee, ik zat hier te koken, en ik was lekker alleen.
(Iedereen in arm gaat nu naar binnen en laat Priscella bij de oven zitten.)
(Ik ga effe snel nog wat lip gloss aanbrengen voor de uitzending.)
Verder gebeurt er helemaal niks, het is saai en ik ga dus even wat anders doen... tot later
Alle wijn wordt verstopt in de fontein. Dit idee kwam van Pascal. Danielle en Frank kijken belangstellend toe over het arme hek.
Ed doet ook mee, hij heeft weinig keus, dus ze laten een paar biertjes voor hem achter.
De drie dames (Kelly, Sandy en GJ) babbelen in de slaapkamer over uitgaansgelegenheden in de Reguliersdwarsstraat.
Frank: bla bla bla, en dan ga ik morgen lekker m'n formule-1 autootje bouwen.
Coos: Frank, jij bent echt de perfecte BB bewoner.
Frank: Hoezo?
Coos: Nou gewoon.
(Ik ga nu even die fontein leeghalen en de stad in.)
23.44 Pascal, Coos, Ed en Frank spreken over computerspelletjes. Ed : Mensen zeggen, waarom koop je geen pc, maar ik ga geen vijf zesduizend gulden uitgeven voor een pc. Ik speel er toch alleen maar spelletjes op. Frank : Op de Playstation heb ik alleen maar voor mijn zoon spelletjes. Playstation 2 speel ik bij mijn nichtje. Frank speelt verder spelletjes op zijn pc. Pascal : Als ik thuiskom wil ik de Playstation 2. Frank : Wacht nou op de X-box. Ed : Koop ze gewoon allebei. Ed vertelt dat hij vijf spelcomputers heeft gehad. Frank : Op een pc speel je de mooiste spelletjes. Pascal : Playstation is een volwaardige computer. Frank : Kom op.
23.49 Frank : Ik heb twee firewalls op mijn pc. Hij vertelt een verhaal over hackers. Frank is van plan via zijn pc gratis Canal plus te gaan kijken. Hij vertelt dat hij dvd-spelers regiovrij maakt. Pascal weet niet wat regiovrij is. Frank legt het uit. Ed : Volgens mij is er op zo'n pc niets waterdicht. Frank heeft alle Fifa spelletjes en alle Formule 1 spelletjes. Hij heeft een force feedback stuur. Frank : Misschien kan je hier zo'n ding (spelcomputer) voor een avond huren.
En hier weer verder:
Streamverslagen van zaterdag 3 november 2001
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |