Ondertussen zijn ze de zaal uit en een lange gang ingelopen. De gang loopt heel zachtjes af naar beneden.
Het is niet te verwachten dat er nog iemand in deze rook kan zijn achtergebleven. Zich sterk voelend met Gandalf vlak achter zich loopt Phoenixx door.
Dan streelt er iets langs haar benen. Ze schrikt zich rot en met haar hart bonkend in haar borst tast ze naar beneden. Een combinatie van bont en metaal...
Gandalf gromt zachtjes...
Als ze het wezentje optilt kan ze zien wat het is. Een monsterlijk gedrocht... sommige delen doen nog vaag denken aan een kat... Vol walging werpt ze het creatuur van zich af.
* Gandalf, wat was dat? Ik ben bang, Gandalf... Moeten we nog verder?
* Rotkat! Grmbl...
Gandalf is naast haar terecht gekomen en ze ziet dat hij zijn kop naar links heeft gedraaid. Ze kijkt wat daar de reden van is en voelt dan ook de buitenlucht.
* Je hebt gelijk, Gandalf. Waarom teruggaan als we zo misschien ook naar buiten kunnen?
De rook is hier wat minder door het contact met de buitenwereld. Voorzichtig lopen ze verder en inderdaad... via een smalle opening kan Phoenixx naar buiten kruipen. Snel begint ze takken en stenen opzij te trekken om voldoende ruimte te maken zodat ook de draak hier naar buiten kan.
* Zo. Kennelijk waren er meerdere uitgangen. Maar waar zijn we nu? Gandalf, weet jij waar de anderen zijn?
Rustig man .. ze komen zo wel weer terug ..
Atrimar begint een variant van patience te spelen met wat takjes en steentjes
* Achterin de tempel hadden we een gang gevonden. Dit eh - ding (wijzend op het verminkte kat/robotje in de bek van Gandalf) * schurkte langs mijn benen. Ik ben toen in een gat gevallen. Via de tunnel die we toen vonden konden we naar buiten kruipen...
De spanning valt van haar af en de tranen beginnen over haar met roet besmeurde wangen te biggelen.
[Dit bericht is gewijzigd door Phoenixx op 07-12-2001 16:20]
Damn .. die Slaugh_Feg moet dan ook ergens rondzwerven ....
Rustig maar, je hebt het toch goed gedaan?
Inderdaad Lord_Dreamer, dat moet wel de manier zijn geweest waarop hij is ontkomen. Maar waar zou hij naartoe gegaan zijn??
* Equilan neemt een klein stapje opzij zodat ze even rustig staat. De rest staat nog om Phoenixx en Gandalf heen te luisteren naar wat ze meegemaakt hebben. De godin laat haar magische tentakels gaan en 'bevoelt' het bos. Geen spoor van Slough_Feg te bekennen. Ze laat ze verder uitgaan, het hele eiland over... maar wat ze ook tegen komt, geen Slough_Feg!!
Mensen, ik begrijp er geen bal van, maar hij is weg... ik heb werkelijk geen idee waar naar toe, heel vreemd...
* Gandalf staat daar ondertussen maar met de kat in zijn bek. Ow Gandalf, laat eens zien waarom heb je dat beestje meegenomen?? * Equilan pakt het beestje uit zijn bek en laat het van schrik bijna vallen. Ze kan zich nog net beheersen en tilt de kat op om het aan een grondig onderzoek te onderwerpen.
Krijg nou wat, dat is de kat van Absinthe!!
Hmm ik hou er niet van dat duistere figuren zomaar verdwijnen .. nou dat houd wel in dat we we de grot kunnen afschrijven als duistere tempel.
Wat doen we nu ??? hmm * LD ziet Phoenixx getroost worden door Atrimar .. Nah jah daar hebben we ook niets meer aan
Atrimar zit nu inmiddels ook onder het roet, maar dat heeft hij wel vaker dus hij negeert de vuile plekken volkomen.
En wat is er met die kat aan de hand?
* Lekkere vuurpijlen waren dat!
Maar belangrijker... Als je Slough_Feg niet op het Eiland kan voelen, betekent dat dan dat hij toch nog in de tempel moet zijn, Equilan?
[Dit bericht is gewijzigd door Phoenixx op 07-12-2001 18:09]
Atrimar geeft Phoenixx een klein speels tikje op haar welgevormde achterwerk.
Kom Phoenixx dan krijg je wat te drinken van me
* Lord Dreamer pakt z'n spullen en gaat op weg.
Phoenixx kijkt ondeugend naar Atrimar.
* Een heel goed plan. Dit bos geeft me de kriebels... Ga me maar voor, want om eerlijk te zijn heb ik geen flauw idee waar we nu zijn.
Ga ja nog mee Equilan of ga je terug naar je toren?
* Het 'zwarte' gezelschap vertrekt richting Fok!Eiland VrijeTijdCentrum
Dus dit is waar het allemaal gebeurde. Ik ben niet echt onder de indruk moet ik zeggen.
Hoe gaat dat spreekwoord ook al weer? Je vangt meer vliegen met een hoop smeulende stront...? Het doet er ook maar weinig toe. Ik heb nog een appelte te schillen met de bewoner van dit bouwval en ik heb al precies een idee hoe ik dit aan ga pakken.
Ze weten absoluut niet wat er gaat gebeuren. Die PhalanX was in dat opzicht al dicht bij zijn doel geraakt. Je komt een heel eind met bedrog, door de dingen anders af te spiegelen dan dat ze werkelijk zijn heb je een voordeel over je tegenstander. Verwarring is een formidabel wapen.
Kom ik heb genoeg gezien, we gaan terug naar huis...
In de kist kan Slough Feg een zetel verwachten, gemaakt met de hand. Dat Absinthe connecties had met de makers van dit lugubere meubelstuk heeft de levering bespoedigt, maar ook de prijs behoorljk verlaagd.
Na een tijdje, als het vuur weer normaal is geworden en de rook geen kleur meer heeft, gaat Equilan zitten.
De godin kan nu niets anders meer doen dan afwachten.. hetzij tot haar vrienden komen.. hetzij tot het Slough_Feg behaagt uit zijn schamele schuilplaats tevoorschijn te komen.....
* Voorzichtig benadert hij het kampvuur, hij wil niemand laten schrikken. LD stuurt een mentaal bericht naar equilan en Gandalf zodat ze weten dat hij zo zal verschijnen. Dan komt hij bij het kampvuur aan. En maakt zich bekent
Haai Equilan, haai Gandalf. Hmmm * Hij denkt even.. Wat is de bedoeling Equilan ???
* Hij zet z'n rugzak tegen een boom en z'n boog ernaast, dan, terwijl hij een slok neemt uit z'n veldfles, wacht hij rustig hoe de zaken zich ontwikkelen.
Verder heb ik nog wat voorbereidingen getroffen maar dat merk je vanzelf wel als het zover is
Gandalf is, toen hij je aan hoorde komen, het bos ingetrokken om een hert te vangen, dus we zullen zo kunnen eten. Ik heb wel honger eigenlijk, heb een beetje last van een rommelige maag. Zullen de spanningen wel zijn
* Equilan wrijft over haar buik en kijkt steels naar beneden. De bolling lijkt alweer groter dan vanmorgen en ze heeft nauwelijks gegeten vandaag!! Nouja, gezien de activiteiten die nog zullen komen, heeft ze dat er zo weer afgewerkt
Jonge Stier, meng je niet in deze zaken ... gevaar ... dood
Atrimar zendt de wolvin beelden terug vervuld van zwaarmoedig plichtsbesef en een bijna smeekbede om de locatie van Equilan
Drakeheer, Elfgodin, draak ... tempel ... struikgewas ... stervend hert ... je zal eten Jonge Stier
Atrimar sluit de beelden uit en vervolgt zijn weg naar zijn bestemming. Na een tijdje komt hij in de buurt van de drie, en op goed geluk, en om ze niet aan het schrikken te maken, seint Atrimar met een uileroep zijn aankomst.
Een goeiemiddag allemaal. Wat brengt jullie hier?
* Gandalf laat een middelgroot hert uit zijn bek vallen en neemt weer zijn kleine gedaante aan. Voor het sjouwen met dat hert is het praktischer wat groter te zijn.
Equilan gaat erbij zitten en met een haal van haar mes haalt ze het hert open. Ze vilt het hert en maakt het klaar om te bereiden.
Ga lekker zitten Atrimar, zoals je ziet is LD er ook
Ik zal je in het kort even vertellen hoe we er voor staan.
* Equilan vertelt Atrimar hetzelfde verhaal als ze LD ook verteld heeft en rijft ondertussen stukken hert aan een spit en hangt dat boven het kampvuur.
Zijn jullie werkelijk zo gastvrij dat wij mee mogen eten en jullie niet storen in jullie samenzijn?
Ach verdorie, ze heeft zich niet goed voorbereid en niet aan drinken gedacht. Ze loopt even een paar passen bij het groepje vandaan, maakt de vertrouwde maar toch ongeziene bewegingen met haar hand en houdt dan een paar flessen wijn in haar hand. Voor haar op de grond staat een enorme karaf water.
Dagobert, grapjas Je bent altijd welkom dat weet je toch??
Wil er iemand wat drinken??
[Dit bericht is gewijzigd door Dagobert op 12-12-2001 17:14]
quote:
Op woensdag 12 december 2001 17:03 schreef equilan het volgende:
Dagobert en RebelGirl!! Kom erbij, hebben jullie honger??
Wij zitten hier te wachten tot meer eilanders zich hier verzamelen, teminste, diegene die denken te kunnen helpen in de strijd tegen Slough_Feg.
We wachten hier tot we met genoeg zijn om een poging te doen te achterhalen waar hij zich schuil houdt, of tot hij uit zichzelf te voorschijn komt. Wat heb jij trouwens een prachtig zwaard Dago
* Dagobert steekt het zwaard weer aan zijn riem en gaat zitten.
Ik weet niet precies wat voor zwaard het is, ik kreeg het van Wilgje en het heet het zwaard van de waarheid.
* Terwijl het groepje zo wat aan het keuvelen is, draait Equilan flink aan het spit en roert in het pannetje.
Het eten is zo klaar
Vind je eht erg als ik even met rebel een eindje weg loop, ik moet haar geloof ik eerst even wat vertellen.
* Equilan draait nog een keer aan het spit en haalt er dan wat stukken vlees af en rijgt nieuwe eraan.
Wie wil er wat??
irl ben ik er nu vandoor, tot morgen weer!!
Ik woonde ongeveer samen met Pisca. Toen ik bij haar we ging om wat meer actief te worden in mijn leven, heb ik haar, zondar het met de woorden te zeggen, toch enige vorm van trouw beloofd. Ik weet dat ik het beter heb bij jou en heb voor jou gekozen. Maar dat zwaard heb ik dus van haar moeder gekregen. Je vindt het toch neit erg dat ik dit nu zeg he?
* Dagobert doet een stapje naar voren en geeft Rebel een stevige knuffel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |