abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 7 december 2001 @ 15:08:08 #101
8401 Draak
Gandalf & Aurian, Shia
pi_2407332
* Gandalf volgt Phoenixx op de voet en als hij ziet hoe aarzelend ze verder loopt, pakt hij een slip van haar gewaad in zijn bek, zodat ze nooit echt zou kunnen vallen of te ver bij hem vandaan geraakt.

Ondertussen zijn ze de zaal uit en een lange gang ingelopen. De gang loopt heel zachtjes af naar beneden.

  vrijdag 7 december 2001 @ 15:28:12 #102
15069 Phoenixx
Handle with care
pi_2407572
Langzaam maar zeker dringen Phoenixx en de draak steeds dieper de tempel binnen. Van buiten leek het niet zo groot, maar dat blijkt vies tegen te vallen.

Het is niet te verwachten dat er nog iemand in deze rook kan zijn achtergebleven. Zich sterk voelend met Gandalf vlak achter zich loopt Phoenixx door.
Dan streelt er iets langs haar benen. Ze schrikt zich rot en met haar hart bonkend in haar borst tast ze naar beneden. Een combinatie van bont en metaal...
Gandalf gromt zachtjes...
Als ze het wezentje optilt kan ze zien wat het is. Een monsterlijk gedrocht... sommige delen doen nog vaag denken aan een kat... Vol walging werpt ze het creatuur van zich af.

* Gandalf, wat was dat? Ik ben bang, Gandalf... Moeten we nog verder?

The toes you step on today might be connected to the ass you’re going to kiss tomorrow...
pi_2407645
Atrimar beent ongeduldig heen en weer. Hij is niet gewend aan lang wachten zonder zelf iets te ondernemen.
Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 15:44:43 #104
8401 Draak
Gandalf & Aurian, Shia
pi_2407792
* Gandalf had het beestje al aan voelen komen en schrok er dan ook niet zo van als Phoenixx. Als zij de kat van zich afwerpt maait de draak met zijn poot de kat naar zich toe. Gandalf denkt even na of zij nog verder moeten of niet, terwijl Phoenixx nog een paar stappen naar voren zet.
Opeens is er geen grodn meer onder haar voeten en met een ijselijke gil stort ze naar beneden. Gelukkig is het gat niet diep en komt het uit in een tunnel. Gandalf zijn haart slaat een slag over als hij voelt dat Phoenixx valt en met een sprong staat hij aan de rand van het gat. Hij heeft nog steeds een slip van haar gewaad in zijn bek en het gat blijkt zo ondiep te zijn, dat het niet eens is gescheurd.
Voorzichtig springt hij naast haar in het gat en tuurt de donkere tunnel in. Hij voelt een frisse windvlaag langs zijn gezicht strijken en duwt Phoenixx de tunnel in. De kat springt ook de tunnel in en loopt achter hen aan.
  vrijdag 7 december 2001 @ 15:57:02 #105
15069 Phoenixx
Handle with care
pi_2407936
Mopperend krabbelt Phoenixx overeind.

* Rotkat! Grmbl...

Gandalf is naast haar terecht gekomen en ze ziet dat hij zijn kop naar links heeft gedraaid. Ze kijkt wat daar de reden van is en voelt dan ook de buitenlucht.

* Je hebt gelijk, Gandalf. Waarom teruggaan als we zo misschien ook naar buiten kunnen?

De rook is hier wat minder door het contact met de buitenwereld. Voorzichtig lopen ze verder en inderdaad... via een smalle opening kan Phoenixx naar buiten kruipen. Snel begint ze takken en stenen opzij te trekken om voldoende ruimte te maken zodat ook de draak hier naar buiten kan.

* Zo. Kennelijk waren er meerdere uitgangen. Maar waar zijn we nu? Gandalf, weet jij waar de anderen zijn?

The toes you step on today might be connected to the ass you’re going to kiss tomorrow...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:03:53 #106
4178 Lord Dreamer
I Rule In Hell
pi_2408028
* Lord Dreamer kijkt de ongeduldige Atrimar aan..

Rustig man .. ze komen zo wel weer terug ..

It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
pi_2408047
Oh daar twijfel ik ook niet aan, maar het gebrek aan actie en beweging breekt me op.

Atrimar begint een variant van patience te spelen met wat takjes en steentjes

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:11:50 #108
8401 Draak
Gandalf & Aurian, Shia
pi_2408132
* Gandalf wacht geduldig tot het gat groot genoeg is om ook hem door te laten en kruipt er dan uit. Vlak achter hem aan komt de kat. Met een snelle beweging neemt de draak de kat in zijn bek. Het beestje protesteert hevig maar Gandalf laat niet los. Hij kijkt eve om zich heen met zijn neus in de lucht, en begint dan te lopen. Vragend kijkt hij achterom en Phoenixx loopt al snel achter hem aan. Niet veel later zien ze de tempel en even verderop het wachtende drietal staan. Phoenixx roept en zwaait en ze komen naar hun toe gelopen.
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:12:44 #109
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2408146
He kijk nou daar zijn ze weer!! Waar komen jullie nou vandaan??
Elfensex is superspannend...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:20:08 #110
15069 Phoenixx
Handle with care
pi_2408242
Phoenixx is dolgelukkig dat ze de anderen weer ziet.

* Achterin de tempel hadden we een gang gevonden. Dit eh - ding (wijzend op het verminkte kat/robotje in de bek van Gandalf) * schurkte langs mijn benen. Ik ben toen in een gat gevallen. Via de tunnel die we toen vonden konden we naar buiten kruipen...

De spanning valt van haar af en de tranen beginnen over haar met roet besmeurde wangen te biggelen.

[Dit bericht is gewijzigd door Phoenixx op 07-12-2001 16:20]

The toes you step on today might be connected to the ass you’re going to kiss tomorrow...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:20:34 #111
4178 Lord Dreamer
I Rule In Hell
pi_2408248
* Lord Dreamer draait zich om .. huh waar komen die nu zo gauw vandaan .. dan bedenkt hij het .. en vloekt

Damn .. die Slaugh_Feg moet dan ook ergens rondzwerven ....

It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
pi_2408331
Atrimar slaat zijn arm om Phoenixx schouder en laat haar even uithuilen.

Rustig maar, je hebt het toch goed gedaan?

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:27:22 #113
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2408333
Phoenixx, stil maar Je was geweldig, bedankt!! * Ze slaat een arm om Phoenixx heen en drukt haar even stevig tegen zich aan, zichzelf zodoende ook besmeurend met het vette roet uit de tempel.

Inderdaad Lord_Dreamer, dat moet wel de manier zijn geweest waarop hij is ontkomen. Maar waar zou hij naartoe gegaan zijn??
* Equilan neemt een klein stapje opzij zodat ze even rustig staat. De rest staat nog om Phoenixx en Gandalf heen te luisteren naar wat ze meegemaakt hebben. De godin laat haar magische tentakels gaan en 'bevoelt' het bos. Geen spoor van Slough_Feg te bekennen. Ze laat ze verder uitgaan, het hele eiland over... maar wat ze ook tegen komt, geen Slough_Feg!!

Mensen, ik begrijp er geen bal van, maar hij is weg... ik heb werkelijk geen idee waar naar toe, heel vreemd...

* Gandalf staat daar ondertussen maar met de kat in zijn bek. Ow Gandalf, laat eens zien waarom heb je dat beestje meegenomen?? * Equilan pakt het beestje uit zijn bek en laat het van schrik bijna vallen. Ze kan zich nog net beheersen en tilt de kat op om het aan een grondig onderzoek te onderwerpen.

Krijg nou wat, dat is de kat van Absinthe!!

Elfensex is superspannend...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:32:34 #114
4178 Lord Dreamer
I Rule In Hell
pi_2408392
* Lord Dreamer kijkt Equilan aan ..
De Kat van wie ?? ohhh Absinthe ...

Hmm ik hou er niet van dat duistere figuren zomaar verdwijnen .. nou dat houd wel in dat we we de grot kunnen afschrijven als duistere tempel.

Wat doen we nu ??? hmm * LD ziet Phoenixx getroost worden door Atrimar .. Nah jah daar hebben we ook niets meer aan

It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
pi_2408438
Hij is WEG!? Verdwenen? Wat is dit nu weer voor duistere onzin? Hij kan toch niet zomaar in het niets verdwenen zijn?

Atrimar zit nu inmiddels ook onder het roet, maar dat heeft hij wel vaker dus hij negeert de vuile plekken volkomen.

En wat is er met die kat aan de hand?

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:39:03 #116
15069 Phoenixx
Handle with care
pi_2408454
Phoenixx vermant zich. Ze kijkt naar Equilan en Atrimar die haar zo stevig omhelsd hadden en ziet dat ze nu helemaal onder het roet zitten. Giechelend kijkt ze naar de oorzaak - zelf ziet ze er ook niet uit.

* Lekkere vuurpijlen waren dat!
Maar belangrijker... Als je Slough_Feg niet op het Eiland kan voelen, betekent dat dan dat hij toch nog in de tempel moet zijn, Equilan?

[Dit bericht is gewijzigd door Phoenixx op 07-12-2001 18:09]

The toes you step on today might be connected to the ass you’re going to kiss tomorrow...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:42:07 #117
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2408478
Absinthe heeft mij op het spoor van Slough_Feg gezet, hij is ee beetje een apart type die dieren, in zijn optiek, 'beter' maakt door organische door mechanische onderdelen te vervangen. Zie je het niet aan die kat dan??
Ik denk dat die kat hier per ongeluk is achtergebleven toen Absinthe gewond taakte tijdens het gevecht tussen Herne en Slough_Feg... * Een verbitterde trek glijdt over haar gezicht als Equilan het heeft over wat leidde tot de dood van Herne.
Maar goed, Slough_Feg.. ja uitermate vreemd dat hij verdwenen lijkt te zijn. Of hij is op een plek die hij heeft afgeschermd, of... ja misschien is dat het, is hij op zoek naar Danu in de anderwereld!! Hoe dan ook, we zijn nog niet van hem af maar voorlopig kunnen we niets meer doen.
Ik denk dat iedereen wel wat rust en ontspanning kan gebruiken, zullen we naar het VTC gaan om wat te eten en te ontspannen?? Ik denk dat er nog genoeg te beleven valt de komende dagen...
Elfensex is superspannend...
pi_2408491
Ik kan me daarin wel vinden, een beetje ontspanning zal ons goed doen.

Atrimar geeft Phoenixx een klein speels tikje op haar welgevormde achterwerk.

Kom Phoenixx dan krijg je wat te drinken van me

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:47:03 #119
4178 Lord Dreamer
I Rule In Hell
pi_2408517
Ach ja ... Het vrije tijdscentrum .. Lang daar niet geweest.
dus ik kan daar vast wel douchen en zo .. hmm strak plan..

* Lord Dreamer pakt z'n spullen en gaat op weg.

It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:48:15 #120
15069 Phoenixx
Handle with care
pi_2408530
* Iets drinken?

Phoenixx kijkt ondeugend naar Atrimar.

* Een heel goed plan. Dit bos geeft me de kriebels... Ga me maar voor, want om eerlijk te zijn heb ik geen flauw idee waar we nu zijn.

The toes you step on today might be connected to the ass you’re going to kiss tomorrow...
pi_2408541
Atrimar legt zijn boog om zijn schouders en neemt Phoenixx hand in de zijne en stapt achter LD aan.

Ga ja nog mee Equilan of ga je terug naar je toren?

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  vrijdag 7 december 2001 @ 16:51:04 #122
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2408560
Wat denk jij, ik ga mee!! Ik kan ondertussen ook wel wat afleiding en ontspanning gebruiken

* Het 'zwarte' gezelschap vertrekt richting Fok!Eiland VrijeTijdCentrum

Elfensex is superspannend...
  zaterdag 8 december 2001 @ 23:33:12 #123
16475 Absinthe
M'Lord Absinthe the Prett
pi_2422007
* Absinthe arriveert op de plek des onheils. De kraai krast nog altijd zijn valse boodschap van chaotisch geluid. Voldaan kijkt Absinthe rond met ogen die gewend zijn aan het duister en een stel kunstmatige longen die heel wat kunnen verdragen. De kraai land en gaat op zijn schouder zitten, ook het beest is hier eerder geweest.

Dus dit is waar het allemaal gebeurde. Ik ben niet echt onder de indruk moet ik zeggen.

Hoe gaat dat spreekwoord ook al weer? Je vangt meer vliegen met een hoop smeulende stront...? Het doet er ook maar weinig toe. Ik heb nog een appelte te schillen met de bewoner van dit bouwval en ik heb al precies een idee hoe ik dit aan ga pakken.

Ze weten absoluut niet wat er gaat gebeuren. Die PhalanX was in dat opzicht al dicht bij zijn doel geraakt. Je komt een heel eind met bedrog, door de dingen anders af te spiegelen dan dat ze werkelijk zijn heb je een voordeel over je tegenstander. Verwarring is een formidabel wapen.

Kom ik heb genoeg gezien, we gaan terug naar huis...

Let Absinthe have this world... this hell. Give him the moonkings and be done with it.
  maandag 10 december 2001 @ 14:50:40 #124
16475 Absinthe
M'Lord Absinthe the Prett
pi_2437818
* Absinthe , de kraai en de kist arriveren bij de ingang van de Tempel. Het is niet lang geleden dat Absinthe op deze plek op het geweldige idee kwam om Slough Feg, een figuur dat het doelwit is van zijn wraak en zijn haat, een cadeau te geven. Iets passends moest het zijn, iets koninklijks, iets groots en luguber als Slough Feg zelf.

In de kist kan Slough Feg een zetel verwachten, gemaakt met de hand. Dat Absinthe connecties had met de makers van dit lugubere meubelstuk heeft de levering bespoedigt, maar ook de prijs behoorljk verlaagd.

Let Absinthe have this world... this hell. Give him the moonkings and be done with it.
  woensdag 12 december 2001 @ 14:17:21 #125
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2463600
* Als de godin in het bos is aangekomen, zoekt ze een mooi plekje uit en bouwt daar een kampvuurtje. Gandalf is natuurlijk met haar meegekomen en hij zoekt een lekker plekje in de buurt van zijn godin, maar uit het zicht.
Zodra Equilan zich heeft geinstalleerd rommelt ze wat in haar rugtas en haalt een zakje kruiden tevoorschijn. Die strooit ze op het vuur, wat meteen begint te flikkeren en vlammen in de meest bizarre kleuren. Gekleurde rook stijgt op en lijkt zich een weg te zoeken door het bos, naar het dorp, over het gehele eiland. Equilan staat midden in de rook, haar armen geheven en met haar ogen dicht. Haar mentale tentakels laat ze uitgaan in een laatste oproep een hen die haar kunnen helpen. Natuurlijk Lord-Dreamer, Phoenixx en Atrimar, maar ze hoopt dat de boodschap ook ontvangen wordt door anderen die denken te kunnen helpen. Wie weet verschijnt Wilgje weer, en LWaS die aan het begin van dit avontuur met haar samenwerkte toen ze nog niet eens wisten waar het naartoe zou leidden. En Tamea, misschien Morpheus, Marlo die haar naar de ketel heeft geleidt, en alle anderen die op het eiland verblijven.

Na een tijdje, als het vuur weer normaal is geworden en de rook geen kleur meer heeft, gaat Equilan zitten.
De godin kan nu niets anders meer doen dan afwachten.. hetzij tot haar vrienden komen.. hetzij tot het Slough_Feg behaagt uit zijn schamele schuilplaats tevoorschijn te komen.....

Elfensex is superspannend...
pi_2464508
* Er sluipt een gedaante door het bos .. steels en onhoorbaar glijdt hij tussen de bomen door. Z'n verkennings tochten door het bos hebben toch nog nut gehad evenals de vorige ontmoeting hier. LD heeft z'n doel bijna bereikt

* Voorzichtig benadert hij het kampvuur, hij wil niemand laten schrikken. LD stuurt een mentaal bericht naar equilan en Gandalf zodat ze weten dat hij zo zal verschijnen.

Dan komt hij bij het kampvuur aan. En maakt zich bekent

Haai Equilan, haai Gandalf. Hmmm * Hij denkt even.. Wat is de bedoeling Equilan ???

* Hij zet z'n rugzak tegen een boom en z'n boog ernaast, dan, terwijl hij een slok neemt uit z'n veldfles, wacht hij rustig hoe de zaken zich ontwikkelen.

It is a sad day, it is a red day. It is going to be a black day. When the sun rises........
Some day you shall flee, Panted and weak - Master, Passion, Greed.
  woensdag 12 december 2001 @ 16:42:01 #127
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465120
LD wat goed je hebt me gehoord!!
Tja wat is de bedoeling.. ik hoop dat nog meer van onze vrienden mijn boodschap hebben gehoord en daar ook gehoor aan zullen geven. Voor we een mooi groepje bij elkaar hebben kunnen we weinig doen ben ik bang. Ik heb al geprobeerd Slough_Feg te traceren en ik heb het sterke vermoeden dat hij nog steeds op het eiland is, maar ik krijg hem net niet te pakken. Als er meer mensen zijn kan ik wat van jullie energie gebruiken en het nogmaals proberen, wie weet lukt het dan.
Dus daar wachten we op, of Slough_Feg moet uit zichzelf te voorschijn komen natuurlijk

Verder heb ik nog wat voorbereidingen getroffen maar dat merk je vanzelf wel als het zover is

Gandalf is, toen hij je aan hoorde komen, het bos ingetrokken om een hert te vangen, dus we zullen zo kunnen eten. Ik heb wel honger eigenlijk, heb een beetje last van een rommelige maag. Zullen de spanningen wel zijn
* Equilan wrijft over haar buik en kijkt steels naar beneden. De bolling lijkt alweer groter dan vanmorgen en ze heeft nauwelijks gegeten vandaag!! Nouja, gezien de activiteiten die nog zullen komen, heeft ze dat er zo weer afgewerkt

Elfensex is superspannend...
pi_2465310
Zacht sluipend en met zijn oren gespitst loopt Atrimar door het bos, terug richting de tempel van Slough_Feg. Onderweg probeert hij zijn vreemde gave te gebruiken om van de wolven te horen waar Equilan zich precies ophoudt. Achter in zijn hoofd hoort hij een oude wolvin ... Het is moeilijk de snelle opeenvolging aan beelden te volgen, omdat wolven geen gesproken woorden spreken, maar communiceren met beeldflitsen.

Jonge Stier, meng je niet in deze zaken ... gevaar ... dood

Atrimar zendt de wolvin beelden terug vervuld van zwaarmoedig plichtsbesef en een bijna smeekbede om de locatie van Equilan

Drakeheer, Elfgodin, draak ... tempel ... struikgewas ... stervend hert ... je zal eten Jonge Stier

Atrimar sluit de beelden uit en vervolgt zijn weg naar zijn bestemming. Na een tijdje komt hij in de buurt van de drie, en op goed geluk, en om ze niet aan het schrikken te maken, seint Atrimar met een uileroep zijn aankomst.

Als het je zoveel moeite kost om jezelf te worden, kun je net zo goed iemand anders blijven.
If you shake my hand better count your fingers ...
  woensdag 12 december 2001 @ 16:58:55 #129
8401 Draak
Gandalf & Aurian, Shia
pi_2465388
* Gandalf draaft net door het bos terug naar hun kampplaats, als hij Atrimar achterop loopt. Met een duw va zijn kop laat hij merken dat hij er is, en samen lopen ze verder.
  woensdag 12 december 2001 @ 16:59:46 #130
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465393
* Dagobert en Rebel_Girl komen aan bij het bos. Zo lopen heerlijk genietend rond, op zoek naar een slachtoffer. Dan zien ook zij het bonte gezelschap eilanders.

Een goeiemiddag allemaal. Wat brengt jullie hier?

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
  woensdag 12 december 2001 @ 17:01:39 #131
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465418
Atrimar!! Geweldig je bent er ook Ah en je hebt gandalf meegenomen, fijn.

* Gandalf laat een middelgroot hert uit zijn bek vallen en neemt weer zijn kleine gedaante aan. Voor het sjouwen met dat hert is het praktischer wat groter te zijn.
Equilan gaat erbij zitten en met een haal van haar mes haalt ze het hert open. Ze vilt het hert en maakt het klaar om te bereiden.

Ga lekker zitten Atrimar, zoals je ziet is LD er ook
Ik zal je in het kort even vertellen hoe we er voor staan.

* Equilan vertelt Atrimar hetzelfde verhaal als ze LD ook verteld heeft en rijft ondertussen stukken hert aan een spit en hangt dat boven het kampvuur.

Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:03:40 #132
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465443
Dagobert en RebelGirl!! Kom erbij, hebben jullie honger??
Wij zitten hier te wachten tot meer eilanders zich hier verzamelen, teminste, diegene die denken te kunnen helpen in de strijd tegen Slough_Feg.
We wachten hier tot we met genoeg zijn om een poging te doen te achterhalen waar hij zich schuil houdt, of tot hij uit zichzelf te voorschijn komt. Wat heb jij trouwens een prachtig zwaard Dago
Elfensex is superspannend...
pi_2465451
* rebel_girl kijkt even rond, wend zich naar dagobert en fluisterd; misschien hebben ze stiekem een feestje ge-organiseert en zijn wij niet uitgenodigd....
maar dat kunnen we natuurlijk altijd uitzoeken met dat zwaard van jou
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:06:31 #134
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465479
* Dagobert laat zijn zwaard zien en vlak daarna steekt hij het met een snelle behendige beweging in de grond. Hij legt zijn hand erop en stalt dan luidt een vraag.

Zijn jullie werkelijk zo gastvrij dat wij mee mogen eten en jullie niet storen in jullie samenzijn?

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_2465495
* rebel_girl kijkt bewonderend naar dagobert.
lief EN stoer.........zucht.......
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:08:25 #136
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465500
* Equilan schiet in de lach als ze de gefluisterde woorden hoort van RG, maar ze reageert er niet op aangezien ze duidelijk niet voor haar bedoeld waren.
Ze pakt een potje waar een hele berg groenten in zit die ze verzameld heeft in het bos. Paddestoelen, bosuitjes, wat sla... ze hangt het aan de zijkant van het vuur zodat het allemaal lekker gaar kan stoven.

Ach verdorie, ze heeft zich niet goed voorbereid en niet aan drinken gedacht. Ze loopt even een paar passen bij het groepje vandaan, maakt de vertrouwde maar toch ongeziene bewegingen met haar hand en houdt dan een paar flessen wijn in haar hand. Voor haar op de grond staat een enorme karaf water.

Dagobert, grapjas Je bent altijd welkom dat weet je toch??
Wil er iemand wat drinken??

Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:11:15 #137
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465529
Ow Dagobert, wat dat welkom zijn betreft.. ja jullie zijn welkom zoals ik net al zei Maar bedenk wel dat wij hier niet zonder reden zijn... Je verblijf hier heeft consequenties. Als jij en RG dat niet willen, kun je misschien beter weg gaan.
Maar ik hoop dat je blijft en ons vertelt hoe je aan dat zwaard komt
Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:12:04 #138
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465538
* Dagobert voelt een zachte vriendelijke trilling in het zwaar.
Ze zal de waarheid wel spreken.

[Dit bericht is gewijzigd door Dagobert op 12-12-2001 17:14]

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_2465544
lekker! ik heb best wel een nadorst van gister..
maar euhhh waarom zijn jullie hier????
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:13:28 #140
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465560

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 12-12-2001 17:14]

Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:13:51 #141
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465573
quote:
Op woensdag 12 december 2001 17:03 schreef equilan het volgende:
Dagobert en RebelGirl!! Kom erbij, hebben jullie honger??
Wij zitten hier te wachten tot meer eilanders zich hier verzamelen, teminste, diegene die denken te kunnen helpen in de strijd tegen Slough_Feg.
We wachten hier tot we met genoeg zijn om een poging te doen te achterhalen waar hij zich schuil houdt, of tot hij uit zichzelf te voorschijn komt. Wat heb jij trouwens een prachtig zwaard Dago
daarom zijn we hier rebel_girl
Elfensex is superspannend...
pi_2465605
* rebel_girl zit weer eens niet op te letten
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:16:38 #143
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465611
Heb ge-edit, je was me te snel ;-)

* Dagobert steekt het zwaard weer aan zijn riem en gaat zitten.

Ik weet niet precies wat voor zwaard het is, ik kreeg het van Wilgje en het heet het zwaard van de waarheid.

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_2465629
en je kan er de waarheid mee vinden.
heel cool hoor!
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:20:37 #145
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465668
ja, dat ook. Maar ik weet niet precies hoe het, maar het werkt
Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
  woensdag 12 december 2001 @ 17:31:03 #146
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465847
Het zwaard van de waarheid?? Klinkt goed!! Maar, wanneer heb je dat van Wilgje gekregen dan en waarom?? Of was het zomaar een cadeau??

* Terwijl het groepje zo wat aan het keuvelen is, draait Equilan flink aan het spit en roert in het pannetje.

Het eten is zo klaar

Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:38:40 #147
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2465935
* Dagobert zit even te denken, wat is versandig om in deze situatie te zeggen. weet rebel het van Pisca?

Vind je eht erg als ik even met rebel een eindje weg loop, ik moet haar geloof ik eerst even wat vertellen.

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
pi_2465950
* rebel_girl en dagobert lopen een eindje het bos in.
wat is er dan dagobert????
alerta, alerta, alerta antifascista
  woensdag 12 december 2001 @ 17:43:06 #149
5108 equilan
DE elfengodin
pi_2465984
Zeg, het eten is wel zo klaar hoor!!

* Equilan draait nog een keer aan het spit en haalt er dan wat stukken vlees af en rijgt nieuwe eraan.

Wie wil er wat??

irl ben ik er nu vandoor, tot morgen weer!!

Elfensex is superspannend...
  woensdag 12 december 2001 @ 17:45:44 #150
7010 Dagobert
I'm the Benjamin
pi_2466006
* Dagobert gaat voor rebel staan en pakt haar handen vast.
Luister liefje, ik vind dat ik je dit even moet vertellen zonder dat iedereen het hoort.

Ik woonde ongeveer samen met Pisca. Toen ik bij haar we ging om wat meer actief te worden in mijn leven, heb ik haar, zondar het met de woorden te zeggen, toch enige vorm van trouw beloofd. Ik weet dat ik het beter heb bij jou en heb voor jou gekozen. Maar dat zwaard heb ik dus van haar moeder gekregen. Je vindt het toch neit erg dat ik dit nu zeg he?

* Dagobert doet een stapje naar voren en geeft Rebel een stevige knuffel.

Civielers uit Twente, wij zijn geniaal
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')