quote:2 onafgemaakte studies, geen echte opleiding, en toch stem ik VVD..
Op maandag 29 september 2003 19:45 schreef janszzen het volgende:
VVD stemmen is ASOCIAAL!Trouwens, ik wil wel eens een bijstandsmoeder horen die VVD stemt. Liberaal zijn is altijd makkelijk als je vertrekt van een goede, solide basis.
Als je mij vraagt waarom nogal wat mensen zich van de politiek afkeren dan denk ik dat het door discussie's zoals bovenstaande komt. Denk je dat iemand gebaat is bij dit soort gezeur? Ik denk liever na over oplossingen voor concrete problemen. Daarbij helpt het eindeloze gezeur over links en rechts helemaal niks.
quote:Laat je niet wegjagen van Fok! door de domme brallers onder de Fok!kers. Doe de volgende oefening:
Op dinsdag 30 september 2003 13:50 schreef RemcoKouwenhoven het volgende:
Dit onderwerp is een voorbeeld van het soort dicussie dat hier op FOK nogal vaak voorkomt en waardoor ik steeds minder vaak naar FOK kom. Dat eindeloze gebash op links en rechts.. ik wordt er moe van.Als je mij vraagt waarom nogal wat mensen zich van de politiek afkeren dan denk ik dat het door discussie's zoals bovenstaande komt. Denk je dat iemand gebaat is bij dit soort gezeur? Ik denk liever na over oplossingen voor concrete problemen. Daarbij helpt het eindeloze gezeur over links en rechts helemaal niks.
quote:
Op maandag 29 september 2003 17:40 schreef Rechtse_Mensen het volgende:
LOL, een naamtopicEn dat zie ik nu pas
quote:
Op dinsdag 30 september 2003 16:32 schreef Parabola het volgende:[..]
Laat je niet wegjagen van Fok! door de domme brallers onder de Fok!kers. Doe de volgende oefening:
-trek je schouders op en laat ze daarna direct weer zakken
-trek je mondhoeken omhoog en hou vast
-lees onderstaande quote voor de enige juiste reactie op dit soort topics:
[..]
quote:Linkse tolerantie die tot onverschilligheid leidt?
Op dinsdag 30 september 2003 16:37 schreef du_ke het volgende:[..]
. Over het algemeen lees ik dit soort topics eigenlijk ook maar nauwelijks. Ze boeien niet echt
.
En Remco: je geeft nu precies het probleem van de getto's weer; de goede mensen laten zich wegjagen door het kleine groepje overlastveroorzakers, waardoor 'hun' invloed alleen maar groter wordt.
Hopelijk blijf je regelmatig langskomen.
quote:Hey, die heb je van mij
Op dinsdag 30 september 2003 16:45 schreef Sidekick het volgende:[..]
Linkse tolerantie die tot onverschilligheid leidt?
Zo zie je maar hoe ver mijn invloed rijkt
quote:
Op dinsdag 30 september 2003 16:32 schreef Parabola het volgende:-lees onderstaande quote voor de enige juiste reactie op dit soort topics:
[..]
quote:Zeur niet zo ...
Op zaterdag 13 september 2003 21:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
...Wie wordt er ook zo moe van? Continu dat gebash op mensen die wat minder in het 'ikke ikke ikke' patroon denken. Steeds weer dezelfde domme aannames over sociaal-democratie. Dezelfde domme vooroordelen over mensen die buiten hun schuld werkloos zijn of inde WW of bijstand zitten. Steeds hetzelfde domme, van alle politieke kennis gespeende geblaat, dat het allemaal de schuld van de PvdA is, want dat was de enige partij in Paars. Steeds weer dat domme geblaat dat alles de schuld is van links, terwijl het wel de Kabinetten Drees zijn geweest die Nederland na de Oorlog weer hebben opgebouwd. Het domme geblaat over Messias Pim die wel even de verkiezingen gewonnen zou hebben en dan alle problemen had opgelost, want hij had Den Bijbel van de toekomst geschreven.Kots- en kotsmisselijk word ik ervan, dat gebash (en dan nog zonder onderbouwing) in topics over Wouter Bos of Jan Marijnissen. De minachting die er spreekt over ons democratisch stelsel, waarin deze mensen door een groot deel van hun medeburgers het vertrouwen is geschonken. Bah. het toont alleen maar aan, dat het merendeel van de mensen tegenwoordig niet verder kijkt dan hun neus lang is.
quote:Eindelijk een pleidooi dat Balkenende en mensen die zelf wensen na te denken recht doet. Wie had ooit verwacht dat dit nog eens uit het klavier van Lord_Vetinari gerold zou komen...
Op maandag 29 september 2003 19:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:[..]
--knip--
Maar het zou aardig zijn als in de discussies eens wat meer op punten gediscussieerd werd, in plaats van op de man gespeeld.
--knip--
Dat is geen discussieren, dat is uitventen van je jaloezie, van je onwetendheid en vooral van je minachting voor je medeburgers, die er toevallig een andere mening op na houden dan jijzelf.
@sjun: verse koffie in de zwarte puntkan op het aanrecht
[Dit bericht is gewijzigd door hoppe op 04-02-2004 14:23]
quote:Een zwarte puntkan?
Op woensdag 4 februari 2004 14:21 schreef hoppe het volgende:
@sjun: verse koffie in de zwarte puntkan op het aanrecht
quote:Er staat ook een witte voor de thee
Op woensdag 4 februari 2004 14:28 schreef SCH het volgende:[..]
Een zwarte puntkan?
Klinkt links hoor
[Dit bericht is gewijzigd door sjun op 04-02-2004 14:31]
quote:Het olijke duo sjun & hoppe zorgt wederom voor de broodnodige relativatering.
Op woensdag 4 februari 2004 14:21 schreef hoppe het volgende:
Voor het evenwicht even een draadschop. Dan hebben we deze week zowel belichtingsdraadjes gehad van een linkse dogmaticus als van rechtse mensen en kunnen we weer over op de orde van de dag waarbij ieder weer in lethargie of in de eigen werkelijkheidsbeleving kan verzinken.@sjun: verse koffie in de zwarte puntkan op het aanrecht
quote:Jij vraagt om een ouderwets nummer van Doro Pesch & Warlock
Op woensdag 4 februari 2004 14:29 schreef sjun het volgende:[..]
Er staat ook een witte voor de thee
@hoppe: Over vijf minuten verse koffie en kan er nu wat anders op dan Hail and Kill van Manowar?
Zou dit draadje nu evenals die ander ook een slotje krijgen?
quote:Wat is het nut hiervan, behalve de boel een beetje opstoken?
Op woensdag 4 februari 2004 14:21 schreef hoppe het volgende:
Voor het evenwicht even een draadschop. Dan hebben we deze week zowel belichtingsdraadjes gehad van een linkse dogmaticus als van rechtse mensen en kunnen we weer over op de orde van de dag waarbij ieder weer in lethargie of in de eigen werkelijkheidsbeleving kan verzinken.@sjun: verse koffie in de zwarte puntkan op het aanrecht
En @ Sickie:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |