abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 maart 2001 @ 02:19:47 #1
8372 Bastard
Persona non grata
pi_839337
Een beetje mijn meissie lastig vallen!!!

Ik had haar afgezet op Utrecht Station. Van daar uit wilde ze ff een stukkie lopen naar kennissen toe. Het is nog maar 2000 op de klok en druk op het station.
Kan geen kwaad denk je.....
Ze loopt over het station naar HC, word ze gevolg door 3 "moslims" zal ik maar zeggen en dan weten we over welk ras ik het heb.
Ze word gesommeerd om haar geld te geven en haar telefoon. Echter is zij absoluut niet op haar bekkie gevallen en heeft zich verweerd. Duidelijk aan gegeven dat ze wilde dat die gasten weg gingen.
Ze hebben haar beet gepakt waarop zij uithaalde naar 1 van die jongens. Ze heeft 1 van hun in het gezicht gekrabt en diep ook, daarna aan zn haar getrokken. Haar nagels waren gebroken en ze had bloed aan haar hand van die mafkees. in de andere hand een pluk haar toen ze bijkwam! Ja bij kwam want ze werd ff KO geslagen!!!
Haar jas hebben ze mee genomen en haar daar verder gelaten.
Nu waren er allemaal mensen op het station en niemand die geen vinger uit stak!!
Is dat niet een beetje te triest voor woorden?? Ben ik de enige ridder buiten dan??
Ja ik weet het is niet veilig om zo iemand te helpen, wie weet krijg je een mes tussen je ribben.
Ok neem ik aan. Aan de andere kant zul je de rest van je leven een schuld gevoel hebben omdat je geen poot uit stak!
Je ziet het gebeuren en je loopt door....nee dat blijft spoken en wellicht knagen want waarom heb je niet geholpen??
Bij deze wil ik die fucking buitenlanders die dit mn vriendin aan doen, graag de K..KER wensen en hoop ik echt voor ze dat ik ze nooit zal tegen komen, ik vecht me dood.
En de andere rest die de bewuste avond op station was en geen poot uit stak een heel vervelend leven toe wensen
Wat is dit Nederland, allemaal oog kleppen op??
En dan allemaal mij maar weer aanvallen als ik geen goed woord over mn lippen krijg over die buitenlanders.
En om niet in herhaling te vatten wil ik mensen die nog niet helemaal begrijpen waar mn frustratie ten opzichte van buitenlanders vandaan komt. Verwijzen naar : http://www.fokforum.nl/showtopic/35870/2

Waarom ik dit bericht post is mij ook niet helemaal duidelijk. Misschien zal ik wel een waarschuwing krijgen omdat ik me rechts gedraag ofzo.
Sorry ik kan het even niet opbrengen om niks te zeggen.
Verder heb ik het niet met iemand anders kunnen delen, mn frustratie dus van vanavond. En wellicht draagt dit bij aan een betere leefgemeenschap. Tenslotte kun jij morgen de volgende zijn wil je dan ook dat iedereen voorbij loopt als je om hulp schreeuwt?
Denk het ook niet dus steek je poten eens uit als je ziet dat iemand onrecht aan word gedaan

The truth was in here.
  maandag 19 maart 2001 @ 02:49:28 #2
4376 eight of nine
Zoetwatermatroos
pi_839355
ik voel met je mee. soms zou je willen dat je de hulk was. ik neem aan dat jij wel voor je vriendin bent opgekomen, maar je vooral machteloos voelde.
dat mensen je niet te hulp schieten heeft volgens mij te maken met de media geile nieuwsberichten zoals het verhaal over joes kloppenburg. daardoor krijg je het gevoel dat iedere potentiele idioot ook mes- of pistool gevaarlijk is. misschien is dat wel een beetje zo maar een beetje voor je medemens opkomen kan geen kwaad.
volgens mij zijn er meer verhalen over "heldhaftig" gedrag dan verhalen met de strekking van "joes kloppenburg". als die wat meer aandacht in de media zouden krijgen zouden we ons een stuk dapperder voelen, en misschien ook wat meer ingrijpen.

wens je vriendin sterkte van me, en een zoen op al haar zere wonden.

Ha, ik lach bij het zien van mijn schoonheid
  maandag 19 maart 2001 @ 02:55:02 #3
8372 Bastard
Persona non grata
pi_839358
quote:
Op 19 maart 2001 02:49 schreef eight of nine het volgende:
ik neem aan dat jij wel voor je vriendin bent opgekomen, maar je vooral machteloos voelde.
Ik had haar afgezet op het station....was er jammerlijk genoeg niet bij, en waarschijnlijk was er dan ook niets gebeurt.
quote:
wens je vriendin sterkte van me, en een zoen op al haar zere wonden.
Bedankt voor je begrip en medeleven!
Je punt over media is sterk, meer verhalen van heldendaden zet ook aan tot heldendaden.
The truth was in here.
  maandag 19 maart 2001 @ 03:22:19 #4
2926 Havoc
Rippin' Away
pi_839377
Hmmm mijn reactie is ff 2-ledig.

Eerst als Moderator:

Ik laat het topic hier staan, al was ik in eerste instantie geneigd om dit topic naar Klaagbaak te verplaatsten. Nadat ik toch nog een keer je post goed gelezen had, heb ik besloten om hem hier te laten staan. Mocht er een admin mij overrulen, so be it. Maar ik wil graag dat iedereen dit leest. Niet omdat het toevallig Etnische minderheden waren maar puur omdat dit soort dingen in mijn ogen te weinig aan de aandacht komen (NOG STEEDS JA).

Nu als user:

Ik heb het nog nooit onder mijn ogen zien gebeuren maar ik zou NIET weglopen. Ik schop ze alle drie harstikke naar de kloten. Niemand moet met zijn klauwen aan een vrouw komen, om welke reden dan ook. Geen enkele provocerende actie van een vrouw kan tot resultaat hebben dat een man haar slaat. NOOIT. Ik zal dus ook nooit doelloos om me heen staren en zeggen tegen mezelf: 'dit zie jij niet'

Ook ik KOTS op de mensen in onze maatschappij die telkens maar hun kop in het zand steken en hun medemens laten verrekken.. Bah te erg voor woorden dit.

Ik begrijp je woede want ik zou em ook voelen en op dit moment doe ik dat ook zeker. Nogmaals mijn woede is vooral gericht naar de mannen die hun handen niet van vrouwen af kunnen houden, niet naar welke groep, binnen onze samenleving, die ook maar een leven hier in Nederland hebben.

Maar mocht ik die 3 gasten ooit tegen komen dan leg ik ze een looie pijp in de nek.

Sorry als ik me zo verlaag dat ik bereid ben, geweld met geweld te vergelden maar geen ENKELE man moet het lef hebben een vrouw te slaan om welke reden dan ook.


Voc gaat nu weer ffies afkoelen.

I'm getting too old for this....
  maandag 19 maart 2001 @ 03:30:44 #5
4376 eight of nine
Zoetwatermatroos
pi_839382
laten we een ding anders stellen, havoc. niemand moet met zijn poten aan een onschuldig levend wezen komen, vrouw, kind, man of dier.
noem me maar een softy maar zinloos geweld is ontzettend zielig
Ha, ik lach bij het zien van mijn schoonheid
  maandag 19 maart 2001 @ 03:34:33 #6
2926 Havoc
Rippin' Away
pi_839385
quote:
Op 19 maart 2001 03:30 schreef eight of nine het volgende:
laten we een ding anders stellen, havoc. niemand moet met zijn poten aan een onschuldig levend wezen komen, vrouw, kind, man of dier.
noem me maar een softy maar zinloos geweld is ontzettend zielig
Ik reageerde even op de situatie zoals ie nu geschetst werd maar ik ben het HELEMAAL met je eens.....
I'm getting too old for this....
  maandag 19 maart 2001 @ 03:35:19 #7
8372 Bastard
Persona non grata
pi_839386
quote:
Op 19 maart 2001 03:30 schreef eight of nine het volgende:
laten we een ding anders stellen, havoc. niemand moet met zijn poten aan een onschuldig levend wezen komen, vrouw, kind, man of dier.
noem me maar een softy maar zinloos geweld is ontzettend zielig
Ja idd ook dit valt naar mijn idee onder het kopje zinloos geweld...
The truth was in here.
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 19 maart 2001 @ 03:39:25 #8
334 TARAraboemdijee
Vader!
pi_839387
Alsof er zinvol geweld bestaat
Ik baal ervan dat zulke dingen gebeuren
Het levert toch niets op?

Ik wens je vriendin en jou veel sterkte toe Bastard

In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.
pi_839405
Ziek, ziek. Kan dan niemand meer met zijn of haar poten van een ander afblijven? Vinden we dit dan zo langzamerhand normaal of zo? Want daar lijkt het op, ik zie namelijk elke week wel een berichtje van deze strekking in de week (groepjes -van allerlei etnische afkomst, 'NL-ers' incluis overigens- die een ander overvallen, en dan nog wel voor een telefoon of een paar tientjes).

Bovenstaand verhaal treft me temeer omdat het zich afspeelt op Hoog Catherijne, waar ik zelf ook regelmatig rond een uur of acht rondloop (doordeweeks althans). Mooi dat ik me d'er wél mee bemoei als ik zoiets zie!
En dan ben ik nog eens niet erg dapper aangelegd. Ik verwacht namelijk ook hetzelfde van anderen als ik zelf slachtoffer van zoiets ben. Gewoon fatsoen is dat, iemand helpen. Daarover denk je toch niet over na, dan handel je toch gewoon! Is dat niet basale logica? Zoals iemand met rustlaten in de eerste plaats al gewoon fatsoen en basale logica hoort te zijn In mijn boekje heet het ingrijpen dan trouwens zinvol geweld!

Sterkte ermee, zo'n ervaring lijkt me erg ingrijpend. Kut, wat baal ik weer van deze bullshit

pi_839406
Nog even terugkomen op bovenstaande post. Owww, wat heb ik een pesthumeur!!! Er bestaan gewoon geen smilies voor.

Bastard, laat je één dezer dagen nog even weten hoe gaat met jullie? Nogmaals alle sterkte toegewenst (iets anders komt er bij mij op dit moment gewoon niet meer uit), en bedenk dat er heus wel meer mensen zijn die er hetzelfde over denken als jij!

pi_839411
Waar gaat het heen met deze wereld ? Waar gaat het heen met Nederland ?

Nederland is lang niet meer zo schoon als vroeger, overal ligt nu zooi aan de weg, in Belgie bijv. niet, dus de maatschepij van NL gaat dik achteruut.

  maandag 19 maart 2001 @ 06:40:32 #12
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_839413
Het is te triest voor woorden.
Havoc I totally agree, maar dat weet je wel.
Verder laat dit verhaal mij met een brok in mijn keel en een gevoel van onmacht en woede achter.
En ohja met het risico om racistisch over te komen....gek he? etnische minderheden my ass 't is wel verdomd toevallig altijd Ik reis dagelijks met de bus en metro naar Amsterdam, na zo'n verhaal ga ik strax toch weer even nadenken als ik daar sta
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  maandag 19 maart 2001 @ 06:43:03 #13
8372 Bastard
Persona non grata
pi_839416
quote:
Op 19 maart 2001 06:40 schreef Puckzzz het volgende:
Het is te triest voor woorden.
Havoc I totally agree, maar dat weet je wel.
Verder laat dit verhaal mij met een brok in mijn keel en een gevoel van onmacht en woede achter.
En ohja met het risico om racistisch over te komen....gek he? etnische minderheden my ass 't is wel verdomd toevallig altijd Ik reis dagelijks met de bus en metro naar Amsterdam, na zo'n verhaal ga ik strax toch weer even nadenken als ik daar sta
Ja het is raar maar waar, ik denk niet dat we daar zomaar steeds voorbij moeten lopen en het af moeten doen van " ach hollanders zijn ook geen lieverdjes" er zit iets goed bij die mensen.

[Dit bericht is gewijzigd door Bastard op 19-03-2001 06:44]

The truth was in here.
  maandag 19 maart 2001 @ 06:44:44 #14
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_839417
Vergeet ik bijna het allerbelangrijkste:
dikke knuf voor jou en je vriendin, ik hoop dat ze niet al te angstig is geworden door deze ervaring en strax nog normaal weer durft te reizen met de trein.

Hoe is het nu met haar?

Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
  maandag 19 maart 2001 @ 06:47:24 #15
8372 Bastard
Persona non grata
pi_839419
quote:
Op 19 maart 2001 06:44 schreef Puckzzz het volgende:
Vergeet ik bijna het allerbelangrijkste:
dikke knuf voor jou en je vriendin, ik hoop dat ze niet al te angstig is geworden door deze ervaring en strax nog normaal weer durft te reizen met de trein.

Hoe is het nu met haar?


helemaal niet best, ze is bang om alleen te zijn en durft niet meer naar huis. Althans nu ff niet.
En dan te bedenken dat het meissie al zoveel trauma's heeft meegemaakt met jongens. Krijgt ze dit weer
The truth was in here.
  maandag 19 maart 2001 @ 06:58:18 #16
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_839427
quote:
Op 19 maart 2001 06:47 schreef Bastard het volgende:
helemaal niet best, ze is bang om alleen te zijn en durft niet meer naar huis. Althans nu ff niet.
En dan te bedenken dat het meissie al zoveel trauma's heeft meegemaakt met jongens. Krijgt ze dit weer
Godvergeten eikels, mogen ze ter plekke dood neervallen
Ze hebben geen idee wat ze een ander aandoen met dit soort achterlijke acties, ze traumatiseren iemand misschien wel voor de rest van zijn of haar leven. Niet iedereen zet zich zo makkelijk over een ervaring als dit heen, ik kan hier zo verdomd kwaad over worden he? En daar zijn idd geen smileys genoeg voor om dat uit te drukken.
En 'als' ze gepakt worden, stop ze dan es in een gevangenis in het land waar ze vandaan komen ipv. in een nederlands hotel!! Es kijken of ze het dan nog es doen.
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_839433
En dan vinden ze het ook nog vreemd dat half nederland met traangas rondloopt.

Ziek

Bastard en vriendin: Sterkte, ik weet hoe f#cking machteloos je je nu voelt.

"It's probably something to do with..." I look up today's excuse ".. clock speed"
  maandag 19 maart 2001 @ 07:29:26 #18
7955 Kielef
cave canem
pi_839437
Vriendin van Bastard en Bastard je voelt je terecht woedend!!
Wat ik hier wil schrijven kan weer niet, want dan krijg ik vast weer een dreiging.Ja, ook hier op FOK!
Sterkte wens ik jou en je meisje. Godsallemachtig ik ben te kwaad om wat zinnigs te schrijven.
eigenlijk ben ik een straathond
  † In Memoriam † maandag 19 maart 2001 @ 08:22:04 #19
1221 otaku-san
Fok!memberu
pi_839449
quote:
Op 19 maart 2001 03:30 schreef eight of nine het volgende:
laten we een ding anders stellen, havoc. niemand moet met zijn poten aan een onschuldig levend wezen komen, vrouw, kind, man of dier.
noem me maar een softy maar zinloos geweld is ontzettend zielig
Ik weet niet wat je precies bedoelt, ik grijp jou text alleen maar aan in de betekenis die ik er in kan zien.

Geweld negeren, slachtoffers van geweld in de steek laten alleen omdat je principieel tegen geweld bent is laf.
Pacifisme is in mijn ogen ziek.

The future is after you
  maandag 19 maart 2001 @ 08:30:57 #20
272 R@b
No-nonsens
pi_839455
quote:
Op 19 maart 2001 02:19 schreef Bastard het volgende:Ze loopt over het station naar HC, word ze gevolg door 3 "moslims" zal ik maar zeggen en dan weten we over welk ras ik het heb.
Turken, Marokkanen, Palestijnen, Saoedie-Arabiërs, Irakezen, Iraniërs, Albanezen, Soedanezen, Tunesiërs, Egyptenaren, sommige Nederlanders ???

Nee, geen idee over welk ras je het hebt.

R@b is inderdaad één van de verschrikkelijkste personen die ik ken.
pi_839529
quote:
Op 19 maart 2001 03:30 schreef eight of nine het volgende:
noem me maar een softy maar zinloos geweld is ontzettend zielig
Waarbij ik dan wil opmerken dat het ernstig verwonden van dit soort laf volk, dat 3 man nodig heeft om een vrouw aan te vallen, zeker niet onder zinloos geweld valt als het aan mij ligt.
  maandag 19 maart 2001 @ 09:46:29 #22
3878 Vork
Manisch creatief
pi_839556
Ras doeter niet toe.. maar dat mensen dan nog es zo kunnen zijn.

Ik snap het niet.
en ik snap ook niet van die jochies van 'n jaar of 14 die dan in de trein tegenover je komen zitten, gaan lopen trommelen en maar kijken naar je tas enzo (ik dat ding in de gaten houden) en jahoor ze moesten er al snel uit (ook geen kaartje zeker) en dan bij vertek toch nog proberen die tas mee te haken (ik, die dit gelukkig door had, had ook gelukkig me tas vast, dus dat is niet gelukt).

Waarom moeje nou in godsnaam spullen van anderen jatten, (is overgens niet de eerste keer dat men op die manier heeft geprobeerd wat te jatten, ook in de tram hebbik t al twee keer eerder meegemaakt en ook bij anderen zien lukken).

Waarom is het nou in godsnaam nodig om anderen lastig te vallen (wat voor dat soort jochies is het echt een sport.) Ik snap het niet...

pi_839638
Nou sorry, het is inderdaad verschrikkelijk, maar ik zou gewoon doorlopen hoor.

Ik ben totaal geen held in dit soort dingen en ik heb geen behoefte om naast je vriendin te gaan liggen op dat Station.
Ik zou direct de politie bellen, maar ik zou me er NO WAY mee bemoeien.

Ik zou me er MISCHIEN in mengen, als er meer mensen in opstand komen. Maar ja, op die manier blijf je in een cirkel (hoe schrijf je 'visieus'?) doorgaan, maar goed.

Snitch is ooit eens voor iemand opgekomen in de metro. Ik was hier overigens niet bij. Uiteindelijk voelde het slachtoffer (een volwassen man) zich zo in het nauw gedreven door die kereltjes (van een jaar of 16) dat hij er eentje met een schroevendraaier heeft neergestoken. Nou ja, dat groepje was natuurlijk meteen weg en dat bloedende ventje bleef alleen achter. Snitch bleef bij die man die het uiteindelijk helemaal gedaan had en die jochies gingen vrij uit... Tja.

[edit - typo]

[Dit bericht is gewijzigd door Gellarboy op 19-03-2001 10:21]

"Hij lijkt 100% op de gemiddelde bear-pornoster" - Cairon
pi_839689
Er zijn ook mensen die hun wapen trekken en de belager doodschieten...klinkt opeens veel beter dan in dit stukje.www.fokzine.net/news.fok?id=6780
(.)(.) | J'habite à Tavernes, le Var, France.
  maandag 19 maart 2001 @ 10:29:24 #25
3878 Vork
Manisch creatief
pi_839705
Jah tis ook niet mijn sterkste kant, ik probeer zowieso altijd wle oogcontact een beetje te vermijden met dat soort groepjes (zijn meestal erg duidelijk herkenbaar).. zodra je ze aan gaat kijken is het al foute boel soms...

Maar ook daar hebbik me welles in vergist, want ik heb ook welles meegemaakt dat er zo'n groep ongure types, althans dat dacht ik.. zich ergens bevonden in de trein, die me gingen aanspreken.. maar die wouden gewoon wat weten en ik heb toen best nog een tijdje zitten prsten en lol gemaakt enzo (iets wat ik in de trein normaal eik nooit doe)

Dus t blijft moeilijk inschatten, maar als er iets gebeurd, etc.. bennik eik net zo'n scheiterd als Gellar, ik durf me dr niet mee te bemoeien... echt niet..

Triest is dat eigulluk..

abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')