CDA-VVD-D66 hebben als motto gekozen 'meedoen, meer werk, minder regels'. Welk motto typeert volgens ú het beste de plannen van Balkenende II? En een naam voor dit kabinet?
Regel: Alleen motto's en naam kabinet, geen politieke commentaren. (Elke post kan dus 1 regel lang zijn)
ps: Misschien is het wel handig in je post even aan te geven of je voor of tegen het nieuwe kabinet bent. (hoeft niet; als je motto duidelijk genoeg is )
Bronnen ter inspiratie:
quote:
Uitsluiting, afschrijving, egoïsme
quote:
motto: a-sociaal is in. Naam kabinet: de VVD en haar vrienden
quote:
"niet zeiken , alles is voor de rijken" de naam die ik dit kabinet geef is "De 3K's van den Haag" Kapitalistische Klote Kabinet vriendelijke groet, van een zeer boze kiezer,
quote:
Motto : "Op de fundamenten van sociale armoede zullen wij de maatschappelijksterken verder laten rijzen". Naam : "Het overschot van rechts".
quote:bron
Bezuinigen voor Dummy's
[Dit bericht is gewijzigd door Nyrem op 20-05-2003 16:30]
[Dit bericht is gewijzigd door SilverMane op 20-05-2003 16:26]
quote:Moeten we het straks ook allemaal gaan verantwoorden?
Op dinsdag 20 mei 2003 16:26 schreef Wile_E_Coyote het volgende:
Oh, misschien is het wel handig in je post even aan te geven of je voor of tegen het nieuwe kabinet bent.
quote:Waarom?
Op dinsdag 20 mei 2003 16:26 schreef Wile_E_Coyote het volgende:
Oh, misschien is het wel handig in je post even aan te geven of je voor of tegen het nieuwe kabinet bent.
quote:Voor de duidelijkheid. Dan is duidelijk of een motto sarcastisch of oprecht bedoeld is..
Op dinsdag 20 mei 2003 16:28 schreef Sidekick het volgende:[..]
Waarom?
[Dit bericht is gewijzigd door Nyrem op 20-05-2003 16:31]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |