quote:Yepz. Ik ga komende week meteen een flaconnetje kamferspiritus halen. Het is het proberen waard.
Op maandag 21 april 2003 19:57 schreef Lucille het volgende:[..]
Diep respect.
Kamfer schijnt zo'n middeltje te zijn om je huid onder je voeten harder te maken.
Koninginnenach... blech, daar ging ik vroeger wel naar toe, maar de laatste jaren werd het steeds drukker, onvriendelijker en agressiever... Niets voor mij!
Wellicht wordt het koninginnesalsa voor mij...
Sweetsixteen, ik was ook één van die mensen die alleen met kerst of iets anders speciaals naar de kerk ging (nu ga ik helemaal niet meer). De andere kant van het verhaal: ik had juist altijd de schurft aan mensen die zo hautain keken omdat ze iedere week kwamen. Ik had gewoon niet de behoefte iedere week te gaan, iedereen beleeft zijn geloof nu eenmaal op zijn eigen manier. En zolang iedereen zich respectvol gedraagt, moet dat ook zeker kunnen, imho.
quote:Je moet het allemaal zelf weten natuurlijk, maar ik voel me niet op mijn gemak om daar in mijn eentje te zitten tussen al die groepen mensen, ik beleef mijn geloof liever met minder mensen. Het liefst alleen.
Op maandag 21 april 2003 21:00 schreef Hik het volgende:Sweetsixteen, ik was ook één van die mensen die alleen met kerst of iets anders speciaals naar de kerk ging (nu ga ik helemaal niet meer). De andere kant van het verhaal: ik had juist altijd de schurft aan mensen die zo hautain keken omdat ze iedere week kwamen. Ik had gewoon niet de behoefte iedere week te gaan, iedereen beleeft zijn geloof nu eenmaal op zijn eigen manier. En zolang iedereen zich respectvol gedraagt, moet dat ook zeker kunnen, imho.
quote:Ik wou dat iedereen er zo over dacht !
Op maandag 21 april 2003 22:31 schreef Sweetsixteen16 het volgende:(..)
Het liefst alleen.
quote:Dat vind ik dan ook wel een nadeel, bij ons hoor je het ook supergoed.
Op maandag 21 april 2003 22:35 schreef qwerty_x het volgende:[..]
Ik wou dat iedereen er zo over dacht !
Ik woon naast een kerk, dus uitslapen was er weer niet bij deze dagen ...
Ik ga morgen naar Shakira
quote:Was het niet verschrikkelijk druk in Scheveningen??
Op maandag 21 april 2003 22:35 schreef bluesparkle het volgende:
Zo net weer terug van een dagje Scheveningen.
Lekker zonnetje, bij het strandpaviljoen was het prima toeven in het warme voorjaarszonnetje.
En net nog even wat voorbereidingen getroffen voor het eten van morgen, een paar collega's komen eten en anders blijf ik op en neer vliegen na het werk!
quote:oh leuk, wat ga je maken?
Op maandag 21 april 2003 23:25 schreef Liejannuh het volgende:[..]
En net nog even wat voorbereidingen getroffen voor het eten van morgen, een paar collega's komen eten en anders blijf ik op en neer vliegen na het werk!
Tabee
En sterkte met koken Liejannuh, wat een lijst!
quote:In een uurtje waren in Scheveningen en daar duurde het nog 1 uur en drie kwartier voor we een parkeerplaats hadden
Op maandag 21 april 2003 23:25 schreef Liejannuh het volgende:[..]
Was het niet verschrikkelijk druk in Scheveningen??
quote:T is dan ook wel een echte typische activiteit voor de 2e paasdag.
Op dinsdag 22 april 2003 09:10 schreef bluesparkle het volgende:[..]
In een uurtje waren in Scheveningen en daar duurde het nog 1 uur en drie kwartier voor we een parkeerplaats hadden
quote:Hè bah....
Op dinsdag 22 april 2003 09:44 schreef Lucille het volgende:
Gelatine kan afkomstig zijn van runderbeenderen (31 %), varkenszwoerd (42 %) en runderhuiden (27 %). Tis dus volledig dierlijk materiaal, niet iets voor de vegetarier. Helaas weten niet alle vegetariers dit en eten ze bijvoorbeeld wel winegums.
quote:Niks mis mee hoor met gelatine.
Op dinsdag 22 april 2003 10:10 schreef Golfen het volgende:[..]
Hè bah....
quote:Vandaar dat ik nooit frikandellen van mn moeder mocht eten.
Op dinsdag 22 april 2003 10:58 schreef Lucille het volgende:[..]
Niks mis mee hoor met gelatine.
Maar ja, zodra je weet wat je eet wordt het vaak al een stuk minder lekker. Lekkere frikandellen worden van slokdarmen en uiers gemaakt. Bloedworst met appeltjes in de koekepan is op z'n tijd ook lekker. Gefrituurde varkenshuid heb ik in Spanje gegeten, ook lekker hoor. Zure zult ben ik zelf niet zo'n liefhebber van, maar als je weet wat het is dan moet je het niet meer.
T klinkt allemaal niet echt fijn nee. Maarja ik hoorde laast dat ik appelmoes ook allemaal troep zit, en dat die sinaasappelvelletjes in een jus'tje uit een pak gewoon van papier is gemaakt. Weet niet in hoeverre t allemaal klopt... maar ik drink en eet t niet meer.
quote:
Op maandag 21 april 2003 20:21 schreef Lucille het volgende:
Waarom gaat nummer 9 niet automatisch op slot na 255 posts?
Heb ik iets gemist?
Dat verklap ik lekker niet!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |