Zelf gebruik ik het niet als slaapmiddel maar ik weet wel dat ik na een blow zeer snel in slaap val...
Van dromen weet ik de volgende dag nooit iets meer (het lijkt er altijd op alsof ik niet gedroomd heb)... Maarja, dromen dat doe je altijd neem ik aan
quote:Ben eigenlijk niet van plan om me elke avond van de wereld te blowen, dus dat lijkt me niet echt een optie
Op donderdag 14 maart 2002 00:44 schreef DeF2K het volgende:
Emm, een homeopatisch slaapmiddel --> MarijuanaZelf gebruik ik het niet als slaapmiddel maar ik weet wel dat ik na een blow zeer snel in slaap val...
Van dromen weet ik de volgende dag nooit iets meer (het lijkt er altijd op alsof ik niet gedroomd heb)... Maarja, dromen dat doe je altijd neem ik aan
quote:Daar heb je inderdaad wel gelijk in ja... ik spreek dan ook alleen maar uit ervaring die ik in het weekend heb opgedaan
Op donderdag 14 maart 2002 00:55 schreef sabyne het volgende:[..]
Ben eigenlijk niet van plan om me elke avond van de wereld te blowen, dus dat lijkt me niet echt een optie
quote:Dat werkt niet echt (althans, bij mij niet).
Op donderdag 14 maart 2002 00:59 schreef Verbal het volgende:
Druppelen met ValeriaanV.
P.
quote:Weet ik....word aan gewerkt
Op donderdag 14 maart 2002 18:23 schreef Schorpioen het volgende:
Misschien kun je beter erachter proberen te komen waar die dromen vandaan komen, ipv ze met een middeltje te onderdrukken. Dromen (en vooral nachtmerries) hebben je vaak een hele hoop te vertellen over jezelf en je onderliggende motivaties. Neem ze serieus, schrijf ze op, doe er iets mee.
quote:Dat spul werkt ontzettend goed.Ik heb het ook een tijdje gebruikt.Echt de moeite waard!!
Op donderdag 14 maart 2002 17:27 schreef Karin het volgende:
http://www.melatonine.nl/ Ik weet niet zeker of dat homeopatisch is maar ik heb er echt heel veel goede dingen over gehoord.
quote:Laat je eventjes weten of het werkt? Ben wel benieuwd.
Op donderdag 21 maart 2002 15:38 schreef Sanne het volgende:
Toevallig had ik van de week een vriendin aan de telefoon die melatonine adviseerde. Ik was het al bijna weer vergeten, maar nu ik de site heb bezocht weet ik zeker dat ik het wil gaan proberen met melatonine. Ik ga vanavond naar de reformwinkel om het te halen!
Afijn, ze kwamen dus ook met Melatonine aanzetten, maar ik vertrouwde het toch niet zo. Is het toch homeopatisch? Ik heb die druppels van Vogel maar weer gekocht (Dormeosan), die hebben ooit geholpen. Ik ben benieuwd of ze deze keer ook hun werk weer doen.
quote:Ik heb vannacht dus goed geslapen op die melatonine!
Op donderdag 21 maart 2002 19:11 schreef Karin het volgende:[..]
Laat je eventjes weten of het werkt? Ben wel benieuwd.
quote:Is niet eens nodig hoor om je van de wereld te blowen. Een paar trekjes kan al voldoende zijn om dat lekkere roesje te geven.
Op donderdag 14 maart 2002 00:55 schreef sabyne het volgende:
Ben eigenlijk niet van plan om me elke avond van de wereld te blowen, dus dat lijkt me niet echt een optie
Heb aan mijn arts en specialist doorgegeven dat ik dit gebruik. Ze kenden het niet maar vinden het een goed idee als het werkt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |