ja leuk ik zie onze buren er wel op maar wij staan er niet opquote:Op woensdag 20 september 2006 11:48 schreef biertapper het volgende:
Een paar honderd voetbalstadions over de gehele wereld als placemarks
http://bbs.keyhole.com/ubb/download.php?Number=61497
Gewoon ff openen en ze staan allemaal in google earth
Hoezo niet?quote:Op woensdag 20 september 2006 16:17 schreef Nega het volgende:
Ik kan die coordinaten ook niet doen...
Haha geinig.quote:Op woensdag 20 september 2006 17:48 schreef geelkuikentje het volgende:
Hier strandbal in Berlijn:
52°30'40.49"N, 13°22'40.30"E
Volgens Google Earth 23 meter in diameter
Vlek !?!quote:Op woensdag 20 september 2006 17:58 schreef Gesloten het volgende:
52°24'12.41"N 6°36'43.32"E
Waarom staat er een vlek bij dat huis?
Attack of the killer antsquote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
He?!Hoe kan dat nou?quote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
Inderdaad, die vuile mafkees met z'n rondje Groene Hart..quote:Op maandag 18 september 2006 11:43 schreef Frollo het volgende:
Is er geen mogelijkheid om ongewenste/debiele Google Earth Community-placemarks te verwijderen? Een soort wiki-systeem waarmee onnodige placemarks weer uit de database weggestemd kunnen worden?
Ik bedoel, dit gaat toch gewoon nergens meer over?
[afbeelding]
[afbeelding]
Dat je een placemark zet bij een naakte man op een dak en die uploadt naar de community, da's nog wel grappig, maar dit soort onzin kost mij processorkracht en verpest het uitzicht.
Er staat een placemark bij die een mogelijke verklaring geeft, dat dat beest gewoon bij het inscannen tussen plaat en afbeelding is geplet, vooral omdat er door de druk een grote drol uit z'n kont geperst wordtquote:
PICS!!!quote:Op woensdag 20 september 2006 18:47 schreef geelkuikentje het volgende:
48°51'27.92"N, 10°12'18.11"E
Beestje!
Die blaw met wit is een busquote:Op woensdag 20 september 2006 22:50 schreef Centurion_NL het volgende:
Vreemd groot voertuig in Vegas:
36°10'31.28"N, 115° 8'12.15"W
Je ziet 4 vliegtuigen in dat rijtje, 2 mogelijkheden:quote:Op donderdag 21 september 2006 12:38 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
51°28'38.97"N, 0°29'2.35"W
Ligt dat nou aan mij of gaat dat helemaal mis? Het rechtse vliegtuig is bezig met snelheid maken. De middelste is aan het wachten tot hij kan vertrekken en de linkse is al bezig met landen
Je hebt gelijk!quote:Op donderdag 21 september 2006 12:31 schreef nemesis_ het volgende:
Gebouwen moeten aanstaan: 35°38'20.72"N 139°53'21.94"E
Een gebouw midden op de snelweg?
Nee, Google heeft altijd gelijk.quote:Op donderdag 21 september 2006 14:54 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
[afbeelding]
Die auto's zouden dus dóór het gebouw heenrijden. Foutje van Google Earth?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |