wtf niiiicequote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:26 schreef Hymn het volgende:
[afbeelding]
mijn inzending voor superhero contest op GoT
erg vetquote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:26 schreef Hymn het volgende:
[afbeelding]
mijn inzending voor superhero contest op GoT
Neh is een testje voor een HUD, ooitquote:Op donderdag 27 juli 2006 02:52 schreef dikkedorus het volgende:
nounou, mooi spul hoor, ik neem aan dat dat zwarte ding blok dat ik links-boven krijg een bug is? of is het een test voor wat pre-transformed vertices? LOD, lighting, culling, collision, dynamics, physics en shaders.
Tnx!quote:keep it up
netjes zeg! heb je die ook al op het forum van gwhobby.nl gezet?quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:38 schreef BasOne het volgende:
Warhammer 40K Chaos defiler
In het vorige deeltje een WiP gepost, maar hij is af
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
3D Studio Max file is Hier te Downloaden (Gratis)
die porsche ziet er gaaf uit! Alleen zou je hem beter moeten belichten want het is nu wel erg duisterquote:Op donderdag 27 juli 2006 18:35 schreef idiotforaliving het volgende:
Even wat projectjes van de afgelopen anderhalve maand. De ferrari is nog een wip dus niet gaan flamen op errors
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 12:53 schreef idiotforaliving het volgende:
*kick* ende een update
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |