Kan je dat zelf niet zoeken? Beide parken zijn ter grootte van een paar Nederlandse provincies...quote:Op zondag 18 juni 2006 19:38 schreef Nega het volgende:
Iemand mooie beelden van Kruger Park, Zuid Afrika of Etosha, Namibie?
De E232 is de A28. Zal wel de europese aanduiding zijn.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 04:54 schreef Yurithemaster het volgende:
Nog een fout
Dat is niet de E232 maar de A28
Dat klopt ja. Daarmee wordt dezelfde snelweg bedoeld. Dat klopt dus wel (kijk maar eens op een wegenkaart van Nederland)quote:Op vrijdag 30 juni 2006 07:24 schreef bassieVL het volgende:
[..]
De E232 is de A28. Zal wel de europese aanduiding zijn.
En Noord-Brabant wordt aangeduid als Brabant en Gelderland als Noord-Brabantquote:Op donderdag 29 juni 2006 10:23 schreef Frollo het volgende:
Er zitten 'n paar grove fouten in Google Earth!
[afbeelding]
Het is gewoon 's-Hertogenbosch. Dat streepje tussen Hertogen en Bosch staat er geloof al sinds 1800 niet meer.
[afbeelding]
WTF, Nijmegen ligt in Gelderland!
Ik ben dit (overigens geweldige) programma pas sinds een paar dagen aan het ontdekken, dus ik verbeeld me echt niet dat ik de eerste ben die deze fouten ontdekt. Maar ze moeten wel verbeterd worden! En dan bedoel ik niet via custom landmarks toevoegen of zo. Nee, het moet echt gewijzigd worden in het programma zelf, want het is simpelweg fout zo.
Weet iemand hoe dat moet?
(Als dit al 1000x is gepost, vergeef mij. )
Nou, het gaat mij er vooral om dat ik wil weten hoe je het verbetert. En dan niet door een user-defined place aan te maken, maar echt verbeteren in de software zelf.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 08:14 schreef jna het volgende:
Ja waarschijnlijk kunnen we wel 20 topics vullen met dit soort foutjes maar of het nou zoveel zin heeft...
Het Hong Kong Convention and Exhibition Centre.quote:Op maandag 3 juli 2006 10:42 schreef Sander3 het volgende:
weet iemand wat dit is?
22°17'0.79"N, 114°10'22.38"E
Druk (indien nodig) op Ctrl+4 om het Layers-paneel zichtbaar te maken en vink dan het onderdeel 'Google Earth Community' aan of uit, net wat je wilt.quote:Op maandag 3 juli 2006 13:33 schreef Sander3 het volgende:
Hoe schakel je die in?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je vervolgens reisverslagen leest van toeristen aldaar, dat is echt zo'n George Orwell wereld. Echt scary.
Als het goed is moeten er ook een hoop concentratiekampen zitten, maar die heb ik nog niet kunnen ontdekken...Nu met gitaar!
quote:Op woensdag 19 juli 2006 00:59 schreef Toffe_Ellende het volgende:
42°26'23.03"N 129°45'8.00"E
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |