Alfa 147 GTA
Ford Focus RS
VW Golf R32
Beetje slechte kwaliteit, maar klinkt toch wel (niet extreem natuurlijk)
quote:Vreemde R32.
Op donderdag 8 mei 2003 22:00 schreef LiQuiD_007 het volgende:
Doet u mij er maar zo eentje![]()
quote:Geef mij die Alfa maar !!
Op donderdag 8 mei 2003 21:48 schreef Mr._T-Rex het volgende:
Klinkt allemaal trouwens best leuk, maar die R32 inderdaad wel het mooist denk ik.Alfa 147 GTA
Ford Focus RS
VW Golf R32Beetje slechte kwaliteit, maar klinkt toch wel (niet extreem natuurlijk)
quote:Een kerkbank zit nog beter. Van comfort kunnen ze nog veel leren. Ben eerlijk: de stoelen van een Golf-IV zitten voor geen meter, ze zijn veeeeeel te hard.
Op donderdag 8 mei 2003 13:54 schreef BroesWillems het volgende:[..]
Hej Golf ( & Volkswagen) Rules....
en kraken... nee dat kent een volkswagen niet... over de stoelen van R32 weet ik zo geen uitspraak, maar over het algemeen zijn de waar in heb gezeten van volkswagen goed.!
quote:die stoel is niet hard.... dat zijn de G-krachten
Op vrijdag 9 mei 2003 08:50 schreef stefimke het volgende:[..]
Een kerkbank zit nog beter. Van comfort kunnen ze nog veel leren. Ben eerlijk: de stoelen van een Golf-IV zitten voor geen meter, ze zijn veeeeeel te hard.
quote:Nee even serieus.. ik carpool naar m'n werk met m'n eigen auto, naja dan zit ik naturlijk achter het stuur, en voor de rest een Golf IV (1.6i WOW!), Seat Leon 20VT en een Renault Megane 1.4 (uit 1996 ofzo), en daar zit ik dus op de achterbankjes. Nu moet ik toch echt zeggen dat die nieuwe Golf absoluut het slechtste zit. Het zit enorm hard, niet prettig.
Op vrijdag 9 mei 2003 08:57 schreef BroesWillems het volgende:[..]
die stoel is niet hard.... dat zijn de G-krachten
quote:ik heb in meerder volkswagens gereden en heb er eigenlijk nooit last van... nohja, Franse auto's staan wel bekent om comfort....
Op vrijdag 9 mei 2003 09:03 schreef stefimke het volgende:[..]
Nee even serieus.. ik carpool naar m'n werk met m'n eigen auto, naja dan zit ik naturlijk achter het stuur, en voor de rest een Golf IV (1.6i WOW!), Seat Leon 20VT en een Renault Megane 1.4 (uit 1996 ofzo), en daar zit ik dus op de achterbankjes. Nu moet ik toch echt zeggen dat die nieuwe Golf absoluut het slechtste zit. Het zit enorm hard, niet prettig.
(en daarbij heb ik ook eelt op het gat zitten )
quote:sorry nog geen tijd/internetverbinding voor gehad
Op vrijdag 9 mei 2003 10:56 schreef Tjabbo het volgende:
he broes, dat filmpje gezien dat ik op de vorige pagina gepost heb?en kende je die al?
offtopic: heb je mn nieuwe caddy foto's gezien?
quote:Ga er maar van uit dat ie volledig benut worden….
Op vrijdag 9 mei 2003 11:43 schreef slashme het volgende:
Die dubbele piepen zijn wel mooi, als ze ook allebei werken tenminste
quote:helemaal mee eens
Op donderdag 8 mei 2003 14:06 schreef slashme het volgende:[..]
italianen weten nou eenmaal wat sportwagens bouwen is.
er zijn verschillende bedrijfen die turbokits leveren voor de R32.....tot 600pk aan de wielenquote:Op maandag 12 juni 2006 10:36 schreef Maikalo het volgende:
Laatst kwam ik op internet een filmpje tegen van een tuninghouse die r32 tot rond de 500 pk tuned. Heeft iemand enig idee waar ik het over heb?
Dat is geen VR6 maar een 5-inlijn van Audi. Het blok van een Sport Quattro om precies te zijn.quote:Op donderdag 8 mei 2003 16:59 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Nope die van Dahlback een zwarte...
nooit mee gereden, maar 't is een fenomenale auto met véél grip, power en een mooi geluid. of het uiterlijk je aanstaat is natuurlijk presoonlijk.quote:Op donderdag 8 mei 2003 13:50 schreef vlaag het volgende:
Ik heb het idee dat er hier niet veel VW GOLF liefhebbers
rondhangen.. maar toch
waarschijnljk pas in het volgende model Golf.quote:Op maandag 12 juni 2006 15:53 schreef Catch22- het volgende:
hij gaat er uit toch? Komt de r36 voor in de plaats toch?
Rofl, je reageert op posts van 3 jaar geledenquote:Op maandag 12 juni 2006 15:49 schreef M5 het volgende:
[..]
Dat is geen VR6 maar een 5-inlijn van Audi. Het blok van een Sport Quattro om precies te zijn.
[..]
nooit mee gereden, maar 't is een fenomenale auto met véél grip, power en een mooi geluid. of het uiterlijk je aanstaat is natuurlijk presoonlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |