abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_181072021
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
176Malfoi25.283.967+53.69814.679.214+19.7942018-08-09 22:33:06
235jhilverda39.561.296+50.0009.184.391+14.0642018-08-09 14:44:52
3109Drizzt18.472.775+50.0005.954.798+15.3882018-08-09 21:11:18
417Dviate55.150.000+50.00018.172.065+8.5262018-08-09 09:48:35
5265Jovatov5.200.000+50.000433.881+2.2642018-08-09 14:08:13
6143domender1214.359.843+50.0006.068.311+4.5602018-08-09 13:02:26
730DaFan41.861.334+42.92820.589.976+12.3062018-08-09 16:16:29
814Apollo1559.784.146+32.13523.019.174+12.8652018-08-09 08:04:52
948p432.914.498+30.00023.914.312+1.8672018-08-10 05:47:40
1010commentator63.170.702+25.00025.166.151+6.6032018-08-09 20:30:10
1146SlechtValk33.467.928+11.41812.000.316+4.9692018-08-10 00:00:28
1218Jegorex54.110.118+10.00020.738.433+2.9642018-08-09 21:01:42
131wonderer116.793.089+10.0004.065.8782018-08-10 01:10:18
14315Tocqueville2.465.493+9.3452.434.562+5.5442018-08-09 22:12:03
15131Party_P16.041.990+9.3339.563.010+3.5752018-08-09 16:00:11
1666Mr.Furyian26.544.587+8.67717.999.308+3.2142018-08-09 14:47:53
17148DrNick13.968.809+8.1686.210.841+3.2662018-08-10 04:00:46
1845Oktober34.211.323+6.0007.293.589+1.1492018-08-09 22:39:28
19352+1Nielske0131.142.343+2.830633.812+2.1212018-08-09 09:56:25
2052Lafyno31.223.393+2.3797.302.698+2.0352018-08-09 20:51:01
21155Nizzno13.042.930+1.79811.704.217+1.0002018-08-09 17:29:22
2222019hunter918.310.117+1.08511.333.436+9.4462018-08-09 16:28:28
2383DirkZz23.126.070+3368.842.854+50.0002018-08-09 23:53:06
2416SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
25435mvdk_000000-00-00 00:00:00
26300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
27273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
28140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
29141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
30348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
31387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
32359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
33172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
34307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
35418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
36240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
37106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
38330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
39267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
40186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
41281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
42306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
43101Puala19.926.9286.110.1942018-08-06 15:19:01
44312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4574Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
46414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
47158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
48308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
49225DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
50227latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10187.956.469+8.16855.554.154+3.266
2 DIG8168.205.560+32.13575.428.752+12.865
3 ONZ8156.162.182+25.00066.312.719+6.603
4 Frontpage9144.134.792+9.34549.299.068+5.544
5 VBL685.308.015+50.33629.564.216+65.388
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.715.642+1.79846.521.265+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.712.17320.256.877
11 GAM418.873.6688.918.217
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
29480
Biep!
pi_181096497
10 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.574.237.042+2.216.0307.605.490.023+855.575
2osu!4926.852.181.999+3.552.6962.679.416.059+737.991
3FOK!4356.046.373.368+454.6122.344.011.087+141.220
4Reddit3955.517.087.733+1.650.6162.728.542.940+1.208.706
5StepmaniaOnline2234.681.868.327+1.763.182982.272.146+366.147
6TeamLiquid2354.000.851.212+467.8082.564.583.618+275.469
7Kongregate2683.434.550.501+649.8591.633.170.613+424.341
8LUElinks2123.176.460.724+37.6131.503.680.871+18.971
9Klamm.de1652.981.519.527+83.7911.509.622.962+25.486
10OCN-Overclock.net3042.917.076.143+187.1061.525.502.081+106.302
1113371412.780.153.094+316.9891.448.041.765+109.746
12Hinnavaatlus1162.697.152.739+79.9761.403.645.159+31.420
13What.cd?1772.614.074.329+208.3881.092.805.776+136.513
14PolishTracker1452.492.831.856+128.2571.276.372.816+41.768
15GAMEFORGEGAMES1031.777.623.501+188.771982.357.549+72.116
16Board8541.753.300.566+54.867608.196.369+15.313
17UnofficialLinusTechTips1961.743.983.575+806.3601.139.576.882+1.222.259
18SwiftIRC871.656.374.491+82.006799.048.551+181.909
19KongregateElite821.428.363.025+170.346529.181.776+105.799
20SWB1021.364.763.917+187.095488.431.162+78.073


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.767.92431.927.5462018-07-20 13:33:55
3Omentuva110.393.15444.044.0342018-08-08 10:35:21
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.341.35726.997.5872018-08-05 12:49:43
10commentator63.183.702+13.00025.169.708+3.5572018-08-10 22:19:12
11Programmeur62.547.83112.951.9522018-08-02 17:46:14
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.561.00022.952.7812018-07-30 22:00:07
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.120.118+10.00020.743.903+5.4702018-08-10 19:57:25
19TigerXtrm52.949.65814.112.6392018-08-06 19:15:42
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.143+50.00011.408.460+18.1792018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.936.98913.781.6412018-07-29 11:31:08
34Karina39.873.05111.263.5982018-07-26 08:12:47
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.212.323+1.0007.293.864+2752018-08-11 00:54:42
46SlechtValk33.468.779+85112.004.670+4.3542018-08-11 00:00:10
47+1p432.994.498+80.00023.918.709+4.3972018-08-11 04:41:38
48-1VinceSTM32.956.82913.879.3592018-08-07 11:41:01
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
16452
Biep!
pi_181096498

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
147+1p432.994.498+80.00023.918.709+4.3972018-08-11 04:41:38
2101Puala19.976.928+50.0006.121.752+11.5582018-08-10 12:25:19
324PoisoneIvy44.596.143+50.00011.408.460+18.1792018-08-10 16:59:11
499+1d4v1d20.013.709+50.0005.565.421+17.6552018-08-10 16:06:28
5264+1Jovatov5.250.000+50.000436.660+2.7792018-08-10 14:26:59
6107Vetheid18.723.263+50.0006.863.768+18.6392018-08-10 13:12:43
776Malfoi25.313.967+30.00014.685.293+6.0792018-08-10 18:24:50
895johne120.359.925+18.9935.529.216+6.8192018-08-10 15:16:42
9173joystickj11.808.836+15.7565.496.769+9.3332018-08-10 08:10:51
1010commentator63.183.702+13.00025.169.708+3.5572018-08-10 22:19:12
1188hole198822.584.170+10.00019.764.418+14.2952018-08-10 16:56:01
1218Jegorex54.120.118+10.00020.743.903+5.4702018-08-10 19:57:25
1379Lloris9224.631.848+6.17410.652.907+7092018-08-10 09:28:40
14131Party_P16.047.433+5.4439.566.040+3.0302018-08-10 16:00:10
15315Tocqueville2.469.493+4.0002.436.652+2.0902018-08-10 14:24:06
16155Nizzno13.045.817+2.88711.706.217+2.0002018-08-10 20:04:38
1752Lafyno31.225.746+2.3537.305.034+2.3362018-08-10 20:27:54
1857no_tukker30.069.110+1.8168.306.957+1.0362018-08-10 17:44:24
1966Mr.Furyian26.546.246+1.65918.003.334+4.0262018-08-11 02:51:06
2045Oktober34.212.323+1.0007.293.864+2752018-08-11 00:54:42
2146SlechtValk33.468.779+85112.004.670+4.3542018-08-11 00:00:10
2222019hunter918.310.669+55211.335.405+1.9692018-08-10 10:26:42
23148DrNick13.968.937+1286.211.476+6352018-08-11 04:00:46
24418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
25240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
26106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
27330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
28267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
29186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
30281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
31306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
32312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3374Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
34414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
35158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
36308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3716SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
38435mvdk_000000-00-00 00:00:00
39300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4035jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
41273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
42140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
43141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
45387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
47172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
49182Zeroku10.807.5823.009.3542013-09-11 18:49:00
5049Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10187.956.597+12855.554.789+635
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.175.182+13.00066.316.276+3.557
4 Frontpage9144.138.792+4.00049.301.158+2.090
5 VBL685.308.01529.564.216
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.718.529+2.88746.523.265+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.173+10.00020.271.172+14.295
11 GAM418.889.424+15.7568.927.550+9.333
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19969
Biep!
pi_181121301
registreer om deze reclame te verbergen
11 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.575.219.906+982.8647.605.862.168+372.145
2osu!4926.856.122.281+3.940.2822.680.805.520+1.389.461
3FOK!4356.047.066.571+693.2032.344.276.840+265.753
4Reddit3955.517.983.312+895.5792.728.999.742+456.802
5StepmaniaOnline2234.683.471.110+1.602.783982.618.436+346.290
6TeamLiquid2354.001.219.293+368.0812.564.825.160+241.542
7Kongregate2683.434.913.741+363.2401.633.448.752+278.139
8LUElinks2123.176.486.430+25.7061.503.699.197+18.326
9Klamm.de1652.981.598.634+79.1071.509.677.979+55.017
10OCN-Overclock.net3042.917.683.374+607.2311.525.761.070+258.989
1113371412.780.246.463+93.3691.448.082.628+40.863
12Hinnavaatlus1162.697.402.759+250.0201.403.838.960+193.801
13What.cd?1772.614.289.300+214.9711.092.892.262+86.486
14PolishTracker1452.492.982.142+150.2861.276.443.610+70.794
15GAMEFORGEGAMES1031.777.656.344+32.843982.374.309+16.760
16Board8541.753.309.008+8.442608.200.122+3.753
17UnofficialLinusTechTips1961.744.558.989+575.4141.139.843.872+266.990
18SwiftIRC871.656.435.639+61.148799.107.222+58.671
19KongregateElite821.428.440.603+77.578529.204.006+22.230
20SWB1021.364.819.005+55.088490.393.582+1.962.420


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.767.92431.927.5462018-07-20 13:33:55
3Omentuva110.443.154+50.00044.074.926+30.8922018-08-11 21:14:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.391.357+50.00027.032.993+35.4062018-08-11 22:26:17
10commentator63.185.702+2.00025.170.695+9872018-08-11 19:06:41
11Programmeur62.547.83112.951.9522018-08-02 17:46:14
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.581.000+20.00022.955.078+2.2972018-08-11 16:30:49
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.140.118+20.00020.753.492+9.5892018-08-12 00:24:45
19TigerXtrm52.999.658+50.00014.122.907+10.2682018-08-11 14:38:41
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.14311.408.4602018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.936.98913.781.6412018-07-29 11:31:08
34Karina39.923.051+50.00011.301.438+37.8402018-08-11 15:26:48
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.213.323+1.0007.294.014+1502018-08-11 17:55:06
46SlechtValk33.474.020+5.24112.007.518+2.8482018-08-12 00:00:45
47p433.054.498+60.00023.924.167+5.4582018-08-12 05:40:37
48VinceSTM33.006.829+50.00013.895.750+16.3912018-08-11 18:04:37
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
7669
Biep!
pi_181121302

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
152+2heywoodu31.264.623+200.0003.498.644+20.3432018-08-11 12:41:33
247p433.054.498+60.00023.924.167+5.4582018-08-12 05:40:37
39Phoef66.391.357+50.00027.032.993+35.4062018-08-11 22:26:17
434Karina39.923.051+50.00011.301.438+37.8402018-08-11 15:26:48
519TigerXtrm52.999.658+50.00014.122.907+10.2682018-08-11 14:38:41
648VinceSTM33.006.829+50.00013.895.750+16.3912018-08-11 18:04:37
73Omentuva110.443.154+50.00044.074.926+30.8922018-08-11 21:14:48
860ssmm98729.228.418+50.00010.205.302+60.7122018-08-11 18:29:57
9143domender1214.409.843+50.0006.076.861+8.5502018-08-12 03:02:06
1018Jegorex54.140.118+20.00020.753.492+9.5892018-08-12 00:24:45
1113CF8761.581.000+20.00022.955.078+2.2972018-08-11 16:30:49
1276Malfoi25.323.967+10.00014.688.086+2.7932018-08-12 00:22:38
1389trainfreak22.527.349+8.6646.194.590+5.3802018-08-11 09:45:41
14155Nizzno13.051.334+5.51711.709.217+3.0002018-08-11 22:24:07
1546SlechtValk33.474.020+5.24112.007.518+2.8482018-08-12 00:00:45
1666Mr.Furyian26.550.751+4.50518.010.505+7.1712018-08-12 03:33:53
17315Tocqueville2.472.432+2.9392.438.075+1.4232018-08-11 17:37:26
1810commentator63.185.702+2.00025.170.695+9872018-08-11 19:06:41
19148DrNick13.970.699+1.7626.212.825+1.3492018-08-12 04:00:46
2053-1Lafyno31.227.318+1.5727.307.723+2.6892018-08-11 22:53:00
2145Oktober34.213.323+1.0007.294.014+1502018-08-11 17:55:06
2222019hunter918.310.672+311.335.622+2172018-08-11 13:49:37
23240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
24106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
25330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
26267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
27186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
28281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
29306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
30101Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
31312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3274Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
33414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
34158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
35308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
37435mvdk_000000-00-00 00:00:00
38131Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
39300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4035jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
41273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
42140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
43141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
45387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
47172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
49418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
5049Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.008.359+51.76255.566.406+11.617
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.177.182+2.00066.317.263+987
4 Frontpage9144.141.731+2.93949.302.581+1.423
5 VBL685.308.01529.564.216
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.724.046+5.51746.526.265+3.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19726
Biep!
pi_181145938
12 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.576.557.234+1.337.3287.606.519.967+657.799
2osu!4926.859.862.270+3.739.9892.681.879.793+1.074.273
3FOK!4356.047.443.528+376.9572.344.385.760+108.920
4Reddit3955.518.974.644+991.3322.729.604.276+604.534
5StepmaniaOnline2234.685.307.755+1.836.645982.958.214+339.778
6TeamLiquid2354.001.632.866+413.5732.565.084.894+259.734
7Kongregate2683.435.467.972+554.2311.633.680.458+231.706
8LUElinks2123.176.606.977+120.5471.504.227.640+528.443
9Klamm.de1652.981.733.710+135.0761.509.767.875+89.896
10OCN-Overclock.net3042.918.067.835+384.4611.525.976.425+215.355
1113371412.780.430.134+183.6711.448.122.311+39.683
12Hinnavaatlus1162.697.463.325+60.5661.403.900.034+61.074
13What.cd?1772.614.540.689+251.3891.093.026.730+134.468
14PolishTracker1452.493.204.479+222.3371.276.588.493+144.883
15GAMEFORGEGAMES1031.777.684.549+28.205982.400.520+26.211
16Board8541.753.374.905+65.897608.211.233+11.111
17UnofficialLinusTechTips1961.745.077.233+518.2441.140.158.494+314.622
18SwiftIRC871.656.618.336+182.697799.125.710+18.488
19KongregateElite821.428.560.946+120.343529.230.117+26.111
20SWB1021.364.951.085+132.080490.480.494+86.912


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.924+50.00031.959.995+32.4492018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.443.15444.074.9262018-08-11 21:14:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.391.35727.032.9932018-08-11 22:26:17
10commentator63.207.702+22.00025.174.143+3.4482018-08-12 22:53:16
11Programmeur62.597.831+50.00012.954.942+2.9902018-08-12 14:24:35
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.581.00022.955.0782018-08-11 16:30:49
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.140.11820.753.4922018-08-12 00:24:45
19TigerXtrm52.999.65814.122.9072018-08-11 14:38:41
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.14311.408.4602018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.986.989+50.00013.790.375+8.7342018-08-12 19:18:37
34Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.214.323+1.0007.294.130+1162018-08-12 08:32:26
46SlechtValk33.474.457+43712.008.431+9132018-08-12 14:06:53
47p433.084.498+30.00023.925.073+9062018-08-12 20:28:36
48VinceSTM33.006.82913.895.7502018-08-11 18:04:37
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
29283
Biep!
pi_181145940
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1109Drizzt18.522.775+50.0005.976.313+21.5152018-08-12 14:49:45
233onlogisch40.986.989+50.00013.790.375+8.7342018-08-12 19:18:37
311Programmeur62.597.831+50.00012.954.942+2.9902018-08-12 14:24:35
42Jo0Lz111.817.924+50.00031.959.995+32.4492018-08-12 20:30:46
555SnIpA30.861.825+50.00010.903.882+18.6862018-08-12 21:54:44
679Lloris9224.672.604+40.75610.658.283+5.3762018-08-12 20:01:50
747p433.084.498+30.00023.925.073+9062018-08-12 20:28:36
810commentator63.207.702+22.00025.174.143+3.4482018-08-12 22:53:16
965Fha26.668.032+17.7874.423.203+2.8862018-08-12 18:59:42
1053Lafyno31.234.005+6.6877.312.999+5.2762018-08-12 20:23:51
11155Nizzno13.057.053+5.71911.711.217+2.0002018-08-12 20:35:07
12148DrNick13.973.000+2.3016.214.433+1.6082018-08-13 04:00:46
1345Oktober34.214.323+1.0007.294.130+1162018-08-12 08:32:26
1446SlechtValk33.474.457+43712.008.431+9132018-08-12 14:06:53
1522019hunter918.310.942+27011.337.639+2.0172018-08-12 22:32:20
16312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
1774Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
18414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
19158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
20308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2116SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
22435mvdk_000000-00-00 00:00:00
23131Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
24300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
2535jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
26273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
27140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
28141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
29348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
30387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
31359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
32172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
33307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
34418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
35240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
36106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
37330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
38267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
39186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
40281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
41306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
42101Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
43270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
448Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
4556guitarist.nl30.746.9617.276.8042018-04-18 13:44:02
4623Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
47225DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
48227latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20
499Phoef66.391.35727.032.9932018-08-11 22:26:17
50231KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.010.660+2.30155.568.014+1.608
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.249.182+72.00066.339.397+22.134
4 Frontpage9144.141.73149.302.581
5 VBL685.408.015+100.00029.594.465+30.249
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.729.765+5.71946.528.265+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
2140
Biep!
pi_181170413
13 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.578.487.894+1.930.6607.607.412.053+892.086
2osu!4926.863.501.767+3.639.4972.683.014.078+1.134.285
3FOK!436+16.133.899.600+86.456.0722.364.392.948+20.007.188
4Reddit3955.520.154.656+1.180.0122.730.353.434+749.158
5StepmaniaOnline2234.688.249.672+2.941.917983.453.469+495.255
6TeamLiquid2354.002.207.510+574.6442.565.367.288+282.394
7Kongregate2683.435.954.839+486.8671.633.961.021+280.563
8LUElinks2123.176.743.365+136.3881.504.262.592+34.952
9Klamm.de1652.981.944.717+211.0071.509.872.650+104.775
10OCN-Overclock.net3042.918.741.101+673.2661.526.230.469+254.044
1113371412.780.788.593+358.4591.448.503.698+381.387
12Hinnavaatlus1162.697.748.825+285.5001.404.020.896+120.862
13What.cd?1772.614.806.829+266.1401.093.170.443+143.713
14PolishTracker1452.493.252.436+47.9571.276.614.293+25.800
15GAMEFORGEGAMES1031.777.785.723+101.174982.472.897+72.377
16Board8541.753.383.905+9.000608.217.321+6.088
17UnofficialLinusTechTips1961.745.790.807+713.5741.140.663.391+504.897
18SwiftIRC871.656.784.143+165.807799.292.187+166.477
19KongregateElite821.428.665.528+104.582529.265.733+35.616
20SWB1021.365.126.441+175.356490.798.460+317.966


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.493.154+50.00044.118.487+43.5612018-08-13 21:53:45
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7-1Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8-1jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9-1Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10-1Phoef66.441.357+50.00027.047.231+14.2382018-08-14 00:28:46
11-1commentator63.207.70225.174.1432018-08-12 22:53:16
12-1Programmeur62.647.831+50.00012.958.808+3.8662018-08-13 21:31:40
13-1Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14-1CF8761.595.000+14.00022.962.254+7.1762018-08-13 19:34:51
15-1Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16-1ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17-1SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18-1Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19-1Jegorex54.160.118+20.00020.761.756+8.2642018-08-13 23:27:19
20-1TigerXtrm53.049.658+50.00014.133.396+10.4892018-08-13 21:02:40
21-1DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22-1PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23-1Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24-1Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25-1PoisoneIvy44.646.143+50.00011.427.802+19.3422018-08-13 22:20:28
26-1[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27-1Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28-1stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29-1BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30-1Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31-1DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32-1Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33-1Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34-1onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35-1Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36-1jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37-1DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38-1SwollyBoy38.000.000+100.00020.507.573+42.1222018-08-13 09:50:53
39-1gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40-1Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41-1Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42-1Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43-1maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44-1Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45-1Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46-1Oktober34.218.323+4.0007.294.685+5552018-08-13 19:00:38
47-1SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48-1p433.104.498+20.00023.927.502+2.4292018-08-13 14:58:36
49-1VinceSTM33.006.82913.895.7502018-08-11 18:04:37
50-1Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
51-1Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
13634
Biep!
pi_181170415

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138-1SwollyBoy38.000.000+100.00020.507.573+42.1222018-08-13 09:50:53
2120BootVluchteling17.347.489+50.0006.122.476+10.1042018-08-13 21:42:45
310-1Phoef66.441.357+50.00027.047.231+14.2382018-08-14 00:28:46
412-1Programmeur62.647.831+50.00012.958.808+3.8662018-08-13 21:31:40
525-1PoisoneIvy44.646.143+50.00011.427.802+19.3422018-08-13 22:20:28
620-1TigerXtrm53.049.658+50.00014.133.396+10.4892018-08-13 21:02:40
7155-1superworm13.142.683+50.0003.350.297+7.9732018-08-14 06:22:41
83Omentuva110.493.154+50.00044.118.487+43.5612018-08-13 21:53:45
9142+1domender1214.459.843+50.0006.086.034+9.1732018-08-13 17:54:44
1019-1Jegorex54.160.118+20.00020.761.756+8.2642018-08-13 23:27:19
1177-1Malfoi25.343.967+20.00014.693.179+5.0932018-08-13 22:44:44
1248-1p433.104.498+20.00023.927.502+2.4292018-08-13 14:58:36
1314-1CF8761.595.000+14.00022.962.254+7.1762018-08-13 19:34:51
14353-1Nielske0131.156.311+13.968639.903+6.0912018-08-13 12:56:43
1554-1Lafyno31.246.260+12.2557.319.009+6.0102018-08-13 21:49:33
1652-1mufcie31.745.508+10.00017.713.273+14.5182018-08-13 22:05:39
1767-1Mr.Furyian26.559.887+9.13618.012.314+1.8092018-08-13 10:49:23
18316-1Tocqueville2.479.661+7.2292.443.256+5.1812018-08-13 17:44:25
19163-1wisheh12.331.999+6.03815.805.827+4.8402018-08-13 20:41:06
2096-1johne120.364.985+5.0605.530.886+1.6702018-08-13 20:00:17
2146-1Oktober34.218.323+4.0007.294.685+5552018-08-13 19:00:38
2280-1Lloris9224.676.547+3.94310.658.410+1272018-08-13 10:38:49
23156-1Nizzno13.058.944+1.89111.712.217+1.0002018-08-13 20:22:03
24221-119hunter918.311.422+48011.338.160+5212018-08-13 18:45:14
25149-1DrNick13.973.031+316.214.593+1602018-08-14 04:00:45
26282-1Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
27307-1slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
28102-1Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
29313-1Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3075-1Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
31415-1jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
32159-1Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
33309-1maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3417-1SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
35438-3mvdk_000000-00-00 00:00:00
36132-1Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
37301-1giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3836-1jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
39274-1MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
40141-1FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
41143-2JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
42349-1Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
43388-1kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
44360-1theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
45173-1Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
46308-1ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
47419-1atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
48241-1Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
49107-1WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
50331-1Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.060.691+50.03155.578.663+10.649
2 DIG8168.305.560+100.00075.470.874+42.122
3 ONZ8156.249.18266.339.397
4 Frontpage9144.198.960+57.22949.315.735+13.154
5 VBL685.408.01529.594.465
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.731.656+1.89146.529.265+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
16865
Biep!
pi_181171024
Hoppa, nieuwe teamgenoot die binnenkomt op plek 6. 8-)
pi_181195642
14 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.580.840.429+2.352.5357.608.398.511+986.458
2osu!4926.867.244.552+3.742.7852.684.116.169+1.102.091
3FOK!4366.134.407.765+508.1652.364.587.163+194.215
4Reddit3955.521.517.285+1.362.6292.731.241.727+888.293
5StepmaniaOnline2234.690.235.487+1.985.815983.904.091+450.622
6TeamLiquid2354.002.734.381+526.8712.565.602.894+235.606
7Kongregate2683.436.418.288+463.4491.634.163.934+202.913
8LUElinks2123.176.875.269+131.9041.504.325.384+62.792
9Klamm.de1652.982.276.886+332.1691.510.062.258+189.608
10OCN-Overclock.net3042.919.178.588+437.4871.526.373.059+142.590
1113371412.781.136.229+347.6361.448.664.609+160.911
12Hinnavaatlus1162.698.122.060+373.2351.404.262.965+242.069
13What.cd?1772.615.092.708+285.8791.093.345.714+175.271
14PolishTracker1452.493.530.590+278.1541.276.715.472+101.179
15GAMEFORGEGAMES1031.778.026.562+240.839982.584.813+111.916
16Board8541.753.636.905+253.000608.263.115+45.794
17UnofficialLinusTechTips1961.746.645.995+855.1881.141.058.855+395.464
18SwiftIRC871.656.875.031+90.888799.345.692+53.505
19KongregateElite821.428.846.138+180.610529.313.578+47.845
20SWB1021.365.257.778+131.337490.883.772+85.312


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.493.15444.118.4872018-08-13 21:53:45
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.818.183+10.14219.781.456+5802018-08-15 05:28:39
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.218.702+11.00025.176.997+2.8542018-08-14 16:38:20
12Programmeur62.647.83112.958.8082018-08-13 21:31:40
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.599.000+4.00022.963.984+1.7302018-08-14 14:11:41
15Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.180.118+20.00020.766.294+4.5382018-08-14 23:10:47
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.646.14311.427.8022018-08-13 22:20:28
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.222.323+4.0007.295.243+5582018-08-14 21:38:21
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.134.498+30.00023.930.131+2.6292018-08-14 21:14:34
49VinceSTM33.056.829+50.00013.912.275+16.5252018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
1463
Biep!
pi_181195644

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
181miezziej23.929.213+50.0004.183.614+21.2742018-08-14 11:30:47
2110Drizzt18.572.775+50.0005.993.951+17.6382018-08-14 14:37:30
392RockNijntje21.817.449+50.0007.172.927+15.4602018-08-14 12:03:25
4234pieterr947.296.080+50.0004.111.996+28.9462018-08-14 19:11:16
5100d4v1d20.063.709+50.0005.587.280+21.8592018-08-14 17:06:01
649VinceSTM33.056.829+50.00013.912.275+16.5252018-08-14 14:14:32
7104jimcom8919.244.789+50.0004.802.343+9.6642018-08-14 11:17:37
848p433.134.498+30.00023.930.131+2.6292018-08-14 21:14:34
919Jegorex54.180.118+20.00020.766.294+4.5382018-08-14 23:10:47
1076+1Malfoi25.363.967+20.00014.700.325+7.1462018-08-14 14:59:54
11173+1joystickj11.826.783+17.9475.504.598+7.8292018-08-14 11:01:36
1267Mr.Furyian26.572.644+12.75718.020.637+8.3232018-08-14 19:18:27
1311commentator63.218.702+11.00025.176.997+2.8542018-08-14 16:38:20
146KikiYushima85.818.183+10.14219.781.456+5802018-08-15 05:28:39
1552mufcie31.755.508+10.00017.722.447+9.1742018-08-14 14:36:18
1646Oktober34.222.323+4.0007.295.243+5582018-08-14 21:38:21
1714CF8761.599.000+4.00022.963.984+1.7302018-08-14 14:11:41
18316Tocqueville2.483.661+4.0002.445.661+2.4052018-08-14 17:41:21
1922119hunter918.314.239+2.81711.350.351+12.1912018-08-14 17:05:27
20299timo833.132.853+1.3271.199.991+2.0922018-08-14 17:30:00
21149DrNick13.973.206+1756.214.940+3472018-08-15 04:00:57
22364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
23141FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
24143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
25355appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
26335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
27360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
28174-1Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
29342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
30393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
31241Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
32107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
33318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
34330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
35187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
36282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
37439JRoy000000-00-00 00:00:00
38102Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
39313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4075Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
41396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
42319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
43309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4417SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
45354LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4630Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
47301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4836jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
49374Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
50227leonn7.560.1203.332.7302018-07-04 21:01:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.110.866+50.17555.594.470+15.807
2 DIG8168.355.560+50.00075.499.820+28.946
3 ONZ8156.260.182+11.00066.342.251+2.854
4 Frontpage9144.202.960+4.00049.318.140+2.405
5 VBL685.458.015+50.00029.612.103+17.638
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.731.65646.529.265
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.907.371+17.9478.935.379+7.829
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
3322
Biep!
pi_181221818
15 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.582.978.053+2.137.6247.609.175.239+776.728
2osu!4926.873.789.932+6.545.3802.685.310.192+1.194.023
3FOK!437+16.135.099.356+691.5912.364.897.189+310.026
4Reddit3955.522.826.335+1.309.0502.731.809.922+568.195
5StepmaniaOnline2234.692.152.092+1.916.605984.338.855+434.764
6TeamLiquid2354.003.255.517+521.1362.565.823.415+220.521
7Kongregate267-13.425.770.212-10.648.0761.628.010.135-6.153.799
8LUElinks2123.176.996.563+121.2941.504.372.759+47.375
9Klamm.de1652.982.503.445+226.5591.510.173.509+111.251
10OCN-Overclock.net3042.919.506.544+327.9561.526.536.921+163.862
1113371412.781.710.469+574.2401.448.846.455+181.846
12Hinnavaatlus1162.698.386.278+264.2181.404.337.978+75.013
13What.cd?1772.615.419.718+327.0101.093.592.794+247.080
14PolishTracker1452.493.667.065+136.4751.276.754.418+38.946
15GAMEFORGEGAMES1031.778.145.078+118.516982.628.976+44.163
16Board8541.753.690.663+53.758608.325.650+62.535
17UnofficialLinusTechTips1961.747.519.660+873.6651.141.441.486+382.631
18SwiftIRC871.656.903.236+28.205799.355.816+10.124
19KongregateElite821.428.913.651+67.513529.345.649+32.071
20SWB1021.365.507.568+249.790491.022.759+138.987


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.089+2.0004.065.8782018-08-15 19:34:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.543.154+50.00044.157.903+39.4162018-08-15 13:48:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.835.287+17.10419.783.260+1.8042018-08-16 06:36:59
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.220.702+2.00025.178.205+1.2082018-08-15 15:03:04
12Programmeur62.697.831+50.00012.966.226+7.4182018-08-15 21:32:45
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.599.00022.963.9842018-08-14 14:11:41
15Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.200.118+20.00020.771.703+5.4092018-08-15 23:02:35
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.646.14311.427.8022018-08-13 22:20:28
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.225.323+3.0007.295.608+3652018-08-15 20:32:47
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.164.498+30.00023.931.297+1.1662018-08-15 09:35:35
49VinceSTM33.056.82913.912.2752018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
13238
Biep!
pi_181221820

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1371+5DaMook797.252+113.202256.727+27.7252018-08-15 11:23:56
2351+6DerRabbit1.206.736+100.000374.303+23.7882018-08-15 14:41:27
3141+1domender1214.509.843+50.0006.093.338+7.3042018-08-15 23:28:08
4109+1Drizzt18.622.775+50.0006.011.420+17.4692018-08-16 00:17:24
5193Chris Gamgee10.090.153+50.0004.886.594+43.3402018-08-15 18:15:31
612Programmeur62.697.831+50.00012.966.226+7.4182018-08-15 21:32:45
73Omentuva110.543.154+50.00044.157.903+39.4162018-08-15 13:48:43
8128+1DrPhibes16.365.667+50.00011.922.418+76.3242018-08-15 21:30:07
9425+16nostra-NL33.712+33.7129.861+9.8612018-08-15 09:16:33
1048p433.164.498+30.00023.931.297+1.1662018-08-15 09:35:35
1119Jegorex54.200.118+20.00020.771.703+5.4092018-08-15 23:02:35
126KikiYushima85.835.287+17.10419.783.260+1.8042018-08-16 06:36:59
1396johne120.378.925+13.9405.537.988+7.1022018-08-16 02:32:31
14315+1Tocqueville2.495.661+12.0002.450.854+5.1932018-08-15 23:40:29
1576Malfoi25.373.967+10.00014.704.173+3.8482018-08-15 22:06:52
1667Mr.Furyian26.582.381+9.73718.024.740+4.1032018-08-15 14:01:43
17353Nielske0131.165.468+9.157643.423+3.5202018-08-15 10:27:16
18132Party_P16.054.767+7.3349.570.871+4.8312018-08-15 16:00:30
1958no_tukker30.076.029+6.9198.309.150+2.1932018-08-15 14:15:16
20240+1Satioz6.967.360+5.3703.098.947+12.2432018-08-15 17:02:37
2146Oktober34.225.323+3.0007.295.608+3652018-08-15 20:32:47
2211commentator63.220.702+2.00025.178.205+1.2082018-08-15 15:03:04
231wonderer116.795.089+2.0004.065.8782018-08-15 19:34:18
2422119hunter918.315.925+1.68611.351.042+6912018-08-15 17:09:49
25173joystickj11.828.447+1.6645.505.432+8342018-08-15 08:43:57
26156Nizzno13.060.367+1.42311.712.743+5262018-08-15 20:43:04
27213randallvg8.593.950+7573.150.567+2.0002018-08-15 15:28:18
28299timo833.133.296+4431.200.527+5362018-08-15 20:09:34
29149DrNick13.973.349+1436.215.202+2622018-08-16 04:00:57
3036jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
31375-1Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
32364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
33142-1FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
34143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
35356-1appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
36335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
37360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
38174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
39342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
40393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
41107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
42318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
43330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
44187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
45282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
46438+1JRoy000000-00-00 00:00:00
47102Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
48313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4975Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
50396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.111.009+14355.594.732+262
2 DIG8168.355.56075.499.820
3 ONZ8156.262.182+2.00066.343.459+1.208
4 Frontpage9144.214.960+12.00049.323.333+5.193
5 VBL685.508.015+50.00029.629.572+17.469
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.733.079+1.42346.529.791+526
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.909.035+1.6648.936.213+834
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
14511
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')