abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_181072021
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
176Malfoi25.283.967+53.69814.679.214+19.7942018-08-09 22:33:06
235jhilverda39.561.296+50.0009.184.391+14.0642018-08-09 14:44:52
3109Drizzt18.472.775+50.0005.954.798+15.3882018-08-09 21:11:18
417Dviate55.150.000+50.00018.172.065+8.5262018-08-09 09:48:35
5265Jovatov5.200.000+50.000433.881+2.2642018-08-09 14:08:13
6143domender1214.359.843+50.0006.068.311+4.5602018-08-09 13:02:26
730DaFan41.861.334+42.92820.589.976+12.3062018-08-09 16:16:29
814Apollo1559.784.146+32.13523.019.174+12.8652018-08-09 08:04:52
948p432.914.498+30.00023.914.312+1.8672018-08-10 05:47:40
1010commentator63.170.702+25.00025.166.151+6.6032018-08-09 20:30:10
1146SlechtValk33.467.928+11.41812.000.316+4.9692018-08-10 00:00:28
1218Jegorex54.110.118+10.00020.738.433+2.9642018-08-09 21:01:42
131wonderer116.793.089+10.0004.065.8782018-08-10 01:10:18
14315Tocqueville2.465.493+9.3452.434.562+5.5442018-08-09 22:12:03
15131Party_P16.041.990+9.3339.563.010+3.5752018-08-09 16:00:11
1666Mr.Furyian26.544.587+8.67717.999.308+3.2142018-08-09 14:47:53
17148DrNick13.968.809+8.1686.210.841+3.2662018-08-10 04:00:46
1845Oktober34.211.323+6.0007.293.589+1.1492018-08-09 22:39:28
19352+1Nielske0131.142.343+2.830633.812+2.1212018-08-09 09:56:25
2052Lafyno31.223.393+2.3797.302.698+2.0352018-08-09 20:51:01
21155Nizzno13.042.930+1.79811.704.217+1.0002018-08-09 17:29:22
2222019hunter918.310.117+1.08511.333.436+9.4462018-08-09 16:28:28
2383DirkZz23.126.070+3368.842.854+50.0002018-08-09 23:53:06
2416SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
25435mvdk_000000-00-00 00:00:00
26300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
27273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
28140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
29141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
30348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
31387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
32359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
33172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
34307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
35418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
36240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
37106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
38330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
39267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
40186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
41281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
42306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
43101Puala19.926.9286.110.1942018-08-06 15:19:01
44312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4574Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
46414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
47158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
48308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
49225DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
50227latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10187.956.469+8.16855.554.154+3.266
2 DIG8168.205.560+32.13575.428.752+12.865
3 ONZ8156.162.182+25.00066.312.719+6.603
4 Frontpage9144.134.792+9.34549.299.068+5.544
5 VBL685.308.015+50.33629.564.216+65.388
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.715.642+1.79846.521.265+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.712.17320.256.877
11 GAM418.873.6688.918.217
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
29480
Biep!
pi_181096497
10 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.574.237.042+2.216.0307.605.490.023+855.575
2osu!4926.852.181.999+3.552.6962.679.416.059+737.991
3FOK!4356.046.373.368+454.6122.344.011.087+141.220
4Reddit3955.517.087.733+1.650.6162.728.542.940+1.208.706
5StepmaniaOnline2234.681.868.327+1.763.182982.272.146+366.147
6TeamLiquid2354.000.851.212+467.8082.564.583.618+275.469
7Kongregate2683.434.550.501+649.8591.633.170.613+424.341
8LUElinks2123.176.460.724+37.6131.503.680.871+18.971
9Klamm.de1652.981.519.527+83.7911.509.622.962+25.486
10OCN-Overclock.net3042.917.076.143+187.1061.525.502.081+106.302
1113371412.780.153.094+316.9891.448.041.765+109.746
12Hinnavaatlus1162.697.152.739+79.9761.403.645.159+31.420
13What.cd?1772.614.074.329+208.3881.092.805.776+136.513
14PolishTracker1452.492.831.856+128.2571.276.372.816+41.768
15GAMEFORGEGAMES1031.777.623.501+188.771982.357.549+72.116
16Board8541.753.300.566+54.867608.196.369+15.313
17UnofficialLinusTechTips1961.743.983.575+806.3601.139.576.882+1.222.259
18SwiftIRC871.656.374.491+82.006799.048.551+181.909
19KongregateElite821.428.363.025+170.346529.181.776+105.799
20SWB1021.364.763.917+187.095488.431.162+78.073


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.767.92431.927.5462018-07-20 13:33:55
3Omentuva110.393.15444.044.0342018-08-08 10:35:21
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.341.35726.997.5872018-08-05 12:49:43
10commentator63.183.702+13.00025.169.708+3.5572018-08-10 22:19:12
11Programmeur62.547.83112.951.9522018-08-02 17:46:14
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.561.00022.952.7812018-07-30 22:00:07
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.120.118+10.00020.743.903+5.4702018-08-10 19:57:25
19TigerXtrm52.949.65814.112.6392018-08-06 19:15:42
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.143+50.00011.408.460+18.1792018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.936.98913.781.6412018-07-29 11:31:08
34Karina39.873.05111.263.5982018-07-26 08:12:47
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.212.323+1.0007.293.864+2752018-08-11 00:54:42
46SlechtValk33.468.779+85112.004.670+4.3542018-08-11 00:00:10
47+1p432.994.498+80.00023.918.709+4.3972018-08-11 04:41:38
48-1VinceSTM32.956.82913.879.3592018-08-07 11:41:01
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
16452
Biep!
pi_181096498

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
147+1p432.994.498+80.00023.918.709+4.3972018-08-11 04:41:38
2101Puala19.976.928+50.0006.121.752+11.5582018-08-10 12:25:19
324PoisoneIvy44.596.143+50.00011.408.460+18.1792018-08-10 16:59:11
499+1d4v1d20.013.709+50.0005.565.421+17.6552018-08-10 16:06:28
5264+1Jovatov5.250.000+50.000436.660+2.7792018-08-10 14:26:59
6107Vetheid18.723.263+50.0006.863.768+18.6392018-08-10 13:12:43
776Malfoi25.313.967+30.00014.685.293+6.0792018-08-10 18:24:50
895johne120.359.925+18.9935.529.216+6.8192018-08-10 15:16:42
9173joystickj11.808.836+15.7565.496.769+9.3332018-08-10 08:10:51
1010commentator63.183.702+13.00025.169.708+3.5572018-08-10 22:19:12
1188hole198822.584.170+10.00019.764.418+14.2952018-08-10 16:56:01
1218Jegorex54.120.118+10.00020.743.903+5.4702018-08-10 19:57:25
1379Lloris9224.631.848+6.17410.652.907+7092018-08-10 09:28:40
14131Party_P16.047.433+5.4439.566.040+3.0302018-08-10 16:00:10
15315Tocqueville2.469.493+4.0002.436.652+2.0902018-08-10 14:24:06
16155Nizzno13.045.817+2.88711.706.217+2.0002018-08-10 20:04:38
1752Lafyno31.225.746+2.3537.305.034+2.3362018-08-10 20:27:54
1857no_tukker30.069.110+1.8168.306.957+1.0362018-08-10 17:44:24
1966Mr.Furyian26.546.246+1.65918.003.334+4.0262018-08-11 02:51:06
2045Oktober34.212.323+1.0007.293.864+2752018-08-11 00:54:42
2146SlechtValk33.468.779+85112.004.670+4.3542018-08-11 00:00:10
2222019hunter918.310.669+55211.335.405+1.9692018-08-10 10:26:42
23148DrNick13.968.937+1286.211.476+6352018-08-11 04:00:46
24418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
25240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
26106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
27330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
28267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
29186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
30281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
31306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
32312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3374Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
34414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
35158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
36308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3716SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
38435mvdk_000000-00-00 00:00:00
39300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4035jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
41273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
42140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
43141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
45387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
47172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
49182Zeroku10.807.5823.009.3542013-09-11 18:49:00
5049Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10187.956.597+12855.554.789+635
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.175.182+13.00066.316.276+3.557
4 Frontpage9144.138.792+4.00049.301.158+2.090
5 VBL685.308.01529.564.216
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.718.529+2.88746.523.265+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.173+10.00020.271.172+14.295
11 GAM418.889.424+15.7568.927.550+9.333
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19969
Biep!
pi_181121301
registreer om deze reclame te verbergen
11 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.575.219.906+982.8647.605.862.168+372.145
2osu!4926.856.122.281+3.940.2822.680.805.520+1.389.461
3FOK!4356.047.066.571+693.2032.344.276.840+265.753
4Reddit3955.517.983.312+895.5792.728.999.742+456.802
5StepmaniaOnline2234.683.471.110+1.602.783982.618.436+346.290
6TeamLiquid2354.001.219.293+368.0812.564.825.160+241.542
7Kongregate2683.434.913.741+363.2401.633.448.752+278.139
8LUElinks2123.176.486.430+25.7061.503.699.197+18.326
9Klamm.de1652.981.598.634+79.1071.509.677.979+55.017
10OCN-Overclock.net3042.917.683.374+607.2311.525.761.070+258.989
1113371412.780.246.463+93.3691.448.082.628+40.863
12Hinnavaatlus1162.697.402.759+250.0201.403.838.960+193.801
13What.cd?1772.614.289.300+214.9711.092.892.262+86.486
14PolishTracker1452.492.982.142+150.2861.276.443.610+70.794
15GAMEFORGEGAMES1031.777.656.344+32.843982.374.309+16.760
16Board8541.753.309.008+8.442608.200.122+3.753
17UnofficialLinusTechTips1961.744.558.989+575.4141.139.843.872+266.990
18SwiftIRC871.656.435.639+61.148799.107.222+58.671
19KongregateElite821.428.440.603+77.578529.204.006+22.230
20SWB1021.364.819.005+55.088490.393.582+1.962.420


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.767.92431.927.5462018-07-20 13:33:55
3Omentuva110.443.154+50.00044.074.926+30.8922018-08-11 21:14:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.391.357+50.00027.032.993+35.4062018-08-11 22:26:17
10commentator63.185.702+2.00025.170.695+9872018-08-11 19:06:41
11Programmeur62.547.83112.951.9522018-08-02 17:46:14
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.581.000+20.00022.955.078+2.2972018-08-11 16:30:49
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.140.118+20.00020.753.492+9.5892018-08-12 00:24:45
19TigerXtrm52.999.658+50.00014.122.907+10.2682018-08-11 14:38:41
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.14311.408.4602018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.936.98913.781.6412018-07-29 11:31:08
34Karina39.923.051+50.00011.301.438+37.8402018-08-11 15:26:48
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.213.323+1.0007.294.014+1502018-08-11 17:55:06
46SlechtValk33.474.020+5.24112.007.518+2.8482018-08-12 00:00:45
47p433.054.498+60.00023.924.167+5.4582018-08-12 05:40:37
48VinceSTM33.006.829+50.00013.895.750+16.3912018-08-11 18:04:37
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
7669
Biep!
pi_181121302

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
152+2heywoodu31.264.623+200.0003.498.644+20.3432018-08-11 12:41:33
247p433.054.498+60.00023.924.167+5.4582018-08-12 05:40:37
39Phoef66.391.357+50.00027.032.993+35.4062018-08-11 22:26:17
434Karina39.923.051+50.00011.301.438+37.8402018-08-11 15:26:48
519TigerXtrm52.999.658+50.00014.122.907+10.2682018-08-11 14:38:41
648VinceSTM33.006.829+50.00013.895.750+16.3912018-08-11 18:04:37
73Omentuva110.443.154+50.00044.074.926+30.8922018-08-11 21:14:48
860ssmm98729.228.418+50.00010.205.302+60.7122018-08-11 18:29:57
9143domender1214.409.843+50.0006.076.861+8.5502018-08-12 03:02:06
1018Jegorex54.140.118+20.00020.753.492+9.5892018-08-12 00:24:45
1113CF8761.581.000+20.00022.955.078+2.2972018-08-11 16:30:49
1276Malfoi25.323.967+10.00014.688.086+2.7932018-08-12 00:22:38
1389trainfreak22.527.349+8.6646.194.590+5.3802018-08-11 09:45:41
14155Nizzno13.051.334+5.51711.709.217+3.0002018-08-11 22:24:07
1546SlechtValk33.474.020+5.24112.007.518+2.8482018-08-12 00:00:45
1666Mr.Furyian26.550.751+4.50518.010.505+7.1712018-08-12 03:33:53
17315Tocqueville2.472.432+2.9392.438.075+1.4232018-08-11 17:37:26
1810commentator63.185.702+2.00025.170.695+9872018-08-11 19:06:41
19148DrNick13.970.699+1.7626.212.825+1.3492018-08-12 04:00:46
2053-1Lafyno31.227.318+1.5727.307.723+2.6892018-08-11 22:53:00
2145Oktober34.213.323+1.0007.294.014+1502018-08-11 17:55:06
2222019hunter918.310.672+311.335.622+2172018-08-11 13:49:37
23240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
24106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
25330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
26267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
27186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
28281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
29306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
30101Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
31312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3274Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
33414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
34158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
35308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3616SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
37435mvdk_000000-00-00 00:00:00
38131Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
39300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4035jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
41273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
42140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
43141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
44348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
45387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
47172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
48307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
49418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
5049Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.008.359+51.76255.566.406+11.617
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.177.182+2.00066.317.263+987
4 Frontpage9144.141.731+2.93949.302.581+1.423
5 VBL685.308.01529.564.216
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.724.046+5.51746.526.265+3.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19726
Biep!
pi_181145938
12 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.576.557.234+1.337.3287.606.519.967+657.799
2osu!4926.859.862.270+3.739.9892.681.879.793+1.074.273
3FOK!4356.047.443.528+376.9572.344.385.760+108.920
4Reddit3955.518.974.644+991.3322.729.604.276+604.534
5StepmaniaOnline2234.685.307.755+1.836.645982.958.214+339.778
6TeamLiquid2354.001.632.866+413.5732.565.084.894+259.734
7Kongregate2683.435.467.972+554.2311.633.680.458+231.706
8LUElinks2123.176.606.977+120.5471.504.227.640+528.443
9Klamm.de1652.981.733.710+135.0761.509.767.875+89.896
10OCN-Overclock.net3042.918.067.835+384.4611.525.976.425+215.355
1113371412.780.430.134+183.6711.448.122.311+39.683
12Hinnavaatlus1162.697.463.325+60.5661.403.900.034+61.074
13What.cd?1772.614.540.689+251.3891.093.026.730+134.468
14PolishTracker1452.493.204.479+222.3371.276.588.493+144.883
15GAMEFORGEGAMES1031.777.684.549+28.205982.400.520+26.211
16Board8541.753.374.905+65.897608.211.233+11.111
17UnofficialLinusTechTips1961.745.077.233+518.2441.140.158.494+314.622
18SwiftIRC871.656.618.336+182.697799.125.710+18.488
19KongregateElite821.428.560.946+120.343529.230.117+26.111
20SWB1021.364.951.085+132.080490.480.494+86.912


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.924+50.00031.959.995+32.4492018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.443.15444.074.9262018-08-11 21:14:48
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef66.391.35727.032.9932018-08-11 22:26:17
10commentator63.207.702+22.00025.174.143+3.4482018-08-12 22:53:16
11Programmeur62.597.831+50.00012.954.942+2.9902018-08-12 14:24:35
12Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
13CF8761.581.00022.955.0782018-08-11 16:30:49
14Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
18Jegorex54.140.11820.753.4922018-08-12 00:24:45
19TigerXtrm52.999.65814.122.9072018-08-11 14:38:41
20DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
21PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
22Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
23Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
24PoisoneIvy44.596.14311.408.4602018-08-10 16:59:11
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33onlogisch40.986.989+50.00013.790.375+8.7342018-08-12 19:18:37
34Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
35jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37SwollyBoy37.900.00020.465.4512018-08-01 08:54:01
38gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
39Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
40Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Oktober34.214.323+1.0007.294.130+1162018-08-12 08:32:26
46SlechtValk33.474.457+43712.008.431+9132018-08-12 14:06:53
47p433.084.498+30.00023.925.073+9062018-08-12 20:28:36
48VinceSTM33.006.82913.895.7502018-08-11 18:04:37
49Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
50Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
29283
Biep!
pi_181145940
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1109Drizzt18.522.775+50.0005.976.313+21.5152018-08-12 14:49:45
233onlogisch40.986.989+50.00013.790.375+8.7342018-08-12 19:18:37
311Programmeur62.597.831+50.00012.954.942+2.9902018-08-12 14:24:35
42Jo0Lz111.817.924+50.00031.959.995+32.4492018-08-12 20:30:46
555SnIpA30.861.825+50.00010.903.882+18.6862018-08-12 21:54:44
679Lloris9224.672.604+40.75610.658.283+5.3762018-08-12 20:01:50
747p433.084.498+30.00023.925.073+9062018-08-12 20:28:36
810commentator63.207.702+22.00025.174.143+3.4482018-08-12 22:53:16
965Fha26.668.032+17.7874.423.203+2.8862018-08-12 18:59:42
1053Lafyno31.234.005+6.6877.312.999+5.2762018-08-12 20:23:51
11155Nizzno13.057.053+5.71911.711.217+2.0002018-08-12 20:35:07
12148DrNick13.973.000+2.3016.214.433+1.6082018-08-13 04:00:46
1345Oktober34.214.323+1.0007.294.130+1162018-08-12 08:32:26
1446SlechtValk33.474.457+43712.008.431+9132018-08-12 14:06:53
1522019hunter918.310.942+27011.337.639+2.0172018-08-12 22:32:20
16312Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
1774Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
18414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
19158Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
20308maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2116SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
22435mvdk_000000-00-00 00:00:00
23131Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
24300giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
2535jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
26273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
27140FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
28141JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
29348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
30387kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
31359theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
32172Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
33307ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
34418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
35240Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
36106WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
37330Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13
38267ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
39186olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
40281Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
41306slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
42101Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
43270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
448Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
4556guitarist.nl30.746.9617.276.8042018-04-18 13:44:02
4623Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
47225DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
48227latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20
499Phoef66.391.35727.032.9932018-08-11 22:26:17
50231KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.010.660+2.30155.568.014+1.608
2 DIG8168.205.56075.428.752
3 ONZ8156.249.182+72.00066.339.397+22.134
4 Frontpage9144.141.73149.302.581
5 VBL685.408.015+100.00029.594.465+30.249
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.729.765+5.71946.528.265+2.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
2140
Biep!
pi_181170413
13 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.578.487.894+1.930.6607.607.412.053+892.086
2osu!4926.863.501.767+3.639.4972.683.014.078+1.134.285
3FOK!436+16.133.899.600+86.456.0722.364.392.948+20.007.188
4Reddit3955.520.154.656+1.180.0122.730.353.434+749.158
5StepmaniaOnline2234.688.249.672+2.941.917983.453.469+495.255
6TeamLiquid2354.002.207.510+574.6442.565.367.288+282.394
7Kongregate2683.435.954.839+486.8671.633.961.021+280.563
8LUElinks2123.176.743.365+136.3881.504.262.592+34.952
9Klamm.de1652.981.944.717+211.0071.509.872.650+104.775
10OCN-Overclock.net3042.918.741.101+673.2661.526.230.469+254.044
1113371412.780.788.593+358.4591.448.503.698+381.387
12Hinnavaatlus1162.697.748.825+285.5001.404.020.896+120.862
13What.cd?1772.614.806.829+266.1401.093.170.443+143.713
14PolishTracker1452.493.252.436+47.9571.276.614.293+25.800
15GAMEFORGEGAMES1031.777.785.723+101.174982.472.897+72.377
16Board8541.753.383.905+9.000608.217.321+6.088
17UnofficialLinusTechTips1961.745.790.807+713.5741.140.663.391+504.897
18SwiftIRC871.656.784.143+165.807799.292.187+166.477
19KongregateElite821.428.665.528+104.582529.265.733+35.616
20SWB1021.365.126.441+175.356490.798.460+317.966


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.493.154+50.00044.118.487+43.5612018-08-13 21:53:45
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
7-1Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8-1jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9-1Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10-1Phoef66.441.357+50.00027.047.231+14.2382018-08-14 00:28:46
11-1commentator63.207.70225.174.1432018-08-12 22:53:16
12-1Programmeur62.647.831+50.00012.958.808+3.8662018-08-13 21:31:40
13-1Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14-1CF8761.595.000+14.00022.962.254+7.1762018-08-13 19:34:51
15-1Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16-1ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17-1SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18-1Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19-1Jegorex54.160.118+20.00020.761.756+8.2642018-08-13 23:27:19
20-1TigerXtrm53.049.658+50.00014.133.396+10.4892018-08-13 21:02:40
21-1DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22-1PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23-1Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24-1Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25-1PoisoneIvy44.646.143+50.00011.427.802+19.3422018-08-13 22:20:28
26-1[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27-1Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28-1stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29-1BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30-1Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31-1DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32-1Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33-1Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34-1onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35-1Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36-1jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37-1DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38-1SwollyBoy38.000.000+100.00020.507.573+42.1222018-08-13 09:50:53
39-1gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40-1Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41-1Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42-1Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43-1maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44-1Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45-1Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46-1Oktober34.218.323+4.0007.294.685+5552018-08-13 19:00:38
47-1SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48-1p433.104.498+20.00023.927.502+2.4292018-08-13 14:58:36
49-1VinceSTM33.006.82913.895.7502018-08-11 18:04:37
50-1Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
51-1Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
13634
Biep!
pi_181170415

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
138-1SwollyBoy38.000.000+100.00020.507.573+42.1222018-08-13 09:50:53
2120BootVluchteling17.347.489+50.0006.122.476+10.1042018-08-13 21:42:45
310-1Phoef66.441.357+50.00027.047.231+14.2382018-08-14 00:28:46
412-1Programmeur62.647.831+50.00012.958.808+3.8662018-08-13 21:31:40
525-1PoisoneIvy44.646.143+50.00011.427.802+19.3422018-08-13 22:20:28
620-1TigerXtrm53.049.658+50.00014.133.396+10.4892018-08-13 21:02:40
7155-1superworm13.142.683+50.0003.350.297+7.9732018-08-14 06:22:41
83Omentuva110.493.154+50.00044.118.487+43.5612018-08-13 21:53:45
9142+1domender1214.459.843+50.0006.086.034+9.1732018-08-13 17:54:44
1019-1Jegorex54.160.118+20.00020.761.756+8.2642018-08-13 23:27:19
1177-1Malfoi25.343.967+20.00014.693.179+5.0932018-08-13 22:44:44
1248-1p433.104.498+20.00023.927.502+2.4292018-08-13 14:58:36
1314-1CF8761.595.000+14.00022.962.254+7.1762018-08-13 19:34:51
14353-1Nielske0131.156.311+13.968639.903+6.0912018-08-13 12:56:43
1554-1Lafyno31.246.260+12.2557.319.009+6.0102018-08-13 21:49:33
1652-1mufcie31.745.508+10.00017.713.273+14.5182018-08-13 22:05:39
1767-1Mr.Furyian26.559.887+9.13618.012.314+1.8092018-08-13 10:49:23
18316-1Tocqueville2.479.661+7.2292.443.256+5.1812018-08-13 17:44:25
19163-1wisheh12.331.999+6.03815.805.827+4.8402018-08-13 20:41:06
2096-1johne120.364.985+5.0605.530.886+1.6702018-08-13 20:00:17
2146-1Oktober34.218.323+4.0007.294.685+5552018-08-13 19:00:38
2280-1Lloris9224.676.547+3.94310.658.410+1272018-08-13 10:38:49
23156-1Nizzno13.058.944+1.89111.712.217+1.0002018-08-13 20:22:03
24221-119hunter918.311.422+48011.338.160+5212018-08-13 18:45:14
25149-1DrNick13.973.031+316.214.593+1602018-08-14 04:00:45
26282-1Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
27307-1slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
28102-1Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
29313-1Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3075-1Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
31415-1jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
32159-1Spongerobie12.624.9295.632.4812018-05-22 22:01:18
33309-1maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3417-1SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
35438-3mvdk_000000-00-00 00:00:00
36132-1Party_P16.047.4339.566.0402018-08-10 16:00:10
37301-1giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3836-1jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
39274-1MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
40141-1FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
41143-2JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
42349-1Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
43388-1kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
44360-1theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
45173-1Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
46308-1ijs_beer2.842.6851.582.5932018-07-13 22:13:46
47419-1atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
48241-1Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
49107-1WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
50331-1Erwa1.831.519467.3822018-07-12 13:32:13

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.060.691+50.03155.578.663+10.649
2 DIG8168.305.560+100.00075.470.874+42.122
3 ONZ8156.249.18266.339.397
4 Frontpage9144.198.960+57.22949.315.735+13.154
5 VBL685.408.01529.594.465
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.731.656+1.89146.529.265+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.889.4248.927.550
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
16865
Biep!
pi_181171024
Hoppa, nieuwe teamgenoot die binnenkomt op plek 6. 8-)
pi_181195642
14 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.580.840.429+2.352.5357.608.398.511+986.458
2osu!4926.867.244.552+3.742.7852.684.116.169+1.102.091
3FOK!4366.134.407.765+508.1652.364.587.163+194.215
4Reddit3955.521.517.285+1.362.6292.731.241.727+888.293
5StepmaniaOnline2234.690.235.487+1.985.815983.904.091+450.622
6TeamLiquid2354.002.734.381+526.8712.565.602.894+235.606
7Kongregate2683.436.418.288+463.4491.634.163.934+202.913
8LUElinks2123.176.875.269+131.9041.504.325.384+62.792
9Klamm.de1652.982.276.886+332.1691.510.062.258+189.608
10OCN-Overclock.net3042.919.178.588+437.4871.526.373.059+142.590
1113371412.781.136.229+347.6361.448.664.609+160.911
12Hinnavaatlus1162.698.122.060+373.2351.404.262.965+242.069
13What.cd?1772.615.092.708+285.8791.093.345.714+175.271
14PolishTracker1452.493.530.590+278.1541.276.715.472+101.179
15GAMEFORGEGAMES1031.778.026.562+240.839982.584.813+111.916
16Board8541.753.636.905+253.000608.263.115+45.794
17UnofficialLinusTechTips1961.746.645.995+855.1881.141.058.855+395.464
18SwiftIRC871.656.875.031+90.888799.345.692+53.505
19KongregateElite821.428.846.138+180.610529.313.578+47.845
20SWB1021.365.257.778+131.337490.883.772+85.312


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.793.0894.065.8782018-08-10 01:10:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.493.15444.118.4872018-08-13 21:53:45
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.818.183+10.14219.781.456+5802018-08-15 05:28:39
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.218.702+11.00025.176.997+2.8542018-08-14 16:38:20
12Programmeur62.647.83112.958.8082018-08-13 21:31:40
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.599.000+4.00022.963.984+1.7302018-08-14 14:11:41
15Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.180.118+20.00020.766.294+4.5382018-08-14 23:10:47
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.646.14311.427.8022018-08-13 22:20:28
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.222.323+4.0007.295.243+5582018-08-14 21:38:21
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.134.498+30.00023.930.131+2.6292018-08-14 21:14:34
49VinceSTM33.056.829+50.00013.912.275+16.5252018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
1463
Biep!
pi_181195644

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
181miezziej23.929.213+50.0004.183.614+21.2742018-08-14 11:30:47
2110Drizzt18.572.775+50.0005.993.951+17.6382018-08-14 14:37:30
392RockNijntje21.817.449+50.0007.172.927+15.4602018-08-14 12:03:25
4234pieterr947.296.080+50.0004.111.996+28.9462018-08-14 19:11:16
5100d4v1d20.063.709+50.0005.587.280+21.8592018-08-14 17:06:01
649VinceSTM33.056.829+50.00013.912.275+16.5252018-08-14 14:14:32
7104jimcom8919.244.789+50.0004.802.343+9.6642018-08-14 11:17:37
848p433.134.498+30.00023.930.131+2.6292018-08-14 21:14:34
919Jegorex54.180.118+20.00020.766.294+4.5382018-08-14 23:10:47
1076+1Malfoi25.363.967+20.00014.700.325+7.1462018-08-14 14:59:54
11173+1joystickj11.826.783+17.9475.504.598+7.8292018-08-14 11:01:36
1267Mr.Furyian26.572.644+12.75718.020.637+8.3232018-08-14 19:18:27
1311commentator63.218.702+11.00025.176.997+2.8542018-08-14 16:38:20
146KikiYushima85.818.183+10.14219.781.456+5802018-08-15 05:28:39
1552mufcie31.755.508+10.00017.722.447+9.1742018-08-14 14:36:18
1646Oktober34.222.323+4.0007.295.243+5582018-08-14 21:38:21
1714CF8761.599.000+4.00022.963.984+1.7302018-08-14 14:11:41
18316Tocqueville2.483.661+4.0002.445.661+2.4052018-08-14 17:41:21
1922119hunter918.314.239+2.81711.350.351+12.1912018-08-14 17:05:27
20299timo833.132.853+1.3271.199.991+2.0922018-08-14 17:30:00
21149DrNick13.973.206+1756.214.940+3472018-08-15 04:00:57
22364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
23141FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
24143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
25355appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
26335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
27360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
28174-1Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
29342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
30393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
31241Satioz6.961.9903.086.7042018-07-26 17:04:41
32107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
33318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
34330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
35187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
36282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
37439JRoy000000-00-00 00:00:00
38102Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
39313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4075Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
41396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
42319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
43309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4417SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
45354LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4630Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
47301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4836jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
49374Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
50227leonn7.560.1203.332.7302018-07-04 21:01:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.110.866+50.17555.594.470+15.807
2 DIG8168.355.560+50.00075.499.820+28.946
3 ONZ8156.260.182+11.00066.342.251+2.854
4 Frontpage9144.202.960+4.00049.318.140+2.405
5 VBL685.458.015+50.00029.612.103+17.638
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.731.65646.529.265
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.907.371+17.9478.935.379+7.829
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
3322
Biep!
pi_181221818
15 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.582.978.053+2.137.6247.609.175.239+776.728
2osu!4926.873.789.932+6.545.3802.685.310.192+1.194.023
3FOK!437+16.135.099.356+691.5912.364.897.189+310.026
4Reddit3955.522.826.335+1.309.0502.731.809.922+568.195
5StepmaniaOnline2234.692.152.092+1.916.605984.338.855+434.764
6TeamLiquid2354.003.255.517+521.1362.565.823.415+220.521
7Kongregate267-13.425.770.212-10.648.0761.628.010.135-6.153.799
8LUElinks2123.176.996.563+121.2941.504.372.759+47.375
9Klamm.de1652.982.503.445+226.5591.510.173.509+111.251
10OCN-Overclock.net3042.919.506.544+327.9561.526.536.921+163.862
1113371412.781.710.469+574.2401.448.846.455+181.846
12Hinnavaatlus1162.698.386.278+264.2181.404.337.978+75.013
13What.cd?1772.615.419.718+327.0101.093.592.794+247.080
14PolishTracker1452.493.667.065+136.4751.276.754.418+38.946
15GAMEFORGEGAMES1031.778.145.078+118.516982.628.976+44.163
16Board8541.753.690.663+53.758608.325.650+62.535
17UnofficialLinusTechTips1961.747.519.660+873.6651.141.441.486+382.631
18SwiftIRC871.656.903.236+28.205799.355.816+10.124
19KongregateElite821.428.913.651+67.513529.345.649+32.071
20SWB1021.365.507.568+249.790491.022.759+138.987


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.089+2.0004.065.8782018-08-15 19:34:18
2Jo0Lz111.817.92431.959.9952018-08-12 20:30:46
3Omentuva110.543.154+50.00044.157.903+39.4162018-08-15 13:48:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.835.287+17.10419.783.260+1.8042018-08-16 06:36:59
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.220.702+2.00025.178.205+1.2082018-08-15 15:03:04
12Programmeur62.697.831+50.00012.966.226+7.4182018-08-15 21:32:45
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.599.00022.963.9842018-08-14 14:11:41
15Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.200.118+20.00020.771.703+5.4092018-08-15 23:02:35
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.627.5917.687.6822018-07-25 06:44:48
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.646.14311.427.8022018-08-13 22:20:28
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.861.33420.589.9762018-08-09 16:16:29
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.225.323+3.0007.295.608+3652018-08-15 20:32:47
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.164.498+30.00023.931.297+1.1662018-08-15 09:35:35
49VinceSTM33.056.82913.912.2752018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
13238
Biep!
pi_181221820

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1371+5DaMook797.252+113.202256.727+27.7252018-08-15 11:23:56
2351+6DerRabbit1.206.736+100.000374.303+23.7882018-08-15 14:41:27
3141+1domender1214.509.843+50.0006.093.338+7.3042018-08-15 23:28:08
4109+1Drizzt18.622.775+50.0006.011.420+17.4692018-08-16 00:17:24
5193Chris Gamgee10.090.153+50.0004.886.594+43.3402018-08-15 18:15:31
612Programmeur62.697.831+50.00012.966.226+7.4182018-08-15 21:32:45
73Omentuva110.543.154+50.00044.157.903+39.4162018-08-15 13:48:43
8128+1DrPhibes16.365.667+50.00011.922.418+76.3242018-08-15 21:30:07
9425+16nostra-NL33.712+33.7129.861+9.8612018-08-15 09:16:33
1048p433.164.498+30.00023.931.297+1.1662018-08-15 09:35:35
1119Jegorex54.200.118+20.00020.771.703+5.4092018-08-15 23:02:35
126KikiYushima85.835.287+17.10419.783.260+1.8042018-08-16 06:36:59
1396johne120.378.925+13.9405.537.988+7.1022018-08-16 02:32:31
14315+1Tocqueville2.495.661+12.0002.450.854+5.1932018-08-15 23:40:29
1576Malfoi25.373.967+10.00014.704.173+3.8482018-08-15 22:06:52
1667Mr.Furyian26.582.381+9.73718.024.740+4.1032018-08-15 14:01:43
17353Nielske0131.165.468+9.157643.423+3.5202018-08-15 10:27:16
18132Party_P16.054.767+7.3349.570.871+4.8312018-08-15 16:00:30
1958no_tukker30.076.029+6.9198.309.150+2.1932018-08-15 14:15:16
20240+1Satioz6.967.360+5.3703.098.947+12.2432018-08-15 17:02:37
2146Oktober34.225.323+3.0007.295.608+3652018-08-15 20:32:47
2211commentator63.220.702+2.00025.178.205+1.2082018-08-15 15:03:04
231wonderer116.795.089+2.0004.065.8782018-08-15 19:34:18
2422119hunter918.315.925+1.68611.351.042+6912018-08-15 17:09:49
25173joystickj11.828.447+1.6645.505.432+8342018-08-15 08:43:57
26156Nizzno13.060.367+1.42311.712.743+5262018-08-15 20:43:04
27213randallvg8.593.950+7573.150.567+2.0002018-08-15 15:28:18
28299timo833.133.296+4431.200.527+5362018-08-15 20:09:34
29149DrNick13.973.349+1436.215.202+2622018-08-16 04:00:57
3036jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
31375-1Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
32364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
33142-1FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
34143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
35356-1appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
36335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
37360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
38174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
39342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
40393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
41107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
42318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
43330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
44187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
45282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
46438+1JRoy000000-00-00 00:00:00
47102Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
48313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
4975Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
50396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.111.009+14355.594.732+262
2 DIG8168.355.56075.499.820
3 ONZ8156.262.182+2.00066.343.459+1.208
4 Frontpage9144.214.960+12.00049.323.333+5.193
5 VBL685.508.015+50.00029.629.572+17.469
6 CREW369.878.84820.072.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.733.079+1.42346.529.791+526
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.909.035+1.6648.936.213+834
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
14511
Biep!
pi_181245912
16 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.585.092.736+2.114.6837.609.868.467+693.228
2osu!4926.877.830.207+4.040.2752.686.356.330+1.046.138
3FOK!4376.135.740.896+641.5402.365.215.561+318.372
4Reddit3955.524.986.361+2.160.0262.732.491.418+681.496
5StepmaniaOnline2234.694.922.269+2.770.177984.770.471+431.616
6TeamLiquid2354.004.071.184+815.6672.566.377.125+553.710
7Kongregate2673.426.340.965+570.7531.628.276.878+266.743
8LUElinks2123.177.167.032+170.4691.504.464.756+91.997
9Klamm.de1652.982.844.693+341.2481.510.258.040+84.531
10OCN-Overclock.net3042.920.200.041+693.4971.526.818.544+281.623
1113371412.781.861.250+150.7811.448.968.511+122.056
12Hinnavaatlus1162.698.640.051+253.7731.404.447.502+109.524
13What.cd?1772.615.859.234+439.5161.093.800.486+207.692
14PolishTracker1452.493.848.665+181.6001.276.879.370+124.952
15GAMEFORGEGAMES1031.778.438.249+293.171982.877.839+248.863
16Board8541.753.755.663+65.000608.343.838+18.188
17UnofficialLinusTechTips197+11.749.167.271+1.647.6111.142.044.971+603.485
18SwiftIRC871.656.950.138+46.902799.380.324+24.508
19KongregateElite821.429.150.205+236.554529.393.276+47.627
20SWB1021.365.607.405+99.837491.069.371+46.612


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.0894.065.8782018-08-15 19:34:18
2Jo0Lz111.867.924+50.00032.003.398+43.4032018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.593.154+50.00044.175.147+17.2442018-08-17 00:37:19
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.839.218+3.93119.783.937+6772018-08-17 05:08:49
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.228.702+8.00025.180.812+2.6072018-08-16 16:30:06
12Programmeur62.697.83112.966.2262018-08-15 21:32:45
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.603.000+4.00022.965.668+1.6842018-08-16 13:37:24
15Apollo1559.784.14623.019.1742018-08-09 08:04:52
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.220.118+20.00020.776.859+5.1562018-08-16 22:28:12
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.792.053+164.4627.761.748+74.0662018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.646.14311.427.8022018-08-13 22:20:28
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.334+50.00020.624.116+34.1402018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.232.323+7.0007.296.349+7412018-08-16 22:12:02
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.184.498+20.00023.935.546+4.2492018-08-16 13:52:32
49VinceSTM33.056.82913.912.2752018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
10740
Biep!
pi_181245913

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO52.792.053+164.4627.761.748+74.0662018-08-16 14:50:52
2141domender1214.559.843+50.0006.097.884+4.5462018-08-16 21:55:31
32Jo0Lz111.867.924+50.00032.003.398+43.4032018-08-16 23:53:07
431DaFan41.911.334+50.00020.624.116+34.1402018-08-16 13:09:39
584+1Dr_Flash23.139.917+50.00020.914.649+75.3942018-08-16 21:08:47
699+1d4v1d20.113.709+50.0005.607.870+20.5902018-08-16 11:39:28
73Omentuva110.593.154+50.00044.175.147+17.2442018-08-17 00:37:19
880Lloris9224.702.595+26.04810.659.804+1.3942018-08-16 09:10:43
9286+2Jordiy3.587.307+24.4031.570.911+8.0932018-08-17 01:18:51
1019Jegorex54.220.118+20.00020.776.859+5.1562018-08-16 22:28:12
1176Malfoi25.393.967+20.00014.708.729+4.5562018-08-16 15:37:10
1248p433.184.498+20.00023.935.546+4.2492018-08-16 13:52:32
13425nostra-NL44.820+11.10814.265+4.4042018-08-16 09:11:07
1458no_tukker30.084.904+8.8758.311.301+2.1512018-08-16 12:23:25
15353Nielske0131.174.181+8.713647.138+3.7152018-08-16 09:04:49
1611commentator63.228.702+8.00025.180.812+2.6072018-08-16 16:30:06
1746Oktober34.232.323+7.0007.296.349+7412018-08-16 22:12:02
1867Mr.Furyian26.589.252+6.87118.028.878+4.1382018-08-16 17:31:09
19315Tocqueville2.500.720+5.0592.453.506+2.6522018-08-16 16:01:35
2014CF8761.603.000+4.00022.965.668+1.6842018-08-16 13:37:24
216KikiYushima85.839.218+3.93119.783.937+6772018-08-17 05:08:49
2222119hunter918.318.195+2.27011.353.257+2.2152018-08-16 21:02:44
23299timo833.134.080+7841.200.921+3942018-08-16 19:50:17
24149DrNick13.973.365+166.215.365+1632018-08-17 04:00:57
25360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
26174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
27342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
28393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
29240Satioz6.967.3603.098.9472018-08-15 17:02:37
30107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
31318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
32330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
33187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
34282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
35438JRoy000000-00-00 00:00:00
36102Puala19.976.9286.121.7522018-08-10 12:25:19
37313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3875Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
39396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
40319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
41309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4217SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
43355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4430Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
45301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4636jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
47375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
48364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
49142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
50143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.111.025+1655.594.895+163
2 DIG8168.355.56075.499.820
3 ONZ8156.270.182+8.00066.346.066+2.607
4 Frontpage9144.220.019+5.05949.325.985+2.652
5 VBL685.508.01529.629.572
6 CREW370.043.310+164.46220.146.632+74.066
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.733.07946.529.791
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.909.0358.936.213
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
13376
Biep!
pi_181270121
17 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.587.268.808+2.176.0727.610.807.207+938.740
2osu!4926.880.894.571+3.064.3642.687.218.593+862.263
3FOK!4376.136.464.833+723.9372.365.392.579+177.018
4Reddit3955.526.546.370+1.560.0092.733.257.781+766.363
5StepmaniaOnline2234.697.712.007+2.789.738985.223.165+452.694
6TeamLiquid2354.004.399.745+328.5612.566.526.803+149.678
7Kongregate2673.427.417.786+1.076.8211.628.637.351+360.473
8LUElinks2123.177.255.088+88.0561.504.504.698+39.942
9Klamm.de1652.983.183.644+338.9511.510.426.119+168.079
10OCN-Overclock.net3042.920.658.279+458.2381.527.089.880+271.336
1113371412.782.096.437+235.1871.449.064.690+96.179
12Hinnavaatlus1162.698.823.791+183.7401.404.572.241+124.739
13What.cd?1772.616.255.501+396.2671.093.999.076+198.590
14PolishTracker1452.494.304.490+455.8251.277.107.215+227.845
15GAMEFORGEGAMES1031.778.571.163+132.914982.929.208+51.369
16Board8541.753.766.663+11.000608.348.598+4.760
17UnofficialLinusTechTips1971.750.055.821+888.5501.142.424.304+379.333
18SwiftIRC871.657.148.713+198.575799.450.655+70.331
19KongregateElite821.429.220.205+70.000529.417.033+23.757
20SWB1021.365.813.420+206.015491.129.685+60.314


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.119+304.065.8782018-08-17 20:00:36
2Jo0Lz111.867.92432.003.3982018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.593.15444.175.1472018-08-17 00:37:19
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.844.836+5.61819.785.307+1.3702018-08-18 05:22:17
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.441.35727.047.2312018-08-14 00:28:46
11commentator63.248.702+20.00025.192.887+12.0752018-08-17 20:49:56
12Programmeur62.747.831+50.00012.971.693+5.4672018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.605.000+2.00022.966.912+1.2442018-08-17 22:33:20
15Apollo1559.834.146+50.00023.034.166+14.9922018-08-18 01:34:29
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.240.118+20.00020.785.123+8.2642018-08-18 00:48:26
20TigerXtrm53.049.65814.133.3962018-08-13 21:02:40
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.696.143+50.00011.446.572+18.7702018-08-17 21:54:25
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.33420.624.1162018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.238.323+6.0007.296.627+2782018-08-17 16:33:06
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.244.498+60.00023.944.165+8.6192018-08-18 05:51:33
49VinceSTM33.056.82913.912.2752018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
15666
Biep!
pi_181270122

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
153heywoodu31.464.623+200.0003.523.976+25.3322018-08-17 10:17:48
248p433.244.498+60.00023.944.165+8.6192018-08-18 05:51:33
3101+1Puala20.026.928+50.0006.139.081+17.3292018-08-17 14:32:48
4119+1BootVluchteling17.397.489+50.0006.141.856+19.3802018-08-17 12:34:11
5109Drizzt18.672.775+50.0006.020.982+9.5622018-08-17 15:24:30
612Programmeur62.747.831+50.00012.971.693+5.4672018-08-17 12:53:50
715Apollo1559.834.146+50.00023.034.166+14.9922018-08-18 01:34:29
825PoisoneIvy44.696.143+50.00011.446.572+18.7702018-08-17 21:54:25
9155superworm13.192.683+50.0003.353.750+3.4532018-08-18 00:26:55
10173joystickj11.850.058+21.6115.513.455+8.0232018-08-17 16:20:01
1119Jegorex54.240.118+20.00020.785.123+8.2642018-08-18 00:48:26
1211commentator63.248.702+20.00025.192.887+12.0752018-08-17 20:49:56
1376Malfoi25.403.967+10.00014.710.919+2.1902018-08-17 11:19:17
1490trainfreak22.536.563+9.2146.198.946+4.3562018-08-17 21:45:27
15315Tocqueville2.507.973+7.2532.457.871+4.3652018-08-17 16:48:22
1646Oktober34.238.323+6.0007.296.627+2782018-08-17 16:33:06
176KikiYushima85.844.836+5.61819.785.307+1.3702018-08-18 05:22:17
1858no_tukker30.090.272+5.3688.313.003+1.7022018-08-17 12:20:18
19156Nizzno13.062.625+2.25811.713.743+1.0002018-08-17 21:18:13
20240Satioz6.969.390+2.0303.102.062+3.1152018-08-17 17:20:25
2114CF8761.605.000+2.00022.966.912+1.2442018-08-17 22:33:20
22298+1timo833.135.425+1.3451.201.566+6452018-08-17 17:12:15
2367Mr.Furyian26.590.028+77618.032.880+4.0022018-08-17 21:06:02
2422119hunter918.318.502+30711.354.600+1.3432018-08-17 20:37:35
25149DrNick13.973.432+676.215.459+942018-08-18 04:00:57
261wonderer116.795.119+304.065.8782018-08-17 20:00:36
27393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
28107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
29318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
30330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
31187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
32282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
33438JRoy000000-00-00 00:00:00
34313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3575Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
36396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
37319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
38309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
3917SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
40355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4130Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
42301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
4336jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
44375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
45364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
46142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
47143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
48356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
49335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
50360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.111.092+6755.594.989+94
2 DIG8168.405.560+50.00075.514.812+14.992
3 ONZ8156.290.182+20.00066.358.141+12.075
4 Frontpage9144.277.272+57.25349.333.803+7.818
5 VBL685.558.015+50.00029.639.134+9.562
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.735.337+2.25846.530.791+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.930.646+21.6118.944.236+8.023
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
7939
Biep!
pi_181291064
18 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.588.777.815+1.509.0077.611.393.482+586.275
2osu!4926.883.581.265+2.686.6942.688.311.354+1.092.761
3FOK!4376.136.766.399+301.5662.365.482.979+90.400
4Reddit3955.527.664.743+1.118.3732.733.723.245+465.464
5StepmaniaOnline2234.699.432.010+1.720.003985.518.977+295.812
6TeamLiquid2354.004.829.551+429.8062.566.678.314+151.511
7Kongregate2673.427.964.483+546.6971.628.961.435+324.084
8LUElinks2123.177.439.021+183.9331.504.624.638+119.940
9Klamm.de1652.983.485.730+302.0861.510.606.445+180.326
10OCN-Overclock.net3042.921.248.430+590.1511.527.348.535+258.655
1113371412.782.365.690+269.2531.449.186.239+121.549
12Hinnavaatlus1162.698.924.011+100.2201.404.640.947+68.706
13What.cd?1772.616.543.183+287.6821.094.083.968+84.892
14PolishTracker1452.494.338.320+33.8301.277.124.998+17.783
15GAMEFORGEGAMES1031.778.619.603+48.440982.962.660+33.452
16Board8541.753.828.663+62.000608.359.001+10.403
17UnofficialLinusTechTips1971.750.615.776+559.9551.142.717.210+292.906
18SwiftIRC871.657.275.112+126.399799.473.111+22.456
19KongregateElite821.429.349.146+128.941529.568.205+151.172
20SWB1021.365.963.420+150.000491.182.406+52.721


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.1194.065.8782018-08-17 20:00:36
2Jo0Lz111.867.92432.003.3982018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.643.154+50.00044.203.155+28.0082018-08-19 00:11:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.849.962+5.12619.786.671+1.3642018-08-19 05:40:09
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.491.357+50.00027.065.685+18.4542018-08-18 12:28:06
11commentator63.249.702+1.00025.193.631+7442018-08-18 08:18:12
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.605.00022.966.9122018-08-17 22:33:20
15Apollo1559.834.14623.034.1662018-08-18 01:34:29
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.250.118+10.00020.789.380+4.2572018-08-19 05:28:09
20TigerXtrm53.099.658+50.00014.142.809+9.4132018-08-18 23:42:04
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.696.14311.446.5722018-08-17 21:54:25
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.33420.624.1162018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.861.16520.148.5642018-07-19 09:18:48
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.244.323+6.0007.296.753+1262018-08-18 18:19:05
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.294.498+50.00023.948.489+4.3242018-08-19 05:59:32
49VinceSTM33.056.82913.912.2752018-08-14 14:14:32
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
4214
Biep!
pi_181291066

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
110Phoef66.491.357+50.00027.065.685+18.4542018-08-18 12:28:06
2109Drizzt18.722.775+50.0006.033.659+12.6772018-08-18 22:21:56
320TigerXtrm53.099.658+50.00014.142.809+9.4132018-08-18 23:42:04
43Omentuva110.643.154+50.00044.203.155+28.0082018-08-19 00:11:36
548p433.294.498+50.00023.948.489+4.3242018-08-19 05:59:32
680Lloris9224.715.621+13.02610.661.470+1.6662018-08-18 18:21:12
719Jegorex54.250.118+10.00020.789.380+4.2572018-08-19 05:28:09
876Malfoi25.413.967+10.00014.713.522+2.6032018-08-18 22:41:14
946Oktober34.244.323+6.0007.296.753+1262018-08-18 18:19:05
106KikiYushima85.849.962+5.12619.786.671+1.3642018-08-19 05:40:09
11298timo833.137.990+2.5651.202.781+1.2152018-08-18 22:41:31
12156Nizzno13.064.739+2.11411.716.413+2.6702018-08-19 04:48:46
1367Mr.Furyian26.591.436+1.40818.035.360+2.4802018-08-19 05:56:46
1411commentator63.249.702+1.00025.193.631+7442018-08-18 08:18:12
1596johne120.379.247+3225.538.211+2232018-08-18 20:00:52
16149DrNick13.973.497+656.215.683+2242018-08-19 04:00:57
17318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
18330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
19187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
20282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
21438JRoy000000-00-00 00:00:00
22101Puala20.026.9286.139.0812018-08-17 14:32:48
23313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
2475Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
25396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
26319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
27309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
2817SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
3030Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3236jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
33375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
34364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
35142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
36143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
37356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
38335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
39360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
40174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
41342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
42393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
43240Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
44107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
45406Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
46121Myraela17.334.9124.605.3732014-01-12 16:12:47
47347talentt1.358.934752.7812018-06-14 07:44:50
48119BootVluchteling17.397.4896.141.8562018-08-17 12:34:11
49180vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
50398wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.161.157+50.06555.604.626+9.637
2 DIG8168.405.56075.514.812
3 ONZ8156.291.182+1.00066.358.885+744
4 Frontpage9144.277.27249.333.803
5 VBL685.608.015+50.00029.651.811+12.677
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.737.451+2.11446.533.461+2.670
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.930.6468.944.236
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
28847
Biep!
pi_181314916
19 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.590.419.712+1.641.8977.612.250.775+857.293
2osu!4926.887.313.783+3.732.5182.689.475.280+1.163.926
3FOK!4376.137.078.939+312.5402.365.591.807+108.828
4Reddit394-15.526.579.675-1.085.0682.733.670.599-52.646
5StepmaniaOnline2234.701.074.608+1.642.598985.836.869+317.892
6TeamLiquid2354.005.435.241+605.6902.567.011.052+332.738
7Kongregate2673.429.528.289+1.563.8061.629.254.774+293.339
8LUElinks2123.177.769.957+330.9361.504.763.262+138.624
9Klamm.de1652.983.655.142+169.4121.510.695.337+88.892
10OCN-Overclock.net3042.921.607.942+359.5121.527.454.712+106.177
1113371412.782.500.919+135.2291.449.276.078+89.839
12Hinnavaatlus1162.699.064.933+140.9221.404.692.208+51.261
13What.cd?1772.616.816.703+273.5201.094.214.870+130.902
14PolishTracker1452.494.510.417+172.0971.277.172.034+47.036
15GAMEFORGEGAMES1031.778.688.696+69.093983.024.263+61.603
16Board8541.753.900.663+72.000608.371.662+12.661
17UnofficialLinusTechTips1971.751.083.124+467.3481.142.985.905+268.695
18SwiftIRC871.657.334.888+59.776799.495.899+22.788
19KongregateElite821.429.524.390+175.244529.620.361+52.156
20SWB1021.366.092.590+129.170491.238.129+55.723


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.1194.065.8782018-08-17 20:00:36
2Jo0Lz111.867.92432.003.3982018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.643.15444.203.1552018-08-19 00:11:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.866.330+16.36819.788.579+1.9082018-08-20 06:17:49
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.491.35727.065.6852018-08-18 12:28:06
11commentator63.260.702+11.00025.195.862+2.2312018-08-19 10:07:01
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.605.00022.966.9122018-08-17 22:33:20
15Apollo1559.834.14623.034.1662018-08-18 01:34:29
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.270.118+20.00020.794.067+4.6872018-08-20 00:33:51
20TigerXtrm53.099.65814.142.8092018-08-18 23:42:04
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.696.14311.446.5722018-08-17 21:54:25
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.33420.624.1162018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.911.165+50.00020.209.481+60.9172018-08-19 14:15:18
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.245.323+1.0007.296.938+1852018-08-19 12:58:52
47SlechtValk33.474.45712.008.4312018-08-12 14:06:53
48p433.334.498+40.00023.951.132+2.6432018-08-19 15:20:32
49VinceSTM33.106.829+50.00013.926.745+14.4702018-08-19 10:47:08
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
6247
Biep!
pi_181314918

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1118+1BootVluchteling17.447.489+50.0006.150.776+8.9202018-08-19 11:55:59
2141domender1214.609.843+50.0006.104.954+7.0702018-08-19 15:43:54
349VinceSTM33.106.829+50.00013.926.745+14.4702018-08-19 10:47:08
444Sjowhan34.911.165+50.00020.209.481+60.9172018-08-19 14:15:18
548p433.334.498+40.00023.951.132+2.6432018-08-19 15:20:32
619Jegorex54.270.118+20.00020.794.067+4.6872018-08-20 00:33:51
76KikiYushima85.866.330+16.36819.788.579+1.9082018-08-20 06:17:49
880Lloris9224.727.281+11.66010.662.234+7642018-08-19 10:57:36
911commentator63.260.702+11.00025.195.862+2.2312018-08-19 10:07:01
10156Nizzno13.072.601+7.86211.719.413+3.0002018-08-19 22:26:04
11298timo833.141.893+3.9031.203.710+9292018-08-19 17:43:09
1246Oktober34.245.323+1.0007.296.938+1852018-08-19 12:58:52
13230nosamason7.402.390+6814.105.378+1.0002018-08-19 17:09:04
14149DrNick13.973.563+666.215.787+1042018-08-20 04:00:57
1530Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
16301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
1736jhilverda39.561.2969.184.3912018-08-09 14:44:52
18375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
19364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
20142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
21143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
22356appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
23335Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
24360theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
25174Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
26342DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
27393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
28240Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
29107WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
30318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
31330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
32187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
33282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
34438JRoy000000-00-00 00:00:00
35101Puala20.026.9286.139.0812018-08-17 14:32:48
36313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3775Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
38396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
39319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
40309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4117SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
42355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
43228latislos7.553.6442.726.2232014-05-02 09:50:20
4410Phoef66.491.35727.065.6852018-08-18 12:28:06
45296CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
46292Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
47227leonn7.560.1203.332.7302018-07-04 21:01:48
48197Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
49431Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
50368summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.161.223+6655.604.730+104
2 DIG8168.405.56075.514.812
3 ONZ8156.302.182+11.00066.361.116+2.231
4 Frontpage9144.277.27249.333.803
5 VBL685.608.01529.651.811
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.745.313+7.86246.536.461+3.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.930.6468.944.236
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
22676
Biep!
pi_181340337
20 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.593.179.676+2.759.9647.613.386.465+1.135.690
2osu!4926.890.273.014+2.959.2312.690.754.392+1.279.112
3FOK!4376.137.798.275+719.3362.365.836.659+244.852
4Reddit3945.527.666.933+1.087.2582.734.125.951+455.352
5StepmaniaOnline2234.702.766.111+1.691.503986.171.973+335.104
6TeamLiquid2354.005.800.739+365.4982.567.252.850+241.798
7Kongregate2673.429.948.750+420.4611.629.574.034+319.260
8LUElinks2123.177.976.445+206.4881.504.817.371+54.109
9Klamm.de1652.983.916.310+261.1681.510.834.531+139.194
10OCN-Overclock.net3042.922.093.675+485.7331.527.777.761+323.049
1113371412.782.984.281+483.3621.449.496.926+220.848
12Hinnavaatlus1162.699.222.627+157.6941.404.812.830+120.622
13What.cd?1772.617.213.368+396.6651.094.366.574+151.704
14PolishTracker1452.494.790.848+280.4311.277.308.288+136.254
15GAMEFORGEGAMES1031.778.768.810+80.114983.097.659+73.396
16Board8541.754.010.663+110.000608.394.435+22.773
17UnofficialLinusTechTips1971.751.701.834+618.7101.143.327.780+341.875
18SwiftIRC871.658.024.337+689.449799.583.800+87.901
19KongregateElite821.429.595.893+71.503529.625.872+5.511
20SWB1021.366.243.785+151.195491.320.573+82.444


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.795.1194.065.8782018-08-17 20:00:36
2Jo0Lz111.867.92432.003.3982018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.643.15444.203.1552018-08-19 00:11:36
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.895.275+28.94519.790.503+1.9242018-08-21 06:17:30
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.357+50.00027.082.891+17.2062018-08-20 20:51:42
11commentator63.286.702+26.00025.205.268+9.4062018-08-20 23:54:09
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.620.000+15.00022.969.975+3.0632018-08-20 16:39:20
15Apollo1559.834.14623.034.1662018-08-18 01:34:29
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.300.118+30.00020.803.972+9.9052018-08-21 02:03:50
20TigerXtrm53.099.65814.142.8092018-08-18 23:42:04
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.696.14311.446.5722018-08-17 21:54:25
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.33420.624.1162018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.611.296+50.0009.200.671+16.2802018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.961.165+50.00020.237.239+27.7582018-08-20 12:11:11
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.249.323+4.0007.297.373+4352018-08-20 21:47:58
47SlechtValk33.480.350+5.89312.011.680+3.2492018-08-21 00:00:46
48p433.364.498+30.00023.954.751+3.6192018-08-20 14:41:31
49VinceSTM33.124.829+18.00013.932.220+5.4752018-08-20 16:31:20
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
8808
Biep!
pi_181340338

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
136jhilverda39.611.296+50.0009.200.671+16.2802018-08-20 19:55:21
210Phoef66.541.357+50.00027.082.891+17.2062018-08-20 20:51:42
3141domender1214.659.843+50.0006.108.792+3.8382018-08-20 21:05:39
4108+1Drizzt18.772.775+50.0006.047.792+14.1332018-08-20 20:56:23
5284Marcel-o3.745.514+50.0001.189.882+17.9902018-08-20 18:15:05
6104jimcom8919.294.789+50.0004.814.503+12.1602018-08-20 16:19:17
744Sjowhan34.961.165+50.00020.237.239+27.7582018-08-20 12:11:11
8258+1hhenrieke5.684.563+50.0002.479.003+43.5292018-08-20 11:12:59
9107+1Vetheid18.773.263+50.0006.886.524+22.7562018-08-20 19:47:30
1080Lloris9224.761.099+33.81810.664.157+1.9232018-08-20 23:50:04
1119Jegorex54.300.118+30.00020.803.972+9.9052018-08-21 02:03:50
1248p433.364.498+30.00023.954.751+3.6192018-08-20 14:41:31
136KikiYushima85.895.275+28.94519.790.503+1.9242018-08-21 06:17:30
1411commentator63.286.702+26.00025.205.268+9.4062018-08-20 23:54:09
15422+3nostra-NL69.127+24.30721.626+7.3612018-08-20 09:23:59
1676Malfoi25.433.967+20.00014.719.876+6.3542018-08-20 13:44:46
1749VinceSTM33.124.829+18.00013.932.220+5.4752018-08-20 16:31:20
1814CF8761.620.000+15.00022.969.975+3.0632018-08-20 16:39:20
19132Party_P16.063.614+8.8479.573.214+2.3432018-08-20 16:00:53
2090trainfreak22.544.331+7.7686.202.110+3.1642018-08-20 17:30:46
21315Tocqueville2.514.371+6.3982.460.820+2.9492018-08-20 13:34:18
2267Mr.Furyian26.597.792+6.35618.038.449+3.0892018-08-20 11:05:54
2347SlechtValk33.480.350+5.89312.011.680+3.2492018-08-21 00:00:46
2446Oktober34.249.323+4.0007.297.373+4352018-08-20 21:47:58
25213randallvg8.595.949+1.9993.152.567+2.0002018-08-20 14:03:34
26156Nizzno13.073.633+1.03211.720.413+1.0002018-08-20 20:41:16
27286Jordiy3.588.100+7931.572.529+1.6182018-08-20 23:09:02
28149DrNick13.973.743+1806.216.112+3252018-08-21 04:00:58
29393RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
30240Satioz6.969.3903.102.0622018-08-17 17:20:25
31109-2WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
32318Runekf2.361.7521.028.7112018-02-21 12:16:00
33330Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
34187olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
35282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
36438JRoy000000-00-00 00:00:00
37101Puala20.026.9286.139.0812018-08-17 14:32:48
38313Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
3975Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
40396Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
41319MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
42309maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4317SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
44355LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
4530Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
46301giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
47375Saso755.613316.0032018-04-10 20:26:06
48364Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
49142FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
50143JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO10188.161.403+18055.605.055+325
2 DIG8168.405.56075.514.812
3 ONZ8156.328.182+26.00066.370.522+9.406
4 Frontpage9144.283.670+6.39849.336.752+2.949
5 VBL685.658.015+50.00029.665.944+14.133
6 CREW370.043.31020.146.632
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR358.746.345+1.03246.537.461+1.000
9 KLB626.163.17410.611.189
10 TVR223.722.17320.271.172
11 GAM418.930.6468.944.236
12 PTA215.787.2434.936.370
13 GC.2813.59395.230
19246
Biep!
pi_181364313
21 August 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.595.303.704+2.124.0287.614.147.861+761.396
2osu!493+16.899.296.869+9.023.8552.693.737.797+2.983.405
3FOK!4376.138.338.521+540.2462.366.522.051+685.392
4Reddit3945.528.817.984+1.151.0512.734.549.436+423.485
5StepmaniaOnline2234.704.502.554+1.736.443986.582.983+411.010
6TeamLiquid2354.006.380.629+579.8902.567.671.147+418.297
7Kongregate2673.430.440.950+492.2001.629.804.919+230.885
8LUElinks2123.178.098.740+122.2951.504.866.698+49.327
9Klamm.de1652.984.183.912+267.6021.510.953.527+118.996
10OCN-Overclock.net3042.922.884.085+790.4101.527.956.459+178.698
1113371412.783.237.861+253.5801.449.662.506+165.580
12Hinnavaatlus1162.699.517.678+295.0511.404.962.658+149.828
13What.cd?1772.617.755.359+541.9911.094.536.189+169.615
14PolishTracker1452.494.928.929+138.0811.277.375.202+66.914
15GAMEFORGEGAMES1031.779.143.015+374.205983.312.267+214.608
16Board8541.754.074.663+64.000608.413.354+18.919
17UnofficialLinusTechTips1971.752.220.034+518.2001.143.538.711+210.931
18SwiftIRC871.658.168.315+143.978799.637.495+53.695
19KongregateElite821.429.849.824+253.931529.687.609+61.737
20(+1)FanfictionEnthusiasts871.364.629.661+70.210677.942.910+35.627


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer116.796.119+1.0004.065.8782018-08-21 21:22:01
2Jo0Lz111.867.92432.003.3982018-08-16 23:53:07
3Omentuva110.693.154+50.00044.234.484+31.3292018-08-21 10:24:47
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6KikiYushima85.912.298+17.02319.791.410+9072018-08-22 05:29:58
7Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
8jaapio198477.684.51416.887.1252018-06-05 17:00:33
9Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
10Phoef66.541.35727.082.8912018-08-20 20:51:42
11commentator63.292.735+6.03325.207.263+1.9952018-08-21 19:04:20
12Programmeur62.747.83112.971.6932018-08-17 12:53:50
13Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
14CF8761.635.000+15.00022.972.418+2.4432018-08-21 16:51:00
15Apollo1559.834.14623.034.1662018-08-18 01:34:29
16ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
17SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
18Dviate55.150.00018.172.0652018-08-09 09:48:35
19Jegorex54.320.118+20.00020.809.495+5.5232018-08-22 00:04:50
20TigerXtrm53.099.65814.142.8092018-08-18 23:42:04
21DJMO52.792.0537.761.7482018-08-16 14:50:52
22PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25PoisoneIvy44.696.14311.446.5722018-08-17 21:54:25
26[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31DaFan41.911.33420.624.1162018-08-16 13:09:39
32Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch40.986.98913.790.3752018-08-12 19:18:37
35Karina39.923.05111.301.4382018-08-11 15:26:48
36jhilverda39.611.2969.200.6712018-08-20 19:55:21
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy38.000.00020.507.5732018-08-13 09:50:53
39gateway36.818.42515.355.4692018-04-16 21:52:37
40Ge4ce36.379.82831.691.3462018-08-08 17:35:28
41Messina35.825.00030.265.3472018-07-19 22:06:59
42Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
43maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
44Sjowhan34.961.16520.237.2392018-08-20 12:11:11
45Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
46Oktober34.249.3237.297.3732018-08-20 21:47:58
47SlechtValk33.485.062+4.71212.012.307+6272018-08-22 00:00:46
48p433.374.498+10.00023.959.850+5.0992018-08-21 14:51:30
49VinceSTM33.124.82913.932.2202018-08-20 16:31:20
50Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
5755
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')