abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
pi_176964787
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
187trainfreak22.010.029+54.4145.990.722+24.4902018-02-04 20:06:06
234onlogisch39.827.418+50.00013.552.507+18.9922018-02-04 11:12:20
349VinceSTM31.358.528+50.00013.439.749+11.4352018-02-04 19:56:47
41wonderer115.595.496+24.3034.065.8782018-02-05 00:00:27
5149DrNick13.334.833+17.9175.894.804+10.0282018-02-05 04:00:47
620TigerXtrm50.962.204+15.00013.565.845+4.8272018-02-04 21:11:13
7100johne119.302.145+14.8555.156.470+7992018-02-04 20:00:24
8332+2Runekf1.684.289+14.000818.351+4.6152018-02-04 13:03:41
952mufcie30.578.037+10.00016.936.781+8.9022018-02-04 09:22:17
1083hole198822.294.170+10.00019.404.664+5.5892018-02-04 21:13:25
1188Lloris9221.951.821+9.96910.323.535+9952018-02-04 22:58:08
12306timo832.830.351+9.2341.078.685+1.2192018-02-04 22:50:50
1340Ge4ce35.914.828+5.00031.044.747+6.0622018-02-04 16:21:55
1447SlechtValk32.417.654+4.59411.545.447+2.8002018-02-05 00:00:28
15216randallvg8.276.284+4.0823.004.326+1.0002018-02-04 20:39:19
1635Karina39.344.290+4.04610.883.917+3.4892018-02-04 20:58:50
1751Lafyno31.048.067+3.2367.208.692+8.1972018-02-04 15:21:55
18402DaMook280.410+2.38699.158+5782018-02-05 00:00:11
1922219hunter917.814.194+1.27110.144.844+7.4912018-02-04 22:19:49
2065Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
21351ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
225Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
23391RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
24166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
25383Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
2646Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
27384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
28237wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
2980miezziej23.079.2133.960.8122018-02-01 15:23:24
30419TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
31293Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
32284netsplitter3.576.7752.093.9102017-08-31 08:23:58
33382crazy987574.725309.8092013-12-05 00:20:03
34302brunetjah2.978.0401.126.2302012-05-30 21:08:18
3553guitarist.nl30.511.7927.205.7422018-01-31 11:37:11
36260HaywoodJablome5.393.1921.181.1932014-06-08 11:49:14
3769CasB25.817.76116.323.5882018-02-02 21:17:20
3830Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
39159anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
40198superworm9.493.4832.655.3872018-02-03 19:05:19
41125iFries16.201.1765.578.7392015-02-15 14:15:10
42360Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
43233Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
44369ThijsBokkers768.804379.9602014-09-08 12:00:35
45117Tackleberry_nl17.126.1213.668.1332012-07-18 18:28:02
46333-1Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
47192War Hero from the Past9.818.6323.924.0342018-01-28 16:42:12
4811commentator61.636.16224.520.7732018-02-03 15:54:16
49213Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
50215olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.357.633+32.91762.395.824+14.855
2 DIG9164.305.78373.714.735
3 ONZ8153.227.64265.074.493
4 Frontpage8136.648.75345.383.928
5 VBL678.369.861+50.00026.930.750+18.992
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.781.45645.850.620
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.432.173+10.00019.911.418+5.589
11 GAM417.899.9848.512.388
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
28476
Biep!
pi_176985299
5 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1186+118.252.081.348+26.717.1467.451.255.842+4.709.752
2osu!4726.267.928.495+3.650.3792.432.904.095+900.247
3FOK!4355.948.033.739+903.0362.299.837.423+296.991
4Reddit3855.101.370.803+1.259.1532.541.389.101+663.211
5StepmaniaOnline2214.284.198.110+1.494.354886.081.795+284.015
6TeamLiquid2353.905.871.746+504.1242.498.954.610+299.596
7Kongregate2643.315.446.554+381.4841.568.757.388+287.135
8LUElinks2123.156.962.222+61.0881.490.136.497+36.362
9Klamm.de1652.925.958.732+341.2291.480.500.952+201.907
10OCN-Overclock.net3022.827.228.225+429.8091.481.631.021+192.946
1113371402.715.011.221+383.8171.412.522.771+157.232
12Hinnavaatlus1172.691.964.133+189.5021.395.454.110+71.687
13What.cd?1782.562.528.777+323.7241.067.069.474+164.957
14PolishTracker1462.459.597.524+377.1721.261.804.977+137.497
15GAMEFORGEGAMES1031.753.367.862+165.143967.865.740+98.955
16Board8541.733.651.808+65.839604.030.874+73.793
17UnofficialLinusTechTips1961.669.893.314+738.0381.114.763.595+456.543
18SwiftIRC871.631.866.845+112.265784.774.335+35.179
19KongregateElite821.395.844.745+177.955515.005.739+76.698
20SWB1031.372.423.357+182.308475.026.664+56.810


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.601.993+6.4974.065.8782018-02-05 21:54:32
2Jo0Lz110.370.99931.112.6832018-02-01 21:47:40
3Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.650.162+14.00024.524.883+4.1102018-02-05 13:15:11
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
14CF8758.794.000+4.00022.481.278+1.8222018-02-05 17:00:22
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.150.00017.761.8662018-02-01 12:10:34
18Jegorex52.350.118+10.00020.161.357+5.6452018-02-06 00:21:21
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.972.204+10.00013.569.776+3.9312018-02-05 20:09:38
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.646.14310.717.3832018-01-07 11:33:28
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.827.41813.552.5072018-02-04 11:12:20
35Karina39.346.253+1.96310.885.688+1.7712018-02-05 19:14:30
36+1jhilverda38.311.296+50.0008.732.878+15.0492018-02-05 15:06:46
37-1DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.914.82831.044.7472018-02-04 16:21:55
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.50030.003.9952018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.735.31919.540.4952018-01-31 14:55:19
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.422.424+4.77011.547.103+1.6562018-02-06 00:00:27
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.361.060+2.53213.440.029+2802018-02-05 15:43:08
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
22304
Biep!
pi_176985301

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1122+1Litso16.373.635+100.0004.056.016+32.1792018-02-05 14:05:23
2330+2Runekf1.772.250+87.961848.261+29.9102018-02-05 12:14:02
3152+1LyndAZ13.251.096+55.5555.352.548+21.7352018-02-05 17:24:42
476ChristiaaNL24.644.040+50.00011.488.284+15.5762018-02-05 14:19:44
558SnIpA29.461.825+50.00010.295.026+2.6782018-02-05 09:04:40
636+1jhilverda38.311.296+50.0008.732.878+15.0492018-02-05 15:06:46
7260+1dimmak5.398.733+50.0002.588.813+21.9082018-02-05 14:32:28
8129+1BootVluchteling15.697.489+50.0005.762.221+14.7762018-02-05 22:46:27
9198superworm9.543.483+50.0002.664.243+8.8562018-02-05 18:57:59
10218sXAnarioN8.102.216+50.0005.529.446+56.6922018-02-05 13:57:04
11305Jovatov2.900.000+50.000227.092+3.1582018-02-05 14:44:10
12139Drizzt14.600.000+50.0004.812.426+14.0462018-02-05 22:47:06
13100johne119.342.735+40.5905.157.275+8052018-02-05 23:30:56
14398+4DaMook305.410+25.000100.074+9162018-02-06 05:51:56
15177joystickj10.844.200+24.8045.094.597+12.9902018-02-05 23:03:41
1688Lloris9221.974.066+22.24510.325.295+1.7602018-02-05 21:20:36
1711commentator61.650.162+14.00024.524.883+4.1102018-02-05 13:15:11
18290Jordiy3.415.446+11.0991.478.508+3.3212018-02-05 14:50:22
1983hole198822.304.170+10.00019.411.679+7.0152018-02-06 00:40:26
2018Jegorex52.350.118+10.00020.161.357+5.6452018-02-06 00:21:21
2169CasB25.827.761+10.00016.327.593+4.0052018-02-05 11:54:25
2220TigerXtrm50.972.204+10.00013.569.776+3.9312018-02-05 20:09:38
231wonderer115.601.993+6.4974.065.8782018-02-05 21:54:32
24248SleepSub6.502.892+5.6572.689.632+4.5112018-02-05 21:18:18
2547SlechtValk32.422.424+4.77011.547.103+1.6562018-02-06 00:00:27
2614CF8758.794.000+4.00022.481.278+1.8222018-02-05 17:00:22
27149DrNick13.338.469+3.6365.897.631+2.8272018-02-06 04:00:47
2849VinceSTM31.361.060+2.53213.440.029+2802018-02-05 15:43:08
2935Karina39.346.253+1.96310.885.688+1.7712018-02-05 19:14:30
30306timo832.831.565+1.2141.079.396+7112018-02-05 23:00:00
31374Nielske013659.323+1.031395.684+1.3522018-02-05 07:05:28
32216randallvg8.276.766+4823.005.326+1.0002018-02-05 14:43:47
333Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
34359Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
35267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
36111jimcom8917.594.7894.493.3962018-01-31 11:55:25
37206josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
38325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
39287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
40204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
41174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
42402-1Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
43323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
4471vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
45127dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
46348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
47388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
48183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
49232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
50322ijs_beer2.188.6641.260.8062018-01-15 12:42:30

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.371.269+13.63662.402.582+6.758
2 DIG9164.361.440+55.65773.741.154+26.419
3 ONZ8153.291.642+64.00065.081.281+6.788
4 Frontpage8136.754.308+105.55545.414.519+30.591
5 VBL678.419.861+50.00026.944.796+14.046
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.781.45645.850.620
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.442.173+10.00019.918.433+7.015
11 GAM417.924.788+24.8048.525.378+12.990
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
15959
Biep!
pi_177006943
registreer om deze reclame te verbergen
6 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.254.538.825+2.457.4777.452.224.871+969.029
2osu!4726.271.049.571+3.121.0762.433.747.988+843.893
3FOK!4355.948.822.535+788.7962.300.174.487+337.064
4Reddit3855.102.543.371+1.172.5682.542.051.717+662.616
5StepmaniaOnline2214.285.974.287+1.776.177886.544.518+462.723
6TeamLiquid2353.906.347.686+475.9402.499.210.950+256.340
7Kongregate2643.315.697.260+250.7061.568.956.700+199.312
8LUElinks2123.157.070.316+108.0941.490.166.947+30.450
9Klamm.de1652.926.231.624+272.8921.480.646.699+145.747
10OCN-Overclock.net3022.827.667.301+439.0761.481.804.223+173.202
1113371402.715.444.269+433.0481.412.726.152+203.381
12Hinnavaatlus1172.692.229.015+264.8821.395.620.096+165.986
13What.cd?1782.562.763.079+234.3021.067.136.163+66.689
14PolishTracker1462.459.751.943+154.4191.261.870.466+65.489
15GAMEFORGEGAMES1031.753.509.720+141.858967.967.699+101.959
16Board8541.733.784.676+132.868604.054.427+23.553
17UnofficialLinusTechTips1961.670.584.115+690.8011.115.092.299+328.704
18SwiftIRC871.631.901.546+34.701784.800.506+26.171
19KongregateElite821.396.051.508+206.763515.154.690+148.951
20SWB1031.372.528.554+105.197475.048.139+21.475


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.610.922+8.9294.065.8782018-02-06 23:06:49
2Jo0Lz110.420.999+50.00031.131.482+18.7992018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.416.03141.508.6922018-02-03 02:12:23
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.661.162+11.00024.529.668+4.7852018-02-06 16:15:13
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13+1CF8758.813.000+19.00022.484.286+3.0082018-02-06 16:50:24
14-1Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.200.000+50.00017.773.422+11.5562018-02-06 10:42:11
18Jegorex52.360.118+10.00020.164.025+2.6682018-02-06 21:42:37
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm50.987.204+15.00013.574.431+4.6552018-02-06 21:39:40
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.696.143+50.00010.773.907+56.5242018-02-06 19:21:10
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.877.418+50.00013.572.095+19.5882018-02-06 23:11:14
35Karina39.348.419+2.16610.887.052+1.3642018-02-06 18:47:28
36jhilverda38.311.2968.732.8782018-02-05 15:06:46
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.914.82831.044.7472018-02-04 16:21:55
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.50030.003.9952018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.299+15.98019.548.345+7.8502018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.429.633+7.20911.550.917+3.8142018-02-07 00:00:54
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.060+5.00013.441.236+1.2072018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
7654
Biep!
pi_177006944

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1329+1Runekf1.822.929+50.679866.344+18.0832018-02-07 00:31:40
234onlogisch39.877.418+50.00013.572.095+19.5882018-02-06 23:11:14
32Jo0Lz110.420.999+50.00031.131.482+18.7992018-02-06 15:21:15
490DirkZz21.427.332+50.0007.844.020+20.0572018-02-06 17:05:57
5242+1pieterr946.683.866+50.0003.780.520+21.4302018-02-06 14:05:54
617Dviate53.200.000+50.00017.773.422+11.5562018-02-06 10:42:11
726PoisoneIvy42.696.143+50.00010.773.907+56.5242018-02-06 19:21:10
884Pino11222.209.413+50.0009.455.905+42.9582018-02-06 08:09:14
9227+4Hedzlin7.419.574+50.0005.264.309+24.1642018-02-06 15:48:28
10303+2Jovatov2.950.000+50.000229.440+2.3482018-02-06 15:11:38
1196RockNijntje20.167.449+50.0006.784.149+9.3742018-02-06 20:45:00
12192War Hero from the Past9.867.456+48.8243.940.863+16.8292018-02-06 15:34:21
1388Lloris9221.994.295+20.22910.327.912+2.6172018-02-06 23:19:06
1452mufcie30.598.037+20.00016.945.960+9.1792018-02-06 21:46:30
1513+1CF8758.813.000+19.00022.484.286+3.0082018-02-06 16:50:24
1645Sjowhan33.751.299+15.98019.548.345+7.8502018-02-06 10:54:35
1720TigerXtrm50.987.204+15.00013.574.431+4.6552018-02-06 21:39:40
1811commentator61.661.162+11.00024.529.668+4.7852018-02-06 16:15:13
19100johne119.353.488+10.7535.157.580+3052018-02-06 23:01:03
2069CasB25.837.761+10.00016.328.701+1.1082018-02-07 01:22:13
2183hole198822.314.170+10.00019.416.442+4.7632018-02-07 00:46:25
2218Jegorex52.360.118+10.00020.164.025+2.6682018-02-06 21:42:37
231wonderer115.610.922+8.9294.065.8782018-02-06 23:06:49
2447SlechtValk32.429.633+7.20911.550.917+3.8142018-02-07 00:00:54
2522219hunter917.821.313+7.11910.158.190+13.3462018-02-06 19:48:04
26374Nielske013665.638+6.315400.287+4.6032018-02-06 07:15:21
2749VinceSTM31.366.060+5.00013.441.236+1.2072018-02-06 14:21:09
28346talentt1.338.934+5.000745.294+6.1172018-02-06 09:22:41
2951Lafyno31.050.748+2.6817.210.965+2.2732018-02-06 23:17:29
30149DrNick13.341.132+2.6635.898.811+1.1802018-02-07 04:00:47
3135Karina39.348.419+2.16610.887.052+1.3642018-02-06 18:47:28
32306timo832.831.799+2341.079.812+4162018-02-06 20:57:11
33177joystickj10.844.215+155.094.693+962018-02-06 07:31:50
34359Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
3553guitarist.nl30.511.7927.205.7422018-01-31 11:37:11
36267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
37325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
38159anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
39287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
40125iFries16.201.1765.578.7392015-02-15 14:15:10
41402Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
42233Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
43323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
44117Tackleberry_nl17.126.1213.668.1332012-07-18 18:28:02
45348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
4665Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
47388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
485Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
49322ijs_beer2.188.6641.260.8062018-01-15 12:42:30
50166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.488.932+117.66362.460.749+58.167
2 DIG9164.411.440+50.00073.762.584+21.430
3 ONZ8153.302.642+11.00065.086.066+4.785
4 Frontpage8136.754.30845.414.519
5 VBL678.519.861+100.00026.984.441+39.645
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.781.45645.850.620
9 KLB625.885.62110.549.510
10 TVR223.452.173+10.00019.923.196+4.763
11 GAM417.924.803+158.525.474+96
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
18045
Biep!
pi_177028374
7 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.257.468.179+2.929.3547.453.481.695+1.256.824
2osu!4726.274.216.059+3.166.4882.434.834.978+1.086.990
3FOK!4355.949.551.110+728.5752.300.374.831+200.344
4Reddit3855.104.524.534+1.981.1632.543.780.441+1.728.724
5StepmaniaOnline2214.288.977.717+3.003.430887.132.278+587.760
6TeamLiquid2353.906.951.464+603.7782.499.488.276+277.326
7Kongregate2643.316.420.703+723.4431.569.310.516+353.816
8LUElinks2123.157.282.717+212.4011.490.234.257+67.310
9Klamm.de1652.926.527.185+295.5611.480.843.890+197.191
10OCN-Overclock.net3022.828.152.133+484.8321.482.062.744+258.521
1113371402.715.903.066+458.7971.412.992.837+266.685
12Hinnavaatlus1172.692.461.641+232.6261.395.707.910+87.814
13What.cd?1782.563.011.942+248.8631.067.222.580+86.417
14PolishTracker1462.460.487.902+735.9591.262.256.031+385.565
15GAMEFORGEGAMES1031.753.673.671+163.951968.044.595+76.896
16Board8541.733.862.089+77.413604.071.473+17.046
17UnofficialLinusTechTips1961.671.380.956+796.8411.115.422.550+330.251
18SwiftIRC871.631.911.548+10.002784.816.285+15.779
19KongregateElite821.396.177.530+126.022515.243.642+88.952
20SWB1031.372.726.306+197.752475.102.259+54.120


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.610.9224.065.8782018-02-06 23:06:49
2Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.466.031+50.00041.537.539+28.8472018-02-07 18:56:55
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.252.29916.834.3802018-01-15 22:37:31
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.676.162+15.00024.535.833+6.1652018-02-08 06:28:26
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.836.000+23.00022.488.886+4.6002018-02-07 19:21:14
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.200.00017.773.4222018-02-06 10:42:11
18Jegorex52.370.118+10.00020.167.693+3.6682018-02-07 20:51:34
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.002.204+15.00013.579.191+4.7602018-02-07 22:59:34
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.340.20019.261.0052018-01-31 12:18:14
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.696.14310.773.9072018-02-06 19:21:10
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.877.41813.572.0952018-02-06 23:11:14
35Karina39.351.851+3.43210.888.918+1.8662018-02-07 16:54:11
36jhilverda38.311.2968.732.8782018-02-05 15:06:46
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.919.828+5.00031.051.181+6.4342018-02-07 20:46:54
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.50030.003.9952018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.434.967+5.33411.553.809+2.8922018-02-08 02:39:54
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
15387
Biep!
pi_177028376
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
177heywoodu24.464.623+200.0002.764.817+23.1702018-02-07 12:25:21
23Omentuva106.466.031+50.00041.537.539+28.8472018-02-07 18:56:55
3111jimcom8917.644.789+50.0004.503.768+10.3722018-02-07 15:14:56
4300+3Jovatov3.000.000+50.000231.789+2.3492018-02-07 14:26:59
5106Puala18.276.928+50.0005.691.964+11.4812018-02-07 09:57:35
6198superworm9.593.483+50.0002.672.115+7.8722018-02-07 22:58:19
7189TWP10.059.452+50.0001.760.610+9.4912018-02-07 17:30:14
860LightLuke28.577.169+44.63612.803.852+20.1882018-02-07 22:43:50
9199hi_flyer9.497.712+25.0004.377.764+14.1002018-02-07 11:36:42
1013CF8758.836.000+23.00022.488.886+4.6002018-02-07 19:21:14
11329Runekf1.844.924+21.995873.734+7.3902018-02-08 00:33:43
1211commentator61.676.162+15.00024.535.833+6.1652018-02-08 06:28:26
1320TigerXtrm51.002.204+15.00013.579.191+4.7602018-02-07 22:59:34
14364+1KingOfThePotatoPeople871.982+14.829248.982+3.2352018-02-07 19:54:51
1583hole198822.324.170+10.00019.421.828+5.3862018-02-08 00:28:25
1618Jegorex52.370.118+10.00020.167.693+3.6682018-02-07 20:51:34
1752mufcie30.608.037+10.00016.951.794+5.8342018-02-07 15:48:06
18374Nielske013674.429+8.791407.528+7.2412018-02-07 14:09:43
19137Party_P14.725.195+7.1478.999.283+1.2972018-02-07 15:58:36
2047SlechtValk32.434.967+5.33411.553.809+2.8922018-02-08 02:39:54
2140Ge4ce35.919.828+5.00031.051.181+6.4342018-02-07 20:46:54
2288Lloris9221.999.151+4.85610.328.220+3082018-02-07 11:00:13
2335Karina39.351.851+3.43210.888.918+1.8662018-02-07 16:54:11
24149DrNick13.343.112+1.9805.900.623+1.8122018-02-08 05:00:46
2522219hunter917.822.619+1.30610.165.776+7.5862018-02-07 19:06:12
26248SleepSub6.504.161+1.2692.691.632+2.0002018-02-07 18:30:58
27213Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
28127dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
29309NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
30183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
31405Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
32232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
33295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
34154verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
3549VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
36408Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
3797svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
3851Lafyno31.050.7487.210.9652018-02-06 23:17:29
396Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
40314Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
41119Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
42150Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
43410JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
44289Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
45206josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
46148SGTfap13.407.2188.385.6962017-10-12 23:39:41
47204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
48365-1summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57
49174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
50192War Hero from the Past9.867.4563.940.8632018-02-06 15:34:21

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.505.912+16.98062.467.321+6.572
2 DIG9164.457.345+45.90573.784.772+22.188
3 ONZ8153.317.642+15.00065.092.231+6.165
4 Frontpage8136.804.308+50.00045.422.391+7.872
5 VBL678.519.86126.984.441
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.806.456+25.00045.864.720+14.100
9 KLB625.900.450+14.82910.552.745+3.235
10 TVR223.462.173+10.00019.928.582+5.386
11 GAM417.924.8038.525.474
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
8970
Biep!
pi_177048468
8 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.259.514.315+2.046.1367.454.204.672+722.977
2osu!473+16.283.304.935+9.088.8762.437.065.958+2.230.980
3FOK!4355.950.213.140+662.0302.300.626.941+252.110
4Reddit3855.105.617.746+1.093.2122.544.332.091+551.650
5StepmaniaOnline2214.291.417.520+2.439.803887.622.650+490.372
6TeamLiquid2353.907.388.530+437.0662.499.847.711+359.435
7Kongregate2643.316.821.072+400.3691.569.505.816+195.300
8LUElinks2123.157.401.556+118.8391.490.331.494+97.237
9Klamm.de1652.927.222.305+695.1201.481.075.818+231.928
10OCN-Overclock.net3022.828.620.127+467.9941.482.233.278+170.534
1113371402.716.379.798+476.7321.413.248.335+255.498
12Hinnavaatlus1172.692.570.808+109.1671.395.754.269+46.359
13What.cd?1782.563.349.481+337.5391.067.301.396+78.816
14PolishTracker1462.460.973.843+485.9411.262.451.162+195.131
15GAMEFORGEGAMES1031.753.733.539+59.868968.084.773+40.178
16Board8541.733.904.211+42.122604.097.910+26.437
17UnofficialLinusTechTips1961.672.363.459+982.5031.115.854.739+432.189
18SwiftIRC871.631.983.047+71.499784.844.680+28.395
19KongregateElite821.396.312.515+134.985515.281.939+38.297
20SWB1031.372.960.219+233.913475.181.968+79.709


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.610.9224.065.8782018-02-06 23:06:49
2Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.466.03141.537.5392018-02-07 18:56:55
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.299+50.00016.842.953+8.5732018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.680.162+4.00024.537.367+1.5342018-02-08 23:49:24
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.853.000+17.00022.492.496+3.6102018-02-08 19:27:47
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.000+50.00017.779.805+6.3832018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.380.118+10.00020.169.772+2.0792018-02-08 20:29:42
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.012.204+10.00013.583.592+4.4012018-02-08 22:38:51
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.390.200+50.00019.270.445+9.4402018-02-08 10:53:39
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.696.14310.773.9072018-02-06 19:21:10
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.877.41813.572.0952018-02-06 23:11:14
35Karina39.360.233+8.38210.892.161+3.2432018-02-09 06:39:51
36jhilverda38.311.2968.732.8782018-02-05 15:06:46
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.919.82831.051.1812018-02-07 20:46:54
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.612.50030.003.9952018-02-03 12:37:34
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.436.427+1.46011.554.984+1.1752018-02-09 04:18:04
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
11021
Biep!
pi_177048469

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
157no_tukker29.578.306+51.7408.049.691+21.4622018-02-08 15:54:42
217Dviate53.250.000+50.00017.779.805+6.3832018-02-08 14:42:36
37jaapio198477.302.299+50.00016.842.953+8.5732018-02-08 10:13:27
4179EJlol10.805.591+50.0005.998.169+69.3662018-02-08 09:57:21
576ChristiaaNL24.694.040+50.00011.505.564+17.2802018-02-08 16:58:56
658SnIpA29.511.825+50.00010.314.889+19.8632018-02-08 13:52:01
722ezechiel00748.390.200+50.00019.270.445+9.4402018-02-08 10:53:39
892ursel20.790.255+50.0008.852.563+19.2382018-02-08 15:42:06
989Boer22221.990.534+50.0006.621.546+14.5882018-02-08 12:43:48
10328+1Runekf1.893.038+48.114890.220+16.4862018-02-09 02:46:07
1187+1Lloris9222.032.776+33.62510.331.545+3.3252018-02-08 19:02:20
12177joystickj10.870.542+26.3275.108.897+14.2042018-02-08 08:18:38
1313CF8758.853.000+17.00022.492.496+3.6102018-02-08 19:27:47
14137Party_P14.740.882+15.6879.002.814+3.5312018-02-08 15:58:29
1520TigerXtrm51.012.204+10.00013.583.592+4.4012018-02-08 22:38:51
1683hole198822.334.170+10.00019.426.451+4.6232018-02-08 22:33:26
1718Jegorex52.380.118+10.00020.169.772+2.0792018-02-08 20:29:42
1852mufcie30.618.037+10.00016.954.946+3.1522018-02-08 14:21:03
1935Karina39.360.233+8.38210.892.161+3.2432018-02-09 06:39:51
20306timo832.839.148+7.3491.081.501+1.6892018-02-08 23:17:30
2122219hunter917.828.432+5.81310.166.943+1.1672018-02-08 19:45:16
2211commentator61.680.162+4.00024.537.367+1.5342018-02-08 23:49:24
23149DrNick13.344.685+1.5735.902.229+1.6062018-02-09 04:00:48
2447SlechtValk32.436.427+1.46011.554.984+1.1752018-02-09 04:18:04
25374Nielske013675.389+960407.620+922018-02-08 06:51:30
26235Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
27403noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
28350K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
29155Miepes12.813.4873.331.4362018-01-24 09:36:23
30364KingOfThePotatoPeople871.982248.9822018-02-07 19:54:51
3137DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
32269ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
33143s10eke14.243.32416.130.9382017-12-12 16:04:35
342Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3564Fha26.578.3114.398.3702018-01-18 19:06:10
36131riku-san15.031.1036.132.9422018-02-02 19:45:46
37270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
388Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
39156Nizzno12.696.24411.482.9612018-02-02 21:14:26
4090DirkZz21.427.3327.844.0202018-02-06 17:05:57
41139Drizzt14.600.0004.812.4262018-02-05 22:47:06
42255jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02
432883rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
44297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
45229KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
46315RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
4788-1trainfreak22.010.0295.990.7222018-02-04 20:06:06
4825[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
49425Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
50344Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.517.485+11.57362.473.328+6.007
2 DIG9164.507.345+50.00073.804.010+19.238
3 ONZ8153.371.642+54.00065.113.628+21.397
4 Frontpage8136.804.30845.422.391
5 VBL678.519.86126.984.441
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.806.45645.864.720
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.472.173+10.00019.933.205+4.623
11 GAM417.951.130+26.3278.539.678+14.204
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
12340
Biep!
pi_177073367
9 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.262.004.754+2.490.4397.455.111.182+906.510
2osu!4736.286.616.328+3.311.3932.437.986.435+920.477
3FOK!4355.951.144.290+931.1502.300.962.250+335.309
4Reddit3855.106.903.393+1.285.6472.544.893.953+561.862
5StepmaniaOnline2214.293.389.214+1.971.694887.972.231+349.581
6TeamLiquid2353.907.964.863+576.3332.500.196.857+349.146
7Kongregate2643.317.379.183+558.1111.569.725.591+219.775
8LUElinks2123.157.506.718+105.1621.490.345.698+14.204
9Klamm.de1652.927.508.215+285.9101.481.193.972+118.154
10OCN-Overclock.net3022.829.811.135+1.191.0081.482.942.772+709.494
1113371402.716.731.227+351.4291.413.375.220+126.885
12Hinnavaatlus1172.692.714.359+143.5511.395.800.569+46.300
13What.cd?1782.563.642.072+292.5911.067.421.475+120.079
14PolishTracker1462.461.321.201+347.3581.262.662.563+211.401
15GAMEFORGEGAMES1031.753.868.431+134.892968.153.439+68.666
16Board8541.734.171.738+267.527604.150.541+52.631
17UnofficialLinusTechTips1961.673.325.169+961.7101.117.372.468+1.517.729
18SwiftIRC871.632.119.799+136.752784.908.673+63.993
19KongregateElite821.396.381.097+68.582515.300.461+18.522
20SWB1031.372.995.394+35.175475.189.772+7.804


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.610.9224.065.8782018-02-06 23:06:49
2Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.466.03141.537.5392018-02-07 18:56:55
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.379.22324.575.2942018-01-31 19:02:34
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.687.162+7.00024.541.540+4.1732018-02-09 12:30:31
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.880.000+27.00022.497.197+4.7012018-02-09 19:13:30
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.00017.779.8052018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.390.118+10.00020.176.873+7.1012018-02-09 21:22:48
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.027.204+15.00013.588.281+4.6892018-02-10 00:32:12
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.440.200+50.00019.336.752+66.3072018-02-10 02:24:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.696.14310.773.9072018-02-06 19:21:10
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.927.418+50.00013.582.239+10.1442018-02-09 18:50:51
35Karina39.360.23310.892.1612018-02-09 06:39:51
36jhilverda38.361.296+50.0008.748.332+15.4542018-02-09 20:57:14
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.924.828+5.00031.057.313+6.1322018-02-09 22:30:29
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.000+12.50030.013.184+9.1892018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.447.536+11.10911.556.683+1.6992018-02-10 05:27:54
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
18870
Biep!
pi_177073368

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1122Litso16.473.635+100.0004.080.820+24.8042018-02-09 18:07:40
269+1BBQSausage25.872.594+100.0008.964.357+25.0382018-02-09 08:52:13
3150+2LyndAZ13.306.651+55.5555.374.811+22.2632018-02-10 00:02:45
436jhilverda38.361.296+50.0008.748.332+15.4542018-02-09 20:57:14
522ezechiel00748.440.200+50.00019.336.752+66.3072018-02-10 02:24:15
6258+2dimmak5.448.733+50.0002.613.483+24.6702018-02-09 15:58:59
7198superworm9.643.483+50.0002.677.156+5.0412018-02-09 20:32:52
880miezziej23.129.213+50.0003.971.952+11.1402018-02-09 12:19:58
953guitarist.nl30.561.792+50.0007.219.948+14.2062018-02-09 12:45:58
1034onlogisch39.927.418+50.00013.582.239+10.1442018-02-09 18:50:51
1190DirkZz21.477.332+50.0007.864.280+20.2602018-02-09 13:44:30
12139Drizzt14.650.000+50.0004.830.513+18.0872018-02-09 12:35:21
1396RockNijntje20.217.449+50.0006.790.968+6.8192018-02-09 14:46:44
1413CF8758.880.000+27.00022.497.197+4.7012018-02-09 19:13:30
15328Runekf1.919.639+26.601900.851+10.6312018-02-10 04:00:04
16395+3DaMook330.410+25.000105.216+5.1422018-02-09 13:09:38
1757no_tukker29.593.984+15.6788.053.987+4.2962018-02-09 17:56:02
1820TigerXtrm51.027.204+15.00013.588.281+4.6892018-02-10 00:32:12
1943Messina35.625.000+12.50030.013.184+9.1892018-02-09 11:20:08
2047SlechtValk32.447.536+11.10911.556.683+1.6992018-02-10 05:27:54
2183hole198822.344.170+10.00019.433.374+6.9232018-02-09 23:26:27
2218Jegorex52.390.118+10.00020.176.873+7.1012018-02-09 21:22:48
2311commentator61.687.162+7.00024.541.540+4.1732018-02-09 12:30:31
24137Party_P14.747.538+6.6569.005.804+2.9902018-02-09 15:58:36
2540Ge4ce35.924.828+5.00031.057.313+6.1322018-02-09 22:30:29
26149DrNick13.347.763+3.0785.903.639+1.4102018-02-10 04:00:48
27248SleepSub6.505.134+9732.693.632+2.0002018-02-09 17:32:38
283Omentuva106.466.03141.537.5392018-02-07 18:56:55
29359Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
30267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
31111jimcom8917.644.7894.503.7682018-02-07 15:14:56
32206josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
33325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
34287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
35204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
36174Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
37402Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
38323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
3971vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
40127dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
41348Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
42388Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
43183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
44232NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
45322ijs_beer2.188.6641.260.8062018-01-15 12:42:30
46202Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
47295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
4849VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
49341Erwa1.481.519342.5102018-02-01 12:16:37
50302StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.685.563+168.07862.511.284+37.956
2 DIG9164.558.318+50.97373.830.680+26.670
3 ONZ8153.378.642+7.00065.117.801+4.173
4 Frontpage8136.909.863+105.55545.449.695+27.304
5 VBL678.669.861+150.00027.032.932+48.491
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.956+12.50045.873.909+9.189
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.482.173+10.00019.940.128+6.923
11 GAM417.951.1308.539.678
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
9893
Biep!
pi_177099476
10 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1187+118.263.424.527+1.419.7737.456.520.755+1.409.573
2osu!4736.290.617.316+4.000.9882.439.496.304+1.509.869
3FOK!4355.951.788.153+643.8632.301.279.701+317.451
4Reddit3855.108.003.139+1.099.7462.545.382.988+489.035
5StepmaniaOnline2214.295.429.256+2.040.042888.449.614+477.383
6TeamLiquid2353.908.513.075+548.2122.500.391.707+194.850
7Kongregate2643.317.730.114+350.9311.569.847.103+121.512
8LUElinks2123.157.573.328+66.6101.490.386.868+41.170
9Klamm.de1652.927.768.823+260.6081.481.325.536+131.564
10OCN-Overclock.net3022.830.155.042+343.9071.483.081.040+138.268
1113371402.717.048.012+316.7851.413.494.840+119.620
12Hinnavaatlus1172.692.926.996+212.6371.395.941.138+140.569
13What.cd?1782.563.887.221+245.1491.067.489.742+68.267
14PolishTracker1462.461.430.552+109.3511.262.712.591+50.028
15GAMEFORGEGAMES1031.753.943.335+74.904968.201.146+47.707
16Board8541.734.298.594+126.856604.170.457+19.916
17UnofficialLinusTechTips1961.673.997.081+671.9121.117.730.103+357.635
18SwiftIRC871.632.353.737+233.938785.051.820+143.147
19KongregateElite821.396.521.027+139.930515.352.495+52.034
20SWB1031.373.107.226+111.832475.291.862+102.090


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.627.922+17.0004.065.8782018-02-11 01:16:47
2Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.466.03141.537.5392018-02-07 18:56:55
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.223+50.00024.665.707+90.4132018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.688.162+1.00024.542.122+5822018-02-10 21:00:53
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.880.00022.497.1972018-02-09 19:13:30
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.00017.779.8052018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.390.11820.176.8732018-02-09 21:22:48
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.047.204+20.00013.593.895+5.6142018-02-11 01:51:42
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.440.20019.336.7522018-02-10 02:24:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.696.14310.773.9072018-02-06 19:21:10
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.927.41813.582.2392018-02-09 18:50:51
35Karina39.363.381+3.14810.894.664+2.5032018-02-10 17:25:11
36jhilverda38.361.2968.748.3322018-02-09 20:57:14
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.929.828+5.00031.065.114+7.8012018-02-10 11:43:01
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.454.604+7.06811.559.400+2.7172018-02-11 00:01:31
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
29299
Biep!
pi_177099477

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
177heywoodu24.664.623+200.0002.788.568+23.7512018-02-10 13:05:09
2201Chris Gamgee9.426.498+50.0004.532.484+16.9562018-02-10 11:21:35
3307+1Marcel-o2.764.041+50.000880.908+16.5352018-02-10 13:04:01
4139Drizzt14.700.000+50.0004.842.365+11.8522018-02-11 02:17:31
563ssmm98728.078.418+50.0009.611.571+47.3242018-02-10 15:51:13
69Phoef65.429.223+50.00024.665.707+90.4132018-02-10 10:35:35
7194+4superworm9.693.483+50.0002.683.311+6.1552018-02-11 00:46:04
8326+2Runekf1.959.911+40.272915.099+14.2482018-02-11 06:17:32
9217Rnie8.275.669+39.7917.026.752+65.6292018-02-11 02:46:37
1020TigerXtrm51.047.204+20.00013.593.895+5.6142018-02-11 01:51:42
111wonderer115.627.922+17.0004.065.8782018-02-11 01:16:47
1247SlechtValk32.454.604+7.06811.559.400+2.7172018-02-11 00:01:31
1322219hunter917.835.346+6.91410.168.901+1.9582018-02-10 17:08:21
1440Ge4ce35.929.828+5.00031.065.114+7.8012018-02-10 11:43:01
15149DrNick13.350.959+3.1965.905.026+1.3872018-02-11 04:00:48
1635Karina39.363.381+3.14810.894.664+2.5032018-02-10 17:25:11
1711commentator61.688.162+1.00024.542.122+5822018-02-10 21:00:53
1887Lloris9222.033.250+47410.333.571+2.0262018-02-10 08:01:57
19434nilsson12331822014-07-20 12:27:28
20227Hedzlin7.419.5745.264.3092018-02-06 15:48:28
2123Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
2241Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
23376igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
24407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
25285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
2634onlogisch39.927.41813.582.2392018-02-09 18:50:51
27401TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
28361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
29272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
30334Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
31428Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
32292Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
33157roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
34138sandertjeh14.701.8344.265.3712018-01-15 17:41:35
35215olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
36219qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
37208DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
38247xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
39198-1ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
40164L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
41367NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
42190OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
43228Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
4461[Brabant]Snow Bone28.362.5377.045.4252017-10-13 23:30:16
45385kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
46203rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4712Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
48421redboyke68.2427.1812015-11-26 02:00:19
49418atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
50162MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.708.759+23.19662.518.285+7.001
2 DIG9164.558.31873.830.680
3 ONZ8153.379.642+1.00065.118.383+582
4 Frontpage8136.959.863+50.00045.455.850+6.155
5 VBL678.719.861+50.00027.044.784+11.852
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.482.17319.940.128
11 GAM417.951.1308.539.678
12 PTA215.417.6664.750.854
13 GC.2813.59395.230
26864
Biep!
pi_177122518
11 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.266.028.270+2.603.7437.457.940.818+1.420.063
2osu!474+16.297.811.737+7.194.4212.441.822.515+2.326.211
3FOK!4355.952.388.464+600.3112.301.660.209+380.508
4Reddit3855.109.287.336+1.284.1972.546.094.778+711.790
5StepmaniaOnline2214.297.680.305+2.251.049888.947.161+497.547
6TeamLiquid2353.908.957.725+444.6502.500.836.782+445.075
7Kongregate2643.318.688.196+958.0821.570.336.574+489.471
8LUElinks2123.157.898.514+325.1861.490.530.905+144.037
9Klamm.de1652.928.005.230+236.4071.481.527.754+202.218
10OCN-Overclock.net3022.830.944.205+789.1631.483.690.560+609.520
1113371402.717.290.141+242.1291.413.686.614+191.774
12Hinnavaatlus1172.693.081.866+154.8701.396.099.510+158.372
13What.cd?1782.564.276.264+389.0431.067.599.931+110.189
14PolishTracker1462.461.591.276+160.7241.262.792.821+80.230
15GAMEFORGEGAMES1031.754.008.695+65.360968.227.971+26.825
16Board8541.734.313.249+14.655604.177.620+7.163
17UnofficialLinusTechTips1961.674.730.697+733.6161.118.228.983+498.880
18SwiftIRC871.632.450.097+96.360785.092.473+40.653
19KongregateElite821.396.598.126+77.099515.475.082+122.587
20SWB1031.373.320.773+213.547475.473.830+181.968


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.636.922+9.0004.065.8782018-02-11 14:26:31
2Jo0Lz110.420.99931.131.4822018-02-06 15:21:15
3Omentuva106.516.031+50.00041.565.279+27.7402018-02-11 20:07:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.688.16224.542.1222018-02-10 21:00:53
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.880.00022.497.1972018-02-09 19:13:30
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.00017.779.8052018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.400.118+10.00020.182.089+5.2162018-02-12 03:51:05
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.057.204+10.00013.597.934+4.0392018-02-11 19:14:41
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.440.20019.336.7522018-02-10 02:24:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.746.143+50.00010.791.460+17.5532018-02-11 11:24:00
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.927.41813.582.2392018-02-09 18:50:51
35Karina39.365.124+1.74310.896.169+1.5052018-02-11 21:17:46
36jhilverda38.361.2968.748.3322018-02-09 20:57:14
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.944.828+15.00031.072.586+7.4722018-02-11 21:49:46
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.457.687+3.08311.560.125+7252018-02-12 00:00:37
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.366.06013.441.2362018-02-06 14:21:09
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
771
Biep!
pi_177122519

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
155+1p429.741.750+104.15522.963.408+75.3172018-02-12 04:33:31
286+1Lloris9222.095.618+62.36810.335.411+1.8402018-02-11 22:21:38
385Dr_Flash22.188.653+50.00018.773.423+143.9092018-02-11 17:37:59
4109d4v1d17.934.716+50.0004.841.795+12.1632018-02-11 13:47:02
526PoisoneIvy42.746.143+50.00010.791.460+17.5532018-02-11 11:24:00
63Omentuva106.516.031+50.00041.565.279+27.7402018-02-11 20:07:41
7124Vetheid16.287.390+50.0006.002.905+25.9392018-02-11 17:16:54
8220Bitlord8.023.075+34.1462.602.166+14.0882018-02-12 01:18:32
9325+1Runekf1.985.352+25.441925.470+10.3712018-02-11 23:55:25
1088trainfreak22.035.057+25.0286.001.828+11.1062018-02-11 18:14:58
11138+1Drizzt14.715.243+15.2434.845.093+2.7282018-02-11 14:50:47
1240Ge4ce35.944.828+15.00031.072.586+7.4722018-02-11 21:49:46
13329Shadowkid0531.881.749+14.510521.177+7.0922018-02-11 20:39:51
1483hole198822.354.170+10.00019.440.931+7.5572018-02-11 22:53:28
1518Jegorex52.400.118+10.00020.182.089+5.2162018-02-12 03:51:05
1620TigerXtrm51.057.204+10.00013.597.934+4.0392018-02-11 19:14:41
171wonderer115.636.922+9.0004.065.8782018-02-11 14:26:31
18306timo832.843.610+4.4621.082.835+1.3342018-02-11 21:16:22
19100johne119.357.483+3.9955.158.276+6962018-02-11 22:13:51
2047SlechtValk32.457.687+3.08311.560.125+7252018-02-12 00:00:37
2135Karina39.365.124+1.74310.896.169+1.5052018-02-11 21:17:46
2264Fha26.579.627+1.3164.400.253+1.8832018-02-11 08:10:12
23149DrNick13.351.780+8215.905.261+2352018-02-12 04:00:49
24376igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
25407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
26216randallvg8.276.7663.005.3262018-02-05 14:43:47
27167wisheh11.983.48715.540.0082018-01-24 14:04:05
28401TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
29361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
30108Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
31130DrPhibes15.681.40210.598.2502018-01-26 15:22:06
32428Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
33257Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
34157roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
3575Posergoth666724.821.99510.966.3262018-01-22 11:52:38
36139-1sandertjeh14.701.8344.265.3712018-01-15 17:41:35
37219qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
38160msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
3989Boer22221.990.5346.621.5462018-02-08 12:43:48
40247xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
41198ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
4242maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
4362Eronymus28.297.66414.315.7732016-02-27 12:23:19
44367NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
45228Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
46101Dragonator18.860.7975.994.1842018-02-01 17:33:27
4710Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
48434nilsson12331822014-07-20 12:27:28
49227Hedzlin7.419.5745.264.3092018-02-06 15:48:28
50240Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.719.580+10.82162.522.559+4.274
2 DIG9164.558.31873.830.680
3 ONZ8153.379.64265.118.383
4 Frontpage8136.959.86345.455.850
5 VBL678.749.614+29.75327.054.604+9.820
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.492.173+10.00019.947.685+7.557
11 GAM417.951.1308.539.678
12 PTA215.451.812+34.1464.764.942+14.088
13 GC.2813.59395.230
18404
Biep!
pi_177143974
12 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.268.092.860+2.064.5907.458.794.263+853.445
2osu!4746.302.158.192+4.346.4552.443.074.676+1.252.161
3FOK!4355.952.894.147+505.6832.301.823.988+163.779
4Reddit3855.110.646.286+1.358.9502.546.950.943+856.165
5StepmaniaOnline2214.300.297.071+2.616.766889.460.008+512.847
6TeamLiquid2353.909.308.680+350.9552.501.108.553+271.771
7Kongregate2643.319.272.064+583.8681.570.768.887+432.313
8LUElinks2123.158.139.191+240.6771.490.651.905+121.000
9Klamm.de1652.928.295.261+290.0311.481.686.063+158.309
10OCN-Overclock.net3022.831.463.757+519.5521.483.980.564+290.004
1113371402.717.623.466+333.3251.413.790.376+103.762
12Hinnavaatlus1172.693.340.030+258.1641.396.176.724+77.214
13What.cd?1782.564.794.213+517.9491.067.925.392+325.461
14PolishTracker1462.461.919.308+328.0321.262.887.707+94.886
15GAMEFORGEGAMES1031.754.140.647+131.952968.291.034+63.063
16Board8541.734.341.023+27.774604.201.396+23.776
17UnofficialLinusTechTips1961.675.722.863+992.1661.118.693.674+464.691
18SwiftIRC871.632.581.108+131.011785.158.384+65.911
19KongregateElite821.396.805.203+207.077515.578.328+103.246
20SWB1031.373.410.998+90.225475.500.802+26.972


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.653.922+17.0004.065.8782018-02-12 18:36:17
2Jo0Lz110.470.999+50.00031.166.561+35.0792018-02-13 01:00:34
3Omentuva106.516.03141.565.2792018-02-11 20:07:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.688.16224.542.1222018-02-10 21:00:53
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.880.00022.497.1972018-02-09 19:13:30
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.00017.779.8052018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.410.118+10.00020.183.755+1.6662018-02-12 21:50:24
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.082.204+25.00013.604.074+6.1402018-02-12 21:53:06
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.440.20019.336.7522018-02-10 02:24:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.746.14310.791.4602018-02-11 11:24:00
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.977.418+50.00013.601.926+19.6872018-02-12 20:36:58
35Karina39.371.579+6.45510.901.349+5.1802018-02-12 18:54:34
36jhilverda38.361.2968.748.3322018-02-09 20:57:14
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.800.00019.970.5382018-02-02 13:45:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.944.82831.072.5862018-02-11 21:49:46
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.751.29919.548.3452018-02-06 10:54:35
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.467.669+9.98211.562.193+2.0682018-02-13 00:00:59
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.416.060+50.00013.450.562+9.3262018-02-12 18:53:20
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
3394
Biep!
pi_177143975

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
163ssmm98728.128.418+50.0009.620.904+9.3332018-02-12 20:13:55
2129BootVluchteling15.747.489+50.0005.776.784+14.5632018-02-12 10:31:26
334onlogisch39.977.418+50.00013.601.926+19.6872018-02-12 20:36:58
4194superworm9.743.483+50.0002.694.518+11.2072018-02-12 21:21:50
52Jo0Lz110.470.999+50.00031.166.561+35.0792018-02-13 01:00:34
649VinceSTM31.416.060+50.00013.450.562+9.3262018-02-12 18:53:20
7191+1War Hero from the Past9.894.247+26.7913.953.274+12.4112018-02-12 07:22:53
860LightLuke28.603.146+25.97712.816.637+12.7852018-02-12 23:32:44
920TigerXtrm51.082.204+25.00013.604.074+6.1402018-02-12 21:53:06
1086Lloris9222.118.941+23.32310.335.826+4152018-02-12 23:10:46
11325Runekf2.008.480+23.128935.052+9.5822018-02-13 01:23:24
121wonderer115.653.922+17.0004.065.8782018-02-12 18:36:17
13137Party_P14.759.285+11.7479.009.841+4.0372018-02-12 15:57:48
14374Nielske013686.280+10.891414.045+6.4252018-02-12 11:06:05
1557no_tukker29.604.340+10.3568.055.891+1.9042018-02-12 17:15:09
1618Jegorex52.410.118+10.00020.183.755+1.6662018-02-12 21:50:24
1747SlechtValk32.467.669+9.98211.562.193+2.0682018-02-13 00:00:59
1835Karina39.371.579+6.45510.901.349+5.1802018-02-12 18:54:34
1922219hunter917.839.499+4.15310.170.084+1.1832018-02-12 20:16:04
20149DrNick13.352.660+8805.906.049+7882018-02-13 04:00:49
21163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
22393marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
2393MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
24120kanovinnie16.684.95912.104.8772018-02-03 17:30:36
2559Janetje28.868.27620.063.7162017-12-23 21:55:32
26306timo832.843.6101.082.8352018-02-11 21:16:22
27217Rnie8.275.6697.026.7522018-02-11 02:46:37
28105jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
2982automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
30146domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
31349mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
32124Vetheid16.287.3906.002.9052018-02-11 17:16:54
3377heywoodu24.664.6232.788.5682018-02-10 13:05:09
34338KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
3533Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
36395DaMook330.410105.2162018-02-09 13:09:38
37187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
38370Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
39112VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
40205totally-insane9.052.7605.895.3422015-02-26 22:58:55
41311trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
42274RhytmicalRemedy4.167.0841.430.9632014-01-29 18:59:58
43169AnneRenze11.917.0354.339.0392017-07-06 20:05:07
4458SnIpA29.511.82510.314.8892018-02-08 13:52:01
45356TheFastOne1.068.0161.055.8752017-06-26 10:56:05
4696RockNijntje20.217.4496.790.9682018-02-09 14:46:44
47210Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
48287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
49355theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
50128RainofDeath15.931.7477.951.7832014-12-23 22:59:34

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.745.460+25.88062.529.487+6.928
2 DIG9164.584.295+25.97773.843.465+12.785
3 ONZ8153.379.64265.118.383
4 Frontpage8137.009.863+50.00045.467.057+11.207
5 VBL678.799.614+50.00027.074.291+19.687
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.492.17319.947.685
11 GAM417.951.1308.539.678
12 PTA215.451.8124.764.942
13 GC.2813.59395.230
24036
Biep!
pi_177170737
13 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.270.629.276+2.536.4167.459.901.957+1.107.694
2osu!475+16.305.477.304+3.319.1122.444.285.308+1.210.632
3FOK!4355.954.011.715+1.117.5682.302.288.241+464.253
4Reddit3855.112.216.216+1.569.9302.547.670.667+719.724
5StepmaniaOnline2214.303.278.577+2.981.506889.860.454+400.446
6TeamLiquid2353.909.802.510+493.8302.501.438.878+330.325
7Kongregate2643.320.325.436+1.053.3721.571.298.060+529.173
8LUElinks2123.158.405.656+266.4651.490.688.749+36.844
9Klamm.de1652.928.508.363+213.1021.481.823.725+137.662
10OCN-Overclock.net3022.831.918.502+454.7451.484.160.610+180.046
1113371402.718.037.805+414.3391.413.985.490+195.114
12Hinnavaatlus1172.693.633.554+293.5241.396.289.199+112.475
13What.cd?1782.565.167.048+372.8351.068.054.093+128.701
14PolishTracker1462.462.230.397+311.0891.263.018.505+130.798
15GAMEFORGEGAMES1031.754.217.726+77.079968.330.780+39.746
16Board8541.734.403.033+62.010604.214.627+13.231
17UnofficialLinusTechTips1961.676.484.834+761.9711.119.073.566+379.892
18SwiftIRC871.632.709.065+127.957785.206.721+48.337
19KongregateElite821.396.926.401+121.198515.633.031+54.703
20SWB1031.373.609.075+198.077475.579.268+78.466


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.654.722+8004.065.8782018-02-13 19:59:59
2Jo0Lz110.470.99931.166.5612018-02-13 01:00:34
3Omentuva106.516.03141.565.2792018-02-11 20:07:41
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.688.16224.542.1222018-02-10 21:00:53
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.893.000+13.00022.500.709+3.5122018-02-13 15:59:51
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.250.00017.779.8052018-02-08 14:42:36
18Jegorex52.420.118+10.00020.186.599+2.8442018-02-13 17:09:02
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.087.204+5.00013.606.272+2.1982018-02-13 21:37:55
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.440.20019.336.7522018-02-10 02:24:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.746.14310.791.4602018-02-11 11:24:00
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.977.41813.601.9262018-02-12 20:36:58
35Karina39.372.987+1.40810.902.048+6992018-02-13 19:00:07
36jhilverda38.361.2968.748.3322018-02-09 20:57:14
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.900.000+100.00020.015.824+45.2862018-02-13 17:38:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.954.828+10.00031.076.576+3.9902018-02-13 22:43:14
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.801.299+50.00019.567.077+18.7322018-02-13 10:10:47
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.471.594+3.92511.565.125+2.9322018-02-14 00:00:34
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.416.06013.450.5622018-02-12 18:53:20
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
29317
Biep!
pi_177170738

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
175+2heywoodu24.864.623+200.0002.811.492+22.9242018-02-13 10:48:45
238SwollyBoy36.900.000+100.00020.015.824+45.2862018-02-13 17:38:46
3149+1LyndAZ13.362.206+55.5555.396.154+21.3432018-02-14 01:53:55
477-1ChristiaaNL24.744.040+50.00011.518.835+13.2712018-02-13 16:50:30
545Sjowhan33.801.299+50.00019.567.077+18.7322018-02-13 10:10:47
6226+1Hedzlin7.469.574+50.0005.290.630+26.3212018-02-13 11:29:53
758SnIpA29.561.825+50.00010.331.656+16.7672018-02-13 11:51:44
8130DrPhibes15.731.402+50.00010.674.091+75.8412018-02-13 17:24:44
9298+2Jovatov3.050.000+50.000248.211+16.4222018-02-13 09:14:19
10138Drizzt14.765.243+50.0004.867.699+22.6062018-02-14 02:23:19
11109d4v1d17.984.716+50.0004.861.587+19.7922018-02-13 07:46:42
1269BBQSausage25.922.594+50.0008.976.772+12.4152018-02-13 14:35:22
13116Quotidien17.211.425+50.00022.739.673+79.7902018-02-13 18:24:07
14111jimcom8917.694.789+50.0004.512.726+8.9582018-02-13 13:41:02
15325Runekf2.055.595+47.115946.330+11.2782018-02-14 06:14:08
16200+1Chris Gamgee9.463.015+36.5174.546.362+13.8782018-02-13 08:44:55
17395DaMook355.410+25.000110.068+4.8522018-02-13 18:13:55
1886Lloris9222.138.059+19.11810.336.639+8132018-02-13 20:41:34
1913CF8758.893.000+13.00022.500.709+3.5122018-02-13 15:59:51
20137Party_P14.771.638+12.3539.013.871+4.0302018-02-13 15:57:51
2183hole198822.364.170+10.00019.448.346+7.4152018-02-14 02:22:28
2218Jegorex52.420.118+10.00020.186.599+2.8442018-02-13 17:09:02
2340Ge4ce35.954.828+10.00031.076.576+3.9902018-02-13 22:43:14
24290Jordiy3.423.182+7.7361.481.664+3.1562018-02-13 07:55:52
25150-1DrNick13.359.340+6.6805.907.413+1.3642018-02-14 04:00:49
2620TigerXtrm51.087.204+5.00013.606.272+2.1982018-02-13 21:37:55
2747SlechtValk32.471.594+3.92511.565.125+2.9322018-02-14 00:00:34
28306timo832.846.971+3.3611.083.659+8242018-02-13 17:31:33
2935Karina39.372.987+1.40810.902.048+6992018-02-13 19:00:07
301wonderer115.654.722+8004.065.8782018-02-13 19:59:59
3130Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32134Maginneke14.984.16925.727.6272018-01-31 12:13:01
33194superworm9.743.4832.694.5182018-02-12 21:21:50
3456Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
35360Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
3678Malfoi24.183.82714.213.7032018-01-27 21:55:55
37369ThijsBokkers768.804379.9602014-09-08 12:00:35
3891Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
39333Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
4081Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52
41351ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
42318rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
43391RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
44383Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
45179EJlol10.805.5915.998.1692018-02-08 09:57:21
46384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
47253B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
48176Dengaman10.900.0005.284.8122018-01-22 22:08:06
49419TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
50153Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.807.140+61.68062.545.464+15.977
2 DIG9164.684.295+100.00073.888.751+45.286
3 ONZ8153.429.642+50.00065.135.150+16.767
4 Frontpage8137.065.418+55.55545.488.400+21.343
5 VBL678.849.614+50.00027.096.897+22.606
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.502.173+10.00019.955.100+7.415
11 GAM417.951.1308.539.678
12 PTA215.451.8124.764.942
13 GC.2813.59395.230
26681
Biep!
pi_177194755
14 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118718.272.904.193+2.274.9177.460.832.232+930.275
2osu!4756.308.786.495+3.309.1912.445.417.781+1.132.473
3FOK!4355.954.609.163+597.4482.302.473.120+184.879
4Reddit3855.113.480.983+1.264.7672.548.291.640+620.973
5StepmaniaOnline2214.305.571.580+2.293.003890.242.376+381.922
6TeamLiquid2353.910.339.516+537.0062.501.758.914+320.036
7Kongregate2643.320.987.794+662.3581.571.606.300+308.240
8LUElinks2123.158.485.058+79.4021.490.739.583+50.834
9Klamm.de1652.928.846.119+337.7561.482.029.345+205.620
10OCN-Overclock.net3022.832.307.821+389.3191.484.283.421+122.811
1113371402.718.379.686+341.8811.414.113.004+127.514
12Hinnavaatlus1172.693.813.241+179.6871.396.340.488+51.289
13What.cd?1782.565.537.582+370.5341.068.174.514+120.421
14PolishTracker1462.462.614.176+383.7791.263.121.403+102.898
15GAMEFORGEGAMES1031.754.327.226+109.500968.388.624+57.844
16Board8541.734.466.267+63.234604.230.750+16.123
17UnofficialLinusTechTips1961.677.275.590+790.7561.119.390.492+316.926
18SwiftIRC871.632.800.686+91.621785.229.043+22.322
19KongregateElite821.397.120.306+193.905515.742.906+109.875
20SWB1031.373.672.604+63.529475.596.240+16.972


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.662.732+8.0104.065.8782018-02-14 22:27:22
2Jo0Lz110.470.99931.166.5612018-02-13 01:00:34
3Omentuva106.566.031+50.00041.581.808+16.5292018-02-14 23:38:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.689.162+1.00024.542.591+4692018-02-14 20:30:06
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.901.000+8.00022.503.093+2.3842018-02-14 15:59:54
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.300.000+50.00017.789.029+9.2242018-02-14 11:48:19
18Jegorex52.430.118+10.00020.190.334+3.7352018-02-14 18:38:43
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.097.204+10.00013.609.787+3.5152018-02-14 22:07:26
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.490.200+50.00019.347.089+10.3372018-02-14 10:51:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.746.14310.791.4602018-02-11 11:24:00
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.977.41813.601.9262018-02-12 20:36:58
35Karina39.378.307+5.32010.903.870+1.8222018-02-14 18:39:30
36jhilverda38.411.296+50.0008.761.961+13.6292018-02-14 16:30:50
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.900.00020.015.8242018-02-13 17:38:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.979.828+25.00031.085.128+8.5522018-02-15 05:18:44
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.801.29919.567.0772018-02-13 10:10:47
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.480.017+8.42311.566.247+1.1222018-02-15 00:00:59
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.427.293+11.23313.453.539+2.9772018-02-14 08:12:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
25907
Biep!
pi_177194756

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1324+1Runekf2.132.974+77.379965.815+19.4852018-02-15 00:21:08
23Omentuva106.566.031+50.00041.581.808+16.5292018-02-14 23:38:33
384Pino11222.259.413+50.0009.496.376+40.4712018-02-14 16:59:49
4193+1superworm9.793.483+50.0002.701.154+6.6362018-02-14 20:32:48
5106Puala18.326.928+50.0005.706.222+14.2582018-02-14 11:27:52
622ezechiel00748.490.200+50.00019.347.089+10.3372018-02-14 10:51:24
736jhilverda38.411.296+50.0008.761.961+13.6292018-02-14 16:30:50
817Dviate53.300.000+50.00017.789.029+9.2242018-02-14 11:48:19
986Lloris9222.167.856+29.79710.337.667+1.0282018-02-14 23:05:13
1040Ge4ce35.979.828+25.00031.085.128+8.5522018-02-15 05:18:44
1149VinceSTM31.427.293+11.23313.453.539+2.9772018-02-14 08:12:37
12177joystickj10.881.571+11.0295.114.723+5.8262018-02-14 09:11:31
1320TigerXtrm51.097.204+10.00013.609.787+3.5152018-02-14 22:07:26
1455p429.751.750+10.00022.973.659+10.2512018-02-14 14:57:20
1518Jegorex52.430.118+10.00020.190.334+3.7352018-02-14 18:38:43
1652mufcie30.628.037+10.00016.959.975+5.0292018-02-14 18:30:28
1747SlechtValk32.480.017+8.42311.566.247+1.1222018-02-15 00:00:59
181wonderer115.662.732+8.0104.065.8782018-02-14 22:27:22
1913CF8758.901.000+8.00022.503.093+2.3842018-02-14 15:59:54
20137Party_P14.778.638+7.0009.015.890+2.0192018-02-14 15:58:19
2135Karina39.378.307+5.32010.903.870+1.8222018-02-14 18:39:30
2288trainfreak22.040.234+5.1776.003.457+1.6292018-02-14 19:59:17
23149+1DrNick13.362.764+3.4245.908.732+1.3192018-02-15 04:00:50
24306timo832.850.204+3.2331.084.183+5242018-02-14 17:34:27
25248SleepSub6.507.134+2.0002.695.324+1.6922018-02-14 17:37:23
26230+1nosamason7.380.096+1.4234.099.227+4172018-02-14 10:24:00
2711commentator61.689.162+1.00024.542.591+4692018-02-14 20:30:06
28173Chaos-Zero11.356.8503.809.3192017-12-03 23:33:25
29110Pochamapan17.881.4595.782.2182017-07-19 15:29:50
30161Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
31325-1gramps2.085.9993.780.1902018-01-28 09:06:13
32197ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
33411afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
34227DieselTank7.428.7372.162.7762017-08-09 20:34:19
35300Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
36354P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
3719PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
38371Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
3929BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
40331Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
41238Quara6.964.5596.465.7082013-12-17 12:08:01
42431iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
43133timboektaantje15.001.75410.932.1552015-06-04 08:10:44
44245Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
45380TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
46244Webby_6.630.41916.238.5702014-05-05 12:24:59
47313Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
4885Dr_Flash22.188.65318.773.4232018-02-11 17:37:59
49342irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
50168wickedweirdo11.973.9833.379.1812014-09-19 17:51:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11208.870.564+63.42462.590.769+45.305
2 DIG9164.686.295+2.00073.890.443+1.692
3 ONZ8153.430.642+1.00065.135.619+469
4 Frontpage8137.115.418+50.00045.495.036+6.636
5 VBL678.849.61427.096.897
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.502.17319.955.100
11 GAM417.962.159+11.0298.545.504+5.826
12 PTA215.451.8124.764.942
13 GC.2813.59395.230
23100
Biep!
pi_177218016
Weet iemand hoe je het installatiepad van WhatPulse kunt wijzigen? Ik wilde hem net op een USB stick installeren om portable te gebruiken (werklaptop heeft restricties, dus kan daar niet direct op).

Maar je krijgt nergens de keuze om het installatiepad te kiezen.
Nederlander in Mnchen, met voorliefde voor Taiwan en auti's gonna aut.
pi_177222465
15 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1186-118.248.533.195-24.370.9987.446.509.607-14.322.625
2osu!4756.312.044.744+3.258.2492.446.453.639+1.035.858
3FOK!4355.955.342.462+733.2992.302.669.436+196.316
4Reddit3855.114.526.726+1.045.7432.549.065.527+773.887
5StepmaniaOnline2214.307.800.738+2.229.158890.850.342+607.966
6TeamLiquid2353.910.624.357+284.8412.502.005.003+246.089
7Kongregate2643.321.387.455+399.6611.571.770.951+164.651
8LUElinks2123.158.636.668+151.6101.490.818.686+79.103
9Klamm.de1652.929.126.824+280.7051.482.154.574+125.229
10OCN-Overclock.net3022.833.123.872+816.0511.484.674.380+390.959
1113371402.720.182.144+1.802.4581.418.017.195+3.904.191
12Hinnavaatlus1172.694.166.030+352.7891.396.444.794+104.306
13What.cd?177-12.564.074.746-1.462.8361.067.694.505-480.009
14PolishTracker1462.462.794.268+180.0921.263.194.961+73.558
15GAMEFORGEGAMES1031.754.475.968+148.742968.439.035+50.411
16Board8541.734.534.972+68.705604.259.122+28.372
17UnofficialLinusTechTips1961.678.278.420+1.002.8301.119.819.384+428.892
18SwiftIRC871.632.848.121+47.435785.266.560+37.517
19KongregateElite821.397.182.536+62.230515.865.158+122.252
20SWB1031.373.823.103+150.499475.657.407+61.167


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.675.732+13.0004.065.8782018-02-15 16:06:57
2Jo0Lz110.470.99931.166.5612018-02-13 01:00:34
3Omentuva106.566.03141.581.8082018-02-14 23:38:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.689.16224.542.5912018-02-14 20:30:06
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.934.000+33.00022.506.666+3.5732018-02-15 16:17:36
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.300.00017.789.0292018-02-14 11:48:19
18Jegorex52.440.118+10.00020.193.117+2.7832018-02-15 18:04:49
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.122.204+25.00013.613.816+4.0292018-02-15 23:37:21
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.490.20019.347.0892018-02-14 10:51:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.746.14310.791.4602018-02-11 11:24:00
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.977.41813.601.9262018-02-12 20:36:58
35Karina39.389.658+11.35110.909.988+6.1182018-02-15 19:52:22
36jhilverda38.411.2968.761.9612018-02-14 16:30:50
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.900.00020.015.8242018-02-13 17:38:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce35.999.828+20.00031.098.092+12.9642018-02-15 22:39:43
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.801.29919.567.0772018-02-13 10:10:47
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.485.624+5.60711.567.521+1.2742018-02-16 02:23:37
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.427.29313.453.5392018-02-14 08:12:37
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
28571
Biep!
pi_177222466

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
175heywoodu25.064.623+200.0002.834.893+23.4012018-02-16 04:36:40
296RockNijntje20.267.449+50.0006.799.110+8.1422018-02-15 22:07:52
3278+1RobinMengerink3.978.543+50.0002.913.973+40.4552018-02-15 21:37:50
469BBQSausage25.972.594+50.0009.000.945+24.1732018-02-15 21:50:26
5189TWP10.109.452+50.0001.772.971+12.3612018-02-15 15:24:43
6297+1Jovatov3.100.000+50.000251.300+3.0892018-02-15 09:34:10
7323+1Runekf2.179.152+46.178976.115+10.3002018-02-16 02:04:14
856+1no_tukker29.642.236+37.8968.062.521+6.6302018-02-15 17:51:35
913CF8758.934.000+33.00022.506.666+3.5732018-02-15 16:17:36
1020TigerXtrm51.122.204+25.00013.613.816+4.0292018-02-15 23:37:21
1140Ge4ce35.999.828+20.00031.098.092+12.9642018-02-15 22:39:43
12177joystickj10.896.522+14.9515.120.363+5.6402018-02-15 14:31:15
13124Vetheid16.301.891+14.5016.011.605+8.7002018-02-15 20:33:38
14137Party_P14.792.221+13.5839.020.800+4.9102018-02-15 15:58:13
1586Lloris9222.180.968+13.11210.338.885+1.2182018-02-15 23:01:13
161wonderer115.675.732+13.0004.065.8782018-02-15 16:06:57
1735Karina39.389.658+11.35110.909.988+6.1182018-02-15 19:52:22
1818Jegorex52.440.118+10.00020.193.117+2.7832018-02-15 18:04:49
19134Maginneke14.992.166+7.99725.728.919+1.2922018-02-15 21:35:32
2022219hunter917.846.416+6.91710.182.615+12.5312018-02-15 19:25:02
2147SlechtValk32.485.624+5.60711.567.521+1.2742018-02-16 02:23:37
22149DrNick13.367.804+5.0405.910.047+1.3152018-02-16 04:00:14
23306timo832.854.128+3.9241.085.274+1.0912018-02-15 22:16:57
24100johne119.358.725+1.2425.158.603+3272018-02-15 20:00:42
25138Drizzt14.765.2434.867.6992018-02-14 02:23:19
26176Dengaman10.900.0005.284.8122018-01-22 22:08:06
27255jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02
28153Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
29229KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
3084Pino11222.259.4139.496.3762018-02-14 16:59:49
31315RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
3277ChristiaaNL24.744.04011.518.8352018-02-13 16:50:30
33425Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
34243ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
35344Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
36239IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
37403noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
38350K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
3957-1Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
40364KingOfThePotatoPeople871.982248.9822018-02-07 19:54:51
4178Malfoi24.183.82714.213.7032018-01-27 21:55:55
42269ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
4391Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
4481Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52
45318rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
46270LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
47179EJlol10.805.5915.998.1692018-02-08 09:57:21
488Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
49253B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
5067rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11209.000.604+130.04062.628.428+37.659
2 DIG9164.686.29573.890.443
3 ONZ8153.430.64265.135.619
4 Frontpage8137.115.41845.495.036
5 VBL678.849.61427.096.897
6 CREW265.930.36419.058.566
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.818.95645.873.909
9 KLB625.900.45010.552.745
10 TVR223.502.17319.955.100
11 GAM417.977.110+14.9518.551.144+5.640
12 PTA215.451.8124.764.942
13 GC.2813.59395.230
21313
Biep!
pi_177247853
16 February 2018

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118618.251.302.794+2.769.5997.447.555.642+1.046.035
2osu!4756.315.393.967+3.349.2232.447.832.926+1.379.287
3FOK!4355.955.986.247+643.7852.302.888.211+218.775
4Reddit3855.115.762.265+1.235.5392.549.641.389+575.862
5StepmaniaOnline2214.309.938.125+2.137.387891.129.361+279.019
6TeamLiquid2353.911.101.062+476.7052.502.265.785+260.782
7Kongregate2643.321.969.336+581.8811.572.117.197+346.246
8LUElinks2123.158.798.320+161.6521.490.868.902+50.216
9Klamm.de1652.929.480.535+353.7111.482.305.764+151.190
10OCN-Overclock.net3022.833.704.379+580.5071.484.871.968+197.588
1113371402.720.670.105+487.9611.418.322.860+305.665
12Hinnavaatlus1172.694.453.195+287.1651.396.589.163+144.369
13What.cd?1772.564.305.034+230.2881.067.751.220+56.715
14PolishTracker1462.463.143.846+349.5781.263.287.286+92.325
15GAMEFORGEGAMES1031.754.609.601+133.633968.515.987+76.952
16Board8541.734.666.034+131.062604.277.912+18.790
17UnofficialLinusTechTips1961.679.037.686+759.2661.120.164.171+344.787
18SwiftIRC871.632.956.424+108.303785.491.490+224.930
19KongregateElite821.397.412.934+230.398515.984.591+119.433
20SWB1031.374.125.086+301.983475.754.974+97.567


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.678.052+2.3204.065.8782018-02-16 20:00:02
2Jo0Lz110.470.99931.166.5612018-02-13 01:00:34
3Omentuva106.566.03141.581.8082018-02-14 23:38:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.302.29916.842.9532018-02-08 10:13:27
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.429.22324.665.7072018-02-10 10:35:35
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.689.16224.542.5912018-02-14 20:30:06
12Programmeur60.197.83112.551.1022018-01-28 22:51:00
13CF8758.940.000+6.00022.507.482+8162018-02-16 16:36:56
14Apollo1558.798.58122.582.3772017-12-13 12:02:35
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate53.300.00017.789.0292018-02-14 11:48:19
18Jegorex52.450.118+10.00020.198.272+5.1552018-02-16 19:55:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm51.137.204+15.00013.617.367+3.5512018-02-17 01:05:28
21DJMO49.245.4056.953.6892018-02-01 09:32:00
22ezechiel00748.490.20019.347.0892018-02-14 10:51:24
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26PoisoneIvy42.796.143+50.00010.807.663+16.2032018-02-16 17:16:32
27Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32DaFan41.268.40620.380.7712017-12-29 12:26:43
33Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
34onlogisch39.977.41813.601.9262018-02-12 20:36:58
35Karina39.391.206+1.54810.910.935+9472018-02-16 20:10:36
36jhilverda38.411.2968.761.9612018-02-14 16:30:50
37DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
38SwollyBoy36.900.00020.015.8242018-02-13 17:38:46
39gateway36.771.17215.339.8062018-01-14 18:40:54
40Ge4ce36.009.828+10.00031.107.063+8.9712018-02-16 22:53:32
41Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
42maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
43Messina35.625.00030.013.1842018-02-09 11:20:08
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.801.29919.567.0772018-02-13 10:10:47
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47SlechtValk32.489.174+3.55011.568.344+8232018-02-17 00:00:30
48Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
49VinceSTM31.442.207+14.91413.456.926+3.3872018-02-16 12:13:46
50lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
22774
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Coolblue
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')