abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_175294708
registreer om deze reclame te verbergen
quote:
6s.gif Op vrijdag 24 november 2017 15:14 schreef DrNick het volgende:
[ afbeelding ]

Uploadstatistieken.
Hoe krijg je het voor elkaar? :o
Typ mee! FOK!Whatpulse
PSN OnlineID: LightLuke92
  zaterdag 25 november 2017 @ 18:51:01 #52
332405 DrNick
"Jonge adonis"
pi_175303662
quote:
11s.gif Op zaterdag 25 november 2017 09:32 schreef LightLuke het volgende:

[..]

Hoe krijg je het voor elkaar? :o
Voornamelijk BitTorrent.
Op zaterdag 31 december 2016 01:19 schreef DeZwabber het volgende:
*Inwoner met een Zeeuwse achtergrond.
Op dinsdag 30 juni 2015 22:14 schreef Trollscience het volgende:
pas goed op jezelf :*
  zaterdag 25 november 2017 @ 18:55:30 #53
332405 DrNick
"Jonge adonis"
pi_175303757
quote:
10s.gif Op vrijdag 24 november 2017 15:41 schreef richolio het volgende:

[..]

285TB.. nice
Ik sta 11e op de wereldranglijst.
Op zaterdag 31 december 2016 01:19 schreef DeZwabber het volgende:
*Inwoner met een Zeeuwse achtergrond.
Op dinsdag 30 juni 2015 22:14 schreef Trollscience het volgende:
pas goed op jezelf :*
pi_175312044
registreer om deze reclame te verbergen
25 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.195.146.035+1.866.9317.435.856.285+1.129.568
2osu!468+16.016.286.542+11.669.8882.348.352.900+2.804.615
3FOK!4365.897.496.528+235.3892.278.055.451+86.475
4Reddit3764.989.833.332+1.175.2672.483.887.492+787.274
5StepmaniaOnline2234.359.460.416+3.958.376938.029.618+809.742
6TeamLiquid2343.860.420.470+460.1372.465.300.373+324.727
7Kongregate2603.251.593.433+505.5571.542.105.245+346.340
8LUElinks2123.144.678.814+267.0111.484.211.122+143.907
9Klamm.de1652.905.394.813+137.2521.467.750.241+159.872
10OCN-Overclock.net3032.796.640.198+330.8781.466.450.309+193.656
1113371432.706.076.594+750.6851.406.533.670+2.881.173
12Hinnavaatlus1162.675.253.305+224.1581.384.946.172+95.034
13What.cd?1792.541.670.454+330.8971.058.519.025+280.160
14PolishTracker1472.441.136.026+191.3831.253.857.330+81.166
15UnofficialLinusTechTips1951.849.102.227+732.1811.346.078.262+291.290
16GAMEFORGEGAMES1031.744.250.674+97.276961.387.511+96.987
17Board8541.727.755.975+6.075602.021.865+7.320
18SwiftIRC871.622.384.887+187.748777.816.707+105.740
19KongregateElite821.388.627.083+139.594510.574.533+69.433
20SWB1031.362.340.259+69.869470.459.624+27.041


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.362.667+10.0004.065.8782017-11-26 00:46:10
2Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.466.03141.175.7402017-11-21 17:24:08
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.72316.817.4752017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.934.663+10.00024.206.088+6.3482017-11-25 20:26:26
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
14CF8757.778.00022.320.5562017-11-24 16:45:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.00017.581.6452017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.800.11819.983.4722017-11-23 22:10:19
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.777.204+25.00013.297.988+6.1242017-11-26 04:47:59
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.040.20018.917.4062017-11-24 10:32:54
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.808.40620.204.9092017-11-24 17:41:41
34Karina39.104.670+4.12110.695.829+3.1202017-11-25 21:52:02
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.761.2968.571.2832017-11-24 09:41:26
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.099.652+1.79611.386.342+1.0582017-11-26 05:04:43
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.972.385+1.1797.174.097+2.6542017-11-25 21:37:14
29390
Biep!
pi_175312045

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1250pieterr946.083.866+50.0003.573.254+6.8922017-11-25 20:19:44
2316+1Marcel-o2.348.228+50.000748.199+19.3462017-11-25 15:16:21
3119+1Quotidien16.553.051+32.75221.894.022+14.7452017-11-25 20:23:58
490Lloris9220.843.458+25.68310.119.230+4.7062017-11-25 18:40:52
520TigerXtrm49.777.204+25.00013.297.988+6.1242017-11-26 04:47:59
61wonderer115.362.667+10.0004.065.8782017-11-26 00:46:10
711commentator60.934.663+10.00024.206.088+6.3482017-11-25 20:26:26
8395Runekf335.055+8.398214.968+9.5982017-11-26 04:36:30
9151DrNick13.044.235+7.4855.728.990+4.8072017-11-26 05:00:30
1058SnIpA28.931.825+5.00010.057.288+3.4342017-11-25 20:05:34
1134Karina39.104.670+4.12110.695.829+3.1202017-11-25 21:52:02
12159Nizzno12.446.244+3.65111.371.624+2.7412017-11-25 22:00:59
1348SlechtValk32.099.652+1.79611.386.342+1.0582017-11-26 05:04:43
1450Lafyno30.972.385+1.1797.174.097+2.6542017-11-25 21:37:14
15240Satioz6.762.420+3242.798.598+9022017-11-25 11:36:56
16157anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
1736DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
18375DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
19232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
202Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
21415ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
22233r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
2365Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
24134riku-san14.831.1035.998.5512017-10-22 17:04:47
25437toto69000000-00-00 00:00:00
26315dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
27166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
2892DirkZz20.646.2457.449.5962017-11-24 21:14:11
29422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
30125Litso16.073.6353.990.4032017-11-22 15:37:02
31236wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
32297DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
33331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
34425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
35292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
3625[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
37335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
38188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
3952guitarist.nl30.311.7927.144.1972017-11-18 16:10:15
40423MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
41398FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
4238gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
43300SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
44272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
45210ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
46277Rockfire4.053.7852.021.4652014-04-10 16:34:30
4743Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
48291Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
4933DaFan40.808.40620.204.9092017-11-24 17:41:41
50409charmed_angel188.403118.1842013-12-19 00:02:01

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.932.035+32.48561.207.154+10.931
2 DIG9161.665.791+50.00072.596.007+6.892
3 ONZ8151.825.048+15.00064.147.443+9.782
4 Frontpage8134.637.64844.482.306
5 VBL674.873.77825.590.902
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.243.956+3.65145.556.176+2.741
9 KLB625.742.93410.520.135
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.488.5198.297.336
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
14466
Biep!
  Moderator zondag 26 november 2017 @ 16:59:48 #56
403866 crew  richolio
#MacMasterrace
pi_175321370
quote:
6s.gif Op zaterdag 25 november 2017 18:55 schreef DrNick het volgende:

[..]

Ik sta 11e op de wereldranglijst.
wtf doe jij dan allemaal
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
pi_175331830
registreer om deze reclame te verbergen
26 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.197.254.912+2.108.8777.437.030.425+1.174.140
2osu!4686.020.216.553+3.930.0112.349.857.124+1.504.224
3FOK!4365.897.960.301+463.7732.278.439.671+384.220
4Reddit3764.991.143.193+1.309.8612.484.706.834+819.342
5StepmaniaOnline2234.362.445.433+2.985.017938.654.643+625.025
6TeamLiquid2343.860.887.164+466.6942.465.617.289+316.916
7Kongregate2603.253.946.132+2.352.6991.542.719.489+614.244
8LUElinks2123.144.791.597+112.7831.484.264.711+53.589
9Klamm.de1652.905.581.595+186.7821.467.902.398+152.157
10OCN-Overclock.net3032.797.122.551+482.3531.466.672.389+222.080
1113371432.706.368.475+291.8811.406.647.755+114.085
12Hinnavaatlus1162.675.385.157+131.8521.385.029.924+83.752
13What.cd?1792.542.029.877+359.4231.058.645.965+126.940
14PolishTracker1472.441.563.803+427.7771.254.128.021+270.691
15UnofficialLinusTechTips1951.849.894.003+791.7761.346.472.919+394.657
16GAMEFORGEGAMES1031.744.337.423+86.749961.442.733+55.222
17Board8541.727.870.087+114.112602.045.601+23.736
18SwiftIRC871.622.506.887+122.000777.962.155+145.448
19KongregateElite821.388.744.413+117.330510.601.190+26.657
20SWB1031.362.360.346+20.087470.475.774+16.150


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.363.667+1.0004.065.8782017-11-27 00:42:41
2Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.516.031+50.00041.201.047+25.3072017-11-26 12:49:11
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.157.72316.817.4752017-11-21 11:50:00
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.948.663+14.00024.212.839+6.7512017-11-26 21:57:30
12Programmeur59.130.848+50.00012.378.910+32.9292017-11-26 21:21:03
13Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
14CF8757.778.00022.320.5562017-11-24 16:45:08
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.00017.581.6452017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.800.11819.983.4722017-11-23 22:10:19
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.792.204+15.00013.301.956+3.9682017-11-26 21:54:17
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.040.20018.917.4062017-11-24 10:32:54
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.808.40620.204.9092017-11-24 17:41:41
34Karina39.107.401+2.73110.699.446+3.6172017-11-26 18:23:46
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.761.2968.571.2832017-11-24 09:41:26
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.101.508+1.85611.388.064+1.7222017-11-27 03:36:18
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.972.3857.174.0972017-11-25 21:37:14
23574
Biep!
pi_175331833

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
188heywoodu21.364.623+100.0002.442.708+10.0232017-11-26 13:36:46
212Programmeur59.130.848+50.00012.378.910+32.9292017-11-26 21:21:03
3151+1Drizzt13.050.000+50.0004.344.054+11.5932017-11-26 15:08:50
43Omentuva105.516.031+50.00041.201.047+25.3072017-11-26 12:49:11
5265backline94.761.487+50.00025.940.726+124.8062017-11-27 00:27:10
6129DrPhibes15.381.402+50.00010.088.957+117.3502017-11-26 21:25:48
7393+2Runekf359.071+24.016228.874+13.9062017-11-27 00:33:21
890Lloris9220.867.003+23.54510.127.022+7.7922017-11-26 23:40:57
920TigerXtrm49.792.204+15.00013.301.956+3.9682017-11-26 21:54:17
1011commentator60.948.663+14.00024.212.839+6.7512017-11-26 21:57:30
1156p429.417.595+10.00022.705.722+10.5212017-11-26 10:57:59
1292DirkZz20.655.157+8.9127.454.596+5.0002017-11-26 16:47:17
13152-1DrNick13.049.972+5.7375.732.318+3.3282017-11-27 05:00:32
1458SnIpA28.936.825+5.00010.059.364+2.0762017-11-26 10:46:18
1534Karina39.107.401+2.73110.699.446+3.6172017-11-26 18:23:46
1648SlechtValk32.101.508+1.85611.388.064+1.7222017-11-27 03:36:18
171wonderer115.363.667+1.0004.065.8782017-11-27 00:42:41
18240Satioz6.763.282+8622.800.057+1.4592017-11-26 14:31:31
19306timo832.684.394+7101.036.020+1.0982017-11-26 22:54:27
20229nosamason7.374.930+4044.096.875+9742017-11-26 12:19:01
21131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
22307NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
23117DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
24405Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
25261poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
2613Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
27153verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
2847Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
29345VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
30408Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
3150Lafyno30.972.3857.174.0972017-11-25 21:37:14
32219sXAnarioN7.902.2165.320.0742017-11-10 09:28:20
3366erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
34312Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
35148Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
36303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
37143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
38410JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
39289Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
40213Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
41202rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
42146SGTfap13.407.2188.385.6962017-10-12 23:39:41
43363summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57
44305maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
45199War Hero from the Past9.266.7143.704.3952017-11-22 20:20:29
4673Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
47212Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
48374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
4936DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
50407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.952.772+20.73761.214.450+7.296
2 DIG9161.665.79172.596.007
3 ONZ8151.844.048+19.00064.156.270+8.827
4 Frontpage8134.637.64844.482.306
5 VBL674.932.690+58.91225.607.495+16.593
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.243.95645.556.176
9 KLB625.742.93410.520.135
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.488.5198.297.336
12 PTA215.240.0594.673.526
13 GC.2813.59395.230
4067
Biep!
  maandag 27 november 2017 @ 14:42:26 #59
332405 DrNick
"Jonge adonis"
pi_175338660
quote:
10s.gif Op zondag 26 november 2017 16:59 schreef richolio het volgende:

[..]

wtf doe jij dan allemaal
24/7 6 MB/s uploaden.
Op zaterdag 31 december 2016 01:19 schreef DeZwabber het volgende:
*Inwoner met een Zeeuwse achtergrond.
Op dinsdag 30 juni 2015 22:14 schreef Trollscience het volgende:
pas goed op jezelf :*
pi_175354041
27 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1180-418.087.792.735-109.462.1777.382.757.791-54.272.634
2osu!469+16.026.970.132+6.753.5792.351.357.223+1.500.099
3FOK!4365.898.833.667+873.3662.278.883.076+443.405
4Reddit3764.992.716.204+1.573.0112.485.450.219+743.385
5StepmaniaOnline2234.365.524.965+3.079.532939.206.239+551.596
6TeamLiquid2343.861.276.303+389.1392.465.960.054+342.765
7Kongregate2603.254.708.787+762.6551.543.150.179+430.690
8LUElinks2123.145.069.808+278.2111.484.545.591+280.880
9Klamm.de1652.906.051.682+470.0871.468.181.550+279.152
10OCN-Overclock.net3032.797.525.398+402.8471.466.900.871+228.482
111337141-22.689.872.932-16.495.5431.396.901.899-9.745.856
12Hinnavaatlus1162.675.666.560+281.4031.385.168.065+138.141
13What.cd?1792.542.320.984+291.1071.058.712.702+66.737
14PolishTracker1472.441.894.797+330.9941.254.343.505+215.484
15UnofficialLinusTechTips1951.850.524.244+630.2411.346.760.991+288.072
16GAMEFORGEGAMES1031.744.476.877+139.454961.496.425+53.692
17Board8541.727.931.737+61.650602.065.038+19.437
18SwiftIRC871.622.670.579+163.692778.259.286+297.131
19KongregateElite821.388.864.280+119.867510.654.534+53.344
20SWB1031.362.463.477+103.131470.593.585+117.811


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.364.667+1.0004.065.8782017-11-27 22:09:29
2Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.516.03141.201.0472017-11-26 12:49:11
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.798+4.07516.818.005+5302017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.954.663+6.00024.216.103+3.2642017-11-28 06:34:01
12Programmeur59.130.84812.378.9102017-11-26 21:21:03
13Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
14CF8757.808.000+30.00022.324.158+3.6022017-11-27 16:52:29
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.00017.581.6452017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.810.118+10.00019.989.500+6.0282017-11-27 17:48:01
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.807.204+15.00013.304.516+2.5602017-11-27 22:50:09
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.090.200+50.00018.929.026+11.6202017-11-27 16:55:07
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.828.406+20.00020.215.016+10.1072017-11-27 18:06:18
34Karina39.108.438+1.03710.700.515+1.0692017-11-27 19:02:31
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.761.2968.571.2832017-11-24 09:41:26
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.105.542+4.03411.392.622+4.5582017-11-28 04:29:35
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.972.3857.174.0972017-11-25 21:37:14
14497
Biep!
pi_175354043

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1155LyndAZ12.639.991+55.5555.021.897+24.7472017-11-28 00:41:36
2115jimcom8917.111.193+50.0004.404.499+7.1652017-11-27 15:30:15
322ezechiel00747.090.200+50.00018.929.026+11.6202017-11-27 16:55:07
463ssmm98727.678.418+50.0009.316.138+51.6872017-11-27 19:56:19
586Boer22221.790.534+50.0006.551.252+11.4742017-11-27 09:07:37
6157+1Spongerobie12.524.929+50.0005.588.572+30.1802017-11-27 20:39:59
781miezziej22.679.213+50.0003.871.124+11.1862017-11-27 16:17:51
898+1RockNijntje19.517.449+50.0006.610.306+8.7202017-11-27 22:32:29
9103Dragonator18.710.797+50.0005.933.439+18.9122017-11-27 16:29:18
10266dimmak4.704.136+50.0002.297.300+24.9662017-11-27 15:14:16
1174BBQSausage24.872.594+50.0008.661.501+10.4572017-11-27 09:14:27
12119Quotidien16.603.051+50.00021.911.543+17.5212017-11-27 16:19:05
13116d4v1d17.034.716+50.0004.557.947+17.4772017-11-27 22:44:39
1487Dr_Flash21.604.389+41.16117.846.472+123.7662017-11-27 14:46:35
1514CF8757.808.000+30.00022.324.158+3.6022017-11-27 16:52:29
1633DaFan40.828.406+20.00020.215.016+10.1072017-11-27 18:06:18
1758SnIpA28.951.825+15.00010.066.617+7.2532017-11-27 21:14:53
1820TigerXtrm49.807.204+15.00013.304.516+2.5602017-11-27 22:50:09
19139Party_P14.402.999+11.5548.853.563+4.2892017-11-27 15:58:22
20221Bitlord7.821.762+10.4402.513.364+2.6142017-11-27 09:27:30
2118Jegorex51.810.118+10.00019.989.500+6.0282017-11-27 17:48:01
2290Lloris9220.876.473+9.47010.130.928+3.9062017-11-27 20:45:40
2392DirkZz20.663.600+8.4437.459.596+5.0002017-11-27 19:26:19
24393Runekf367.027+7.956236.566+7.6922017-11-28 06:38:57
25389Nielske013439.976+6.498269.805+3.6752017-11-27 15:19:22
26347talentt1.244.934+6.000702.681+1.1102017-11-27 16:31:30
2711commentator60.954.663+6.00024.216.103+3.2642017-11-28 06:34:01
287jaapio198477.161.798+4.07516.818.005+5302017-11-27 10:40:43
2948SlechtValk32.105.542+4.03411.392.622+4.5582017-11-28 04:29:35
30182joystickj10.411.034+3.1034.868.557+2.0022017-11-27 08:21:47
31151+1DrNick13.052.437+2.4655.733.697+1.3792017-11-28 05:00:58
3251VinceSTM30.654.030+2.00013.231.754+3102017-11-27 13:58:41
33316Marcel-o2.349.689+1.461748.944+7452017-11-27 09:41:21
3434Karina39.108.438+1.03710.700.515+1.0692017-11-27 19:02:31
351wonderer115.364.667+1.0004.065.8782017-11-27 22:09:29
36240Satioz6.764.233+9512.801.547+1.4902017-11-27 16:56:46
3775Posergoth666724.489.281+16310.780.069+3442017-11-28 01:09:24
38365NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
3962LightLuke28.224.95112.651.4022017-11-24 22:57:03
40227Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
4183Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
42435nilsson12331822014-07-20 12:27:28
43235Saind7.140.06120.493.6122014-02-05 23:54:12
44241Hedzlin6.719.5744.815.5522017-11-23 16:09:51
45193Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
46374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
47124tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
48407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
49401TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
50394TheCalna353.253179.3362012-08-04 08:53:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.070.237+117.46561.237.566+23.116
2 DIG9161.715.791+50.00072.620.973+24.966
3 ONZ8151.865.048+21.00064.166.787+10.517
4 Frontpage8134.693.203+55.55544.507.053+24.747
5 VBL674.941.133+8.44325.612.495+5.000
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.243.95645.556.176
9 KLB625.742.93410.520.135
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.622+3.1038.299.338+2.002
12 PTA215.250.499+10.4404.676.140+2.614
13 GC.2813.59395.230
6376
Biep!
pi_175374938
28 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118018.090.539.057+2.746.3227.383.997.459+1.239.668
2osu!4696.029.573.224+2.603.0922.352.356.392+999.169
3FOK!4365.899.268.974+435.3072.279.038.728+155.652
4Reddit3764.993.959.317+1.243.1132.486.274.041+823.822
5StepmaniaOnline220-34.218.546.507-146.978.458923.240.532-15.965.707
6TeamLiquid2343.861.871.591+595.2882.466.279.402+319.348
7Kongregate2603.255.306.555+597.7681.543.472.247+322.068
8LUElinks2123.145.190.447+120.6391.484.624.292+78.701
9Klamm.de1652.906.257.550+205.8681.468.339.083+157.533
10OCN-Overclock.net3032.798.049.439+524.0411.467.129.827+228.956
1113371412.690.080.284+207.3521.396.958.154+56.255
12Hinnavaatlus1162.676.155.836+489.2761.385.322.383+154.318
13What.cd?1792.542.728.807+407.8231.058.932.286+219.584
14PolishTracker1472.442.299.973+405.1761.254.503.773+160.268
15UnofficialLinusTechTips1951.851.197.238+672.9941.347.036.208+275.217
16GAMEFORGEGAMES1031.744.515.514+38.637961.552.328+55.903
17Board8541.728.007.568+75.831602.088.840+23.802
18SwiftIRC871.622.796.910+126.331778.362.393+103.107
19KongregateElite821.388.964.698+100.418510.705.616+51.082
20SWB1031.362.686.324+222.847470.698.283+104.698


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.367.124+2.4574.065.8782017-11-28 22:14:59
2Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.516.03141.201.0472017-11-26 12:49:11
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.957.663+3.00024.219.748+3.6452017-11-29 00:23:49
12Programmeur59.180.848+50.00012.383.546+4.6362017-11-28 14:23:07
13Apollo1558.636.67822.493.1542017-11-23 10:56:34
14CF8757.836.000+28.00022.327.818+3.6602017-11-28 16:55:58
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.350.00017.581.6452017-11-23 12:16:18
18Jegorex51.820.118+10.00019.991.895+2.3952017-11-28 15:40:24
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.827.204+20.00013.311.017+6.5012017-11-28 23:02:01
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.140.200+50.00018.938.634+9.6082017-11-28 09:15:49
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.843.406+15.00020.220.131+5.1152017-11-28 15:24:20
34Karina39.113.555+5.11710.703.327+2.8122017-11-28 21:09:37
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.761.2968.571.2832017-11-24 09:41:26
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.794.82830.893.2452017-11-22 12:58:21
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.108.287+2.74511.394.760+2.1382017-11-29 05:41:07
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.292+4.9077.177.460+3.3632017-11-28 23:34:51
22176
Biep!
pi_175374942

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
122ezechiel00747.140.200+50.00018.938.634+9.6082017-11-28 09:15:49
298+1LompeHork19.567.430+50.0003.946.999+11.3532017-11-28 23:23:02
3327+3Jovatov1.800.000+50.000149.225+2.7632017-11-28 20:34:33
4218+1sXAnarioN7.952.216+50.0005.369.334+49.2602017-11-28 17:48:59
512Programmeur59.180.848+50.00012.383.546+4.6362017-11-28 14:23:07
614CF8757.836.000+28.00022.327.818+3.6602017-11-28 16:55:58
720TigerXtrm49.827.204+20.00013.311.017+6.5012017-11-28 23:02:01
833DaFan40.843.406+15.00020.220.131+5.1152017-11-28 15:24:20
990Lloris9220.887.851+11.37810.136.841+5.9132017-11-28 23:25:13
10139Party_P14.413.116+10.1178.857.678+4.1152017-11-28 15:59:02
1158SnIpA28.961.825+10.00010.071.417+4.8002017-11-28 18:37:23
1256p429.427.595+10.00022.710.158+4.4362017-11-28 17:39:58
1318Jegorex51.820.118+10.00019.991.895+2.3952017-11-28 15:40:24
1453mufcie30.068.037+10.00016.668.386+3.5712017-11-28 16:51:20
1562LightLuke28.234.662+9.71112.658.197+6.7952017-11-28 22:43:20
1685trainfreak21.800.555+8.2615.903.817+2.8702017-11-28 22:05:49
17371KingOfThePotatoPeople721.105+6.639217.638+1.2662017-11-28 08:49:24
1892DirkZz20.668.759+5.1597.464.596+5.0002017-11-28 20:38:21
1934Karina39.113.555+5.11710.703.327+2.8122017-11-28 21:09:37
2050Lafyno30.977.292+4.9077.177.460+3.3632017-11-28 23:34:51
21347talentt1.248.934+4.000703.150+4692017-11-28 11:07:23
22388+1Nielske013443.886+3.910271.128+1.3232017-11-28 14:50:53
2311commentator60.957.663+3.00024.219.748+3.6452017-11-29 00:23:49
2448SlechtValk32.108.287+2.74511.394.760+2.1382017-11-29 05:41:07
25393Runekf369.489+2.462242.139+5.5732017-11-29 01:20:20
261wonderer115.367.124+2.4574.065.8782017-11-28 22:14:59
27151DrNick13.054.289+1.8525.734.797+1.1002017-11-29 04:00:18
28240Satioz6.764.825+5922.802.719+1.1722017-11-28 17:02:27
29319ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
30136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
31384jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
32362cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
33122easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
34377Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
35427Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
3695Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
377jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
38336Rick.groen19961.562.423759.2292017-11-13 22:13:31
39400QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
40250pieterr946.083.8663.573.2542017-11-25 20:19:44
4127PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
42390Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
43282kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
44253Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
45106Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
46387Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
47256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
4878phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
49433rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
50169BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.092.089+21.85261.245.167+7.601
2 DIG9161.725.502+9.71172.627.768+6.795
3 ONZ8151.878.048+13.00064.175.232+8.445
4 Frontpage8134.693.20344.507.053
5 VBL674.946.292+5.15925.617.495+5.000
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.243.95645.556.176
9 KLB625.749.573+6.63910.521.401+1.266
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.250.4994.676.140
13 GC.2813.59395.230
26179
Biep!
pi_175396717
29 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1182+218.092.854.402+2.315.3457.385.020.509+1.023.050
2osu!4696.032.936.166+3.362.9422.353.504.923+1.148.531
3FOK!4365.900.051.345+782.3712.279.425.394+386.666
4Reddit3764.995.226.758+1.267.4412.486.923.113+649.072
5StepmaniaOnline2204.220.910.290+2.363.783923.870.694+630.162
6TeamLiquid2343.863.144.380+1.272.7892.466.508.485+229.083
7Kongregate2603.255.960.404+653.8491.543.759.330+287.083
8LUElinks2123.145.529.731+339.2841.484.744.742+120.450
9Klamm.de1652.906.467.541+209.9911.468.421.896+82.813
10OCN-Overclock.net3032.798.594.443+545.0041.467.358.047+228.220
1113371412.690.431.915+351.6311.397.244.111+285.957
12Hinnavaatlus1162.676.374.796+218.9601.385.403.667+81.284
13What.cd?1792.543.157.641+428.8341.059.198.459+266.173
14PolishTracker1472.442.573.631+273.6581.254.636.983+133.210
15UnofficialLinusTechTips1951.851.971.995+774.7571.347.414.483+378.275
16GAMEFORGEGAMES1031.744.724.189+208.675961.636.533+84.205
17Board8541.728.144.329+136.761602.126.928+38.088
18SwiftIRC871.622.955.447+158.537778.534.894+172.501
19KongregateElite821.389.289.178+324.480510.916.454+210.838
20SWB1031.362.871.032+184.708470.764.908+66.625


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.367.1244.065.8782017-11-28 22:14:59
2Jo0Lz109.770.99930.805.9432017-11-24 20:15:12
3Omentuva105.566.031+50.00041.217.339+16.2922017-11-29 21:33:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.970.663+13.00024.225.812+6.0642017-11-29 19:01:38
12Programmeur59.180.84812.383.5462017-11-28 14:23:07
13Apollo1558.686.678+50.00022.516.024+22.8702017-11-29 10:01:23
14CF8757.861.000+25.00022.332.615+4.7972017-11-29 20:41:33
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.400.000+50.00017.596.727+15.0822017-11-29 13:56:03
18Jegorex51.830.118+10.00019.995.209+3.3142017-11-29 19:41:10
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.832.204+5.00013.312.618+1.6012017-11-29 21:12:46
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.140.20018.938.6342017-11-28 09:15:49
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.863.406+20.00020.228.605+8.4742017-11-29 16:17:26
34Karina39.118.155+4.60010.705.825+2.4982017-11-29 21:10:33
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.296+50.0008.584.505+13.2222017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.828+5.00030.899.688+6.4432017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.330.31919.348.7632017-11-21 10:57:46
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.109.052+76511.395.754+9942017-11-30 00:00:54
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
3581
Biep!
pi_175396719

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
188heywoodu21.464.623+100.0002.456.097+13.3892017-11-29 23:40:02
237jhilverda37.811.296+50.0008.584.505+13.2222017-11-29 15:45:28
375Posergoth666724.539.281+50.00010.822.511+42.4422017-11-30 01:09:43
4240+1Hedzlin6.769.574+50.0004.852.827+37.2752017-11-29 12:30:56
5120+1kanovinnie16.534.959+50.00011.906.814+68.5342017-11-29 19:03:21
6130BootVluchteling15.097.489+50.0005.602.539+52.8562017-11-29 21:16:21
713Apollo1558.686.678+50.00022.516.024+22.8702017-11-29 10:01:23
892DirkZz20.718.759+50.0007.484.430+19.8342017-11-29 11:53:27
917Dviate52.400.000+50.00017.596.727+15.0822017-11-29 13:56:03
10344Erwa1.331.519+50.000298.488+15.2872017-11-29 15:59:18
1151VinceSTM30.704.030+50.00013.243.496+11.7422017-11-29 14:49:42
123Omentuva105.566.031+50.00041.217.339+16.2922017-11-29 21:33:50
1314CF8757.861.000+25.00022.332.615+4.7972017-11-29 20:41:33
1433DaFan40.863.406+20.00020.228.605+8.4742017-11-29 16:17:26
1590Lloris9220.907.403+19.55210.138.664+1.8232017-11-29 20:06:14
1611commentator60.970.663+13.00024.225.812+6.0642017-11-29 19:01:38
17393Runekf380.153+10.664249.264+7.1252017-11-30 06:21:38
1818Jegorex51.830.118+10.00019.995.209+3.3142017-11-29 19:41:10
19138+1Party_P14.420.931+7.8158.863.650+5.9722017-11-29 15:59:00
20388Nielske013450.159+6.273273.288+2.1602017-11-29 12:24:57
2142Ge4ce35.799.828+5.00030.899.688+6.4432017-11-29 15:17:25
2220TigerXtrm49.832.204+5.00013.312.618+1.6012017-11-29 21:12:46
2334Karina39.118.155+4.60010.705.825+2.4982017-11-29 21:10:33
24151DrNick13.057.832+3.5435.739.341+4.5442017-11-30 05:00:47
2548SlechtValk32.109.052+76511.395.754+9942017-11-30 00:00:54
26241-1Satioz6.765.563+7382.803.751+1.0322017-11-29 17:10:28
27229nosamason7.375.351+4214.097.875+1.0002017-11-29 21:34:08
28437toto69000000-00-00 00:00:00
2922319hunter917.656.2499.788.7672017-11-24 16:14:43
30315dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
31317rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
32422liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
33125Litso16.073.6353.990.4032017-11-22 15:37:02
34293Jordiy3.327.7761.426.7402017-11-25 00:43:55
35252B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
36331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
37425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
38245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
39150Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
40335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
41188Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
4221DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
4377ChristiaaNL23.994.04011.249.2702017-11-03 12:11:50
44423MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
45398FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
46279RobinMengerink3.928.5432.873.5182017-11-03 01:14:49
47238IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
48375DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
49165Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
5055Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.100.632+8.54361.251.312+6.145
2 DIG9161.775.502+50.00072.650.638+22.870
3 ONZ8151.891.048+13.00064.181.296+6.064
4 Frontpage8134.693.20344.507.053
5 VBL674.996.292+50.00025.637.329+19.834
6 CREW264.447.990+50.00018.538.196+68.534
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.243.95645.556.176
9 KLB625.749.57310.521.401
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.250.4994.676.140
13 GC.2813.59395.230
26807
Biep!
pi_175417690
30 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118218.095.433.380+2.578.9787.386.235.195+1.214.686
2osu!4696.035.692.238+2.756.0722.354.505.927+1.001.004
3FOK!4365.900.878.254+826.9092.279.743.347+317.953
4Reddit375-14.980.942.194-14.284.5642.481.117.830-5.805.283
5StepmaniaOnline2204.223.503.006+2.592.716924.282.595+411.901
6TeamLiquid2343.863.428.755+284.3752.466.822.333+313.848
7Kongregate2603.256.637.451+677.0471.544.060.414+301.084
8LUElinks2123.145.759.461+229.7301.484.820.764+76.022
9Klamm.de1652.906.704.703+237.1621.468.558.956+137.060
10OCN-Overclock.net3032.799.008.211+413.7681.467.533.470+175.423
1113371412.690.722.526+290.6111.397.376.391+132.280
12Hinnavaatlus1162.676.738.651+363.8551.385.667.311+263.644
13What.cd?1792.543.431.399+273.7581.059.321.673+123.214
14PolishTracker1472.443.051.513+477.8821.254.795.498+158.515
15UnofficialLinusTechTips1951.852.595.288+623.2931.347.660.795+246.312
16GAMEFORGEGAMES1031.744.910.765+186.576961.712.178+75.645
17Board8541.728.318.605+174.276602.152.696+25.768
18SwiftIRC871.622.984.571+29.124778.565.051+30.157
19KongregateElite821.389.362.714+73.536510.952.474+36.020
20SWB1031.363.010.416+139.384470.795.111+30.203


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.367.1244.065.8782017-11-28 22:14:59
2Jo0Lz109.820.999+50.00030.820.083+14.1402017-11-30 20:38:14
3Omentuva105.566.03141.217.3392017-11-29 21:33:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.991.663+21.00024.236.458+10.6462017-11-30 15:55:05
12Programmeur59.230.848+50.00012.393.011+9.4652017-11-30 23:56:07
13Apollo1558.686.67822.516.0242017-11-29 10:01:23
14CF8757.895.000+34.00022.337.464+4.8492017-11-30 17:00:16
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.400.00017.596.7272017-11-29 13:56:03
18Jegorex51.840.118+10.00019.997.793+2.5842017-12-01 01:41:04
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.842.204+10.00013.316.507+3.8892017-11-30 21:54:55
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.190.200+50.00018.948.369+9.7352017-11-30 10:18:48
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.878.406+15.00020.236.958+8.3532017-11-30 17:37:27
34Karina39.122.874+4.71910.707.867+2.0422017-11-30 22:39:03
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.2968.584.5052017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.380.319+50.00019.373.414+24.6512017-11-30 09:21:38
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.111.909+2.85711.397.763+2.0092017-12-01 00:00:21
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
9833
Biep!
pi_175417692

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
174BBQSausage24.972.594+100.0008.701.306+39.8052017-11-30 13:21:05
212Programmeur59.230.848+50.00012.393.011+9.4652017-11-30 23:56:07
32Jo0Lz109.820.999+50.00030.820.083+14.1402017-11-30 20:38:14
4266dimmak4.754.136+50.0002.316.845+19.5452017-11-30 16:49:35
577ChristiaaNL24.044.040+50.00011.268.305+19.0352017-11-30 14:01:03
6192TWP9.759.452+50.0001.663.854+11.2892017-11-30 14:56:36
745Sjowhan33.380.319+50.00019.373.414+24.6512017-11-30 09:21:38
8327Jovatov1.850.000+50.000151.155+1.9302017-11-30 14:34:46
922ezechiel00747.190.200+50.00018.948.369+9.7352017-11-30 10:18:48
10151+1Drizzt13.100.000+50.0004.364.502+20.4482017-11-30 13:09:56
11322ijs_beer2.071.869+50.0001.193.278+38.5562017-11-30 19:50:36
12119Quotidien16.651.170+48.11921.951.640+40.0972017-11-30 20:11:23
1314CF8757.895.000+34.00022.337.464+4.8492017-11-30 17:00:16
14198hi_flyer9.297.712+25.0004.306.144+7.9172017-11-30 13:29:33
1590Lloris9220.929.288+21.88510.144.752+6.0882017-11-30 23:14:50
1611commentator60.991.663+21.00024.236.458+10.6462017-11-30 15:55:05
1733DaFan40.878.406+15.00020.236.958+8.3532017-11-30 17:37:27
1853mufcie30.078.037+10.00016.672.488+4.1022017-11-30 09:45:37
1920TigerXtrm49.842.204+10.00013.316.507+3.8892017-11-30 21:54:55
2018Jegorex51.840.118+10.00019.997.793+2.5842017-12-01 01:41:04
21388Nielske013457.750+7.591277.185+3.8972017-11-30 16:00:25
22393Runekf385.486+5.333253.340+4.0762017-11-30 22:59:26
23138Party_P14.426.173+5.2428.867.071+3.4212017-11-30 15:59:01
2434Karina39.122.874+4.71910.707.867+2.0422017-11-30 22:39:03
2548SlechtValk32.111.909+2.85711.397.763+2.0092017-12-01 00:00:21
26152-1DrNick13.060.507+2.6755.740.854+1.5132017-12-01 05:00:48
27247SleepSub6.422.903+1.5782.639.391+2.0002017-11-30 14:02:12
28306timo832.685.880+1.4861.037.114+1.0942017-11-30 23:30:01
29241Satioz6.765.987+4242.804.528+7772017-11-30 17:01:27
30333Nalyu1.671.280795.6662013-01-08 02:55:50
31323gramps1.985.9993.516.0442017-10-21 07:24:56
32411afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
33239Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
34226DieselTank7.428.7372.162.7762017-08-09 20:34:19
35353P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
36216randallvg8.122.0862.936.8382017-11-23 11:36:10
37207DenXD8.842.8411.328.9162012-06-11 10:02:05
38369Mevrouw_voor_jou763.34371.4712017-04-10 17:06:31
39329Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
40107Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
41164L3IPO12.148.5553.784.3112012-03-01 18:14:53
42432iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23
43255Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
4460[Brabant]Snow Bone28.362.5377.045.4252017-10-13 23:30:16
45378TCDD616.898171.9032013-03-24 18:36:58
46311Gamebito2.530.905433.6072012-12-23 18:00:50
4723Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
4840Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
49340irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
50276RockiejjFOK4.094.2051.794.3912016-02-18 13:18:03

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.213.307+112.67561.296.519+45.207
2 DIG9161.827.080+51.57872.672.183+21.545
3 ONZ8151.912.048+21.00064.191.942+10.646
4 Frontpage8134.693.20344.507.053
5 VBL675.046.292+50.00025.657.777+20.448
6 CREW264.447.99018.538.196
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.268.956+25.00045.564.093+7.917
9 KLB625.749.57310.521.401
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.250.4994.676.140
13 GC.2813.59395.230
15515
Biep!
pi_175441951
1 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1181-118.085.071.084-10.362.2967.382.222.097-4.013.098
2osu!4696.038.766.007+3.073.7692.355.475.378+969.451
3FOK!4365.901.673.485+795.2312.279.993.078+249.731
4Reddit3754.982.033.943+1.091.7492.481.698.907+581.077
5StepmaniaOnline2204.226.111.188+2.608.182924.779.551+496.956
6TeamLiquid2343.864.269.110+840.3552.467.182.366+360.033
7Kongregate2603.257.237.599+600.1481.544.386.793+326.379
8LUElinks2123.145.914.540+155.0791.484.954.748+133.984
9Klamm.de1652.907.098.130+393.4271.469.044.651+485.695
10OCN-Overclock.net302-12.798.270.967-737.2441.467.131.695-401.775
1113371412.691.646.168+923.6421.399.295.651+1.919.260
12Hinnavaatlus1162.677.092.620+353.9691.385.810.321+143.010
13What.cd?1792.543.781.693+350.2941.059.479.378+157.705
14PolishTracker1472.443.210.658+159.1451.254.856.038+60.540
15UnofficialLinusTechTips1951.853.172.318+577.0301.347.867.130+206.335
16GAMEFORGEGAMES1031.745.014.464+103.699961.759.019+46.841
17Board8541.728.395.929+77.324602.169.693+16.997
18SwiftIRC871.623.119.711+135.140778.637.157+72.106
19KongregateElite821.389.526.809+164.095510.977.005+24.531
20SWB1031.363.166.735+156.319470.902.701+107.590


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.371.712+4.5884.065.8782017-12-01 21:35:09
2Jo0Lz109.820.99930.820.0832017-11-30 20:38:14
3Omentuva105.566.03141.217.3392017-11-29 21:33:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.009.663+18.00024.243.794+7.3362017-12-01 22:41:06
12Programmeur59.230.84812.393.0112017-11-30 23:56:07
13Apollo1558.686.67822.516.0242017-11-29 10:01:23
14CF8757.925.000+30.00022.340.903+3.4392017-12-01 16:43:45
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.450.000+50.00017.608.191+11.4642017-12-01 17:35:00
18Jegorex51.840.11819.997.7932017-12-01 01:41:04
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.867.204+25.00013.322.445+5.9382017-12-02 01:16:55
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.190.20018.948.3692017-11-30 10:18:48
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.898.406+20.00020.246.677+9.7192017-12-01 16:26:28
34Karina39.122.965+9110.707.998+1312017-12-01 19:47:26
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.2968.584.5052017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.380.31919.373.4142017-11-30 09:21:38
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.113.934+2.02511.399.347+1.5842017-12-02 00:00:36
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
7681
Biep!
pi_175441952

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1260+2richolio5.289.579+200.0001.264.458+46.7732017-12-02 00:35:11
291+1DirkZz20.776.384+57.6257.508.564+24.1342017-12-01 18:49:28
317Dviate52.450.000+50.00017.608.191+11.4642017-12-01 17:35:00
4327Jovatov1.900.000+50.000154.531+3.3762017-12-01 15:57:52
5128Vetheid15.488.101+50.0005.666.463+23.5152017-12-01 11:01:12
693ursel20.440.255+50.0008.739.851+10.8832017-12-01 10:36:54
7215superworm8.243.483+50.0002.368.791+17.2172017-12-01 22:43:34
8198+1War Hero from the Past9.316.714+50.0003.719.446+15.0512017-12-01 19:03:15
990Lloris9220.965.284+35.99610.149.118+4.3662017-12-02 00:25:28
1014CF8757.925.000+30.00022.340.903+3.4392017-12-01 16:43:45
1120TigerXtrm49.867.204+25.00013.322.445+5.9382017-12-02 01:16:55
1233DaFan40.898.406+20.00020.246.677+9.7192017-12-01 16:26:28
13218+1Rnie7.960.660+18.9506.594.097+26.4912017-12-01 16:27:12
1411commentator61.009.663+18.00024.243.794+7.3362017-12-01 22:41:06
15221Bitlord7.837.732+15.9702.518.796+5.4322017-12-01 20:38:01
1653mufcie30.088.037+10.00016.677.086+4.5982017-12-01 09:32:46
1758SnIpA28.971.825+10.00010.075.519+4.1022017-12-01 22:33:18
1876Malfoi24.153.827+10.00014.196.563+3.3722017-12-01 18:38:56
19231leonn7.280.000+10.0003.202.834+3.1632017-12-01 16:19:26
20391+2Runekf394.450+8.964260.902+7.5622017-12-02 02:18:44
21138Party_P14.434.880+8.7078.869.329+2.2582017-12-01 15:58:57
22346+1talentt1.253.934+5.000707.346+4.1962017-12-01 08:54:35
231wonderer115.371.712+4.5884.065.8782017-12-01 21:35:09
24152DrNick13.063.730+3.2235.743.342+2.4882017-12-02 05:00:50
2548SlechtValk32.113.934+2.02511.399.347+1.5842017-12-02 00:00:36
26241Satioz6.766.800+8132.805.435+9072017-12-01 14:37:15
2751VinceSTM30.704.309+27913.243.732+2362017-12-01 09:23:14
2834Karina39.122.965+9110.707.998+1312017-12-01 19:47:26
29397wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
30214olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
31220WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
32100johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
33356littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
34201Chris Gamgee9.195.5004.403.8942017-11-14 23:17:56
35224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
36294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
37189OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
38357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
39135Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
40430Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
41316Marcel-o2.349.689748.9442017-11-27 09:41:21
4242Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43261-1dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
44399totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
45404equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
46285Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
4738gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
48379Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
49372Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
50272soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.241.530+28.22361.304.945+8.426
2 DIG9161.877.080+50.00072.683.066+10.883
3 ONZ8151.940.048+28.00064.203.380+11.438
4 Frontpage8134.743.203+50.00044.524.270+17.217
5 VBL675.103.917+57.62525.681.911+24.134
6 CREW264.447.99018.538.196
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.268.95645.564.093
9 KLB625.749.57310.521.401
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.266.469+15.9704.681.572+5.432
13 GC.2813.59395.230
18419
Biep!
pi_175464189
2 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.086.502.392+1.431.3087.383.061.862+839.765
2osu!4696.045.978.418+7.212.4112.357.193.999+1.718.621
3FOK!4365.902.259.841+586.3562.280.281.196+288.118
4Reddit376+14.985.885.044+3.851.1012.483.938.339+2.239.432
5StepmaniaOnline2204.228.548.005+2.436.817925.265.634+486.083
6TeamLiquid2343.866.552.928+2.283.8182.468.795.282+1.612.916
7Kongregate259-13.255.299.996-1.937.6031.543.056.193-1.330.600
8LUElinks2123.146.075.657+161.1171.485.034.434+79.686
9Klamm.de1652.907.314.578+216.4481.469.117.750+73.099
10OCN-Overclock.net3022.798.571.306+300.3391.467.268.382+136.687
1113371412.691.788.989+142.8211.399.366.442+70.791
12Hinnavaatlus1162.677.430.604+337.9841.386.050.883+240.562
13What.cd?1792.543.972.369+190.6761.059.547.790+68.412
14PolishTracker1472.443.421.753+211.0951.255.000.295+144.257
15UnofficialLinusTechTips1951.854.043.233+870.9151.348.265.996+398.866
16GAMEFORGEGAMES1031.745.096.636+82.172961.809.352+50.333
17Board8541.728.460.850+64.921602.196.049+26.356
18SwiftIRC871.623.327.619+207.908778.783.324+146.167
19KongregateElite821.389.703.050+176.241511.067.056+90.051
20SWB1031.363.285.451+118.716470.978.583+75.882


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.372.712+1.0004.065.8782017-12-02 13:25:23
2Jo0Lz109.820.99930.820.0832017-11-30 20:38:14
3Omentuva105.566.03141.217.3392017-11-29 21:33:50
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.009.66324.243.7942017-12-01 22:41:06
12Programmeur59.230.84812.393.0112017-11-30 23:56:07
13Apollo1558.686.67822.516.0242017-11-29 10:01:23
14CF8757.925.00022.340.9032017-12-01 16:43:45
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.450.00017.608.1912017-12-01 17:35:00
18Jegorex51.850.118+10.00020.000.418+2.6252017-12-02 18:27:08
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.892.204+25.00013.329.000+6.5552017-12-03 02:51:04
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00747.240.200+50.00018.958.712+10.3432017-12-02 21:54:41
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.898.40620.246.6772017-12-01 16:26:28
34Karina39.127.309+4.34410.711.370+3.3722017-12-02 23:14:12
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.2968.584.5052017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.380.31919.373.4142017-11-30 09:21:38
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.121.028+7.09411.403.743+4.3962017-12-03 00:00:46
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
29552
Biep!
pi_175464190

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
188heywoodu21.564.623+100.0002.466.105+10.0082017-12-02 13:42:44
2155LyndAZ12.695.546+55.5555.055.209+33.3122017-12-03 02:17:22
3151Drizzt13.150.000+50.0004.376.480+11.9782017-12-02 22:20:02
4367+4KingOfThePotatoPeople771.105+50.000220.269+2.6312017-12-02 23:35:44
5133+1riku-san14.881.103+50.0006.033.157+34.6062017-12-02 13:08:22
6265backline94.811.487+50.00026.001.118+60.3922017-12-03 02:53:35
7119Quotidien16.701.170+50.00022.008.941+57.3012017-12-02 16:42:34
822ezechiel00747.240.200+50.00018.958.712+10.3432017-12-02 21:54:41
9209Samm8.639.561+50.0005.057.608+29.0092017-12-02 11:17:50
1020TigerXtrm49.892.204+25.00013.329.000+6.5552017-12-03 02:51:04
1190Lloris9220.985.850+20.56610.151.810+2.6922017-12-02 18:15:10
1218Jegorex51.850.118+10.00020.000.418+2.6252017-12-02 18:27:08
1348SlechtValk32.121.028+7.09411.403.743+4.3962017-12-03 00:00:46
14390+1Runekf401.438+6.988268.659+7.7572017-12-02 23:53:32
1534Karina39.127.309+4.34410.711.370+3.3722017-12-02 23:14:12
16388Nielske013462.023+4.273279.360+2.1752017-12-02 10:17:43
1722319hunter917.657.774+1.5259.797.713+8.9462017-12-02 15:36:47
181wonderer115.372.712+1.0004.065.8782017-12-02 13:25:23
19152DrNick13.063.741+115.743.362+202017-12-03 05:00:52
20346talentt1.253.934707.3462017-12-01 08:54:35
21109Puala17.826.9285.563.0352017-10-19 11:35:50
22310Appelvla2.568.507858.0202012-07-08 01:45:47
23397wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
24220WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
25141Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
2628stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27356littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
28224DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
29298giemiebier3.049.5241.932.3172015-09-03 17:51:10
3015ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
31294CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
32357sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
33137FOS4FOK14.503.7642.749.2442015-12-22 16:17:31
3497thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
35430Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
36316Marcel-o2.349.689748.9442017-11-27 09:41:21
37354theroach1.077.704403.1172012-02-27 11:40:52
38170Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
39399totaaltom301.156393.0652016-06-21 18:35:17
40404equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
41241Satioz6.766.8002.805.4352017-12-01 14:37:15
42102WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
43379Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
44372Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
45181olgalala10.450.2635.853.4922013-04-29 07:58:55
4682hole198822.115.62419.257.6562017-07-16 02:19:49
47278TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
48130BootVluchteling15.097.4895.602.5392017-11-29 21:16:21
49284netsplitter3.576.7752.093.9102017-08-31 08:23:58
50149plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.266.541+25.01161.311.520+6.575
2 DIG9161.877.08072.683.066
3 ONZ8151.940.04864.203.380
4 Frontpage8134.798.758+55.55544.557.582+33.312
5 VBL675.153.917+50.00025.693.889+11.978
6 CREW264.447.99018.538.196
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.268.95645.564.093
9 KLB625.799.573+50.00010.524.032+2.631
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
21417
Biep!
pi_175482656
3 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.088.607.708+2.105.3167.384.150.529+1.088.667
2osu!4696.049.011.104+3.032.6862.358.201.773+1.007.774
3FOK!4365.903.020.630+760.7892.280.461.259+180.063
4Reddit3764.986.976.459+1.091.4152.484.867.400+929.061
5StepmaniaOnline2204.232.870.431+4.322.426926.120.025+854.391
6TeamLiquid2343.867.020.839+467.9112.469.031.168+235.886
7Kongregate2593.257.457.127+2.157.1311.543.537.645+481.452
8LUElinks2123.146.134.740+59.0831.485.090.570+56.136
9Klamm.de1652.907.538.050+223.4721.469.223.208+105.458
10OCN-Overclock.net3022.798.840.286+268.9801.467.401.454+133.072
1113371412.692.123.804+334.8151.399.484.831+118.389
12Hinnavaatlus1162.677.596.925+166.3211.386.197.991+147.108
13What.cd?1792.544.335.539+363.1701.059.629.842+82.052
14PolishTracker1472.443.850.843+429.0901.255.202.458+202.163
15UnofficialLinusTechTips1951.854.727.005+683.7721.348.703.118+437.122
16GAMEFORGEGAMES1031.745.161.643+65.007961.865.357+56.005
17Board8541.728.651.421+190.571602.246.466+50.417
18SwiftIRC871.623.480.206+152.587778.920.894+137.570
19KongregateElite821.389.902.522+199.472511.130.701+63.645
20SWB1031.363.360.648+75.197471.006.124+27.541


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.374.712+2.0004.065.8782017-12-03 22:28:30
2Jo0Lz109.820.99930.820.0832017-11-30 20:38:14
3Omentuva105.616.031+50.00041.242.116+24.7772017-12-03 17:38:53
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.011.663+2.00024.245.346+1.5522017-12-03 23:37:49
12Programmeur59.280.848+50.00012.398.225+5.2142017-12-04 02:02:11
13Apollo1558.686.67822.516.0242017-11-29 10:01:23
14CF8757.925.00022.340.9032017-12-01 16:43:45
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.450.00017.608.1912017-12-01 17:35:00
18Jegorex51.860.118+10.00020.001.964+1.5462017-12-03 23:27:05
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.902.204+10.00013.332.426+3.4262017-12-03 21:40:31
21DJMO48.301.921+388.8906.699.018+67.6362017-12-03 20:43:56
22ezechiel00747.240.20018.958.7122017-12-02 21:54:41
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.898.40620.246.6772017-12-01 16:26:28
34Karina39.129.739+2.43010.712.913+1.5432017-12-03 13:13:06
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.2968.584.5052017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.380.31919.373.4142017-11-30 09:21:38
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.121.02811.403.7432017-12-03 00:00:46
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
14784
Biep!
pi_175482657

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO48.301.921+388.8906.699.018+67.6362017-12-03 20:43:56
287+1heywoodu21.664.623+100.0002.476.835+10.7302017-12-03 21:10:06
363ssmm98727.728.418+50.0009.342.005+25.8672017-12-03 20:21:09
412Programmeur59.280.848+50.00012.398.225+5.2142017-12-04 02:02:11
53Omentuva105.616.031+50.00041.242.116+24.7772017-12-03 17:38:53
6116d4v1d17.084.716+50.0004.573.964+16.0172017-12-03 20:18:29
790Lloris9221.010.455+24.60510.156.603+4.7932017-12-03 22:43:11
818Jegorex51.860.118+10.00020.001.964+1.5462017-12-03 23:27:05
920TigerXtrm49.902.204+10.00013.332.426+3.4262017-12-03 21:40:31
1085trainfreak21.808.714+8.1595.907.775+3.9582017-12-03 16:50:53
11390Runekf408.733+7.295274.696+6.0372017-12-03 22:42:49
12152DrNick13.066.302+2.5615.744.765+1.4032017-12-04 05:00:54
1334Karina39.129.739+2.43010.712.913+1.5432017-12-03 13:13:06
1411commentator61.011.663+2.00024.245.346+1.5522017-12-03 23:37:49
151wonderer115.374.712+2.0004.065.8782017-12-03 22:28:30
16241Satioz6.768.316+1.5162.808.043+2.6082017-12-03 11:08:47
17173Chaos-Zero11.356.850+1.3333.809.319+2.9562017-12-03 23:33:25
18344Erwa1.331.519298.4882017-11-29 15:59:18
19111Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
20301StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
21145liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
2239SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
23338Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28
2454GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
25190DutchGrounds9.887.9275.122.0452017-10-31 09:35:40
26358Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
27267dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
28209Samm8.639.5615.057.6082017-12-02 11:17:50
29175vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
30324Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
31287PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
3268hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
33402Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
3424Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
35321TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
36194Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
37347Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
389Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
39386Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
40180dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
41322ijs_beer2.071.8691.193.2782017-11-30 19:50:36
42191Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
43200Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
4456p429.427.59522.710.1582017-11-28 17:39:58
45420Ajacied42281.27524.7602012-06-06 11:43:16
46120kanovinnie16.534.95911.906.8142017-11-29 19:03:21
47171wisheh11.783.48715.371.1732017-11-23 08:44:04
48431VinceAdvance9.6161.9902012-08-19 23:19:27
49105jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
50129DrPhibes15.381.40210.088.9572017-11-26 21:25:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.279.102+12.56161.316.349+4.829
2 DIG9161.877.08072.683.066
3 ONZ8151.942.048+2.00064.204.932+1.552
4 Frontpage8134.798.75844.557.582
5 VBL675.153.91725.693.889
6 CREW264.836.880+388.89018.605.832+67.636
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.268.95645.564.093
9 KLB625.799.57310.524.032
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.491.6228.299.338
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
5869
Biep!
pi_175502019
4 December 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.091.335.670+2.727.9627.385.717.147+1.566.618
2osu!4696.052.579.545+3.568.4412.359.367.434+1.165.661
3FOK!4365.903.737.166+716.5362.280.839.488+378.229
4Reddit3764.988.765.913+1.789.4542.485.513.036+645.636
5StepmaniaOnline2204.235.378.251+2.507.820926.731.993+611.968
6TeamLiquid2343.867.580.729+559.8902.469.418.490+387.322
7Kongregate2593.258.034.262+577.1351.543.840.172+302.527
8LUElinks2123.146.192.086+57.3461.485.106.063+15.493
9Klamm.de1652.907.824.793+286.7431.469.452.654+229.446
10OCN-Overclock.net3022.799.459.812+619.5261.467.710.817+309.363
1113371412.692.456.780+332.9761.399.643.408+158.577
12Hinnavaatlus1162.677.806.742+209.8171.386.298.214+100.223
13What.cd?1792.544.676.533+340.9941.059.724.745+94.903
14PolishTracker1472.444.318.841+467.9981.255.346.338+143.880
15UnofficialLinusTechTips1951.855.493.362+766.3571.349.121.238+418.120
16GAMEFORGEGAMES1031.745.295.519+133.876961.927.482+62.125
17Board8541.728.684.374+32.953602.266.634+20.168
18SwiftIRC871.623.517.533+37.327779.009.628+88.734
19KongregateElite821.390.098.422+195.900511.234.675+103.974
20SWB1031.363.545.392+184.744471.060.229+54.105


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.375.712+1.0004.065.8782017-12-04 23:24:50
2Jo0Lz109.820.99930.820.0832017-11-30 20:38:14
3Omentuva105.616.03141.242.1162017-12-03 17:38:53
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.161.79816.818.0052017-11-27 10:40:43
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator61.019.663+8.00024.248.770+3.4242017-12-04 15:11:31
12Programmeur59.280.84812.398.2252017-12-04 02:02:11
13Apollo1558.717.975+31.29722.537.270+21.2462017-12-04 08:51:34
14CF8757.961.000+36.00022.345.602+4.6992017-12-04 21:33:17
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.450.00017.608.1912017-12-01 17:35:00
18Jegorex51.880.118+20.00020.003.845+1.8812017-12-04 20:47:33
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.912.204+10.00013.335.579+3.1532017-12-05 01:10:10
21DJMO48.301.9216.699.0182017-12-03 20:43:56
22ezechiel00747.240.20018.958.7122017-12-02 21:54:41
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.546.14310.661.7432017-11-19 20:35:32
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.923.406+25.00020.257.798+11.1212017-12-04 15:55:35
34Karina39.133.505+3.76610.715.746+2.8332017-12-04 23:31:08
35onlogisch38.724.55513.105.0472017-11-18 18:39:00
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.811.2968.584.5052017-11-29 15:45:28
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.300.00019.705.7892017-11-20 17:21:44
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.799.82830.899.6882017-11-29 15:17:25
43Messina35.525.00029.886.3252017-11-22 15:40:54
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.380.31919.373.4142017-11-30 09:21:38
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.121.02811.403.7432017-12-03 00:00:46
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.977.2927.177.4602017-11-28 23:34:51
22760
Biep!
pi_175502022

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1181+1joystickj10.465.247+54.2134.895.212+26.6552017-12-04 16:18:33
2392+3DerRabbit398.537+50.000165.962+11.4692017-12-04 13:21:42
3133+1Maginneke14.884.169+50.00025.703.005+4.7372017-12-04 18:55:25
4328+2Shadowkid0531.805.106+50.000486.753+24.7702017-12-04 22:44:10
5313+3Marcel-o2.399.689+50.000764.662+15.7182017-12-04 17:04:21
6151Drizzt13.200.000+50.0004.395.741+19.2612017-12-05 00:22:02
798+1RockNijntje19.567.449+50.0006.623.600+13.2942017-12-04 14:03:00
888Dr_Flash21.654.389+50.00017.938.602+92.1302017-12-04 08:58:30
9119Quotidien16.747.741+46.57122.070.754+61.8132017-12-04 19:26:20
1014CF8757.961.000+36.00022.345.602+4.6992017-12-04 21:33:17
1113Apollo1558.717.975+31.29722.537.270+21.2462017-12-04 08:51:34
12152DrNick13.096.137+29.8355.750.593+5.8282017-12-05 05:00:04
1333DaFan40.923.406+25.00020.257.798+11.1212017-12-04 15:55:35
14367KingOfThePotatoPeople793.040+21.935221.663+1.3942017-12-04 23:07:47
1518Jegorex51.880.118+20.00020.003.845+1.8812017-12-04 20:47:33
1653mufcie30.108.037+20.00016.697.387+20.3012017-12-04 19:48:09
1790Lloris9221.027.509+17.05410.159.907+3.3042017-12-04 21:01:52
1858SnIpA28.981.825+10.00010.080.368+4.8492017-12-04 21:25:58
1969CasB25.617.761+10.00015.964.597+12.5992017-12-04 15:06:07
2020TigerXtrm49.912.204+10.00013.335.579+3.1532017-12-05 01:10:10
21390Runekf418.596+9.863279.189+4.4932017-12-05 04:22:43
2211commentator61.019.663+8.00024.248.770+3.4242017-12-04 15:11:31
23138Party_P14.439.323+4.4438.872.450+3.1212017-12-04 15:59:03
2451VinceSTM30.708.309+4.00013.244.445+7132017-12-04 13:44:57
2534Karina39.133.505+3.76610.715.746+2.8332017-12-04 23:31:08
26247SleepSub6.424.903+2.0002.641.154+1.7632017-12-04 18:34:40
27241Satioz6.769.334+1.0182.809.366+1.3232017-12-04 16:58:32
281wonderer115.375.712+1.0004.065.8782017-12-04 23:24:50
29229nosamason7.375.650+2994.097.944+692017-12-05 05:16:55
30388Nielske013462.241+218279.551+1912017-12-04 13:50:28
3175Posergoth666724.539.305+2410.822.588+772017-12-05 01:09:25
32440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
33163Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
34439Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
3570vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
36416dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
3759Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
38222bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
39183Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
4080automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
41295Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
42128Vetheid15.488.1015.666.4632017-12-01 11:01:12
43341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
444--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4532Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
46334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
47187vosotros10.220.7089.610.0652012-02-18 09:06:01
48197BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
49118Twinky16.864.4157.226.8972017-10-10 16:22:37
50434Zemmel631332013-10-24 19:49:21

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11205.368.937+89.83561.338.624+22.275
2 DIG9161.910.377+33.29772.706.075+23.009
3 ONZ8151.960.048+18.00064.213.205+8.273
4 Frontpage8134.798.75844.557.582
5 VBL675.253.917+100.00025.737.920+44.031
6 CREW264.836.88018.605.832
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.268.95645.564.093
9 KLB625.821.508+21.93510.525.426+1.394
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.545.835+54.2138.325.993+26.655
12 PTA215.266.4694.681.572
13 GC.2813.59395.230
12938
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')