abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
  Grappenmaker woensdag 1 november 2017 @ 06:45:46 #1
388507 d4v1d
Wat vind je van de Singel?
pi_174796369
registreer om deze reclame te verbergen
6s8mq1z.png
WhatPulse is een wedstrijd tussen verschillende teams op internet. De bedoeling is om zoveel mogelijk toetsaanslagen en muisklikken bij elkaar te sparen. Door deze vervolgens te versturen (het zogeheten pulsen) worden de keys, clicks en miles bij je totalen opgeteld. Meedoen aan WhatPulse is volledig gratis.

Het leek mistermaniac een leuk plan om samen met een flink aantal users van FOK! ook een team te beginnen. Dit om samen te strijden tegen de Dutch Power Cows (voorheen GoT) hoewel dit team allang op kop staat blijven we doortypen tot de top!

Kijk voor meer informatie op de website van WhatPulse Na je te hebben geregistreerd kun je inloggen bij het WhatPulse Control Center. Daar kun je bij Teams het FOK!team komen versterken. Dit is de teampagina.

We zijn ook op IRC te vinden! #fokwhatpulse op irc.fok.nl

information.pngFAQ
Wat is WhatPulse?
WhatPulse is een klein programma wat in de achtergrond op je systeem meedraait. Dit programma zorgt ervoor dat alle keys, clicks en miles worden geregistreerd en opgeteld. Door deze te pulsen worden ze naar de centrale server gestuurd en bij je totaal opgeteld.

Wat heb ik er aan?
Eigenlijk niets ( ;) ), maar je strijdt met ons team mee voor de hoogste plek in de WhatPulse ranking.

Wat zijn de huidige versie's
win.png2.0.4 mac.png 2.0.4 tux.png 2.0.4

Deze nieuwste versie houdt behalve je aanslagen en klikken ook bij hoeveel je download en upload. Er zijn daarom ook in de statistieken wat nieuwe features gekomen.

magni.pngWaar kan ik dat programma vinden?
WhatPulse is hier te downloaden.
Na de installatie zul je een icoon in de vorm van de letter W in je systray zien verschijnen.

user_add.pngRegistreren en Aanmelden
Op deze pagina kun je een account aanmaken.
Aanmelden bij het FOK!Whatpulse Team kan via hier. Vervolgens klik je op "Join a team" en gebruik je de zoekterm FOK! om het FOK! team te vinden. Even op het team klikken en klaar ben je! Mocht je een teamnummer nodig hebben: 1882.

find.pngHoe zit het met mijn privacy?
WhatPulse registreert alleen de toetsaanslagen, niet de karakters en/of de combinaties daarvan. Er worden dus geen (wacht)woorden of letters naar de WhatPulse server gestuurd. Dit is met een zogenaamde packetsniffer nog extra getest.

keyboard.pngIk zie toetsenbordjes in deze topics voorbijkomen, die wil ik ook!
Dat kan! Ga even naar deze website. Hier kun je een toetsenbordje aanmaken. De instructies staan op de site.
In de nieuwste versie kan je zelf ook al in het menu een toetsenbordje zien, maar om dit online te zetten moet je betaald lid zijn.

keypulse.pngAls ik per ongeluk dubbelklik op het icoontje gaat hij pulsen!
Rechtsklik op W'tje, Program Settings, vinkje weghalen bij Pulse on double click tray. Dit werkt overigens niet meer als je de nieuwste versie gebruikt.

link_go.pngIk zie verschillende Whatpulsers met een link naar het laatste topic in hun sig. Hoe doe ik dat?
Zet dit in je sig:
1[url=http://fok.wyrihaximus.net/go/?whatpulse]Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!![/url]

keypulse.pngHoe zet je je autopulse op ..k?
Ga naar:
1: Settings
2: Tweede tabblad door middel van de pijltjestoetsen
3: Vul in zoals je het wilt regelen
4: Klik op Save

keydel.png Hoe voorkom ik dat ik keys kwijt raak?
Als je wilt voorkomen dat je keys kwijtraakt, zul je gewoon regelmatig je keys moeten versturen.
Het pulsen bij het afsluiten van je pc is sinds korte tijd niet meer mogelijk.

chart_bar.pngStatistieken!
Iedere ochtend kun je rond 6:45 verse dagstatistieken vinden in dit topic! Iedere 1e van de maand vind je rond 12:00 de maandstats in dit topic!
Mocht je nog meer statistieken willen dan kun je altijd terrecht op de FOK!Whatpulse website.
Hier vind je onder andere statistiekjes gemaakt door PiRANiA.

tln.pngSubteams!
Het mogelijk om een subteam te joinen, hier staan de teams op keysaantal gesorteerd..

Goed, het moment is aangebroken, we hebben sub-teams binnen het FOK!team op Whatpulse! Het was natuurlijk al mogelijk een sub-team te joinen buiten Whatpulse om, door je bij LightLuke te melden.

Echter heeft Whatpulse al een aardig tijdje zelf sub-teams binnen het systeem ingebakken. Deze waren nog niet aangemaakt voor FOK!, tot vandaag. :s)

Waar zie ik de sub-teams binnen FOK!?
De sub-teams kun je hier vinden.

Hoe join ik zo'n sub-team?
Het joinen van een sub-team is vrij eenvoudig. Log in op whatpulse.org, en ga vervolgens naar deze pagina. Hier vind je een linkje 'Join a sub-team'. Wanneer je hierop klikt verschijnt er een pop-upje waarin alle sub-teams binnen het FOK!team te zien zijn. Kies er een, en klik vervolgens op join. :s)

Help, ik mis een sub-team!
Dat kan, deze kunnen altijd toegevoegd worden. Stuur mij even een PM met de gewenste naam van het sub-team, en ik voeg 'm voor je toe. :s)

Worden deze sub-teams nu ook gebruikt voor de dagelijkse statistieken?
Nee, nog niet. Wellicht dat dit een mogelijkheid is in de toekomst, wanneer deze sub-teams meer gevuld zijn. Voor nu willen we er eerst voor zorgen dat iedereen die nu actief in het FOK!team is, zich aanmeld bij een van deze sub-teams. Dat maakt het overzicht nét iets eenvoudiger, en compacter. Zo op één site.

:s) Megapulse
De Megapulse staat gepland op: Nog niet bekend
Voor de typers die niet weten wat een megapulse is; Dat is wanneer meerdere users hun keys en clicks opsparen en deze in een keer op een afgesproken datum pulsen!
Hierdoor krijg je op één bepaalde dag een grote dag-output.

*O* Onze nieuwspost op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/nieuws/77220 *O*

*O* Beste Reeks in 10 jaar FOK!:
2ajvul1.jpg *O*

Type en klik er lustig op los en veel plezier!

8fzmxom.png
© donroyco
Deze OP en instructies voor nieuw topic: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Whatpulse
OP Laatst bijgewerkt door: Troel op 22-02-2013
Op vrijdag 3 oktober 2014 22:08 schreef LompeHork het volgende:
D4v1d is wel een baas _O_
Op zondag 25 september 2016 16:43 schreef Crip het volgende:
Ik vind jou echt een onwijs leuke user.
pi_174818010
1 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1182+118.095.837.134+4.511.4927.386.698.967+1.342.720
2FOK!4375.906.747.554+1.053.1642.288.195.198+268.251
3osu!4635.890.486.118+2.507.1242.307.857.566+907.323
4Reddit3744.945.428.976+1.665.9092.460.599.309+905.221
5StepmaniaOnline2224.280.552.740+3.443.755922.645.039+626.557
6TeamLiquid2343.847.173.609+480.3652.456.355.442+364.779
7Kongregate2603.232.625.056+538.1491.533.405.330+385.682
8LUElinks2123.141.042.015+23.3371.481.944.933+36.867
9Klamm.de1652.897.496.253+232.5081.462.736.011+125.644
10OCN-Overclock.net3032.783.655.078+526.8471.460.195.146+210.924
1113371422.673.416.269+804.8651.385.982.062+395.026
12Hinnavaatlus1162.668.993.212+908.6121.381.060.878+243.836
13What.cd?1792.533.297.825+188.9231.055.054.957+35.114
14PolishTracker1472.434.032.007+231.7671.250.027.233+75.935
15UnofficialLinusTechTips196+11.833.515.266+1.949.6131.338.720.827+991.206
16GAMEFORGEGAMES1031.741.241.836+102.188959.681.477+61.079
17Board8541.724.799.762+117.754601.282.909+28.656
18SwiftIRC871.618.516.309+62.650774.175.529+196.630
19KongregateElite821.384.174.926+140.401507.902.093+89.282
20SWB1031.358.706.418+107.609468.827.988+67.804


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.420.99930.705.0672017-10-30 23:18:18
3Omentuva105.216.03141.060.6142017-11-01 02:12:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.665.597+8.00024.082.934+2.8832017-11-01 16:37:22
12Programmeur58.930.84812.315.8422017-10-30 22:31:08
13Apollo1558.505.551+26.67622.417.320+19.0592017-11-01 08:36:40
14CF8757.373.00022.250.6262017-10-31 20:25:03
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.050.00017.498.2562017-10-01 10:45:31
18Jegorex51.670.118+10.00019.939.840+4.8482017-11-01 22:34:58
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.382.204+10.00013.190.530+3.1652017-11-01 20:47:18
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.790.200+50.00018.857.007+15.0982017-11-01 14:03:10
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.658.406+25.00020.139.144+9.2882017-11-01 15:21:31
34Karina39.033.375+85710.641.128+1.2072017-11-01 22:14:15
35+1onlogisch38.674.555+493.26713.096.455+57.5432017-11-01 22:03:45
36-1DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.561.296+50.0008.503.776+15.3172017-11-01 09:29:11
38gateway36.721.51915.320.3052017-09-29 18:52:00
39SwollyBoy36.100.00019.598.2992017-10-18 15:57:42
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.744.82830.834.7192017-10-25 10:54:05
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.030.140+2.91111.331.788+1.1492017-11-02 04:09:37
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
1306
Biep!
pi_174818011

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
135+1onlogisch38.674.555+493.26713.096.455+57.5432017-11-01 22:03:45
291+1heywoodu20.464.623+100.0002.346.011+11.0732017-11-01 08:18:34
3269dimmak4.454.136+50.0002.172.044+26.7212017-11-01 07:14:09
422ezechiel00746.790.200+50.00018.857.007+15.0982017-11-01 14:03:10
537jhilverda37.561.296+50.0008.503.776+15.3172017-11-01 09:29:11
6260+2hhenrieke5.284.563+50.0002.257.679+27.7002017-11-01 12:42:22
7200+1hi_flyer9.197.712+50.0004.274.019+10.2742017-11-01 11:25:00
8324+2ijs_beer1.971.287+50.0001.124.120+37.8112017-11-01 15:47:24
913Apollo1558.505.551+26.67622.417.320+19.0592017-11-01 08:36:40
1033DaFan40.658.406+25.00020.139.144+9.2882017-11-01 15:21:31
1193Lloris9220.364.814+15.92710.015.384+4.2882017-11-01 18:29:17
12141Party_P14.221.281+11.0798.783.726+3.5672017-11-01 15:58:28
1353mufcie29.908.037+10.00016.594.086+2.5502017-11-01 09:29:19
1420TigerXtrm49.382.204+10.00013.190.530+3.1652017-11-01 20:47:18
1518Jegorex51.670.118+10.00019.939.840+4.8482017-11-01 22:34:58
1670CasB25.557.761+10.00015.927.984+1.1272017-11-01 14:17:18
1711commentator60.665.597+8.00024.082.934+2.8832017-11-01 16:37:22
18153DrNick12.969.618+6.7145.682.970+2.4302017-11-02 05:00:39
19186joystickj10.283.519+6.6664.804.259+3.2952017-11-01 07:51:44
20160Nizzno12.329.372+5.00011.311.907+7442017-11-01 19:36:55
2176Posergoth666724.414.207+3.69410.748.897+1.6952017-11-02 01:08:02
2274Mr.Furyian24.620.627+3.21816.447.635+4.1902017-11-02 04:29:31
2399LompeHork19.315.416+3.0453.893.355+8452017-11-01 12:39:29
2448SlechtValk32.030.140+2.91111.331.788+1.1492017-11-02 04:09:37
2551VinceSTM30.463.843+1.00013.164.251+1102017-11-01 10:39:33
2634Karina39.033.375+85710.641.128+1.2072017-11-01 22:14:15
27309timo832.633.871+1101.020.416+2742017-11-01 20:34:19
28390Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
29216randallvg8.046.0932.904.7532017-10-30 15:21:36
30283kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
31100johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
32394Nielske013344.547210.7812017-10-30 14:14:00
33108Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
34388Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
3517Dviate52.050.00017.498.2562017-10-01 10:45:31
36256Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
37434rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
38135Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
39170BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
40185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
4142Ge4ce35.744.82830.834.7192017-10-25 10:54:05
42291Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
43261-1dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
44385jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
45286Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
46363cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
4738gateway36.721.51915.320.3052017-09-29 18:52:00
48378Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
49104Dragonator18.610.7975.893.2822017-10-31 09:22:09
50427Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11203.812.418+16.71460.806.989+5.595
2 DIG9160.689.199+76.67672.157.324+45.780
3 ONZ8151.475.982+8.00063.982.978+2.883
4 Frontpage8134.209.87344.280.941
5 VBL673.969.068+493.26725.316.865+57.543
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.094.76218.359.537
8 WGR357.027.084+55.00045.430.137+11.018
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.364.107+6.6668.235.040+3.295
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
11415
Biep!
pi_174838487
registreer om deze reclame te verbergen
2 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1183+118.115.338.113+19.500.9797.393.612.798+6.913.831
2FOK!4375.907.359.947+612.3932.288.562.233+367.035
3osu!4635.895.471.349+4.985.2312.309.511.583+1.654.017
4Reddit3744.947.054.551+1.625.5752.461.284.965+685.656
5StepmaniaOnline2224.283.829.398+3.276.658923.192.062+547.023
6TeamLiquid2343.847.652.462+478.8532.456.622.790+267.348
7Kongregate2603.232.951.601+326.5451.533.599.070+193.740
8LUElinks2123.141.158.787+116.7721.481.993.425+48.492
9Klamm.de1652.897.765.035+268.7821.462.871.286+135.275
10OCN-Overclock.net3032.784.282.784+627.7061.460.405.877+210.731
1113371422.673.822.250+405.9811.386.262.584+280.522
12Hinnavaatlus1162.669.407.095+413.8831.381.430.645+369.767
13What.cd?1792.533.686.126+388.3011.055.202.221+147.264
14PolishTracker1472.434.433.457+401.4501.250.192.841+165.608
15UnofficialLinusTechTips195-11.832.241.380-1.273.8861.338.171.572-549.255
16GAMEFORGEGAMES1031.741.266.169+24.333959.699.195+17.718
17Board8541.724.823.216+23.454601.297.647+14.738
18SwiftIRC871.618.840.929+324.620774.354.185+178.656
19KongregateElite821.384.489.332+314.406508.002.782+100.689
20SWB1031.358.825.191+118.773468.878.860+50.872


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.470.999+50.00030.717.257+12.1902017-11-02 10:47:40
3Omentuva105.216.03141.060.6142017-11-01 02:12:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.686.597+21.00024.088.569+5.6352017-11-02 18:11:56
12Programmeur58.930.84812.315.8422017-10-30 22:31:08
13Apollo1558.505.55122.417.3202017-11-01 08:36:40
14CF8757.391.000+18.00022.254.362+3.7362017-11-02 16:49:38
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.000+50.00017.510.296+12.0402017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.680.118+10.00019.942.256+2.4162017-11-02 18:22:25
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.397.204+15.00013.197.011+6.4812017-11-03 00:32:34
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.790.20018.857.0072017-11-01 14:03:10
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.668.406+10.00020.143.987+4.8432017-11-02 16:17:32
34Karina39.038.716+5.34110.645.265+4.1372017-11-03 06:26:43
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.561.2968.503.7762017-11-01 09:29:11
38gateway36.721.51915.320.3052017-09-29 18:52:00
39SwollyBoy36.100.00019.598.2992017-10-18 15:57:42
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.744.82830.834.7192017-10-25 10:54:05
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.033.155+3.01511.333.040+1.2522017-11-03 02:15:22
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
25893
Biep!
pi_174838491

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1159+2LyndAZ12.362.216+55.5554.887.375+44.2742017-11-03 01:33:24
217Dviate52.100.000+50.00017.510.296+12.0402017-11-02 14:40:13
375BBQSausage24.522.594+50.0008.550.710+13.5562017-11-02 09:09:46
4280RobinMengerink3.928.543+50.0002.873.518+40.3982017-11-03 01:14:49
5119d4v1d16.734.716+50.0004.464.604+13.7402017-11-02 21:06:07
6130DrPhibes15.281.402+50.0009.871.161+108.8532017-11-02 20:47:27
799+2RockNijntje19.317.449+50.0006.570.468+8.2142017-11-02 14:01:59
82Jo0Lz109.470.999+50.00030.717.257+12.1902017-11-02 10:47:40
911commentator60.686.597+21.00024.088.569+5.6352017-11-02 18:11:56
1053mufcie29.928.037+20.00016.600.456+6.3702017-11-02 11:51:49
1114CF8757.391.000+18.00022.254.362+3.7362017-11-02 16:49:38
12141Party_P14.239.250+17.9698.788.161+4.4352017-11-02 15:58:25
13174Chaos-Zero11.355.517+17.7413.806.363+16.8342017-11-02 23:30:20
1420TigerXtrm49.397.204+15.00013.197.011+6.4812017-11-03 00:32:34
1585+1trainfreak21.722.761+13.7345.875.336+9.0922017-11-02 20:07:18
1657no_tukker29.181.645+11.2847.894.062+9.0542017-11-02 13:49:44
1793Lloris9220.375.793+10.97910.021.031+5.6472017-11-02 20:19:29
1833DaFan40.668.406+10.00020.143.987+4.8432017-11-02 16:17:32
1918Jegorex51.680.118+10.00019.942.256+2.4162017-11-02 18:22:25
20153DrNick12.978.607+8.9895.686.491+3.5212017-11-03 05:00:41
2122519hunter917.608.256+7.5109.667.616+20.7072017-11-02 20:23:13
2274Mr.Furyian24.626.811+6.18416.453.142+5.5072017-11-02 09:54:41
2334Karina39.038.716+5.34110.645.265+4.1372017-11-03 06:26:43
24309timo832.638.798+4.9271.021.986+1.5702017-11-02 23:08:47
2548SlechtValk32.033.155+3.01511.333.040+1.2522017-11-03 02:15:22
26161-1Nizzno12.331.991+2.61911.313.240+1.3332017-11-03 06:01:43
27349talentt1.193.934+2.508662.633+1.1822017-11-02 12:35:01
2876Posergoth666724.414.245+3810.748.915+182017-11-03 01:08:02
29425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
30211ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
31335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
32240Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
33189Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
34424MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
35216randallvg8.046.0932.904.7532017-10-30 15:21:36
36397FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
37101-1johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
38108Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
39376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
40256Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
41416ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
42135Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
43234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
44439toto69000000-00-00 00:00:00
4542Ge4ce35.744.82830.834.7192017-10-25 10:54:05
46316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
47261dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
48423liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
49286Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
50128Litso15.873.6353.922.1112017-10-24 10:26:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11203.936.407+123.98960.838.761+31.772
2 DIG9160.689.19972.157.324
3 ONZ8151.496.982+21.00063.988.613+5.635
4 Frontpage8134.265.428+55.55544.325.215+44.274
5 VBL673.969.06825.316.865
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.094.76218.359.537
8 WGR357.029.703+2.61945.431.470+1.333
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.364.1078.235.040
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
23635
Biep!
pi_174858565
3 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.118.021.177+2.683.0647.394.647.117+1.034.319
2FOK!4375.907.794.656+434.7092.288.728.149+165.916
3osu!464+15.899.319.228+3.847.8792.310.883.777+1.372.194
4Reddit3744.949.257.845+2.203.2942.462.122.580+837.615
5StepmaniaOnline223+14.290.511.748+6.682.350924.276.753+1.084.691
6TeamLiquid2343.848.240.560+588.0982.457.036.494+413.704
7Kongregate2603.233.376.240+424.6391.533.880.478+281.408
8LUElinks2123.141.211.440+52.6531.482.020.105+26.680
9Klamm.de1652.898.174.416+409.3811.463.077.743+206.457
10OCN-Overclock.net3032.785.056.295+773.5111.460.723.043+317.166
1113371422.674.252.080+429.8301.386.455.961+193.377
12Hinnavaatlus1162.669.605.887+198.7921.381.665.956+235.311
13What.cd?1792.533.968.641+282.5151.055.273.704+71.483
14PolishTracker1472.434.773.624+340.1671.250.325.274+132.433
15UnofficialLinusTechTips1951.832.963.346+721.9661.338.514.008+342.436
16GAMEFORGEGAMES1031.741.463.332+197.163959.809.749+110.554
17Board8541.725.052.266+229.050601.332.621+34.974
18SwiftIRC871.618.916.251+75.322774.394.181+39.996
19KongregateElite821.384.549.951+60.619508.028.408+25.626
20SWB1031.358.916.753+91.562468.899.819+20.959


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.470.99930.717.2572017-11-02 10:47:40
3Omentuva105.216.03141.060.6142017-11-01 02:12:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.702.597+16.00024.094.487+5.9182017-11-03 22:44:58
12Programmeur58.930.84812.315.8422017-10-30 22:31:08
13Apollo1558.528.099+22.54822.428.290+10.9702017-11-03 09:15:18
14CF8757.414.000+23.00022.258.462+4.1002017-11-03 16:45:15
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.680.11819.942.2562017-11-02 18:22:25
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.402.204+5.00013.198.408+1.3972017-11-03 15:55:27
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.790.20018.857.0072017-11-01 14:03:10
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.406+10.00020.149.020+5.0332017-11-03 13:18:33
34Karina39.038.810+9410.645.373+1082017-11-03 18:06:43
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.561.2968.503.7762017-11-01 09:29:11
38gateway36.721.51915.320.3052017-09-29 18:52:00
39SwollyBoy36.100.00019.598.2992017-10-18 15:57:42
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.744.82830.834.7192017-10-25 10:54:05
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.034.282+1.12711.334.221+1.1812017-11-04 05:45:54
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
22440
Biep!
pi_174858566
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
178ChristiaaNL23.994.040+50.00011.249.270+13.6462017-11-03 12:11:50
2344Jovatov1.350.000+50.000111.569+7.4162017-11-03 13:39:20
396ursel20.290.255+50.0008.700.069+16.8762017-11-03 16:21:59
462LightLuke28.183.722+46.75012.632.709+26.1152017-11-03 22:47:51
592+1Lloris9220.403.706+27.91310.028.754+7.7232017-11-03 19:33:19
6393+1Nielske013368.776+24.229223.018+12.2372017-11-03 14:09:56
714CF8757.414.000+23.00022.258.462+4.1002017-11-03 16:45:15
813Apollo1558.528.099+22.54822.428.290+10.9702017-11-03 09:15:18
953mufcie29.948.037+20.00016.610.651+10.1952017-11-03 21:28:04
10186joystickj10.302.214+18.6954.812.171+7.9122017-11-03 14:45:50
1176Posergoth666724.430.760+16.51510.754.489+5.5742017-11-04 01:08:03
1211commentator60.702.597+16.00024.094.487+5.9182017-11-03 22:44:58
1374Mr.Furyian24.637.832+11.02116.461.688+8.5462017-11-03 22:44:32
14232+1leonn7.210.000+10.0003.186.356+1.5962017-11-03 13:33:24
1533DaFan40.678.406+10.00020.149.020+5.0332017-11-03 13:18:33
16241Satioz6.729.695+9.7092.757.596+7.4382017-11-03 11:01:46
17152+1DrNick12.988.280+9.6735.690.020+3.5292017-11-04 05:00:43
18141Party_P14.246.226+6.9768.789.518+1.3572017-11-03 15:58:32
1920TigerXtrm49.402.204+5.00013.198.408+1.3972017-11-03 15:55:27
2058SnIpA28.856.825+5.00010.018.986+3.0092017-11-03 10:20:59
2148SlechtValk32.034.282+1.12711.334.221+1.1812017-11-04 05:45:54
2222519hunter917.608.715+4599.671.656+4.0402017-11-03 18:54:28
2334Karina39.038.810+9410.645.373+1082017-11-03 18:06:43
24239IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
25301SMNL2.983.1084.730.4832015-05-30 20:53:40
26161Nizzno12.331.99111.313.2402017-11-03 14:01:44
2755Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
28278Rockfire4.053.7852.021.4652014-04-10 16:34:30
2943Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
302893rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
3188Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
32409charmed_angel188.403118.1842013-12-19 00:02:01
33367mrintjuh793.788232.4902012-10-09 21:20:21
3485trainfreak21.722.7615.875.3362017-11-02 20:07:18
35317rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
36252Limedust5.845.0731.998.8602015-08-12 13:29:41
37102Dven18.849.3063.151.5332013-08-30 07:38:05
38294Jordiy3.301.5531.416.0432017-10-27 12:27:37
39414leocarch146.03750.8072014-05-19 11:10:51
40253B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
41428Jorian2915.0063.6412012-01-10 19:37:16
42154Miepes12.763.4873.289.5632017-09-28 10:45:01
43269dimmak4.454.1362.172.0442017-11-01 07:14:09
44151Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
45318AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43
46143s10eke14.187.71915.905.6582017-10-23 22:41:17
47264richolio4.865.4971.158.3762017-10-09 23:13:20
48223Bitlord7.761.3222.491.9492017-10-28 12:33:17
4964Fha26.558.0944.390.5992017-10-29 15:45:30
50251pieterr945.883.8663.510.9492017-10-27 15:38:09

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11203.951.080+14.67360.843.687+4.926
2 DIG9160.808.497+119.29872.211.285+53.961
3 ONZ8151.517.982+21.00063.997.540+8.927
4 Frontpage8134.265.42844.325.215
5 VBL673.969.06825.316.865
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.094.76218.359.537
8 WGR357.029.70345.431.470
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.382.802+18.6958.242.952+7.912
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
23319
Biep!
pi_174877062
4 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118318.119.784.241+1.763.0647.395.452.307+805.190
2FOK!4375.908.286.584+491.9282.288.947.740+219.591
3osu!4645.903.834.336+4.515.1082.312.976.759+2.092.982
4Reddit3744.950.439.292+1.181.4472.462.816.779+694.199
5StepmaniaOnline2234.294.513.800+4.002.052925.121.834+845.081
6TeamLiquid2343.848.756.310+515.7502.457.374.900+338.406
7Kongregate2603.233.942.084+565.8441.534.183.448+302.970
8LUElinks2123.141.274.752+63.3121.482.076.763+56.658
9Klamm.de1652.898.379.245+204.8291.463.169.051+91.308
10OCN-Overclock.net3032.785.390.278+333.9831.461.151.703+428.660
1113371422.674.505.348+253.2681.386.552.067+96.106
12Hinnavaatlus1162.669.885.776+279.8891.381.734.448+68.492
13What.cd?1792.534.168.693+200.0521.055.347.792+74.088
14PolishTracker1472.434.863.661+90.0371.250.356.121+30.847
15UnofficialLinusTechTips1951.833.855.334+891.9881.338.977.486+463.478
16GAMEFORGEGAMES1031.741.596.474+133.142959.870.544+60.795
17Board8541.725.208.947+156.681601.425.873+93.252
18SwiftIRC871.619.011.894+95.643774.540.971+146.790
19KongregateElite821.384.770.440+220.489508.178.251+149.843
20SWB1031.359.010.649+93.896468.981.876+82.057


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.470.99930.717.2572017-11-02 10:47:40
3Omentuva105.216.03141.060.6142017-11-01 02:12:43
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.703.597+1.00024.095.203+7162017-11-04 07:41:44
12Programmeur58.930.84812.315.8422017-10-30 22:31:08
13Apollo1558.528.09922.428.2902017-11-03 09:15:18
14CF8757.414.00022.258.4622017-11-03 16:45:15
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.690.118+10.00019.945.796+3.5402017-11-04 12:31:17
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.417.204+15.00013.202.641+4.2332017-11-05 02:59:12
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.790.20018.857.0072017-11-01 14:03:10
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.040.604+1.79410.647.025+1.6522017-11-04 21:47:13
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.561.2968.503.7762017-11-01 09:29:11
38gateway36.721.51915.320.3052017-09-29 18:52:00
39SwollyBoy36.100.00019.598.2992017-10-18 15:57:42
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.754.828+10.00030.846.016+11.2972017-11-04 18:26:19
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.036.504+2.22211.337.736+3.5152017-11-05 01:40:14
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
14463
Biep!
pi_174877063

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1157+1Drizzt12.500.000+100.0004.225.231+15.3912017-11-04 15:58:26
291heywoodu20.564.623+100.0002.355.245+9.2342017-11-04 10:52:21
3123+2Quotidien16.212.644+51.72121.739.593+29.2902017-11-04 20:46:00
4202+1War Hero from the Past9.131.101+50.0003.662.588+17.8962017-11-04 17:13:54
5121kanovinnie16.484.959+50.00011.838.280+75.2892017-11-04 09:03:01
663ssmm98727.478.418+50.0009.149.890+14.0872017-11-04 18:51:41
720TigerXtrm49.417.204+15.00013.202.641+4.2332017-11-05 02:59:12
892Lloris9220.416.515+12.80910.032.732+3.9782017-11-04 21:19:46
985trainfreak21.734.112+11.3515.883.429+8.0932017-11-04 20:50:46
1018Jegorex51.690.118+10.00019.945.796+3.5402017-11-04 12:31:17
1142Ge4ce35.754.828+10.00030.846.016+11.2972017-11-04 18:26:19
12248SleepSub6.421.325+7.4862.637.391+2.1812017-11-04 17:50:21
13308+1timo832.644.784+5.9861.022.965+9792017-11-04 23:02:23
14161Nizzno12.336.336+4.34511.316.809+3.5692017-11-05 06:01:31
1593DirkZz20.394.977+3.4427.316.772+10.0002017-11-04 17:56:18
1674Mr.Furyian24.640.867+3.03516.465.682+3.9942017-11-05 05:10:53
1748SlechtValk32.036.504+2.22211.337.736+3.5152017-11-05 01:40:14
1834Karina39.040.604+1.79410.647.025+1.6522017-11-04 21:47:13
19152DrNick12.990.017+1.7375.690.677+6572017-11-05 05:00:20
2011commentator60.703.597+1.00024.095.203+7162017-11-04 07:41:44
2147Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
22335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
23195ILCILA9.658.2132.798.6362012-05-18 13:22:25
24189Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
25219sXAnarioN7.866.8205.273.6952017-10-25 08:58:44
26424MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
27300Mug893.042.8091.089.0322012-03-24 18:03:41
28397FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
29304Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
3029BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
31376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
32238Quara6.964.5596.465.7082013-12-17 12:08:01
33416ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
34133timboektaantje15.001.75410.932.1552015-06-04 08:10:44
35234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
36163MrManiak00712.250.3012.200.7942012-04-01 18:47:19
37439toto69000000-00-00 00:00:00
38243Webby_6.630.41916.238.5702014-05-05 12:24:59
39316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
40132MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
41423liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
42168wickedweirdo11.973.9833.379.1812014-09-19 17:51:25
43128Litso15.873.6353.922.1112017-10-24 10:26:25
44262poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14
45331Verbosity1.738.926986.7152017-09-06 15:53:44
46174Chaos-Zero11.355.5173.806.3632017-11-02 23:30:20
47425TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
48269dimmak4.454.1362.172.0442017-11-01 07:14:09
4975BBQSausage24.522.5948.550.7102017-11-02 09:09:46
50318AMDFreak2.283.968715.3582013-04-29 14:46:43

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11203.967.817+16.73760.848.577+4.890
2 DIG9160.815.983+7.48672.213.466+2.181
3 ONZ8151.518.982+1.00063.998.256+716
4 Frontpage8134.265.42844.325.215
5 VBL674.072.510+103.44225.342.256+25.391
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.144.762+50.00018.434.826+75.289
8 WGR357.034.048+4.34545.435.039+3.569
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.382.8028.242.952
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
9864
Biep!
pi_174897519
5 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1184+118.121.900.148+2.115.9077.396.672.596+1.220.289
2(+1)osu!4645.909.208.440+5.374.1042.314.317.973+1.341.214
3(-1)FOK!4375.909.037.004+750.4202.289.181.371+233.631
4Reddit3744.951.621.609+1.182.3172.463.535.199+718.420
5StepmaniaOnline2234.297.400.298+2.886.498925.645.045+523.211
6TeamLiquid2343.849.208.545+452.2352.457.678.848+303.948
7Kongregate2603.236.040.748+2.098.6641.534.659.755+476.307
8LUElinks2123.141.336.280+61.5281.482.191.088+114.325
9Klamm.de1652.898.628.024+248.7791.463.395.873+226.822
10OCN-Overclock.net3032.785.810.089+419.8111.461.419.909+268.206
1113371422.674.829.448+324.1001.386.754.152+202.085
12Hinnavaatlus1162.670.074.150+188.3741.381.839.004+104.556
13What.cd?1792.534.563.641+394.9481.055.657.941+310.149
14PolishTracker1472.435.025.419+161.7581.250.527.924+171.803
15UnofficialLinusTechTips1951.834.762.037+906.7031.339.373.106+395.620
16GAMEFORGEGAMES1031.741.699.677+103.203959.910.737+40.193
17Board8541.725.346.287+137.340601.451.617+25.744
18SwiftIRC871.619.182.074+170.180774.777.617+236.646
19KongregateElite821.385.028.146+257.706508.484.967+306.716
20SWB1031.359.161.677+151.028469.059.181+77.305


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.470.99930.717.2572017-11-02 10:47:40
3Omentuva105.266.031+50.00041.078.843+18.2292017-11-05 16:35:51
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.714.597+11.00024.098.848+3.6452017-11-05 11:44:59
12Programmeur58.980.848+50.00012.328.483+12.6412017-11-05 23:13:22
13Apollo1558.528.09922.428.2902017-11-03 09:15:18
14CF8757.414.00022.258.4622017-11-03 16:45:15
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.690.11819.945.7962017-11-04 12:31:17
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.422.204+5.00013.204.887+2.2462017-11-05 19:10:04
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.840.200+50.00018.869.046+12.0392017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.043.061+2.45710.650.250+3.2252017-11-05 20:56:38
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.561.2968.503.7762017-11-01 09:29:11
38gateway36.732.882+11.36315.323.191+2.8862017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.100.00019.598.2992017-10-18 15:57:42
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.754.82830.846.0162017-11-04 18:26:19
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.042.138+5.63411.339.837+2.1012017-11-06 03:13:27
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.952.963+361.4217.159.333+102.8262017-11-06 00:05:19
16891
Biep!
pi_174897520

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
150Lafyno30.952.963+361.4217.159.333+102.8262017-11-06 00:05:19
275BBQSausage24.572.594+50.0008.576.648+25.9382017-11-05 22:53:30
33Omentuva105.266.031+50.00041.078.843+18.2292017-11-05 16:35:51
499+1LompeHork19.365.416+50.0003.902.749+9.3942017-11-05 23:49:37
551VinceSTM30.513.843+50.00013.181.478+17.2272017-11-05 17:55:34
622ezechiel00746.840.200+50.00018.869.046+12.0392017-11-05 19:14:33
712Programmeur58.980.848+50.00012.328.483+12.6412017-11-05 23:13:22
8201+1War Hero from the Past9.149.350+18.2493.667.141+4.5532017-11-05 17:58:32
992Lloris9220.431.063+14.54810.034.831+2.0992017-11-05 21:48:53
1038gateway36.732.882+11.36315.323.191+2.8862017-11-05 19:41:25
1111commentator60.714.597+11.00024.098.848+3.6452017-11-05 11:44:59
1222519hunter917.616.862+8.1479.680.680+9.0242017-11-05 16:40:28
1348SlechtValk32.042.138+5.63411.339.837+2.1012017-11-06 03:13:27
1420TigerXtrm49.422.204+5.00013.204.887+2.2462017-11-05 19:10:04
15308timo832.649.103+4.3191.023.952+9872017-11-05 20:01:38
1674Mr.Furyian24.643.958+3.09116.467.134+1.4522017-11-05 21:36:08
17161Nizzno12.339.259+2.92311.319.153+2.3442017-11-06 06:00:37
1834Karina39.043.061+2.45710.650.250+3.2252017-11-05 20:56:38
19349talentt1.195.934+2.000662.985+3522017-11-05 15:15:14
20152DrNick12.990.285+2685.691.100+4232017-11-06 05:00:29
21422redboyke68.2427.1812015-11-26 02:00:19
2218408gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
23419atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
24330Shadowkid0531.755.106461.9832017-10-07 16:27:56
25235Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
26327Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
2744Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
28156anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
29440JRoy000000-00-00 00:00:00
3057no_tukker29.181.6457.894.0622017-11-02 13:49:44
31233Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
32392Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
33386Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
34315MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
3565Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
36352LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
37141Party_P14.246.2268.789.5182017-11-03 15:58:32
38167Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
39371Saso724.098280.2652017-09-17 17:49:35
4049lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
41237wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
42248SleepSub6.421.3252.637.3912017-11-04 17:50:21
43120gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
44384kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
45293Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
46404equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
47380Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
48287TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
49372Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
5072Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.023.085+55.26860.877.184+28.607
2 DIG9160.815.98372.213.466
3 ONZ8151.529.982+11.00064.001.901+3.645
4 Frontpage8134.265.42844.325.215
5 VBL674.072.51025.342.256
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.144.76218.434.826
8 WGR357.036.971+2.92345.437.383+2.344
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.382.8028.242.952
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
26904
Biep!
pi_174915493
6 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.125.393.007+3.492.8597.398.327.937+1.655.341
2osu!4645.913.055.909+3.847.4692.315.779.953+1.461.980
3FOK!4375.910.272.799+1.235.7952.289.567.173+385.802
4Reddit375+14.956.203.156+4.581.5472.465.915.334+2.380.135
5StepmaniaOnline2234.300.003.798+2.603.500926.139.140+494.095
6TeamLiquid2343.849.750.076+541.5312.458.082.691+403.843
7Kongregate2603.236.510.429+469.6811.534.933.622+273.867
8LUElinks2123.141.720.600+384.3201.482.271.220+80.132
9Klamm.de1652.898.946.877+318.8531.463.518.887+123.014
10OCN-Overclock.net3032.787.424.028+1.613.9391.461.989.537+569.628
1113371422.675.210.719+381.2711.386.914.831+160.679
12Hinnavaatlus1162.670.382.398+308.2481.381.985.448+146.444
13What.cd?1792.534.853.277+289.6361.055.746.758+88.817
14PolishTracker1472.435.876.798+851.3791.250.801.836+273.912
15UnofficialLinusTechTips1951.835.913.442+1.151.4051.339.899.422+526.316
16GAMEFORGEGAMES1031.741.856.441+156.764959.998.448+87.711
17Board8541.725.422.117+75.830601.475.935+24.318
18SwiftIRC871.619.220.620+38.546774.863.559+85.942
19KongregateElite821.385.240.920+212.774508.537.244+52.277
20SWB1031.359.361.009+199.332469.088.463+29.282


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.217.5394.065.8782017-10-28 21:39:32
2Jo0Lz109.470.99930.717.2572017-11-02 10:47:40
3Omentuva105.266.03141.078.8432017-11-05 16:35:51
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.719.597+5.00024.101.976+3.1282017-11-06 13:41:54
12Programmeur58.980.84812.328.4832017-11-05 23:13:22
13Apollo1558.528.09922.428.291+12017-11-06 08:37:54
14CF8757.431.000+17.00022.262.244+3.7822017-11-06 20:51:09
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.700.118+10.00019.948.386+2.5902017-11-06 13:04:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.442.204+20.00013.209.885+4.9982017-11-06 22:12:05
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.044.584+1.52310.651.400+1.1502017-11-06 14:31:33
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.296+50.0008.519.532+15.7562017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.000+100.00019.652.927+54.6282017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.754.82830.846.0162017-11-04 18:26:19
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.130.31919.231.1232017-10-30 17:11:23
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.045.597+3.45911.341.091+1.2542017-11-07 03:30:00
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.667+7.7047.161.675+2.3422017-11-06 23:40:01
18868
Biep!
pi_174915494

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
187+2Boer22221.640.534+570.0676.516.337+116.4232017-11-06 07:43:19
239SwollyBoy36.200.000+100.00019.652.927+54.6282017-11-06 11:40:24
391heywoodu20.664.623+100.0002.365.217+9.9722017-11-06 10:29:43
4268+1dimmak4.504.136+50.0002.192.259+20.2152017-11-06 11:51:01
599+1RockNijntje19.367.449+50.0006.578.913+8.4452017-11-06 22:09:06
6266backline94.611.487+50.00025.642.765+38.7812017-11-06 22:42:37
7251pieterr945.933.866+50.0003.531.565+20.6162017-11-06 18:15:02
837jhilverda37.611.296+50.0008.519.532+15.7562017-11-06 22:14:19
9247Hedzlin6.519.574+42.5784.642.513+39.2832017-11-06 16:42:32
1092Lloris9220.456.362+25.29910.039.014+4.1832017-11-06 20:36:43
11232leonn7.230.000+20.0003.187.872+1.5162017-11-06 20:04:22
1220TigerXtrm49.442.204+20.00013.209.885+4.9982017-11-06 22:12:05
1314CF8757.431.000+17.00022.262.244+3.7822017-11-06 20:51:09
1485trainfreak21.746.636+12.5245.886.277+2.8482017-11-06 20:37:52
15140+1Party_P14.258.220+11.9948.793.677+4.1592017-11-06 15:58:15
1618Jegorex51.700.118+10.00019.948.386+2.5902017-11-06 13:04:11
1750Lafyno30.960.667+7.7047.161.675+2.3422017-11-06 23:40:01
1874Mr.Furyian24.650.145+6.18716.472.366+5.2322017-11-06 18:24:48
19161Nizzno12.345.429+6.17011.322.294+3.1412017-11-07 06:00:38
20241Satioz6.735.528+5.8332.761.704+4.1082017-11-06 10:59:44
2176Posergoth666724.436.326+5.56610.757.405+2.9162017-11-07 01:08:05
2211commentator60.719.597+5.00024.101.976+3.1282017-11-06 13:41:54
23294Jordiy3.306.401+4.8481.419.835+3.7922017-11-06 14:29:38
2448SlechtValk32.045.597+3.45911.341.091+1.2542017-11-07 03:30:00
25186joystickj10.305.529+3.3154.815.287+3.1162017-11-06 16:35:45
26152DrNick12.993.141+2.8565.692.687+1.5872017-11-07 05:00:35
27308timo832.651.634+2.5311.024.463+5112017-11-06 23:12:49
2834Karina39.044.584+1.52310.651.400+1.1502017-11-06 14:31:33
2993DirkZz20.395.795+8187.321.772+5.0002017-11-06 17:35:23
30100-1LompeHork19.365.939+5233.903.078+3292017-11-06 13:07:18
3184Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
32335Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
33191DutchGrounds9.887.9275.122.0452017-10-31 09:35:40
34189Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
35193Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55
36424MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
37176vwasthename10.960.5472.202.1322013-01-30 21:47:09
38397FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
3968hanstin26.171.45415.439.2952014-02-24 22:31:17
40376DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
4124Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
42200hi_flyer9.197.7124.274.0192017-11-01 11:25:00
43416ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28
449Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
45234r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
46172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
47439toto69000000-00-00 00:00:00
48192Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
49316dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
50197TWP9.581.6771.615.6942017-10-26 11:29:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.095.941+72.85660.892.214+15.030
2 DIG9161.015.983+200.00072.308.926+95.460
3 ONZ8151.534.982+5.00064.005.029+3.128
4 Frontpage8134.265.42844.325.215
5 VBL674.073.328+81825.347.256+5.000
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.144.76218.434.826
8 WGR357.043.141+6.17045.440.524+3.141
9 KLB625.668.85910.507.733
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.386.117+3.3158.246.068+3.116
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
4738
Biep!
pi_174935554
7 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.128.900.073+3.507.0667.400.003.176+1.675.239
2osu!465+15.918.334.954+5.279.0452.317.057.119+1.277.166
3FOK!4375.911.423.085+1.150.2862.289.896.688+329.515
4Reddit3754.958.117.844+1.914.6882.466.778.030+862.696
5StepmaniaOnline2234.302.452.097+2.448.299926.764.473+625.333
6TeamLiquid2343.850.369.798+619.7222.458.499.485+416.794
7Kongregate2603.237.465.933+955.5041.535.253.627+320.005
8LUElinks2123.141.776.664+56.0641.482.384.807+113.587
9Klamm.de1652.899.151.531+204.6541.463.651.177+132.290
10OCN-Overclock.net3032.788.608.880+1.184.8521.462.392.678+403.141
1113371422.675.645.589+434.8701.387.018.753+103.922
12Hinnavaatlus1162.670.614.456+232.0581.382.226.321+240.873
13What.cd?1792.535.277.810+424.5331.055.870.698+123.940
14PolishTracker1472.436.109.771+232.9731.250.892.304+90.468
15UnofficialLinusTechTips1951.836.558.259+644.8171.340.157.702+258.280
16GAMEFORGEGAMES1031.741.956.669+100.228960.047.038+48.590
17Board8541.725.493.298+71.181601.496.460+20.525
18SwiftIRC871.619.463.209+242.589775.108.309+244.750
19KongregateElite821.385.390.731+149.811508.566.189+28.945
20SWB1031.359.616.958+255.949469.186.526+98.063


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.302.432+84.8934.065.8782017-11-08 00:01:12
2Jo0Lz109.570.999+100.00030.741.323+24.0662017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.316.031+50.00041.098.603+19.7602017-11-08 01:59:38
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.737.597+18.00024.110.090+8.1142017-11-08 00:22:20
12Programmeur59.030.848+50.00012.334.974+6.4912017-11-07 23:28:27
13Apollo1558.542.097+13.99822.436.855+8.5642017-11-07 09:37:04
14CF8757.454.000+23.00022.265.402+3.1582017-11-07 16:49:18
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.700.11819.948.3862017-11-06 13:04:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.472.204+30.00013.215.704+5.8192017-11-07 22:45:24
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.056.153+11.56910.657.409+6.0092017-11-07 22:33:51
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.759.828+5.00030.851.028+5.0122017-11-07 20:44:36
43Messina35.500.00029.844.2112017-10-26 22:33:31
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.180.319+50.00019.253.156+22.0332017-11-07 10:23:01
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.049.908+4.31111.345.759+4.6682017-11-08 06:17:18
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
11827
Biep!
pi_174935555

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1127+1Litso15.973.635+100.0003.969.113+47.0022017-11-07 17:00:11
22Jo0Lz109.570.999+100.00030.741.323+24.0662017-11-07 22:56:35
3155+2Drizzt12.600.000+100.0004.244.845+19.6142017-11-07 18:59:01
41wonderer115.302.432+84.8934.065.8782017-11-08 00:01:12
5134+3Maginneke14.834.169+50.00025.698.268+7.8852017-11-07 23:15:18
6123Quotidien16.262.644+50.00021.760.980+21.3872017-11-07 18:22:10
712Programmeur59.030.848+50.00012.334.974+6.4912017-11-07 23:28:27
875BBQSausage24.622.594+50.0008.593.050+16.4022017-11-07 11:56:12
93Omentuva105.316.031+50.00041.098.603+19.7602017-11-08 01:59:38
10343+1Jovatov1.400.000+50.000120.096+8.5272017-11-07 17:02:22
1145Sjowhan33.180.319+50.00019.253.156+22.0332017-11-07 10:23:01
12345+2Erwa1.281.519+50.000283.201+8.3442017-11-07 13:41:24
13119d4v1d16.784.716+50.0004.480.758+16.1542017-11-07 20:31:47
14197TWP9.631.677+50.0001.635.184+19.4902017-11-07 11:56:58
15117+1jimcom8916.911.193+50.0004.376.741+8.5842017-11-07 11:30:13
1620TigerXtrm49.472.204+30.00013.215.704+5.8192017-11-07 22:45:24
1714CF8757.454.000+23.00022.265.402+3.1582017-11-07 16:49:18
18373+2KingOfThePotatoPeople663.182+22.791208.437+4.4672017-11-07 14:49:36
1992Lloris9220.478.602+22.24010.043.994+4.9802017-11-07 15:51:31
2011commentator60.737.597+18.00024.110.090+8.1142017-11-08 00:22:20
2113Apollo1558.542.097+13.99822.436.855+8.5642017-11-07 09:37:04
22140Party_P14.271.070+12.8508.798.245+4.5682017-11-07 15:58:44
2393DirkZz20.407.934+12.1397.326.772+5.0002017-11-07 15:56:25
2434Karina39.056.153+11.56910.657.409+6.0092017-11-07 22:33:51
2574Mr.Furyian24.659.045+8.90016.475.827+3.4612017-11-08 04:03:45
26393Nielske013374.616+5.840227.022+4.0042017-11-07 07:04:50
2799+1LompeHork19.371.130+5.1913.905.305+2.2272017-11-07 16:10:11
2876Posergoth666724.441.448+5.12210.759.070+1.6652017-11-08 01:08:05
2942Ge4ce35.759.828+5.00030.851.028+5.0122017-11-07 20:44:36
3058SnIpA28.861.825+5.00010.022.018+3.0322017-11-07 14:22:43
3122519hunter917.621.713+4.8519.684.421+3.7412017-11-07 19:03:12
3248SlechtValk32.049.908+4.31111.345.759+4.6682017-11-08 06:17:18
33161Nizzno12.349.063+3.63411.326.523+4.2292017-11-07 22:00:33
34152DrNick12.993.952+8115.693.309+6222017-11-08 05:00:38
35308timo832.651.780+1461.024.899+4362017-11-07 19:15:53
36142Detroit14.191.8832.988.1092015-06-17 16:46:58
3728stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
38388Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
39178Dengaman10.800.0005.238.0892017-10-26 19:49:39
4015ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
41434rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
4286Pino11221.709.4139.025.9472017-10-30 11:55:10
43170BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
4498thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
45185Henk.veldhuizen.510.365.8395.515.6292017-07-03 14:04:48
46242ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
47291Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
48171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
49385jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
50363cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.176.752+80.81160.915.057+22.843
2 DIG9161.029.981+13.99872.317.490+8.564
3 ONZ8151.557.982+23.00064.016.175+11.146
4 Frontpage8134.265.42844.325.215
5 VBL674.185.467+112.13925.371.870+24.614
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.144.76218.434.826
8 WGR357.046.775+3.63445.444.753+4.229
9 KLB625.691.650+22.79110.512.200+4.467
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.386.1178.246.068
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
12464
Biep!
pi_174953829
8 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.131.122.003+2.221.9307.400.760.228+757.052
2osu!4655.927.367.295+9.032.3412.321.541.721+4.484.602
3FOK!4375.911.842.179+419.0942.290.123.036+226.348
4Reddit3754.959.488.041+1.370.1972.467.521.808+743.778
5StepmaniaOnline2234.305.062.738+2.610.641927.227.043+462.570
6TeamLiquid2343.852.348.344+1.978.5462.459.917.275+1.417.790
7Kongregate2603.238.065.791+599.8581.535.710.824+457.197
8LUElinks2123.141.835.085+58.4211.482.425.758+40.951
9Klamm.de1652.899.347.470+195.9391.463.750.161+98.984
10OCN-Overclock.net3032.789.023.239+414.3591.462.521.857+129.179
1113371422.675.892.712+247.1231.387.211.362+192.609
12Hinnavaatlus1162.670.897.970+283.5141.382.326.937+100.616
13What.cd?1792.535.546.527+268.7171.055.923.422+52.724
14PolishTracker1472.436.502.605+392.8341.251.195.477+303.173
15UnofficialLinusTechTips1951.837.401.836+843.5771.340.528.199+370.497
16GAMEFORGEGAMES1031.742.156.577+199.908960.117.965+70.927
17Board8541.725.697.787+204.489601.533.522+37.062
18SwiftIRC871.619.522.166+58.957775.157.828+49.519
19KongregateElite821.385.559.311+168.580508.639.960+73.771
20SWB1031.359.779.290+162.332469.232.488+45.962


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.310.298+7.8664.065.8782017-11-08 23:34:10
2Jo0Lz109.570.99930.741.3232017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.316.03141.098.6032017-11-08 01:59:38
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.755.597+18.00024.116.928+6.8382017-11-08 22:04:07
12Programmeur59.030.84812.334.9742017-11-07 23:28:27
13Apollo1558.542.09722.436.8552017-11-07 09:37:04
14CF8757.482.000+28.00022.272.022+6.6202017-11-08 20:45:32
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.700.11819.948.3862017-11-06 13:04:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.492.204+20.00013.224.689+8.9852017-11-08 23:51:29
21DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.056.388+23510.657.743+3342017-11-08 19:47:51
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.764.828+5.00030.857.473+6.4452017-11-08 20:23:11
43Messina35.512.500+12.50029.863.869+19.6582017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.180.31919.253.1562017-11-07 10:23:01
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.053.362+3.45411.346.747+9882017-11-09 02:44:47
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
9869
Biep!
pi_174953832

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1159LyndAZ12.417.771+55.5554.911.708+24.3332017-11-08 23:30:08
2216+1superworm8.093.483+50.0002.321.192+16.9342017-11-08 14:37:05
385+1Pino11221.759.413+50.0009.073.828+47.8812017-11-08 08:33:38
4319+2Marcel-o2.248.228+50.000715.019+17.7932017-11-08 14:53:48
592Lloris9220.509.949+31.34710.048.523+4.5292017-11-08 21:24:05
614CF8757.482.000+28.00022.272.022+6.6202017-11-08 20:45:32
7200hi_flyer9.222.712+25.0004.284.082+10.0632017-11-08 14:23:37
820TigerXtrm49.492.204+20.00013.224.689+8.9852017-11-08 23:51:29
911commentator60.755.597+18.00024.116.928+6.8382017-11-08 22:04:07
1043Messina35.512.500+12.50029.863.869+19.6582017-11-08 22:07:52
1174Mr.Furyian24.671.443+12.39816.484.318+8.4912017-11-08 21:54:29
1253mufcie29.958.037+10.00016.615.249+4.5982017-11-08 10:27:41
1399LompeHork19.380.105+8.9753.907.329+2.0242017-11-08 09:13:00
14140Party_P14.279.718+8.6488.804.253+6.0082017-11-08 15:58:27
151wonderer115.310.298+7.8664.065.8782017-11-08 23:34:10
16161Nizzno12.354.633+5.57011.331.403+4.8802017-11-08 22:00:16
1742Ge4ce35.764.828+5.00030.857.473+6.4452017-11-08 20:23:11
18241Satioz6.739.234+3.7062.766.869+5.1652017-11-08 14:17:34
19393Nielske013378.157+3.541229.933+2.9112017-11-08 10:48:37
2048SlechtValk32.053.362+3.45411.346.747+9882017-11-09 02:44:47
21308timo832.654.881+3.1011.025.594+6952017-11-08 21:03:14
2276Posergoth666724.443.803+2.35510.760.653+1.5832017-11-09 01:09:05
2322519hunter917.623.843+2.1309.701.491+17.0702017-11-08 18:48:02
24152DrNick12.995.665+1.7135.694.831+1.5222017-11-09 05:00:41
2534Karina39.056.388+23510.657.743+3342017-11-08 19:47:51
26417dockx114.93453.1142016-06-08 19:38:33
27166Bowilde12.132.7515.433.8392012-12-15 15:03:07
28222bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
29187Nitz10.239.6401.503.5442012-04-14 10:33:40
30399DerRabbit298.537139.2812017-10-11 01:44:40
31119d4v1d16.784.7164.480.7582017-11-07 20:31:47
32123Quotidien16.262.64421.760.9802017-11-07 18:22:10
33282Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
34341Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
3522ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
364--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
3771Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
38334silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
39179EJlol10.606.0505.739.4552017-10-25 15:03:04
40198BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
4116SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
42435Zemmel631332013-10-24 19:49:21
43245Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
44207Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
4537jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
46362Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
4721DJMO47.659.8036.596.5462017-10-28 18:37:25
48276JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
49139JortK14.417.8275.178.2052012-03-05 10:33:31
50441shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.248.465+71.71360.973.445+58.388
2 DIG9161.029.98172.317.490
3 ONZ8151.575.982+18.00064.023.013+6.838
4 Frontpage8134.370.983+105.55544.366.482+41.267
5 VBL674.185.46725.371.870
6 MUZ264.235.0589.509.657
7 CREW264.144.76218.434.826
8 WGR357.089.845+43.07045.479.354+34.601
9 KLB625.691.65010.512.200
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.386.1178.246.068
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
2026
Biep!
pi_174973880
9 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.134.046.774+2.924.7717.402.398.310+1.638.082
2osu!4655.931.721.485+4.354.1902.323.083.692+1.541.971
3FOK!4375.913.087.196+1.245.0172.290.503.191+380.155
4Reddit3754.961.039.896+1.551.8552.468.176.812+655.004
5StepmaniaOnline2234.308.783.181+3.720.443927.849.582+622.539
6TeamLiquid2343.852.928.071+579.7272.460.314.715+397.440
7Kongregate2603.238.423.458+357.6671.535.959.514+248.690
8LUElinks2123.142.171.655+336.5701.482.530.305+104.547
9Klamm.de1652.899.822.426+474.9561.464.026.895+276.734
10OCN-Overclock.net3032.789.419.290+396.0511.462.686.601+164.744
111337143+12.699.573.303+23.680.5911.398.420.929+11.209.567
12Hinnavaatlus1162.671.332.340+434.3701.382.505.405+178.468
13What.cd?1792.535.882.829+336.3021.056.088.981+165.559
14PolishTracker1472.436.871.631+369.0261.251.416.867+221.390
15UnofficialLinusTechTips1951.838.101.097+699.2611.340.905.185+376.986
16GAMEFORGEGAMES1031.742.323.209+166.632960.201.836+83.871
17Board8541.725.825.665+127.878601.552.790+19.268
18SwiftIRC871.619.604.250+82.084775.234.746+76.918
19KongregateElite821.385.869.030+309.719508.954.063+314.103
20SWB1031.359.971.172+191.882469.289.379+56.891


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.319.590+9.2924.065.8782017-11-09 22:16:25
2Jo0Lz109.570.99930.741.3232017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.316.03141.098.6032017-11-08 01:59:38
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.765.597+10.00024.122.602+5.6742017-11-09 16:11:32
12Programmeur59.030.84812.334.9742017-11-07 23:28:27
13Apollo1558.571.237+29.14022.458.026+21.1712017-11-09 09:00:14
14CF8757.515.000+33.00022.275.859+3.8372017-11-09 16:57:52
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.700.11819.948.3862017-11-06 13:04:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.507.204+15.00013.227.558+2.8692017-11-09 22:36:09
21DJMO47.913.031+253.2286.631.382+34.8362017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.059.989+3.60110.660.877+3.1342017-11-09 17:59:15
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.764.82830.857.4732017-11-08 20:23:11
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.230.319+50.00019.307.002+53.8462017-11-09 15:46:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.054.578+1.21611.348.095+1.3482017-11-10 04:09:50
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
25682
Biep!
pi_174973881

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO47.913.031+253.2286.631.382+34.8362017-11-09 06:45:47
2263+1richolio5.089.579+224.0821.217.685+59.3092017-11-10 00:53:55
3155Drizzt12.700.000+100.0004.257.355+12.5102017-11-09 15:52:40
490+1heywoodu20.764.623+100.0002.374.931+9.7142017-11-09 16:51:07
575BBQSausage24.672.594+50.0008.605.332+12.2822017-11-09 13:34:30
645Sjowhan33.230.319+50.00019.307.002+53.8462017-11-09 15:46:24
788Dr_Flash21.513.228+50.00017.673.936+36.6252017-11-09 21:24:01
8395+4DerRabbit348.537+50.000154.493+15.2122017-11-09 12:50:51
9123Quotidien16.312.644+50.00021.779.795+18.8152017-11-09 21:42:16
10260hhenrieke5.334.563+50.0002.288.330+30.6512017-11-09 13:23:49
11342+1Jovatov1.450.000+50.000124.066+3.9702017-11-09 12:36:22
1214CF8757.515.000+33.00022.275.859+3.8372017-11-09 16:57:52
1313Apollo1558.571.237+29.14022.458.026+21.1712017-11-09 09:00:14
14186joystickj10.325.454+19.9254.825.331+10.0442017-11-09 14:44:11
1520TigerXtrm49.507.204+15.00013.227.558+2.8692017-11-09 22:36:09
1692Lloris9220.524.012+14.06310.053.412+4.8892017-11-09 16:56:26
1793DirkZz20.420.246+12.3127.331.772+5.0002017-11-09 17:59:29
18373KingOfThePotatoPeople673.345+10.163209.357+9202017-11-09 10:50:28
1953mufcie29.968.037+10.00016.619.353+4.1042017-11-09 09:35:12
2069+1CasB25.567.761+10.00015.935.482+7.4982017-11-10 00:36:48
2111commentator60.765.597+10.00024.122.602+5.6742017-11-09 16:11:32
22140Party_P14.289.667+9.9498.807.998+3.7452017-11-09 15:58:55
231wonderer115.319.590+9.2924.065.8782017-11-09 22:16:25
2474Mr.Furyian24.680.022+8.57916.487.198+2.8802017-11-09 18:22:58
2599LompeHork19.385.356+5.2513.908.713+1.3842017-11-09 12:21:30
26393Nielske013382.495+4.338233.194+3.2612017-11-09 10:28:41
27152DrNick12.999.899+4.2345.698.847+4.0162017-11-10 05:00:44
28160+1Nizzno12.358.408+3.77511.335.555+4.1522017-11-10 06:01:32
2934Karina39.059.989+3.60110.660.877+3.1342017-11-09 17:59:15
30349talentt1.197.934+2.000664.192+1.2072017-11-09 15:58:43
3148SlechtValk32.054.578+1.21611.348.095+1.3482017-11-10 04:09:50
32308timo832.655.977+1.0961.026.046+4522017-11-09 19:42:39
3376Posergoth666724.444.312+50910.760.942+2892017-11-10 01:09:05
34412Runekf150.264+26457.682+5112017-11-10 03:05:17
35108Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
3617Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
37426Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52
38343-1Dagoduck1.445.907879.4502015-09-29 11:38:14
39256Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
40136Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
41403noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
42350K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
4342Ge4ce35.764.82830.857.4732017-11-08 20:23:11
44261dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
45270ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
46286Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25
4738gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
48104Dragonator18.610.7975.893.2822017-10-31 09:22:09
49211ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
50271LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.317.699+69.23460.992.612+19.167
2 DIG9161.059.121+29.14072.338.661+21.171
3 ONZ8151.585.982+10.00064.028.687+5.674
4 Frontpage8134.370.98344.366.482
5 VBL674.297.779+112.31225.389.380+17.510
6(-1) CREW264.397.990+253.22818.469.662+34.836
7(+1) MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.093.620+3.77545.483.506+4.152
9 KLB625.701.813+10.16310.513.120+920
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.406.042+19.9258.256.112+10.044
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
15049
Biep!
pi_174993474
10 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118418.137.401.908+3.355.1347.404.177.050+1.778.740
2osu!4655.935.820.458+4.098.9732.324.754.165+1.670.473
3FOK!4375.913.669.051+581.8552.290.913.037+409.846
4Reddit3754.962.413.620+1.373.7242.468.888.227+711.415
5StepmaniaOnline2234.312.032.869+3.249.688928.413.328+563.746
6TeamLiquid2343.853.546.780+618.7092.460.591.291+276.576
7Kongregate2603.238.992.909+569.4511.536.271.091+311.577
8LUElinks2123.142.215.200+43.5451.482.591.993+61.688
9Klamm.de1652.900.034.858+212.4321.464.140.686+113.791
10OCN-Overclock.net3032.790.038.313+619.0231.462.934.620+248.019
1113371432.699.926.015+352.7121.398.778.992+358.063
12Hinnavaatlus1162.671.624.762+292.4221.382.612.001+106.596
13What.cd?1792.536.223.099+340.2701.056.154.022+65.041
14PolishTracker1472.437.143.942+272.3111.251.603.142+186.275
15UnofficialLinusTechTips1951.838.823.428+722.3311.341.252.025+346.840
16GAMEFORGEGAMES1031.742.388.647+65.438960.226.839+25.003
17Board8541.725.854.442+28.777601.563.834+11.044
18SwiftIRC871.619.779.540+175.290775.427.100+192.354
19KongregateElite821.385.949.126+80.096508.985.810+31.747
20SWB1031.360.090.192+119.020469.345.576+56.197


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.319.5904.065.8782017-11-09 22:16:25
2Jo0Lz109.570.99930.741.3232017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.316.03141.098.6032017-11-08 01:59:38
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.783.597+18.00024.129.958+7.3562017-11-10 19:21:56
12Programmeur59.030.84812.334.9742017-11-07 23:28:27
13Apollo1558.586.678+15.44122.466.359+8.3332017-11-10 16:02:03
14CF8757.533.000+18.00022.278.188+2.3292017-11-10 16:48:10
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.710.118+10.00019.953.906+5.5202017-11-10 15:00:43
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.532.204+25.00013.232.180+4.6222017-11-11 01:55:53
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.063.240+3.25110.663.376+2.4992017-11-10 21:23:53
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.764.82830.857.4732017-11-08 20:23:11
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.230.31919.307.0022017-11-09 15:46:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.061.972+7.39411.353.767+5.6722017-11-11 03:18:41
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
8618
Biep!
pi_174993476

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
163ssmm98727.528.418+50.0009.203.818+53.9282017-11-10 20:33:27
2267+1dimmak4.554.136+50.0002.216.066+23.8072017-11-10 08:42:17
3119d4v1d16.834.716+50.0004.493.807+13.0492017-11-10 16:16:10
487Boer22221.690.534+50.0006.527.518+11.1812017-11-10 16:37:45
5201War Hero from the Past9.187.869+38.5193.678.631+11.4902017-11-10 18:21:56
6219sXAnarioN7.902.216+35.3965.320.074+46.3792017-11-10 09:28:20
7179EJlol10.640.895+34.8455.789.455+50.0002017-11-10 15:22:07
8220+1Rnie7.894.304+29.8696.487.994+99.5162017-11-10 07:44:55
992Lloris9220.549.671+25.65910.059.674+6.2622017-11-10 22:47:34
1020TigerXtrm49.532.204+25.00013.232.180+4.6222017-11-11 01:55:53
11232leonn7.250.000+20.0003.189.612+1.7402017-11-10 18:10:06
1211commentator60.783.597+18.00024.129.958+7.3562017-11-10 19:21:56
1314CF8757.533.000+18.00022.278.188+2.3292017-11-10 16:48:10
14122+1Quotidien16.330.244+17.60021.789.718+9.9232017-11-11 00:56:10
1513Apollo1558.586.678+15.44122.466.359+8.3332017-11-10 16:02:03
16425+7DaMook24.316+15.24313.718+8.6442017-11-10 09:12:22
1786trainfreak21.759.178+12.5425.892.036+5.7592017-11-10 21:06:00
18412Runekf161.674+11.41069.008+11.3262017-11-11 03:32:29
1918Jegorex51.710.118+10.00019.953.906+5.5202017-11-10 15:00:43
2053mufcie29.978.037+10.00016.624.094+4.7412017-11-10 09:50:08
2148SlechtValk32.061.972+7.39411.353.767+5.6722017-11-11 03:18:41
22140Party_P14.296.950+7.2838.809.877+1.8792017-11-10 15:58:36
2374Mr.Furyian24.685.285+5.26316.492.478+5.2802017-11-10 23:38:50
24186joystickj10.329.842+4.3884.827.515+2.1842017-11-10 10:51:12
25349talentt1.201.934+4.000664.401+2092017-11-10 13:20:36
2651VinceSTM30.517.843+4.00013.182.676+1.1982017-11-10 11:48:51
2734Karina39.063.240+3.25110.663.376+2.4992017-11-10 21:23:53
28308timo832.659.095+3.1181.026.726+6802017-11-10 13:49:20
29160Nizzno12.361.046+2.63811.336.985+1.4302017-11-10 22:00:36
30393Nielske013384.626+2.131235.762+2.5682017-11-10 11:35:51
31152DrNick13.000.715+8165.699.129+2822017-11-11 05:00:46
3276Posergoth666724.444.361+4910.761.002+602017-11-11 01:09:05
3315ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
34366NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01
3585Pino11221.759.4139.073.8282017-11-08 08:33:38
36228Silverdigger7.391.56312.232.4572017-08-06 13:30:48
3798thomasss20.002.8956.057.5142012-02-03 18:59:30
38436nilsson12331822014-07-20 12:27:28
39242ItsMozy6.677.3922.405.2652012-06-24 17:42:46
40247Hedzlin6.519.5744.642.5132017-11-06 16:42:32
41171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
42375igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
43134Maginneke14.834.16925.698.2682017-11-07 23:15:18
44407Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
45103WyriHaximus18.734.4613.885.8382013-02-06 22:43:54
46401TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
4777Malfoi24.133.82714.189.4002017-10-24 12:04:58
48361BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
4983hole198822.115.62419.257.6562017-07-16 02:19:49
5080Oplosthee23.005.4438.839.2542014-08-01 18:35:52

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.343.515+25.81660.997.516+4.904
2 DIG9161.124.562+65.44172.370.801+32.140
3 ONZ8151.603.982+18.00064.036.043+7.356
4 Frontpage8134.370.98344.366.482
5 VBL674.297.77925.389.380
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.096.258+2.63845.484.936+1.430
9 KLB625.701.81310.513.120
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.430+4.3888.258.296+2.184
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
6133
Biep!
pi_175012173
11 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1185+118.163.879.565+26.477.6577.421.553.221+17.376.171
2osu!4655.940.294.991+4.474.5332.326.429.344+1.675.179
3FOK!436-15.889.421.375-24.247.6762.274.574.801-16.338.236
4Reddit376+14.969.254.160+6.840.5402.472.863.994+3.975.767
5StepmaniaOnline2234.315.434.640+3.401.771928.923.401+510.073
6TeamLiquid2343.854.271.223+724.4432.461.076.630+485.339
7Kongregate2603.239.506.357+513.4481.536.548.850+277.759
8LUElinks2123.142.321.566+106.3661.482.676.216+84.223
9Klamm.de1652.900.258.893+224.0351.464.287.954+147.268
10OCN-Overclock.net3032.790.376.298+337.9851.463.106.826+172.206
1113371432.700.425.117+499.1021.398.992.052+213.060
12Hinnavaatlus1162.671.702.459+77.6971.382.708.155+96.154
13What.cd?1792.537.244.604+1.021.5051.056.488.046+334.024
14PolishTracker1472.437.314.753+170.8111.251.957.759+354.617
15UnofficialLinusTechTips1951.839.637.045+813.6171.341.613.331+361.306
16GAMEFORGEGAMES1031.742.474.499+85.852960.365.127+138.288
17Board8541.725.976.522+122.080601.579.632+15.798
18SwiftIRC871.619.918.219+138.679775.559.722+132.622
19KongregateElite821.385.981.968+32.842508.999.611+13.801
20SWB1031.360.206.399+116.207469.407.456+61.880


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.320.590+1.0004.065.8782017-11-11 23:49:01
2Jo0Lz109.570.99930.741.3232017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.366.031+50.00041.116.700+18.0972017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.794.597+11.00024.133.621+3.6632017-11-11 19:04:45
12Programmeur59.080.848+50.00012.345.981+11.0072017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.533.00022.278.1882017-11-10 16:48:10
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.720.118+10.00019.956.214+2.3082017-11-11 22:25:05
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.537.204+5.00013.233.131+9512017-11-11 16:16:29
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.840.20018.869.0462017-11-05 19:14:33
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.065.429+2.18910.665.765+2.3892017-11-11 18:26:31
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.611.2968.519.5322017-11-06 22:14:19
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.774.828+10.00030.867.651+10.1782017-11-11 18:43:25
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.230.31919.307.0022017-11-09 15:46:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.067.385+5.41311.356.368+2.6012017-11-12 05:23:55
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
28229
Biep!
pi_175012174

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
189+1heywoodu20.864.623+100.0002.385.209+10.2782017-11-11 21:09:19
23Omentuva105.366.031+50.00041.116.700+18.0972017-11-11 22:07:13
312Programmeur59.080.848+50.00012.345.981+11.0072017-11-11 15:34:41
4243+4Hedzlin6.569.574+50.0004.694.705+52.1922017-11-11 12:26:52
5339+3Jovatov1.500.000+50.000128.807+4.7412017-11-11 10:23:00
6408+4Runekf197.434+35.76087.715+18.7072017-11-12 05:24:58
791+1Lloris9220.573.275+23.60410.063.058+3.3842017-11-11 20:33:56
898+1LompeHork19.405.638+20.2823.913.205+4.4922017-11-11 19:03:34
911commentator60.794.597+11.00024.133.621+3.6632017-11-11 19:04:45
1018Jegorex51.720.118+10.00019.956.214+2.3082017-11-11 22:25:05
1142Ge4ce35.774.828+10.00030.867.651+10.1782017-11-11 18:43:25
12159+1Nizzno12.370.134+9.08811.341.228+4.2432017-11-11 22:00:58
1348SlechtValk32.067.385+5.41311.356.368+2.6012017-11-12 05:23:55
1420TigerXtrm49.537.204+5.00013.233.131+9512017-11-11 16:16:29
1592+1DirkZz20.424.512+4.2667.336.772+5.0002017-11-11 14:51:34
1634Karina39.065.429+2.18910.665.765+2.3892017-11-11 18:26:31
171wonderer115.320.590+1.0004.065.8782017-11-11 23:49:01
18151+1DrNick13.000.722+75.699.140+112017-11-12 04:00:30
19337+1DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
20230+1NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23
21395+1RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
2219PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
2351VinceSTM30.517.84313.182.6762017-11-10 11:48:51
24264+1ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
2596+1svgamer20.096.4226.450.0482015-03-30 11:09:14
26304+1slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
276Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
28244Magneet6.565.1674.655.3482012-07-25 07:33:01
29414+1jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
30157+1Spongerobie12.474.9295.558.3922017-05-23 22:59:12
3187+1Dr_Flash21.513.22817.673.9362017-11-09 21:24:01
32438-1mvdk_000000-00-00 00:00:00
33205+1josvg8.914.0711.878.2212014-10-12 00:41:26
34343+1Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
35249+1Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
36273+1MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
37174+1Luckysmurf10.991.4032.504.4632012-05-13 20:30:02
38179+1Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
39161+1Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
40352+1appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
41125+1dekkered16.017.2257.479.5492013-04-15 12:17:29
42325+1Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
43349+1K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
44118+1d4v1d16.834.7164.493.8072017-11-10 16:16:10
45372+1KingOfThePotatoPeople673.345209.3572017-11-09 10:50:28
4688+1Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
47269+1ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
48224+119hunter917.623.8439.701.4912017-11-08 18:48:02
49316+1rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
50293+1Jordiy3.306.4011.419.8352017-11-06 14:29:38

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.348.522+5.00760.998.478+962
2 DIG9161.124.56272.370.801
3 ONZ8151.614.982+11.00064.039.706+3.663
4 Frontpage8134.370.98344.366.482
5 VBL674.302.045+4.26625.394.380+5.000
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.105.346+9.08845.489.179+4.243
9 KLB625.701.81310.513.120
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.4308.258.296
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
20975
Biep!
pi_175036212
12 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.165.869.730+1.990.1657.422.634.451+1.081.230
2osu!4655.946.852.730+6.557.7392.328.497.155+2.067.811
3FOK!4365.890.014.389+593.0142.274.782.282+207.481
4Reddit3764.970.783.688+1.529.5282.473.780.958+916.964
5StepmaniaOnline2234.318.642.517+3.207.877929.664.691+741.290
6TeamLiquid2343.854.633.199+361.9762.461.284.706+208.076
7Kongregate2603.242.182.087+2.675.7301.537.060.051+511.201
8LUElinks2123.142.602.107+280.5411.482.968.079+291.863
9Klamm.de1652.900.441.811+182.9181.464.390.315+102.361
10OCN-Overclock.net3032.790.680.949+304.6511.463.260.171+153.345
1113371432.700.710.857+285.7401.399.123.268+131.216
12Hinnavaatlus1162.671.857.746+155.2871.382.854.105+145.950
13What.cd?1792.537.468.782+224.1781.056.563.957+75.911
14PolishTracker1472.437.487.643+172.8901.252.141.839+184.080
15UnofficialLinusTechTips1951.840.220.728+583.6831.341.868.732+255.401
16GAMEFORGEGAMES1031.742.626.014+151.515960.486.620+121.493
17Board8541.726.029.526+53.004601.589.547+9.915
18SwiftIRC871.620.465.296+547.077776.086.266+526.544
19KongregateElite821.386.130.770+148.802509.109.346+109.735
20SWB1031.360.352.886+146.487469.468.115+60.659


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.321.590+1.0004.065.8782017-11-12 10:22:57
2Jo0Lz109.570.99930.741.3232017-11-07 22:56:35
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.794.59724.133.6212017-11-11 19:04:45
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.533.00022.278.1882017-11-10 16:48:10
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.720.11819.956.2142017-11-11 22:25:05
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.552.204+15.00013.237.835+4.7042017-11-12 21:30:53
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.200+50.00018.882.911+13.8652017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.678.40620.149.0202017-11-03 13:18:33
34Karina39.068.034+2.60510.668.621+2.8562017-11-12 21:07:46
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.296+50.0008.533.958+14.4262017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.828+5.00030.873.056+5.4052017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.230.31919.307.0022017-11-09 15:46:24
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.068.165+78011.357.861+1.4932017-11-13 03:33:53
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
21324
Biep!
pi_175036213

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1153+1Drizzt12.800.000+100.0004.281.072+23.7172017-11-12 18:36:36
251VinceSTM30.567.843+50.00013.202.049+19.3732017-11-12 22:04:52
3121Quotidien16.380.244+50.00021.806.141+16.4232017-11-12 22:06:49
4116jimcom8916.961.193+50.0004.382.800+6.0592017-11-12 11:46:27
522ezechiel00746.890.200+50.00018.882.911+13.8652017-11-12 18:46:03
637jhilverda37.661.296+50.0008.533.958+14.4262017-11-12 13:57:49
7336+3Jovatov1.550.000+50.000131.412+2.6052017-11-12 23:37:59
857no_tukker29.216.803+35.1587.914.897+20.8352017-11-12 20:32:29
962LightLuke28.208.071+24.34912.643.597+10.8882017-11-12 22:38:05
10216randallvg8.070.115+24.0222.915.838+11.0852017-11-12 09:10:56
1198LompeHork19.424.533+18.8953.915.618+2.4132017-11-12 13:36:00
12407+1Runekf216.293+18.859101.064+13.3492017-11-13 05:59:39
1391Lloris9220.590.337+17.06210.068.430+5.3722017-11-12 19:27:21
1420TigerXtrm49.552.204+15.00013.237.835+4.7042017-11-12 21:30:53
1556p429.397.595+10.00022.680.029+3.3582017-11-12 14:33:17
16159Nizzno12.376.713+6.57911.346.112+4.8842017-11-12 22:07:03
1722419hunter917.630.372+6.5299.713.125+11.6342017-11-12 14:56:25
1842Ge4ce35.779.828+5.00030.873.056+5.4052017-11-12 23:43:09
19151DrNick13.004.731+4.0095.701.484+2.3442017-11-13 05:00:53
20240Satioz6.742.401+3.1672.777.262+10.3932017-11-12 12:46:55
2134Karina39.068.034+2.60510.668.621+2.8562017-11-12 21:07:46
221wonderer115.321.590+1.0004.065.8782017-11-12 10:22:57
2348SlechtValk32.068.165+78011.357.861+1.4932017-11-13 03:33:53
2413Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
25414jefmen131.892310.6302013-05-16 10:41:45
2647Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
27157Spongerobie12.474.9295.558.3922017-05-23 22:59:12
28345VageGast1.266.8191.308.9602015-04-11 20:52:45
29438mvdk_000000-00-00 00:00:00
30218sXAnarioN7.902.2165.320.0742017-11-10 09:28:20
31343Azurekillskill1.366.817782.9072014-01-11 11:46:46
3266erikluyten26.420.5317.454.7412012-11-29 22:38:28
33273MissRaver4.239.464514.7862015-06-07 14:35:15
34303Mathijz2.939.9121.253.0582012-09-05 19:50:37
35179Rezania10.599.9043.965.7192016-11-29 21:42:28
36143Elowine14.159.91015.610.4082013-04-18 10:17:41
37352appelen1.138.003506.7542015-09-13 17:09:52
38213Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
39325Pulsy1.943.286516.4752013-01-12 12:09:10
40201rulerofdeath9.148.4708.071.2812017-08-28 00:58:31
4112Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
42338-1DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
43395RiccardoNL321.80449.8802012-04-18 20:42:43
44305maarten42.744.7731.059.9122014-03-10 07:12:13
4573Tha_Duck25.211.2189.089.1922012-07-17 14:07:00
46264ghostsand4.854.4672.332.4802013-03-15 19:34:59
47131MultiBox15.019.4323.183.0122013-03-20 10:20:48
48115DrOetker16.961.2287.311.5262013-11-14 21:11:36
49304slenger2.926.984801.8342015-04-22 23:17:57
50261poepoog5.246.8273.657.2642012-04-03 23:39:14

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.367.531+19.00961.005.526+7.048
2 DIG9161.148.911+24.34972.381.689+10.888
3 ONZ8151.614.98264.039.706
4 Frontpage8134.370.98344.366.482
5 VBL674.402.045+100.00025.418.097+23.717
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.111.925+6.57945.494.063+4.884
9 KLB625.701.81310.513.120
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.4308.258.296
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
7731
Biep!
pi_175059601
13 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.167.975.850+2.106.1207.423.683.126+1.048.675
2osu!466+15.960.434.890+13.582.1602.332.365.705+3.868.550
3FOK!4365.890.648.399+634.0102.275.088.779+306.497
4Reddit3764.972.732.136+1.948.4482.474.586.599+805.641
5StepmaniaOnline2234.322.950.689+4.308.172930.333.168+668.477
6TeamLiquid2343.855.034.483+401.2842.461.544.860+260.154
7Kongregate2603.243.024.392+842.3051.537.678.020+617.969
8LUElinks2123.142.829.457+227.3501.483.044.677+76.598
9Klamm.de1652.901.201.552+759.7411.465.029.327+639.012
10OCN-Overclock.net3032.791.183.511+502.5621.463.480.092+219.921
1113371432.701.135.627+424.7701.399.501.291+378.023
12Hinnavaatlus1162.672.076.094+218.3481.382.981.008+126.903
13What.cd?1792.537.807.033+338.2511.056.721.323+157.366
14PolishTracker1472.437.726.048+238.4051.252.253.925+112.086
15UnofficialLinusTechTips1951.840.902.412+681.6841.342.204.439+335.707
16GAMEFORGEGAMES1031.742.821.052+195.038960.566.055+79.435
17Board8541.726.282.069+252.543601.638.437+48.890
18SwiftIRC871.620.857.275+391.979776.423.060+336.794
19KongregateElite821.386.328.960+198.190509.220.092+110.746
20SWB1031.360.579.358+226.472469.637.449+169.334


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
2Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
3Omentuva105.366.03141.116.7002017-11-11 22:07:13
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198477.118.25216.808.2252017-10-27 15:03:34
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
12Programmeur59.080.84812.345.9812017-11-11 15:34:41
13Apollo1558.586.67822.466.3592017-11-10 16:02:03
14CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate52.100.00017.510.2962017-11-02 14:40:13
18Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
21DJMO47.913.0316.631.3822017-11-09 06:45:47
22ezechiel00746.890.20018.882.9112017-11-12 18:46:03
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.496.14310.620.3112017-10-11 11:47:25
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
34Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
35onlogisch38.674.55513.096.4552017-11-01 22:03:45
36DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
37jhilverda37.661.2968.533.9582017-11-12 13:57:49
38gateway36.732.88215.323.1912017-11-05 19:41:25
39SwollyBoy36.200.00019.652.9272017-11-06 11:40:24
40Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
41maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
42Ge4ce35.779.82830.873.0562017-11-12 23:43:09
43Messina35.512.50029.863.8692017-11-08 22:07:52
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.960.6677.161.6752017-11-06 23:40:01
20947
Biep!
pi_175059603

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
192DirkZz20.478.401+53.8897.365.978+29.2062017-11-13 22:35:39
22Jo0Lz109.620.999+50.00030.754.587+13.2642017-11-13 22:37:57
345Sjowhan33.280.319+50.00019.323.346+16.3442017-11-13 12:53:55
4335+4Rick.groen19961.562.423+50.000759.229+14.6062017-11-13 22:13:31
5129DrPhibes15.331.402+50.0009.971.607+100.4462017-11-13 15:56:43
693+2ursel20.340.255+50.0008.714.440+14.3712017-11-13 11:19:06
7103Dragonator18.660.797+50.0005.914.527+21.2452017-11-13 12:07:39
8215superworm8.143.483+50.0002.336.059+14.8672017-11-13 11:18:17
914CF8757.573.000+40.00022.284.878+6.6902017-11-13 21:37:21
1091Lloris9220.628.206+37.86910.073.137+4.7072017-11-13 23:34:32
1133DaFan40.698.406+20.00020.154.222+5.2022017-11-13 15:47:21
1253mufcie29.998.037+20.00016.628.846+4.7522017-11-13 15:46:09
1320TigerXtrm49.567.204+15.00013.241.463+3.6282017-11-13 22:31:17
1484+1trainfreak21.771.023+11.8455.895.309+3.2732017-11-13 20:06:30
15407Runekf227.432+11.139109.693+8.6292017-11-14 04:05:09
1618Jegorex51.730.118+10.00019.958.536+2.3222017-11-13 14:34:32
17231leonn7.260.000+10.0003.195.044+5.4322017-11-13 20:48:49
18139Party_P14.304.752+7.8028.814.206+4.3292017-11-13 15:58:10
19216randallvg8.076.933+6.8182.918.838+3.0002017-11-13 15:11:40
20372KingOfThePotatoPeople679.697+6.352210.351+9942017-11-13 16:05:08
21392Nielske013389.659+5.033241.313+5.5512017-11-13 12:59:25
22348talentt1.206.934+5.000673.529+9.1282017-11-13 15:51:00
2358SnIpA28.866.825+5.00010.025.140+3.1222017-11-13 12:43:06
241wonderer115.325.590+4.0004.065.8782017-11-13 13:10:27
25159Nizzno12.380.487+3.77411.348.477+2.3652017-11-13 22:00:13
2648SlechtValk32.071.669+3.50411.359.944+2.0832017-11-14 03:40:14
2711commentator60.797.597+3.00024.135.899+2.2782017-11-13 13:09:42
28151DrNick13.006.563+1.8325.704.270+2.7862017-11-14 05:00:50
2951VinceSTM30.568.843+1.00013.202.284+2352017-11-13 16:06:57
30307timo832.659.850+7551.027.903+1.1772017-11-13 21:03:57
3134Karina39.068.432+39810.669.084+4632017-11-13 17:29:26
32374igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
33292Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
34406Unsub246.25476.4182012-09-07 06:54:12
3525[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
36400TheMuurtje284.063188.9172017-10-15 15:08:55
37360BlikjeFris960.631376.3272014-07-25 13:46:12
3852guitarist.nl30.261.7927.127.7872017-10-31 23:50:01
39429Maxime13.52911.6752012-10-08 21:51:40
40156anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
41155roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
4236DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
43147sandertjeh13.329.6393.941.6482017-10-11 14:46:31
44232Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
45217qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
46246xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
4765Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
48195ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47
49134riku-san14.831.1035.998.5512017-10-22 17:04:47
50365NoBody122800.000126.6452014-11-12 22:31:01

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11204.384.363+16.83261.011.940+6.414
2 DIG9161.198.911+50.00072.396.060+14.371
3 ONZ8151.622.982+8.00064.045.106+5.400
4 Frontpage8134.420.983+50.00044.381.349+14.867
5 VBL674.455.934+53.88925.447.303+29.206
6 CREW264.397.99018.469.662
7 MUZ264.235.0589.509.657
8 WGR357.115.699+3.77445.496.428+2.365
9 KLB625.708.165+6.35210.514.114+994
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.410.4308.258.296
12 PTA215.190.0594.654.725
13 GC.2813.59395.230
9932
Biep!
pi_175081074
14 November 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118518.170.720.568+2.744.7187.424.891.823+1.208.697
2osu!4665.963.733.594+3.298.7042.333.284.762+919.057
3FOK!4365.891.493.245+844.8462.275.486.835+398.056
4Reddit3764.974.410.362+1.678.2262.475.318.732+732.133
5StepmaniaOnline2234.325.570.847+2.620.158930.948.002+614.834
6TeamLiquid2343.855.421.080+386.5972.461.852.319+307.459
7Kongregate2603.243.748.083+723.6911.538.082.422+404.402
8LUElinks2123.142.988.222+158.7651.483.111.415+66.738
9Klamm.de1652.901.364.539+162.9871.465.121.241+91.914
10OCN-Overclock.net3032.791.646.198+462.6871.463.821.999+341.907
1113371432.701.837.369+701.7421.400.302.089+800.798
12Hinnavaatlus1162.672.309.828+233.7341.383.088.444+107.436
13What.cd?1792.538.243.693+436.6601.056.993.143+271.820
14PolishTracker1472.438.065.467+339.4191.252.418.769+164.844
15UnofficialLinusTechTips1951.841.537.236+634.8241.342.510.747+306.308
16GAMEFORGEGAMES1031.742.860.766+39.714960.584.631+18.576
17Board8541.726.331.147+49.078601.649.300+10.863
18SwiftIRC871.620.872.949+15.674776.446.791+23.731
19KongregateElite821.386.469.991+141.031509.248.838+28.746
20SWB1031.360.816.206