abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
pi_173785703
registreer om deze reclame te verbergen
14 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1179+117.979.612.538+2.426.4517.334.943.903+899.322
2FOK!437+15.903.728.452+23.456.1222.285.715.201+4.156.926
3osu!4595.611.692.186+3.201.0552.220.452.789+1.285.571
4Reddit3734.868.139.667+1.859.0242.419.958.290+900.075
5StepmaniaOnline2214.132.879.301+2.441.180893.041.879+318.926
6TeamLiquid2343.819.980.273+582.0392.441.506.288+288.583
7Kongregate2613.211.984.150+416.9351.523.344.588+263.459
8LUElinks2113.135.000.998+118.1241.478.972.494+45.262
9Klamm.de1662.937.905.640+1.054.0601.475.379.681+402.470
10OCN-Overclock.net3032.758.437.388+477.4321.449.047.156+201.230
1113371412.657.570.749+327.6471.378.493.001+111.179
12Hinnavaatlus1162.656.928.786+318.3041.372.382.371+150.291
13What.cd?1792.517.937.177+792.2021.048.659.452+246.612
14PolishTracker1472.421.055.528+332.8521.244.308.656+94.893
15UnofficialLinusTechTips196-11.799.152.243-1.716.8891.322.376.796-418.085
16GAMEFORGEGAMES1031.734.576.058+79.975956.230.352+52.317
17Board8541.716.665.999+74.784598.996.874+20.519
18SwiftIRC871.610.665.845+102.285768.584.152+231.772
19KongregateElite821.375.743.433+136.124503.646.146+76.921
20SWB103-11.350.981.230-22.165.171465.116.536-3.718.120


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.039.039+1.0004.065.8782017-09-14 12:23:13
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.066.03140.457.6722017-09-14 02:11:28
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.164.133+18.00023.873.429+7.7202017-09-14 17:45:46
12+1Programmeur58.130.848+50.00012.165.467+12.2942017-09-14 14:30:04
13-1Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.766.000+28.00022.135.451+5.2402017-09-14 22:30:30
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.800.000+50.00017.443.248+8.0402017-09-14 13:16:42
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.190.118+10.00019.745.396+7.9712017-09-14 18:31:23
20TigerXtrm48.580.110+10.00012.960.042+6.7832017-09-14 18:39:56
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.940.20018.626.1042017-09-12 10:37:29
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.123.406+10.00019.923.417+4.2842017-09-14 13:00:33
34Karina38.902.399+1.97510.538.464+2.6082017-09-14 21:24:08
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.000+100.00019.458.747+39.1952017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.400.00029.746.8592017-09-09 11:32:24
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.775.31919.003.4212017-09-05 17:25:13
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.709.303+3.39911.203.377+2.7052017-09-15 06:01:27
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
20130
Biep!
pi_173785704

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1175Drizzt11.200.000+100.0003.967.513+30.5302017-09-14 16:35:27
241SwollyBoy35.800.000+100.00019.458.747+39.1952017-09-14 16:44:45
3129-1Litso15.673.635+100.0003.879.567+16.3722017-09-14 16:24:51
475Posergoth666724.123.462+58.86510.622.622+29.9882017-09-15 01:06:55
5167LyndAZ12.016.534+55.5554.702.813+26.4232017-09-15 00:25:44
6123d4v1d16.234.716+50.0004.304.481+15.6882017-09-14 22:45:55
7381+1Jovatov600.000+50.00051.936+4.9422017-09-14 11:24:22
812+1Programmeur58.130.848+50.00012.165.467+12.2942017-09-14 14:30:04
9110Puala17.626.928+50.0005.518.206+13.9002017-09-14 10:30:56
10103-1heywoodu18.714.623+50.0002.156.382+6.0322017-09-14 23:09:09
1117Dviate51.800.000+50.00017.443.248+8.0402017-09-14 13:16:42
1251VinceSTM30.267.593+50.00013.088.954+16.2322017-09-14 13:22:10
13335+1Shadowkid0531.655.106+49.208437.957+12.8012017-09-14 14:47:35
14211-1War Hero from the Past8.686.904+37.6203.471.067+10.0592017-09-15 01:08:27
1578Malfoi23.634.306+30.00014.062.687+6.8082017-09-14 17:26:58
16309NLferdiNL2.660.986+28.8171.001.679+47.1082017-09-14 16:12:11
1714CF8756.766.000+28.00022.135.451+5.2402017-09-14 22:30:30
1811commentator60.164.133+18.00023.873.429+7.7202017-09-14 17:45:46
1959SnIpA28.606.825+10.0009.914.521+5.7452017-09-14 16:49:08
2019Jegorex51.190.118+10.00019.745.396+7.9712017-09-14 18:31:23
2133DaFan40.123.406+10.00019.923.417+4.2842017-09-14 13:00:33
2220TigerXtrm48.580.110+10.00012.960.042+6.7832017-09-14 18:39:56
23228-119hunter917.502.185+4.5569.434.546+7922017-09-14 20:14:25
24166-1Nizzno12.093.887+4.10511.203.157+1.4612017-09-14 22:00:28
25408-1Nielske013233.536+4.066145.690+3.4122017-09-14 11:53:55
26114-1dwerg17.341.466+3.4596.005.215+1.6552017-09-14 15:04:41
27314-1timo832.513.317+3.431986.884+6022017-09-14 23:12:50
2848SlechtValk31.709.303+3.39911.203.377+2.7052017-09-15 06:01:27
2985-1trainfreak21.552.921+2.4845.817.370+4.2262017-09-14 11:43:22
3034Karina38.902.399+1.97510.538.464+2.6082017-09-14 21:24:08
31154-1DrNick12.747.787+1.0855.601.043+5312017-09-15 04:00:16
321wonderer115.039.039+1.0004.065.8782017-09-14 12:23:13
33193-1joystickj9.857.235+5264.626.391+4132017-09-14 19:58:08
34420-1atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
3522ezechiel00745.940.20018.626.1042017-09-12 10:37:29
3670Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
37383-2Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
38328-1Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
39182-1EJlol10.542.8395.663.7272017-08-25 16:14:07
4016SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
41437JRoy000000-00-00 00:00:00
42247-1Frenkje6.562.5262.888.3432013-07-20 10:56:20
43151-1Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
44394-1Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
4521DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
46317-1MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
4779ChristiaaNL23.344.04010.994.9662017-09-11 09:32:03
48352-1LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
49282-1RobinMengerink3.878.5432.833.1202017-08-08 23:44:40
50145-1Party_P13.867.3758.613.6832017-09-13 15:57:29

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.438.493+11.08559.999.732+7.314
2 DIG10170.333.596+100.00075.604.537+39.195
3 ONZ7150.445.455+28.00063.483.100+13.465
4 Frontpage8133.469.746+55.55543.960.383+26.423
5 MUZ381.576.524+3.45915.514.872+1.655
6 VBL671.214.372+149.20824.624.244+43.331
7 CREW262.896.33717.950.296
8 WGR356.391.599+4.10545.179.506+1.461
9 KLB625.517.902+28.81710.476.809+47.108
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.937.823+5268.057.172+413
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
24138
Biep!
pi_173804328
15 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1180+117.982.035.702+2.423.1647.335.979.207+1.035.304
2FOK!4375.904.491.092+762.6402.286.001.241+286.040
3osu!4595.615.927.338+4.235.1522.221.606.916+1.154.127
4Reddit3734.869.412.127+1.272.4602.420.557.530+599.240
5StepmaniaOnline2214.135.567.681+2.688.380893.639.392+597.513
6TeamLiquid2343.820.666.818+686.5452.441.799.795+293.507
7Kongregate2613.212.728.773+744.6231.523.788.530+443.942
8LUElinks2113.135.156.239+155.2411.479.043.395+70.901
9Klamm.de1662.938.203.733+298.0931.475.533.889+154.208
10OCN-Overclock.net3032.759.029.713+592.3251.449.292.929+245.773
1113371412.657.757.291+186.5421.378.575.226+82.225
12Hinnavaatlus1162.657.193.446+264.6601.372.652.453+270.082
13What.cd?1792.518.323.818+386.6411.048.793.611+134.159
14PolishTracker1472.421.449.370+393.8421.244.412.815+104.159
15UnofficialLinusTechTips1961.800.026.511+874.2681.322.732.373+355.577
16GAMEFORGEGAMES1031.734.620.567+44.509956.258.175+27.823
17Board8541.716.816.427+150.428599.022.285+25.411
18SwiftIRC871.610.882.888+217.043768.670.368+86.216
19KongregateElite821.375.929.494+186.061503.735.096+88.950
20SWB1031.351.116.291+135.061465.158.389+41.853


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.040.220+1.1814.065.8782017-09-15 20:00:34
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.116.031+50.00040.481.880+24.2082017-09-15 23:11:29
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.170.134+6.00123.876.677+3.2482017-09-15 15:35:39
12Programmeur58.130.84812.165.4672017-09-14 14:30:04
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.783.000+17.00022.137.603+2.1522017-09-15 14:36:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.800.00017.443.2482017-09-14 13:16:42
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.210.118+20.00019.753.709+8.3132017-09-15 22:55:33
20TigerXtrm48.600.110+20.00012.965.860+5.8182017-09-16 03:13:12
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.990.200+50.00018.639.479+13.3752017-09-15 16:37:25
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.148.406+25.00019.934.543+11.1262017-09-15 17:04:22
34Karina38.903.496+1.09710.539.143+6792017-09-15 19:03:15
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.400.00029.746.8592017-09-09 11:32:24
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.825.319+50.00019.028.341+24.9202017-09-15 15:12:14
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.713.635+4.33211.206.999+3.6222017-09-16 05:17:35
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
18092
Biep!
pi_173804330
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1375+6Jovatov650.000+50.00054.615+2.6792017-09-15 13:14:30
2264+1hhenrieke4.984.563+50.0002.081.414+30.1082017-09-15 16:09:36
3101+1RockNijntje18.767.449+50.0006.484.819+5.7992017-09-15 16:54:08
496DirkZz19.984.774+50.0007.099.646+15.2342017-09-15 11:25:18
5104Dragonator18.445.144+50.0005.846.351+11.2642017-09-15 16:26:43
63Omentuva104.116.031+50.00040.481.880+24.2082017-09-15 23:11:29
779ChristiaaNL23.394.040+50.00011.018.152+23.1862017-09-15 14:43:01
845Sjowhan32.825.319+50.00019.028.341+24.9202017-09-15 15:12:14
922ezechiel00745.990.200+50.00018.639.479+13.3752017-09-15 16:37:25
10324Marcel-o2.048.228+50.000649.572+12.5962017-09-15 10:22:47
11182EJlol10.591.380+48.5415.713.727+50.0002017-09-15 12:43:44
1233DaFan40.148.406+25.00019.934.543+11.1262017-09-15 17:04:22
13206+1hi_flyer8.922.712+25.0004.234.118+4.6282017-09-15 12:27:05
1478Malfoi23.654.306+20.00014.066.970+4.2832017-09-15 16:29:28
1520TigerXtrm48.600.110+20.00012.965.860+5.8182017-09-16 03:13:12
1619Jegorex51.210.118+20.00019.753.709+8.3132017-09-15 22:55:33
17145Party_P13.884.661+17.2868.620.696+7.0132017-09-15 15:58:09
1814CF8756.783.000+17.00022.137.603+2.1522017-09-15 14:36:37
19385+3KingOfThePotatoPeople506.138+13.705177.163+3.2032017-09-15 18:56:50
20257pieterr945.653.866+10.0003.448.414+2.4982017-09-15 12:29:53
21408Nielske013241.203+7.667149.302+3.6122017-09-15 11:06:14
2274Mr. Stewie24.387.324+7.11616.230.675+5.7542017-09-15 12:19:01
23314timo832.519.706+6.389988.164+1.2802017-09-15 23:08:53
2411commentator60.170.134+6.00123.876.677+3.2482017-09-15 15:35:39
2559SnIpA28.611.825+5.0009.916.405+1.8842017-09-15 12:52:48
2648SlechtValk31.713.635+4.33211.206.999+3.6222017-09-16 05:17:35
27114dwerg17.343.774+2.3086.005.418+2032017-09-15 08:08:44
28166Nizzno12.096.031+2.14411.204.659+1.5022017-09-15 22:01:02
29309NLferdiNL2.662.604+1.6181.002.037+3582017-09-15 16:14:43
301wonderer115.040.220+1.1814.065.8782017-09-15 20:00:34
3134Karina38.903.496+1.09710.539.143+6792017-09-15 19:03:15
3255mufcie29.558.037+1.00016.405.097+1.1862017-09-15 22:35:43
33211War Hero from the Past8.687.770+8663.471.387+3202017-09-15 11:05:12
34154DrNick12.747.875+885.601.290+2472017-09-16 04:00:17
3575Posergoth666724.123.521+5910.622.805+1832017-09-16 01:06:55
36159msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
37213LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
3839Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
39405Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
40111VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
41376-1igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
4236onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
43265-1AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
44120jimcom8916.411.1934.284.9202017-09-11 12:05:52
4510Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
46281TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
47204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
4826Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
49150plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
5091JoosterdFok!20.322.61112.562.2342017-04-22 23:40:56

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.508.581+70.08860.011.596+11.864
2 DIG10170.343.596+10.00075.607.035+2.498
3 ONZ7150.456.456+11.00163.488.232+5.132
4 Frontpage8133.469.74643.960.383
5 MUZ381.578.832+2.30815.515.075+203
6 VBL671.264.372+50.00024.639.478+15.234
7 CREW262.896.33717.950.296
8 WGR356.418.743+27.14445.185.636+6.130
9 KLB625.533.225+15.32310.480.370+3.561
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.937.8238.057.172
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
5786
Biep!
pi_173822322
16 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118017.983.643.183+1.607.4817.336.749.767+770.560
2FOK!4375.904.866.559+375.4672.286.289.698+288.457
3osu!4595.620.809.093+4.881.7552.223.068.256+1.461.340
4Reddit3734.870.700.829+1.288.7022.421.113.333+555.803
5StepmaniaOnline2214.139.818.664+4.250.983894.644.523+1.005.131
6TeamLiquid2343.821.149.049+482.2312.442.086.249+286.454
7Kongregate2613.213.128.840+400.0671.524.090.955+302.425
8LUElinks2113.135.459.643+303.4041.479.124.897+81.502
9Klamm.de1662.938.544.597+340.8641.475.755.798+221.909
10OCN-Overclock.net3032.759.387.007+357.2941.449.445.664+152.735
1113371412.658.241.425+484.1341.378.725.237+150.011
12Hinnavaatlus1162.657.412.534+219.0881.372.832.453+180.000
13What.cd?1792.518.591.569+267.7511.048.889.291+95.680
14PolishTracker1472.421.545.411+96.0411.244.480.931+68.116
15UnofficialLinusTechTips1961.801.074.149+1.047.6381.323.245.327+512.954
16GAMEFORGEGAMES1031.734.744.906+124.339956.442.909+184.734
17Board8541.717.881.011+1.064.584599.641.550+619.265
18SwiftIRC871.611.130.369+247.481768.875.469+205.101
19KongregateElite821.376.082.749+153.255503.825.800+90.704
20SWB1031.351.133.823+17.532465.169.511+11.122


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.220+1.0004.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.116.03140.481.8802017-09-15 23:11:29
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.171.134+1.00023.877.955+1.2782017-09-16 09:54:57
12Programmeur58.130.84812.165.4672017-09-14 14:30:04
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.783.00022.137.6032017-09-15 14:36:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.800.00017.443.2482017-09-14 13:16:42
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.230.118+20.00019.761.101+7.3922017-09-17 00:56:58
20TigerXtrm48.605.110+5.00012.967.114+1.2542017-09-16 16:21:57
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.990.20018.639.4792017-09-15 16:37:25
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.148.40619.934.5432017-09-15 17:04:22
34Karina38.906.225+2.72910.542.138+2.9952017-09-16 18:47:57
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.400.00029.746.8592017-09-09 11:32:24
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.825.31919.028.3412017-09-15 15:12:14
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.717.927+4.29211.209.111+2.1122017-09-17 02:09:44
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
15738
Biep!
pi_173822324

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1215Samm8.489.561+50.0004.968.577+120.7262017-09-16 19:31:53
2250Hedzlin6.225.571+50.0004.407.189+28.2992017-09-16 13:38:20
379ChristiaaNL23.444.040+50.00011.042.276+24.1242017-09-16 18:11:49
4102+1heywoodu18.764.623+50.0002.162.107+5.7252017-09-16 11:06:14
5355+4Erwa1.081.519+50.000243.897+23.6642017-09-16 22:26:03
687Dr_Flash21.173.422+50.00017.391.505+48.0772017-09-16 11:27:10
719Jegorex51.230.118+20.00019.761.101+7.3922017-09-17 00:56:58
8211War Hero from the Past8.707.005+19.2353.482.731+11.3442017-09-16 22:06:41
9314timo832.527.827+8.121988.940+7762017-09-16 23:22:42
1020TigerXtrm48.605.110+5.00012.967.114+1.2542017-09-16 16:21:57
1175Posergoth666724.127.969+4.44810.623.805+1.0002017-09-17 01:06:54
1248SlechtValk31.717.927+4.29211.209.111+2.1122017-09-17 02:09:44
1385trainfreak21.556.934+4.0135.819.152+1.7822017-09-16 12:10:19
1434Karina38.906.225+2.72910.542.138+2.9952017-09-16 18:47:57
1574Mr. Stewie24.389.171+1.84716.233.863+3.1882017-09-16 12:18:58
16166Nizzno12.097.860+1.82911.207.779+3.1202017-09-16 22:00:19
17114dwerg17.345.314+1.5406.006.166+7482017-09-16 12:55:50
1811commentator60.171.134+1.00023.877.955+1.2782017-09-16 09:54:57
191wonderer115.041.220+1.0004.065.8782017-09-17 01:51:47
20154DrNick12.748.122+2475.601.931+6412017-09-17 04:00:17
2122819hunter917.502.351+1669.434.758+2122017-09-16 22:38:46
2269vaarsuvius25.558.30510.701.0862017-04-26 13:59:33
23173wisheh11.606.97915.153.8602017-09-06 10:24:28
24421TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
25185Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
26131DrPhibes15.081.4029.480.1672017-09-03 10:10:18
27382crazy987574.725309.8092013-12-05 00:20:03
28298Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
29305brunetjah2.978.0401.126.2302012-05-30 21:08:18
30261HaywoodJablome5.393.1921.181.1932014-06-08 11:49:14
3130Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
32159msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
3339Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
34225superworm7.693.4832.201.3872017-09-12 20:06:32
35361Cherryi1.000.076339.0522012-06-14 20:19:16
36111VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
3736onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
38369ThijsBokkers768.804379.9602014-09-08 12:00:35
39333Zilverdolk1.678.892452.5262012-08-14 19:16:28
40120jimcom8916.411.1934.284.9202017-09-11 12:05:52
4110Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
42337Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
43391RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
44204yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
4526Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
46425MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
47384PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
48171Dreminator11.819.6589.795.6052012-04-30 22:20:12
49153verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
50137Maginneke14.734.16925.671.0192017-09-12 20:41:24

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.513.828+5.24760.013.491+1.895
2 DIG10170.343.59675.607.035
3 ONZ7150.457.456+1.00063.489.510+1.278
4 Frontpage8133.469.74643.960.383
5 MUZ381.580.372+1.54015.515.823+748
6 VBL671.264.37224.639.478
7 CREW262.896.33717.950.296
8 WGR356.420.572+1.82945.188.756+3.120
9 KLB625.533.22510.480.370
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.937.8238.057.172
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
17291
Biep!
pi_173846359
registreer om deze reclame te verbergen
17 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118017.985.640.060+1.996.8777.337.797.256+1.047.489
2FOK!4375.905.435.371+568.8122.286.588.793+299.095
3osu!4595.625.328.939+4.519.8462.224.985.703+1.917.447
4Reddit3734.872.138.399+1.437.5702.421.953.672+840.339
5StepmaniaOnline2214.143.032.391+3.213.727895.267.983+623.460
6TeamLiquid2343.821.492.292+343.2432.442.238.032+151.783
7Kongregate2613.215.595.426+2.466.5861.524.522.339+431.384
8LUElinks2113.135.530.253+70.6101.479.186.222+61.325
9Klamm.de1662.938.737.939+193.3421.475.884.706+128.908
10OCN-Overclock.net3032.759.849.974+462.9671.449.672.970+227.306
1113371412.658.518.723+277.2981.378.872.843+147.606
12Hinnavaatlus1162.657.641.164+228.6301.373.063.924+231.471
13What.cd?1792.518.833.559+241.9901.048.993.106+103.815
14PolishTracker1472.421.662.449+117.0381.244.640.820+159.889
15UnofficialLinusTechTips1961.801.816.730+742.5811.323.602.398+357.071
16GAMEFORGEGAMES1031.734.835.102+90.196956.484.326+41.417
17Board8541.718.113.454+232.443599.667.474+25.924
18SwiftIRC871.611.366.668+236.299769.019.223+143.754
19KongregateElite821.376.254.542+171.793503.955.641+129.841
20SWB1031.351.218.741+84.918465.221.308+51.797


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.166.031+50.00040.519.875+37.9952017-09-18 01:34:02
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.182.134+11.00023.882.814+4.8592017-09-18 06:40:57
12Programmeur58.130.84812.165.4672017-09-14 14:30:04
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.783.00022.137.6032017-09-15 14:36:37
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.800.00017.443.2482017-09-14 13:16:42
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.230.11819.761.1012017-09-17 00:56:58
20TigerXtrm48.610.110+5.00012.970.784+3.6702017-09-17 18:06:45
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.990.20018.639.4792017-09-15 16:37:25
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.148.40619.934.5432017-09-15 17:04:22
34Karina38.909.668+3.44310.545.566+3.4282017-09-17 21:36:40
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.412.500+12.50029.759.023+12.1642017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.319+50.00019.124.968+96.6272017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.724.065+6.13811.210.562+1.4512017-09-18 00:00:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
4736
Biep!
pi_173846360

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1175Drizzt11.300.000+100.0003.984.100+16.5872017-09-18 00:02:37
245Sjowhan32.875.319+50.00019.124.968+96.6272017-09-17 18:03:44
3101+1heywoodu18.814.623+50.0002.167.422+5.3152017-09-17 10:32:17
4192+1joystickj9.907.235+50.0004.640.006+13.6152017-09-17 21:02:00
5138riku-san14.731.103+50.0005.949.681+25.7522017-09-17 18:45:32
6223+2superworm7.743.483+50.0002.218.898+17.5112017-09-17 19:37:08
73Omentuva104.166.031+50.00040.519.875+37.9952017-09-18 01:34:02
8176Ceased2be11.231.070+50.0004.147.938+26.5602017-09-17 19:17:22
960[Brabant]Snow Bone28.358.226+18.9717.040.073+5.3102017-09-17 21:01:24
1085trainfreak21.571.719+14.7855.827.372+8.2202017-09-17 20:01:24
1143Messina35.412.500+12.50029.759.023+12.1642017-09-17 16:57:32
1211commentator60.182.134+11.00023.882.814+4.8592017-09-18 06:40:57
13313+1timo832.538.456+10.629989.884+9442017-09-17 23:12:01
14372Saso724.098+7.308280.265+3.9902017-09-17 17:49:35
1575Posergoth666724.135.243+7.27410.626.445+2.6402017-09-18 01:06:54
1648SlechtValk31.724.065+6.13811.210.562+1.4512017-09-18 00:00:40
17211War Hero from the Past8.712.210+5.2053.483.568+8372017-09-17 13:23:21
18166Nizzno12.103.020+5.16011.210.900+3.1212017-09-17 22:00:22
1920TigerXtrm48.610.110+5.00012.970.784+3.6702017-09-17 18:06:45
2034Karina38.909.668+3.44310.545.566+3.4282017-09-17 21:36:40
21385KingOfThePotatoPeople508.254+2.116178.417+1.2542017-09-17 21:58:09
2255mufcie29.560.037+2.00016.406.215+1.1182017-09-17 21:59:46
2374Mr. Stewie24.390.537+1.36616.237.046+3.1832017-09-17 12:18:57
24154DrNick12.748.593+4715.602.157+2262017-09-18 04:00:18
25350ueberduitser1.163.1311.369.3932016-06-28 15:56:38
26203Chris Gamgee9.120.8304.348.0782017-09-03 23:46:34
27420atractor96.01774.1582012-07-02 16:02:53
28107Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
29383Scrummie1559.469123.6312017-04-10 19:24:08
30191OHSHI-9.953.4282.260.2062014-06-16 15:04:39
31328Cobratjuh1.920.469564.5632017-06-15 16:51:16
3277phluphy23.725.7685.123.0732015-02-10 10:17:43
33437JRoy000000-00-00 00:00:00
34289TelleJ3.546.8474.407.0362016-08-16 23:04:10
35113petre8617.383.1594.693.1292014-12-17 14:53:11
36394Georg_of_the_Jungle390.828110.6062013-08-05 09:50:12
37317MrManuel2.359.5012.007.7202013-09-10 08:24:58
38136superfrostie14.796.5956.513.0712016-03-24 19:00:44
39352LittleBrownie1.141.172525.8962014-10-16 22:59:13
40274soccerroos4.249.9881.774.5652012-03-18 16:56:11
41145Party_P13.884.6618.620.6962017-09-15 15:58:09
42294Martijn933.382.5852.139.4982014-12-28 22:49:12
437jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
44249SleepSub6.401.8392.631.5932017-09-08 08:53:50
45217olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
46386kilozout502.654419.9522012-04-18 19:47:25
4727PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
48283Pettigrew813.827.7522.569.8792017-08-04 10:33:29
49403equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
50233NJ7.343.8845.105.0732012-04-25 09:04:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.519.299+5.47160.017.387+3.896
2 DIG10170.393.596+50.00075.633.595+26.560
3 ONZ7150.469.456+12.00063.495.127+5.617
4 Frontpage8133.519.746+50.00043.977.894+17.511
5 MUZ381.580.37215.515.823
6 VBL671.364.372+100.00024.656.065+16.587
7 CREW262.896.33717.950.296
8 WGR356.438.232+17.66045.204.041+15.285
9 KLB625.535.341+2.11610.481.624+1.254
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.987.823+50.0008.070.787+13.615
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
21625
Biep!
pi_173865106
18 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118017.988.032.787+2.392.7277.338.938.985+1.141.729
2FOK!4375.906.045.607+610.2362.286.865.280+276.487
3osu!4595.629.776.674+4.447.7352.225.924.805+939.102
4Reddit3734.873.828.519+1.690.1202.422.560.509+606.837
5StepmaniaOnline2214.144.999.611+1.967.220895.625.421+357.438
6TeamLiquid2343.822.037.565+545.2732.442.502.337+264.305
7Kongregate2613.216.266.837+671.4111.524.984.991+462.652
8LUElinks2113.135.651.013+120.7601.479.229.916+43.694
9Klamm.de1662.938.960.884+222.9451.476.008.989+124.283
10OCN-Overclock.net3032.760.283.295+433.3211.449.965.697+292.727
1113371412.659.010.875+492.1521.379.360.339+487.496
12Hinnavaatlus1162.657.839.419+198.2551.373.239.154+175.230
13What.cd?1792.519.039.780+206.2211.049.116.410+123.304
14PolishTracker1472.422.227.214+564.7651.244.890.459+249.639
15UnofficialLinusTechTips1961.802.465.989+649.2591.323.982.513+380.115
16GAMEFORGEGAMES1031.735.022.197+187.095956.583.161+98.835
17Board8541.720.141.663+2.028.209600.007.060+339.586
18SwiftIRC871.611.589.144+222.476769.128.709+109.486
19KongregateElite821.376.411.832+157.290504.001.013+45.372
20SWB1031.351.342.409+123.668465.299.556+78.248


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.166.03140.519.8752017-09-18 01:34:02
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.187.134+5.00023.884.343+1.5292017-09-18 15:32:07
12Programmeur58.180.848+50.00012.175.380+9.9132017-09-18 21:24:16
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.822.000+39.00022.144.135+6.5322017-09-19 07:15:14
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.800.00017.443.2482017-09-14 13:16:42
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.240.118+10.00019.764.549+3.4482017-09-18 15:34:06
20TigerXtrm48.620.110+10.00012.977.038+6.2542017-09-18 20:38:30
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.990.20018.639.4792017-09-15 16:37:25
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.158.406+10.00019.940.445+5.9022017-09-18 17:09:49
34Karina38.912.690+3.02210.547.754+2.1882017-09-19 07:17:34
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.734.553+10.48811.213.697+3.1352017-09-19 06:00:29
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
25217
Biep!
pi_173865108

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1167LyndAZ12.072.089+55.5554.726.839+24.0262017-09-18 23:52:57
2120jimcom8916.461.193+50.0004.296.762+11.8422017-09-18 13:20:14
386Pino11221.459.413+50.0008.800.597+34.2972017-09-18 12:48:03
412Programmeur58.180.848+50.00012.175.380+9.9132017-09-18 21:24:16
563ssmm98726.978.418+50.0009.001.394+21.0802017-09-18 11:10:08
676BBQSausage24.022.594+50.0008.399.996+14.8032017-09-18 14:51:15
7100+1heywoodu18.864.623+50.0002.173.636+6.2142017-09-18 17:34:29
8118Twinky16.764.415+50.0007.155.667+31.3822017-09-18 19:35:21
914CF8756.822.000+39.00022.144.135+6.5322017-09-19 07:15:14
1057no_tukker29.046.768+33.2387.775.196+48.6782017-09-18 22:33:14
1175Posergoth666724.155.596+20.35310.632.192+5.7472017-09-19 01:06:36
1259SnIpA28.626.825+15.0009.925.680+9.2752017-09-18 23:44:52
13145Party_P13.895.241+10.5808.626.765+6.0692017-09-18 15:58:03
1448SlechtValk31.734.553+10.48811.213.697+3.1352017-09-19 06:00:29
1578Malfoi23.664.306+10.00014.069.925+2.9552017-09-18 15:37:19
1633DaFan40.158.406+10.00019.940.445+5.9022017-09-18 17:09:49
17257pieterr945.663.866+10.0003.450.654+2.2402017-09-18 18:24:19
1820TigerXtrm48.620.110+10.00012.977.038+6.2542017-09-18 20:38:30
1919Jegorex51.240.118+10.00019.764.549+3.4482017-09-18 15:34:06
20407+1Nielske013247.599+6.396153.675+4.3732017-09-18 13:27:58
2122819hunter917.507.902+5.5519.443.060+8.3022017-09-18 13:37:12
2211commentator60.187.134+5.00023.884.343+1.5292017-09-18 15:32:07
23114dwerg17.349.142+3.8286.007.488+1.3222017-09-18 16:52:14
2434Karina38.912.690+3.02210.547.754+2.1882017-09-19 07:17:34
2596DirkZz19.987.299+2.5257.104.646+5.0002017-09-18 23:31:00
26166Nizzno12.104.635+1.61511.212.138+1.2382017-09-18 20:16:09
27154DrNick12.749.897+1.3045.602.957+8002017-09-19 04:00:18
28385KingOfThePotatoPeople509.481+1.227178.705+2882017-09-18 15:42:28
2955mufcie29.561.037+1.00016.406.588+3732017-09-18 18:54:08
304--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
31206hi_flyer8.922.7124.234.1182017-09-15 12:27:05
329Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
33336silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
34200BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
35172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
36194Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
37435Zemmel631332013-10-24 19:49:21
38208Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
39199TWP9.461.9831.579.4542014-08-31 12:39:06
40112Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
41363Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
42277JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
4341SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
44440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
45441Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
4684Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
47193DutchGrounds9.887.9235.121.9282017-09-05 09:17:05
48392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37
49222bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
50195Timmmmm9.684.7701.445.1692013-02-14 23:20:55

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.630.603+111.30460.073.541+56.154
2 DIG10170.403.596+10.00075.635.835+2.240
3 ONZ7150.488.456+19.00063.505.173+10.046
4 Frontpage8133.575.301+55.55544.001.920+24.026
5 MUZ381.584.200+3.82815.517.145+1.322
6 VBL671.366.897+2.52524.661.065+5.000
7 CREW262.896.33717.950.296
8 WGR356.439.847+1.61545.205.279+1.238
9 KLB625.536.568+1.22710.481.912+288
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.987.8238.070.787
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
28551
Biep!
  Moderator dinsdag 19 september 2017 @ 13:40:12 #211
56843 crew  onlogisch
Feyenoord 2016/2017
pi_173870316
Nog even en we worden na 10 jaar van plek 2 afgestoten :)
Recordhouder aantal posts op n dag.
4045
onlogisch
pi_173876412
quote:
15s.gif Op dinsdag 19 september 2017 13:40 schreef onlogisch het volgende:
Nog even en we worden na 10 jaar van plek 2 afgestoten :)
Was het echt zolang dat we op twee stonden?
Ik herinner me het nog alsof het drie jaar geleden was dat we op de derde plek stonden
pi_173882840
19 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1181+117.992.105.407+4.072.6207.340.632.445+1.693.460
2FOK!4375.906.761.507+715.9002.287.237.130+371.850
3osu!4595.634.744.173+4.967.4992.226.810.693+885.888
4Reddit374+14.877.935.659+4.107.1402.426.560.205+3.999.696
5StepmaniaOnline2214.147.451.528+2.451.917896.408.030+782.609
6TeamLiquid2343.822.449.891+412.3262.442.733.486+231.149
7Kongregate2613.216.643.552+376.7151.525.328.491+343.500
8LUElinks2113.135.709.839+58.8261.479.252.880+22.964
9Klamm.de1662.939.144.938+184.0541.476.134.247+125.258
10OCN-Overclock.net3032.761.812.725+1.529.4301.450.477.794+512.097
1113371412.659.257.607+246.7321.379.460.835+100.496
12Hinnavaatlus1162.658.222.059+382.6401.373.573.716+334.562
13What.cd?1792.519.392.008+352.2281.049.239.225+122.815
14PolishTracker1472.422.478.993+251.7791.245.002.221+111.762
15UnofficialLinusTechTips195-11.801.755.602-710.3871.323.784.364-198.149
16GAMEFORGEGAMES1031.735.132.449+110.252956.640.705+57.544
17Board8541.720.220.119+78.456600.030.707+23.647
18SwiftIRC871.611.733.748+144.604769.181.688+52.979
19KongregateElite821.376.526.588+114.756504.091.844+90.831
20SWB1031.351.530.986+188.577465.344.278+44.722


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.166.03140.519.8752017-09-18 01:34:02
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.211.431+24.29723.894.301+9.9582017-09-19 23:46:59
12Programmeur58.180.84812.175.3802017-09-18 21:24:16
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.844.000+22.00022.152.487+8.3522017-09-19 16:58:58
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.900.000+100.00017.466.077+22.8292017-09-19 10:39:38
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.250.118+10.00019.767.009+2.4602017-09-19 14:18:52
20TigerXtrm48.635.110+15.00012.983.553+6.5152017-09-20 00:45:48
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00745.990.20018.639.4792017-09-15 16:37:25
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.178.406+20.00019.950.496+10.0512017-09-19 17:22:51
34Karina38.912.747+5710.547.816+622017-09-19 17:05:50
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.211.2968.374.6592017-09-13 16:10:28
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.738.658+4.10511.217.000+3.3032017-09-20 00:00:33
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
8794
Biep!
pi_173882842

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
117Dviate51.900.000+100.00017.466.077+22.8292017-09-19 10:39:38
2250Hedzlin6.276.996+51.4254.441.312+34.1232017-09-19 17:52:05
3131DrPhibes15.131.402+50.0009.578.473+98.3062017-09-19 18:44:55
4121+1kanovinnie16.334.959+50.00011.533.681+53.0322017-09-19 20:02:49
5110Puala17.676.928+50.0005.529.136+10.9302017-09-19 13:55:11
697Lloris9219.817.770+50.0009.896.528+22.7342017-09-19 16:00:06
7102RockNijntje18.817.449+50.0006.494.661+9.8422017-09-20 00:38:00
8123d4v1d16.284.716+50.0004.319.781+15.3002017-09-19 16:23:40
978Malfoi23.694.306+30.00014.082.015+12.0902017-09-19 21:39:59
10211War Hero from the Past8.738.919+26.7093.492.557+8.9892017-09-19 09:49:13
11206hi_flyer8.947.712+25.0004.236.211+2.0932017-09-19 13:41:08
1211commentator60.211.431+24.29723.894.301+9.9582017-09-19 23:46:59
1314CF8756.844.000+22.00022.152.487+8.3522017-09-19 16:58:58
1433DaFan40.178.406+20.00019.950.496+10.0512017-09-19 17:22:51
1520TigerXtrm48.635.110+15.00012.983.553+6.5152017-09-20 00:45:48
1675Posergoth666724.169.302+13.70610.637.774+5.5822017-09-20 01:06:36
1755mufcie29.574.037+13.00016.412.995+6.4072017-09-19 21:25:13
18257pieterr945.673.866+10.0003.453.021+2.3672017-09-19 21:49:08
1959SnIpA28.636.825+10.0009.929.652+3.9722017-09-19 16:21:08
2019Jegorex51.250.118+10.00019.767.009+2.4602017-09-19 14:18:52
2151VinceSTM30.276.971+9.37813.090.680+1.7262017-09-19 13:45:05
2222819hunter917.516.175+8.2739.451.655+8.5952017-09-19 16:26:48
23145Party_P13.902.546+7.3058.631.212+4.4472017-09-19 15:57:41
24385KingOfThePotatoPeople514.517+5.036180.371+1.6662017-09-19 19:32:29
2548SlechtValk31.738.658+4.10511.217.000+3.3032017-09-20 00:00:33
26114dwerg17.351.474+2.3326.008.543+1.0552017-09-19 14:13:40
27166Nizzno12.106.387+1.75211.213.763+1.6252017-09-19 21:59:59
28309NLferdiNL2.663.985+1.3811.002.593+5562017-09-19 10:03:13
29154DrNick12.750.794+8975.603.208+2512017-09-20 04:00:19
30313timo832.538.594+138990.227+3432017-09-19 18:48:38
3134Karina38.912.747+5710.547.816+622017-09-19 17:05:50
324--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
339Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
34336silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
35200BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
36172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
37194Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
38435Zemmel631332013-10-24 19:49:21
39208Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
40199TWP9.461.9831.579.4542014-08-31 12:39:06
41112Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
42363Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
43277JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
44167LyndAZ12.072.0894.726.8392017-09-18 23:52:57
4541SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
46440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
47441Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
4884Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
49193DutchGrounds9.887.9235.121.9282017-09-05 09:17:05
50392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.696.500+65.89760.090.149+16.608
2 DIG10170.413.596+10.00075.638.202+2.367
3 ONZ7150.522.753+34.29763.519.103+13.930
4 Frontpage8133.575.30144.001.920
5 MUZ381.586.532+2.33215.518.200+1.055
6 VBL671.366.89724.661.065
7 CREW262.946.337+50.00018.003.328+53.032
8 WGR356.466.599+26.75245.208.997+3.718
9 KLB625.542.985+6.41710.484.134+2.222
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM416.987.8238.070.787
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
29391
Biep!
pi_173904419
20 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118117.994.539.959+2.434.5527.341.512.339+879.894
2FOK!4375.907.521.901+760.3942.287.530.550+293.420
3osu!4595.637.328.007+2.583.8342.227.705.351+894.658
4Reddit3744.879.586.662+1.651.0032.427.294.106+733.901
5StepmaniaOnline2214.151.506.547+4.055.019897.194.351+786.321
6TeamLiquid2343.823.473.769+1.023.8782.443.243.040+509.554
7Kongregate2613.217.233.518+589.9661.525.628.833+300.342
8LUElinks2113.135.904.135+194.2961.479.362.030+109.150
9Klamm.de1662.939.322.198+177.2601.476.220.005+85.758
10OCN-Overclock.net3032.762.331.038+518.3131.450.655.337+177.543
1113371412.660.154.335+896.7281.379.641.560+180.725
12Hinnavaatlus1162.658.534.293+312.2341.373.773.319+199.603
13What.cd?1792.519.898.863+506.8551.049.568.213+328.988
14PolishTracker1472.422.745.343+266.3501.245.069.784+67.563
15UnofficialLinusTechTips1951.802.337.370+581.7681.324.099.632+315.268
16GAMEFORGEGAMES1031.735.307.712+175.263956.710.224+69.519
17Board8541.720.257.494+37.375600.050.288+19.581
18SwiftIRC871.611.957.269+223.521769.299.994+118.306
19KongregateElite821.376.721.399+194.811504.323.951+232.107
20SWB1031.351.729.111+198.125465.424.883+80.605


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.216.031+50.00040.559.814+39.9392017-09-20 11:08:46
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.222.431+11.00023.897.141+2.8402017-09-21 06:56:09
12Programmeur58.180.84812.175.3802017-09-18 21:24:16
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.854.000+10.00022.156.916+4.4292017-09-20 16:52:15
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.900.00017.466.0772017-09-19 10:39:38
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.260.118+10.00019.771.892+4.8832017-09-20 15:10:46
20TigerXtrm48.645.110+10.00012.986.684+3.1312017-09-20 20:54:18
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00746.090.200+100.00018.667.164+27.6852017-09-20 22:14:42
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.193.406+15.00019.957.678+7.1822017-09-20 14:48:43
34Karina38.916.922+4.17510.550.690+2.8742017-09-20 23:04:18
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.296+50.0008.396.902+22.2432017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.744.717+6.05911.218.688+1.6882017-09-21 06:01:19
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
17216
Biep!
pi_173904425

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1174+1Drizzt11.400.000+100.0003.999.305+15.2052017-09-21 00:29:30
222ezechiel00746.090.200+100.00018.667.164+27.6852017-09-20 22:14:42
3100+2RockNijntje18.867.449+50.0006.499.628+4.9672017-09-20 20:33:44
43Omentuva104.216.031+50.00040.559.814+39.9392017-09-20 11:08:46
5191+1joystickj9.957.235+50.0004.674.403+34.3972017-09-20 17:36:25
637jhilverda37.261.296+50.0008.396.902+22.2432017-09-20 10:21:49
794+1ursel20.040.255+50.0008.626.304+16.4382017-09-20 14:07:34
8333+2Shadowkid0531.705.106+50.000448.762+10.8052017-09-20 13:13:30
995+1DirkZz20.037.299+50.0007.127.307+22.6612017-09-20 13:43:32
1087Dr_Flash21.217.922+44.50017.415.169+23.6642017-09-20 14:30:13
11210+1War Hero from the Past8.754.915+15.9963.497.397+4.8402017-09-20 09:03:02
1233DaFan40.193.406+15.00019.957.678+7.1822017-09-20 14:48:43
1355mufcie29.589.037+15.00016.420.670+7.6752017-09-20 22:37:27
1474Mr. Stewie24.403.343+12.80616.244.838+7.7922017-09-20 15:00:32
15145Party_P13.913.674+11.1288.634.632+3.4202017-09-20 15:58:06
1611commentator60.222.431+11.00023.897.141+2.8402017-09-21 06:56:09
1714CF8756.854.000+10.00022.156.916+4.4292017-09-20 16:52:15
1820TigerXtrm48.645.110+10.00012.986.684+3.1312017-09-20 20:54:18
1919Jegorex51.260.118+10.00019.771.892+4.8832017-09-20 15:10:46
2078Malfoi23.704.306+10.00014.084.660+2.6452017-09-20 14:45:06
21405+2Nielske013256.024+8.425156.963+3.2882017-09-21 07:36:20
2222819hunter917.523.344+7.1699.459.458+7.8032017-09-20 19:06:36
2348SlechtValk31.744.717+6.05911.218.688+1.6882017-09-21 06:01:19
2475Posergoth666724.174.958+5.65610.641.262+3.4882017-09-21 01:06:35
25165+1Nizzno12.111.860+5.47311.215.228+1.4652017-09-20 22:00:32
2634Karina38.916.922+4.17510.550.690+2.8742017-09-20 23:04:18
27114dwerg17.355.616+4.1426.009.945+1.4022017-09-20 17:06:00
28385KingOfThePotatoPeople517.507+2.990181.352+9812017-09-20 19:09:15
29313timo832.541.197+2.603991.212+9852017-09-20 18:51:44
3057no_tukker29.049.149+2.3817.780.058+4.8622017-09-20 17:14:45
31212ikke_ook8.543.9212.986.6182012-05-31 15:58:30
32349K4rJ4kC1.183.3231.029.8872014-06-27 15:53:00
33242Zamorak_FOK6.874.9441.902.7482012-11-02 17:01:22
34381Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
35271ChaosRien4.349.0942.894.1432017-04-12 14:35:57
36220randallvg7.804.2012.801.5382017-08-18 11:20:28
3799johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
3897Lloris9219.817.7709.896.5282017-09-19 16:00:06
39108Cosmo18.138.2784.745.8992014-04-20 18:39:00
4017Dviate51.900.00017.466.0772017-09-19 10:39:38
41272LeeGuan4.328.2303.261.0082015-03-13 16:49:55
428Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
43258Darkness1775.463.2913.028.2622014-01-10 00:47:48
44135Grooviee14.808.8534.598.0242016-01-22 17:01:02
45256jappy-b5.674.5072.946.2292014-01-28 19:09:02
4642Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
47231KLTZK7.380.7894.579.7732017-02-25 14:00:59
4872Chantal25.360.26010.096.2712012-08-31 15:11:29
49316RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
50288Bobseltje3.569.1381.534.3182012-06-19 10:30:25

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.756.500+60.00060.098.279+8.130
2 DIG10170.463.596+50.00075.654.640+16.438
3 ONZ7150.533.753+11.00063.521.943+2.840
4 Frontpage8133.575.30144.001.920
5 MUZ381.590.674+4.14215.519.602+1.402
6 VBL671.566.897+200.00024.709.736+48.671
7 CREW262.946.33718.003.328
8 WGR356.472.072+5.47345.210.462+1.465
9 KLB625.545.975+2.99010.485.115+981
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.037.823+50.0008.105.184+34.397
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
25415
Biep!
pi_173924207
21 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118117.996.278.571+1.738.6127.342.182.058+669.719
2FOK!4375.908.405.926+884.0252.287.806.581+276.031
3osu!4595.639.660.599+2.332.5922.228.757.346+1.051.995
4Reddit3744.880.927.727+1.341.0652.427.987.688+693.582
5StepmaniaOnline2214.155.150.690+3.644.143897.692.297+497.946
6TeamLiquid2343.824.006.842+533.0732.443.742.573+499.533
7Kongregate2613.217.683.396+449.8781.525.876.873+248.040
8LUElinks2113.135.980.649+76.5141.479.399.081+37.051
9Klamm.de1662.939.823.606+501.4081.476.459.080+239.075
10OCN-Overclock.net3032.762.894.175+563.1371.450.874.022+218.685
1113371412.660.349.510+195.1751.379.731.189+89.629
12Hinnavaatlus1162.658.976.270+441.9771.374.227.023+453.704
13What.cd?1792.520.245.933+347.0701.049.701.852+133.639
14PolishTracker1472.422.946.137+200.7941.245.121.198+51.414
15UnofficialLinusTechTips1951.803.072.067+734.6971.324.405.275+305.643
16GAMEFORGEGAMES1031.735.463.909+156.197956.779.663+69.439
17Board8541.720.443.446+185.952600.089.664+39.376
18SwiftIRC871.612.100.579+143.310769.341.379+41.385
19KongregateElite821.376.825.054+103.655504.378.562+54.611
20SWB1031.351.938.544+209.433465.546.938+122.055


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.266.031+50.00040.593.206+33.3922017-09-22 01:42:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.244.431+22.00023.902.000+4.8592017-09-21 20:32:19
12Programmeur58.230.848+50.00012.187.612+12.2322017-09-21 23:55:49
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.861.000+7.00022.159.773+2.8572017-09-21 16:48:04
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.950.000+50.00017.475.837+9.7602017-09-21 09:44:32
18PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
19Jegorex51.280.118+20.00019.780.152+8.2602017-09-22 02:50:45
20TigerXtrm48.655.110+10.00012.991.428+4.7442017-09-21 20:13:21
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00746.090.20018.667.1642017-09-20 22:14:42
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.208.406+15.00019.962.615+4.9372017-09-21 14:11:26
34Karina38.918.947+2.02510.553.627+2.9372017-09-22 07:26:26
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.2968.396.9022017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.609.82830.732.7912017-09-09 12:32:05
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.750.252+5.53511.220.475+1.7872017-09-22 06:00:44
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
7827
Biep!
pi_173924208

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1267+1richolio4.665.497+200.0001.107.203+49.5662017-09-21 15:50:18
2100+1heywoodu18.964.623+100.0002.183.966+10.3302017-09-21 17:25:01
3154DrNick12.801.302+50.5085.621.990+18.7502017-09-22 04:00:20
4373+2Jovatov700.000+50.00061.422+6.8072017-09-21 21:55:42
579ChristiaaNL23.494.040+50.00011.057.907+15.6312017-09-21 09:24:51
6330+2ijs_beer1.788.634+50.0001.055.532+18.6832017-09-21 21:51:01
712Programmeur58.230.848+50.00012.187.612+12.2322017-09-21 23:55:49
8180Dengaman10.700.000+50.0005.213.740+15.2782017-09-21 20:08:25
917Dviate51.950.000+50.00017.475.837+9.7602017-09-21 09:44:32
103Omentuva104.266.031+50.00040.593.206+33.3922017-09-22 01:42:49
1111commentator60.244.431+22.00023.902.000+4.8592017-09-21 20:32:19
1219Jegorex51.280.118+20.00019.780.152+8.2602017-09-22 02:50:45
1378Malfoi23.724.306+20.00014.088.762+4.1022017-09-21 16:50:02
1433DaFan40.208.406+15.00019.962.615+4.9372017-09-21 14:11:26
1555mufcie29.603.037+14.00016.427.386+6.7162017-09-22 07:19:44
1685trainfreak21.584.082+12.3635.834.955+7.5832017-09-21 20:13:39
1775Posergoth666724.186.553+11.59510.642.869+1.6072017-09-22 01:06:35
1820TigerXtrm48.655.110+10.00012.991.428+4.7442017-09-21 20:13:21
1974Mr. Stewie24.411.754+8.41116.256.203+11.3652017-09-21 21:31:37
20145Party_P13.921.398+7.7248.638.342+3.7102017-09-21 15:57:55
21165Nizzno12.119.352+7.49211.216.446+1.2182017-09-21 22:00:55
2214CF8756.861.000+7.00022.159.773+2.8572017-09-21 16:48:04
2348SlechtValk31.750.252+5.53511.220.475+1.7872017-09-22 06:00:44
24405Nielske013261.460+5.436160.037+3.0742017-09-22 07:01:05
2559SnIpA28.641.825+5.0009.931.436+1.7842017-09-21 12:56:32
2622819hunter917.527.336+3.9929.467.664+8.2062017-09-21 16:18:26
2794+1DirkZz20.040.410+3.1117.132.307+5.0002017-09-21 18:49:06
28313timo832.543.954+2.757992.061+8492017-09-21 23:11:42
2934Karina38.918.947+2.02510.553.627+2.9372017-09-22 07:26:26
30167LyndAZ12.072.165+764.726.846+72017-09-21 22:57:09
31166Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
3249lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
33309NLferdiNL2.663.9851.002.5932017-09-19 10:03:13
34374-1Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
35239wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
36119gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
37351talentt1.161.426644.6622017-09-08 12:28:08
38295Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
3918608gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
40397wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
41219WalkingDisaster7.864.8482.582.9492017-06-20 16:11:16
42236Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
43254B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
44358littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
45226DeLuna7.653.5412.072.6042013-09-17 10:02:11
46157anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
4757no_tukker29.049.1497.780.0582017-09-20 17:14:45
48296CrunchySelf3.231.7051.846.4052017-03-20 14:57:01
49359sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
50234Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.817.008+60.50860.121.773+23.494
2 DIG10170.463.59675.654.640
3 ONZ7150.560.753+27.00063.528.586+6.643
4 Frontpage8133.575.377+7644.001.927+7
5 MUZ381.590.67415.519.602
6 VBL671.570.008+3.11124.714.736+5.000
7 CREW262.946.33718.003.328
8 WGR356.479.564+7.49245.211.680+1.218
9 KLB625.545.97510.485.115
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.037.8238.105.184
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
5332
Biep!
pi_173941408
22 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118117.999.483.159+3.204.5887.343.423.711+1.241.653
2FOK!4375.909.031.836+625.9102.288.038.277+231.696
3osu!4595.643.737.835+4.077.2362.229.836.796+1.079.450
4Reddit3744.882.162.735+1.235.0082.428.577.587+589.899
5StepmaniaOnline2214.157.652.978+2.502.288898.346.146+653.849
6TeamLiquid2343.824.541.536+534.6942.444.048.000+305.427
7Kongregate2613.218.318.819+635.4231.526.231.626+354.753
8LUElinks2113.136.011.515+30.8661.479.451.620+52.539
9Klamm.de1662.939.972.843+149.2371.476.564.727+105.647
10OCN-Overclock.net3032.763.363.295+469.1201.451.029.851+155.829
1113371412.660.709.387+359.8771.379.881.928+150.739
12Hinnavaatlus1162.659.310.033+333.7631.374.372.551+145.528
13What.cd?1792.520.523.983+278.0501.049.764.332+62.480
14PolishTracker1472.423.216.936+270.7991.245.206.999+85.801
15UnofficialLinusTechTips1951.803.634.919+562.8521.324.659.765+254.490
16GAMEFORGEGAMES1031.735.507.078+43.169956.809.016+29.353
17Board8541.720.489.811+46.365600.109.223+19.559
18SwiftIRC871.612.237.099+136.520769.377.094+35.715
19KongregateElite821.376.993.703+168.649504.492.574+114.012
20SWB1031.352.118.205+179.661465.596.611+49.673


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.041.2204.065.8782017-09-17 01:51:47
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.266.03140.593.2062017-09-22 01:42:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.255.003+10.57223.907.179+5.1792017-09-23 07:34:11
12Programmeur58.230.84812.187.6122017-09-21 23:55:49
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.871.000+10.00022.161.543+1.7702017-09-22 16:33:34
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.950.00017.475.8372017-09-21 09:44:32
18+1Jegorex51.290.118+10.00019.783.799+3.6472017-09-22 22:05:40
19-1PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm48.685.110+30.00012.999.253+7.8252017-09-23 03:00:08
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00746.140.200+50.00018.679.223+12.0592017-09-22 20:12:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.208.40619.962.6152017-09-21 14:11:26
34Karina38.919.086+13910.553.658+312017-09-22 17:53:07
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.2968.396.9022017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.619.828+10.00030.742.332+9.5412017-09-22 21:00:09
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.754.344+4.09211.221.773+1.2982017-09-23 02:53:40
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
20408
Biep!
pi_173941409

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1120jimcom8916.511.193+50.0004.309.073+12.3112017-09-22 14:46:45
282miezziej22.479.213+50.0003.816.311+12.3862017-09-22 10:44:51
363ssmm98727.028.418+50.0009.020.703+19.3092017-09-22 20:47:47
4110Puala17.726.928+50.0005.538.711+9.5752017-09-22 19:30:54
5277+1dimmak4.154.136+50.0002.015.855+23.9412017-09-22 16:44:49
6122+1d4v1d16.334.716+50.0004.331.754+11.9732017-09-22 16:03:13
722ezechiel00746.140.200+50.00018.679.223+12.0592017-09-22 20:12:15
8296+1Jordiy3.268.317+45.5561.401.010+22.0612017-09-22 13:46:51
9210War Hero from the Past8.792.982+38.0673.517.142+19.7452017-09-22 14:44:50
10191joystickj9.994.452+37.2174.687.035+12.6322017-09-22 22:11:11
1120TigerXtrm48.685.110+30.00012.999.253+7.8252017-09-23 03:00:08
1255mufcie29.618.037+15.00016.434.267+6.8812017-09-22 16:39:55
1375Posergoth666724.199.841+13.28810.646.318+3.4492017-09-23 01:06:37
1411commentator60.255.003+10.57223.907.179+5.1792017-09-23 07:34:11
1571CasB25.497.761+10.00015.859.498+10.5912017-09-22 12:29:34
1677+1Malfoi23.734.306+10.00014.090.428+1.6662017-09-22 10:58:07
1742Ge4ce35.619.828+10.00030.742.332+9.5412017-09-22 21:00:09
1814CF8756.871.000+10.00022.161.543+1.7702017-09-22 16:33:34
1918+1Jegorex51.290.118+10.00019.783.799+3.6472017-09-22 22:05:40
20313timo832.550.662+6.708992.797+7362017-09-22 22:32:43
21405Nielske013267.359+5.899161.567+1.5302017-09-22 13:41:12
22145Party_P13.926.505+5.1078.641.028+2.6862017-09-22 15:57:45
2348SlechtValk31.754.344+4.09211.221.773+1.2982017-09-23 02:53:40
24165Nizzno12.122.800+3.44811.222.780+6.3342017-09-22 22:00:02
25154DrNick12.804.193+2.8915.623.945+1.9552017-09-23 04:00:20
26114dwerg17.358.403+2.7876.011.896+1.9512017-09-22 14:08:51
2722819hunter917.529.531+2.1959.471.476+3.8122017-09-22 17:42:15
2851VinceSTM30.278.971+2.00013.091.357+6772017-09-22 13:00:22
2974Mr. Stewie24.412.698+94416.260.348+4.1452017-09-22 21:31:37
3034Karina38.919.086+13910.553.658+312017-09-22 17:53:07
314--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
32206hi_flyer8.947.7124.236.2112017-09-19 13:41:08
339Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
34336silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
35200BentenBerge9.427.2657.985.5042016-11-27 23:36:05
36172Krogzar11.754.1275.218.6802014-01-18 15:12:17
37194Syntus9.763.2255.969.0052012-03-13 18:26:47
38435Zemmel631332013-10-24 19:49:21
39208Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
40199TWP9.461.9831.579.4542014-08-31 12:39:06
41112Qwrtje17.418.4435.594.1432012-01-11 20:57:35
42363Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
43278-1JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
44167LyndAZ12.072.1654.726.8462017-09-21 22:57:09
4541SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
46440shaniamariekinsley000000-00-00 00:00:00
47441Man-Bear-Pig042012-01-18 15:47:44
4884Etcetera22.054.3426.790.7842017-07-27 11:54:22
49193DutchGrounds9.887.9235.121.9282017-09-05 09:17:05
50392Juicyhil400.000358.1692016-07-04 21:45:37

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.849.899+32.89160.131.553+9.780
2 DIG10170.513.596+50.00075.678.581+23.941
3 ONZ7150.571.325+10.57263.533.765+5.179
4 Frontpage8133.575.37744.001.927
5 MUZ381.593.461+2.78715.521.553+1.951
6 VBL671.570.00824.714.736
7 CREW262.946.33718.003.328
8 WGR356.483.012+3.44845.218.014+6.334
9 KLB625.545.97510.485.115
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.075.040+37.2178.117.816+12.632
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
4320
Biep!
pi_173958286
23 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.001.214.583+1.731.4247.344.216.207+792.496
2FOK!4375.909.461.874+430.0382.288.152.607+114.330
3osu!4595.647.609.840+3.872.0052.231.131.037+1.294.241
4Reddit3744.883.302.003+1.139.2682.429.122.245+544.658
5StepmaniaOnline2214.161.368.588+3.715.610899.071.022+724.876
6TeamLiquid2343.825.048.466+506.9302.444.312.304+264.304
7Kongregate2613.219.005.230+686.4111.526.571.504+339.878
8LUElinks2113.136.207.048+195.5331.479.513.345+61.725
9Klamm.de1662.940.111.831+138.9881.476.672.252+107.525
10OCN-Overclock.net3032.763.924.775+561.4801.451.241.879+212.028
1113371412.661.175.228+465.8411.380.287.804+405.876
12Hinnavaatlus1162.659.460.905+150.8721.374.539.724+167.173
13What.cd?1792.520.761.921+237.9381.049.828.418+64.086
14PolishTracker1472.423.412.774+195.8381.245.348.368+141.369
15UnofficialLinusTechTips1951.804.340.070+705.1511.324.906.031+246.266
16GAMEFORGEGAMES1031.735.652.822+145.744956.866.112+57.096
17Board8541.720.569.353+79.542600.124.110+14.887
18SwiftIRC871.612.422.121+185.022769.717.651+340.557
19KongregateElite821.377.084.980+91.277504.527.085+34.511
20SWB1031.352.228.949+110.744465.657.359+60.748


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.048.897+7.6774.065.8782017-09-24 01:32:03
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.266.03140.593.2062017-09-22 01:42:49
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.255.00323.907.1792017-09-23 07:34:11
12Programmeur58.230.84812.187.6122017-09-21 23:55:49
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.871.00022.161.5432017-09-22 16:33:34
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.950.00017.475.8372017-09-21 09:44:32
18Jegorex51.310.118+20.00019.797.206+13.4072017-09-23 18:56:50
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm48.695.110+10.00013.002.396+3.1432017-09-24 02:31:27
21DJMO46.611.3786.469.6472017-09-08 07:45:56
22ezechiel00746.140.20018.679.2232017-09-22 20:12:15
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.208.40619.962.6152017-09-21 14:11:26
34Karina38.921.939+2.85310.557.052+3.3942017-09-23 18:02:44
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.2968.396.9022017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.619.82830.742.3322017-09-22 21:00:09
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.767.816+13.47211.223.174+1.4012017-09-24 00:00:50
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
2783
Biep!
pi_173958287

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1100heywoodu19.064.623+100.0002.194.587+10.6212017-09-23 19:38:00
2372+1Jovatov750.000+50.00064.841+3.4192017-09-23 09:22:14
3101RockNijntje18.917.449+50.0006.504.818+5.1902017-09-24 00:32:29
476BBQSausage24.072.594+50.0008.424.770+24.7742017-09-23 15:17:12
5105+1La-Vache-Qui-Rit18.377.138+50.00012.020.935+12.6472017-09-23 12:47:17
652guitarist.nl30.161.792+38.6917.096.697+8.4882017-09-23 17:42:11
718Jegorex51.310.118+20.00019.797.206+13.4072017-09-23 18:56:50
8210War Hero from the Past8.808.780+15.7983.524.831+7.6892017-09-23 08:14:52
948SlechtValk31.767.816+13.47211.223.174+1.4012017-09-24 00:00:50
1020TigerXtrm48.695.110+10.00013.002.396+3.1432017-09-24 02:31:27
11256+1pieterr945.683.866+10.0003.455.380+2.3592017-09-23 18:34:04
121wonderer115.048.897+7.6774.065.8782017-09-24 01:32:03
13165Nizzno12.125.937+3.13711.224.380+1.6002017-09-23 22:00:26
1434Karina38.921.939+2.85310.557.052+3.3942017-09-23 18:02:44
1557no_tukker29.051.715+2.5667.783.773+3.7152017-09-23 15:14:44
16313timo832.553.102+2.440993.527+7302017-09-23 18:45:35
1722819hunter917.530.802+1.2719.482.180+10.7042017-09-23 20:15:56
1875Posergoth666724.200.934+1.09310.646.525+2072017-09-24 01:06:37
1955mufcie29.619.037+1.00016.435.045+7782017-09-23 18:19:49
20154DrNick12.804.233+405.624.009+642017-09-24 04:00:21
21149Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
2219PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
23411JTT185.776153.7552014-07-02 16:53:14
24130Vetheid15.437.7675.642.8702014-11-19 19:17:54
25292Kuchiyose3.423.582781.4212013-01-23 23:32:16
26148SGTfap13.357.2188.361.7272017-08-08 14:42:19
2732Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
28365summer2bird866.517482.7982012-05-18 14:21:57
2989Boer22221.070.4676.399.9142017-07-21 17:22:40
30176Ceased2be11.231.0704.147.9382017-09-17 19:17:22
31118Twinky16.764.4157.155.6672017-09-18 19:35:21
32214Dixymox8.492.4492.251.6642012-11-22 18:22:18
3361Eronymus28.297.66414.315.7732016-02-27 12:23:19
34267richolio4.665.4971.107.2032017-09-21 15:50:18
3587Dr_Flash21.217.92217.415.1692017-09-20 14:30:13
36404Sir Amoeba268.90439.1672013-01-04 16:54:40
3759SnIpA28.641.8259.931.4362017-09-21 12:56:32
38252Matsuo_Yoshitoki6.090.0001.658.8282014-11-11 12:49:28
39153verluci12.981.1485.279.9802017-03-07 22:08:30
40162Deviant112.182.6254.417.0272015-07-22 22:14:07
41160Comgenie12.286.8851.408.0732013-03-09 14:12:25
42409Mean_eline203.18359.4272016-02-03 11:36:22
4358Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
4450Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
45315Siem0.o2.493.3961.103.4162015-01-04 20:37:28
4681automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
47122d4v1d16.334.7164.331.7542017-09-22 16:03:13
48248xzaz6.544.9783.505.6712016-12-27 11:22:53
49284Shoalin3.820.2776.819.1102015-07-29 10:04:25
50198ni67et9.653.7402.907.2722015-03-02 17:18:47

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.959.939+110.04060.164.724+33.171
2 DIG10170.523.596+10.00075.680.940+2.359
3 ONZ7150.571.32563.533.765
4 Frontpage8133.575.37744.001.927
5 MUZ381.593.46115.521.553
6 VBL671.570.00824.714.736
7 CREW262.946.33718.003.328
8 WGR356.486.149+3.13745.219.614+1.600
9 KLB625.545.97510.485.115
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.075.0408.117.816
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
6484
Biep!
pi_173981764
24 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.002.739.783+1.525.2007.345.135.878+919.671
2FOK!4375.910.180.957+719.0832.288.319.161+166.554
3osu!4595.651.771.199+4.161.3592.232.678.233+1.547.196
4Reddit3744.884.786.102+1.484.0992.429.833.556+711.311
5StepmaniaOnline2214.165.160.279+3.791.691899.834.729+763.707
6TeamLiquid2343.825.534.506+486.0402.444.634.622+322.318
7Kongregate2613.221.351.754+2.346.5241.527.031.311+459.807
8LUElinks2113.136.335.063+128.0151.479.596.624+83.279
9Klamm.de1662.940.331.822+219.9911.476.877.377+205.125
10OCN-Overclock.net3032.764.368.786+444.0111.451.454.679+212.800
1113371412.661.451.090+275.8621.380.372.827+85.023
12Hinnavaatlus1162.659.810.729+349.8241.374.801.762+262.038
13What.cd?1792.521.004.753+242.8321.049.911.983+83.565
14PolishTracker1472.423.572.068+159.2941.245.410.949+62.581
15UnofficialLinusTechTips1951.805.195.851+855.7811.325.278.614+372.583
16GAMEFORGEGAMES1031.735.700.676+47.854956.901.199+35.087
17Board8541.720.826.976+257.623600.171.303+47.193
18SwiftIRC871.612.666.225+244.104769.899.176+181.525
19KongregateElite821.377.336.405+251.425504.643.291+116.206
20SWB1031.352.344.375+115.426465.712.849+55.490


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.057.211+8.3144.065.8782017-09-25 00:33:39
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.316.031+50.00040.616.508+23.3022017-09-24 15:03:32
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.267.003+12.00023.912.517+5.3382017-09-25 07:28:53
12Programmeur58.280.848+50.00012.195.480+7.8682017-09-25 00:40:57
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.873.000+2.00022.162.277+7342017-09-25 07:38:23
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.950.00017.475.8372017-09-21 09:44:32
18Jegorex51.320.118+10.00019.803.380+6.1742017-09-25 01:43:48
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm48.705.110+10.00013.006.489+4.0932017-09-24 21:16:06
21DJMO46.991.138+379.7606.508.010+38.3632017-09-24 07:45:29
22ezechiel00746.190.200+50.00018.690.508+11.2852017-09-24 16:41:11
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.208.40619.962.6152017-09-21 14:11:26
34Karina38.923.627+1.68810.559.032+1.9802017-09-25 07:27:22
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.2968.396.9022017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.619.82830.742.3322017-09-22 21:00:09
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.775.783+7.96711.225.592+2.4182017-09-25 01:45:49
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
5542
Biep!
pi_173981766

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
121DJMO46.991.138+379.7606.508.010+38.3632017-09-24 07:45:29
222ezechiel00746.190.200+50.00018.690.508+11.2852017-09-24 16:41:11
312Programmeur58.280.848+50.00012.195.480+7.8682017-09-25 00:40:57
4250Hedzlin6.326.996+50.0004.471.494+30.1822017-09-24 23:24:10
53Omentuva104.316.031+50.00040.616.508+23.3022017-09-24 15:03:32
6210War Hero from the Past8.830.871+22.0913.533.904+9.0732017-09-24 08:03:20
785trainfreak21.603.277+19.1955.836.042+1.0872017-09-24 20:39:04
811commentator60.267.003+12.00023.912.517+5.3382017-09-25 07:28:53
9385KingOfThePotatoPeople528.437+10.930182.605+1.2532017-09-24 16:28:49
1020TigerXtrm48.705.110+10.00013.006.489+4.0932017-09-24 21:16:06
1118Jegorex51.320.118+10.00019.803.380+6.1742017-09-25 01:43:48
121wonderer115.057.211+8.3144.065.8782017-09-25 00:33:39
1348SlechtValk31.775.783+7.96711.225.592+2.4182017-09-25 01:45:49
1464Fha26.552.036+7.0714.386.865+7662017-09-24 15:33:29
15165Nizzno12.132.479+6.54211.226.388+2.0082017-09-24 22:00:42
1675Posergoth666724.206.518+5.58410.647.525+1.0002017-09-25 01:06:37
1722819hunter917.535.106+4.3049.493.444+11.2642017-09-24 15:00:07
1874Mr. Stewie24.416.142+3.44416.263.960+3.6122017-09-24 15:18:26
19296Jordiy3.271.714+3.3971.403.520+2.5102017-09-24 11:34:33
20313timo832.555.253+2.151993.950+4232017-09-24 22:52:32
2114CF8756.873.000+2.00022.162.277+7342017-09-25 07:38:23
2234Karina38.923.627+1.68810.559.032+1.9802017-09-25 07:27:22
23154DrNick12.805.878+1.6455.625.189+1.1802017-09-25 04:00:22
2455mufcie29.620.037+1.00016.435.686+6412017-09-25 07:38:58
2516SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
26360Vinniiee1.025.813250.5142013-09-22 17:40:09
27268dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
28155Miepes12.713.4873.248.1442017-05-09 15:38:40
29151Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
30325Bitterlemon1.968.143924.0332014-02-28 16:56:30
31290PinkPirate3.528.0261.192.1432012-06-07 11:21:04
32144s10eke14.137.71915.728.6082017-08-24 21:25:15
3379ChristiaaNL23.494.04011.057.9072017-09-21 09:24:51
34401Hitomi280.75384.9802014-06-04 21:48:14
35323TypTievus2.152.7881.419.2252013-05-07 17:51:49
36241IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
37347Alphawolf1.249.215487.6952015-08-09 13:25:15
38389Kimiyana492.22892.2372012-02-01 00:06:39
3954Xuavis29.639.91010.963.5922013-11-26 10:31:55
40340DjinN1.521.515728.2382017-04-10 11:59:02
41201Drizzt_DoUrden9.235.0583.717.5242013-07-21 00:42:53
422913rdRock3.493.5161.657.0652017-02-15 23:04:21
4388Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
44413Runekf150.00057.1712017-02-09 18:50:56
45304StarCastic2.978.7813.185.8022015-01-07 22:32:18
46319rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
4770Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
48339Sparkery1.547.425831.4642013-03-20 00:27:28
49216Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
5024Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11201.971.584+11.64560.169.997+5.273
2 DIG10170.523.59675.680.940
3 ONZ7150.583.325+12.00063.539.103+5.338
4 Frontpage8133.575.37744.001.927
5 MUZ381.593.46115.521.553
6 VBL671.570.00824.714.736
7 CREW263.326.097+379.76018.041.691+38.363
8 WGR356.492.691+6.54245.221.622+2.008
9 KLB625.556.905+10.93010.486.368+1.253
10 TVR223.253.62719.764.410
11 GAM417.075.0408.117.816
12 PTA215.140.0594.645.407
13 GC.2813.59395.230
25001
Biep!
pi_174000776
25 September 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows118118.005.340.765+2.600.9827.346.463.868+1.327.990
2FOK!4375.910.895.841+714.8842.288.654.160+334.999
3osu!4595.654.561.344+2.790.1452.233.842.585+1.164.352
4Reddit3744.886.258.182+1.472.0802.430.501.389+667.833
5StepmaniaOnline2214.167.991.593+2.831.314900.613.886+779.157
6TeamLiquid2343.826.020.974+486.4682.444.857.381+222.759
7Kongregate2613.221.859.842+508.0881.527.234.999+203.688
8LUElinks2113.136.658.267+323.2041.479.773.433+176.809
9Klamm.de1662.940.541.027+209.2051.477.008.621+131.244
10OCN-Overclock.net3032.764.865.178+496.3921.451.714.593+259.914
1113371412.661.741.105+290.0151.380.489.397+116.570
12Hinnavaatlus1162.660.059.603+248.8741.375.034.170+232.408
13What.cd?1792.521.372.020+367.2671.050.010.172+98.189
14PolishTracker1472.423.819.290+247.2221.245.515.272+104.323
15UnofficialLinusTechTips1951.805.925.912+730.0611.325.744.556+465.942
16GAMEFORGEGAMES1031.735.984.515+283.839957.009.868+108.669
17Board8541.720.897.078+70.102600.191.966+20.663
18SwiftIRC871.612.909.641+243.416770.083.629+184.453
19KongregateElite821.377.588.442+252.037504.919.665+276.374
20SWB1031.352.517.533+173.158465.755.629+42.780


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer115.057.2114.065.8782017-09-25 00:33:39
2Jo0Lz108.970.99930.581.8352017-07-28 09:26:00
3Omentuva104.366.031+50.00040.640.815+24.3072017-09-26 02:00:33
4--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
5Twieki91.950.59922.822.6402017-07-02 19:17:44
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.966.14816.782.5282017-07-18 10:01:02
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef65.090.57523.962.0832017-07-03 18:33:13
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator60.274.003+7.00023.916.111+3.5942017-09-26 07:39:00
12Programmeur58.280.84812.195.4802017-09-25 00:40:57
13Apollo1558.120.87822.204.8142017-09-13 16:03:36
14CF8756.899.000+26.00022.169.296+7.0192017-09-25 20:34:28
15ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
16SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
17Dviate51.950.00017.475.8372017-09-21 09:44:32
18Jegorex51.340.118+20.00019.810.759+7.3792017-09-26 02:44:11
19PiRANiA51.286.4509.811.1222017-08-11 07:39:14
20TigerXtrm48.725.110+20.00013.011.388+4.8992017-09-25 18:28:42
21DJMO46.991.1386.508.0102017-09-24 07:45:29
22ezechiel00746.190.20018.690.5082017-09-24 16:41:11
23Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
24Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
25[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
26Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
27PoisoneIvy42.446.14310.584.6552017-09-06 18:08:44
28stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
29BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
30Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
31Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
32Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
33DaFan40.233.406+25.00019.970.659+8.0442017-09-25 17:15:11
34Karina38.925.500+1.87310.560.293+1.2612017-09-26 07:27:00
35DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
36onlogisch37.676.62012.892.5472017-08-22 07:35:37
37jhilverda37.261.2968.396.9022017-09-20 10:21:49
38gateway36.674.30815.311.6102017-07-04 20:01:53
39Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
40maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
41SwollyBoy35.800.00019.458.7472017-09-14 16:44:45
42Ge4ce35.619.82830.742.3322017-09-22 21:00:09
43Messina35.412.50029.759.0232017-09-17 16:57:32
44Ebut34.349.7986.266.3242017-07-05 18:42:49
45Sjowhan32.875.31919.124.9682017-09-17 18:03:44
46Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
47Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
48SlechtValk31.779.771+3.98811.227.595+2.0032017-09-26 06:01:17
49lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
50Lafyno30.591.5427.056.5072017-08-06 15:50:27
20996
Biep!
abonnementen ibood.com bol.com Gearbest
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')