abonnementen ibood.com bol.com
pi_168335757
registreer om deze reclame te verbergen
6s8mq1z.png
WhatPulse is een wedstrijd tussen verschillende teams op internet. De bedoeling is om zoveel mogelijk toetsaanslagen en muisklikken bij elkaar te sparen. Door deze vervolgens te versturen (het zogeheten pulsen) worden de keys, clicks en miles bij je totalen opgeteld. Meedoen aan WhatPulse is volledig gratis.

Het leek mistermaniac een leuk plan om samen met een flink aantal users van FOK! ook een team te beginnen. Dit om samen te strijden tegen de Dutch Power Cows (voorheen GoT) hoewel dit team allang op kop staat blijven we doortypen tot de top!

Kijk voor meer informatie op de website van WhatPulse Na je te hebben geregistreerd kun je inloggen bij het WhatPulse Control Center. Daar kun je bij Teams het FOK!team komen versterken. Dit is de teampagina.

We zijn ook op IRC te vinden! #fokwhatpulse op irc.fok.nl

information.pngFAQ
Wat is WhatPulse?
WhatPulse is een klein programma wat in de achtergrond op je systeem meedraait. Dit programma zorgt ervoor dat alle keys, clicks en miles worden geregistreerd en opgeteld. Door deze te pulsen worden ze naar de centrale server gestuurd en bij je totaal opgeteld.

Wat heb ik er aan?
Eigenlijk niets ( ;) ), maar je strijdt met ons team mee voor de hoogste plek in de WhatPulse ranking.

Wat zijn de huidige versie's
win.png2.0.4 mac.png 2.0.4 tux.png 2.0.4

Deze nieuwste versie houdt behalve je aanslagen en klikken ook bij hoeveel je download en upload. Er zijn daarom ook in de statistieken wat nieuwe features gekomen.

magni.pngWaar kan ik dat programma vinden?
WhatPulse is hier te downloaden.
Na de installatie zul je een icoon in de vorm van de letter W in je systray zien verschijnen.

user_add.pngRegistreren en Aanmelden
Op deze pagina kun je een account aanmaken.
Aanmelden bij het FOK!Whatpulse Team kan via hier. Vervolgens klik je op "Join a team" en gebruik je de zoekterm FOK! om het FOK! team te vinden. Even op het team klikken en klaar ben je! Mocht je een teamnummer nodig hebben: 1882.

find.pngHoe zit het met mijn privacy?
WhatPulse registreert alleen de toetsaanslagen, niet de karakters en/of de combinaties daarvan. Er worden dus geen (wacht)woorden of letters naar de WhatPulse server gestuurd. Dit is met een zogenaamde packetsniffer nog extra getest.

keyboard.pngIk zie toetsenbordjes in deze topics voorbijkomen, die wil ik ook!
Dat kan! Ga even naar deze website. Hier kun je een toetsenbordje aanmaken. De instructies staan op de site.
In de nieuwste versie kan je zelf ook al in het menu een toetsenbordje zien, maar om dit online te zetten moet je betaald lid zijn.

keypulse.pngAls ik per ongeluk dubbelklik op het icoontje gaat hij pulsen!
Rechtsklik op W'tje, Program Settings, vinkje weghalen bij Pulse on double click tray. Dit werkt overigens niet meer als je de nieuwste versie gebruikt.

link_go.pngIk zie verschillende Whatpulsers met een link naar het laatste topic in hun sig. Hoe doe ik dat?
Zet dit in je sig:
1[url=http://fok.wyrihaximus.net/go/?whatpulse]Doe mee met FOK! Whatpulse en typ FOK! naar de 1e plaats!![/url]

keypulse.pngHoe zet je je autopulse op ..k?
Ga naar:
1: Settings
2: Tweede tabblad door middel van de pijltjestoetsen
3: Vul in zoals je het wilt regelen
4: Klik op Save

keydel.png Hoe voorkom ik dat ik keys kwijt raak?
Als je wilt voorkomen dat je keys kwijtraakt, zul je gewoon regelmatig je keys moeten versturen.
Het pulsen bij het afsluiten van je pc is sinds korte tijd niet meer mogelijk.

chart_bar.pngStatistieken!
Iedere ochtend kun je rond 6:45 verse dagstatistieken vinden in dit topic! Iedere 1e van de maand vind je rond 12:00 de maandstats in dit topic!
Mocht je nog meer statistieken willen dan kun je altijd terrecht op de FOK!Whatpulse website.
Hier vind je onder andere statistiekjes gemaakt door PiRANiA.

tln.pngSubteams!
Het mogelijk om een subteam te joinen, hier staan de teams op keysaantal gesorteerd..

Goed, het moment is aangebroken, we hebben sub-teams binnen het FOK!team op Whatpulse! Het was natuurlijk al mogelijk een sub-team te joinen buiten Whatpulse om, door je bij LightLuke te melden.

Echter heeft Whatpulse al een aardig tijdje zelf sub-teams binnen het systeem ingebakken. Deze waren nog niet aangemaakt voor FOK!, tot vandaag. :s)

Waar zie ik de sub-teams binnen FOK!?
De sub-teams kun je hier vinden.

Hoe join ik zo'n sub-team?
Het joinen van een sub-team is vrij eenvoudig. Log in op whatpulse.org, en ga vervolgens naar deze pagina. Hier vind je een linkje 'Join a sub-team'. Wanneer je hierop klikt verschijnt er een pop-upje waarin alle sub-teams binnen het FOK!team te zien zijn. Kies er een, en klik vervolgens op join. :s)

Help, ik mis een sub-team!
Dat kan, deze kunnen altijd toegevoegd worden. Stuur mij even een PM met de gewenste naam van het sub-team, en ik voeg 'm voor je toe. :s)

Worden deze sub-teams nu ook gebruikt voor de dagelijkse statistieken?
Nee, nog niet. Wellicht dat dit een mogelijkheid is in de toekomst, wanneer deze sub-teams meer gevuld zijn. Voor nu willen we er eerst voor zorgen dat iedereen die nu actief in het FOK!team is, zich aanmeld bij een van deze sub-teams. Dat maakt het overzicht nt iets eenvoudiger, en compacter. Zo op n site.

:s) Megapulse
De Megapulse staat gepland op: Nog niet bekend
Voor de typers die niet weten wat een megapulse is; Dat is wanneer meerdere users hun keys en clicks opsparen en deze in een keer op een afgesproken datum pulsen!
Hierdoor krijg je op n bepaalde dag een grote dag-output.

*O* Onze nieuwspost op de frontpage: http://frontpage.fok.nl/nieuws/77220 *O*

*O* Beste Reeks in 10 jaar FOK!:
2ajvul1.jpg *O*

Type en klik er lustig op los en veel plezier!

8fzmxom.png
donroyco
Deze OP en instructies voor nieuw topic: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/Whatpulse
OP Laatst bijgewerkt door: Troel op 22-02-2013
❤ DeLuna ❤
-------
De FOK! Custom CSS-tool - Top 2000 Stats
pi_168376302
Is Slari kapot?
Of zou het komen door het openen van een nieuw deel?
pi_168381424
quote:
11s.gif Op maandag 23 januari 2017 17:10 schreef trainfreak het volgende:
Is Slari kapot?
Of zou het komen door het openen van een nieuw deel?
denk dat laatste...
pi_168389618
registreer om deze reclame te verbergen
23 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows1157+117.305.881.841+5.778.7256.996.438.154+3.075.727
2FOK!4305.686.803.060+1.324.4162.173.368.762+592.562
3osu!412+14.541.183.997+8.145.2831.890.922.558+2.589.147
4Reddit340+24.138.055.990+6.918.6812.007.135.431+4.510.672
5TeamLiquid2283.628.807.619+1.333.0712.303.876.054+652.374
6StepmaniaOnline2003.388.496.925+8.069.057722.667.272+1.208.806
7LUElinks2113.082.081.458+427.3251.453.729.022+286.186
8Kongregate2572.997.549.008+2.659.6481.415.164.927+1.210.113
9Klamm.de1702.983.758.106+621.7351.477.809.724+379.742
101337141-12.693.889.384-3.690.3301.358.177.803-2.907.824
11OCN-Overclock.net3052.654.373.866+1.254.0071.401.535.609+800.490
12Hinnavaatlus1162.573.197.747+787.0791.327.545.028+535.376
13What.cd?1802.432.989.130+893.8371.020.253.060+280.687
14PolishTracker1462.368.810.360+329.3581.218.682.915+125.746
15GAMEFORGEGAMES1031.696.223.791+468.707935.529.607+253.222
16Board8541.687.508.627+416.833589.454.528+69.985
17SwiftIRC871.570.334.479+278.213740.540.462+254.466
18UnofficialLinusTechTips1791.410.213.099+2.092.6341.125.619.018+892.022
19SWB1051.339.577.015+302.541456.750.102+88.410
20KongregateElite821.331.011.022+380.592474.432.405+319.010


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.542.751+25.9124.065.8782017-01-23 22:32:30
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.066.031+50.00036.129.273+27.6992017-01-23 14:46:36
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.248.324+50.00022.537.481+13.4202017-01-23 16:21:30
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.410.854+20.00022.977.775+6.0652017-01-24 00:27:43
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.680.84811.470.4742017-01-20 18:55:25
17Jegorex49.556.713+10.00018.994.655+6.0552017-01-23 22:11:29
18Dviate48.400.00016.675.9762017-01-18 19:48:05
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20TigerXtrm45.520.110+50.00011.906.091+8.2822017-01-24 03:20:27
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.520.58617.407.0932017-01-17 12:18:19
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25DJMO42.408.7225.922.2882017-01-20 16:49:39
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.215.36310.373.5462017-01-20 18:44:16
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.125.675+25.00019.063.508+11.9352017-01-23 17:11:54
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.043.1097.860.6142017-01-16 20:25:11
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.079.828+10.00030.217.763+11.0422017-01-23 06:47:48
41Messina34.787.50028.846.6412017-01-20 18:46:03
42SwollyBoy34.100.00018.660.0422017-01-04 11:10:58
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45PiRANiA32.480.462+102.5606.406.870+9.9242017-01-23 09:27:43
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.529.82718.063.9142017-01-17 15:50:12
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.521.830+7.1417.030.672+4.9012017-01-23 23:55:51
50SlechtValk30.417.515+13.64810.702.676+5.8682017-01-24 03:39:07
15528
Biep!
pi_168389619

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
145PiRANiA32.480.462+102.5606.406.870+9.9242017-01-23 09:27:43
2217joystickj7.541.822+66.5713.610.115+26.8712017-01-23 19:36:53
3231+1KLTZK7.080.789+50.0004.380.700+33.7192017-01-24 00:33:29
4121Lloris9215.717.770+50.0009.009.373+9.0692017-01-23 19:42:29
569+1ssmm98725.378.418+50.0008.122.480+16.5812017-01-22 18:32:17
6288+2hhenrieke3.384.563+50.0001.495.990+20.3742017-01-23 11:27:15
74Omentuva98.066.031+50.00036.129.273+27.6992017-01-23 14:46:36
881ChristiaaNL21.594.040+50.00010.283.086+15.7742017-01-23 12:43:22
9385+3Scrummie1422.759+50.00094.982+9.7192017-01-23 19:44:36
1020TigerXtrm45.520.110+50.00011.906.091+8.2822017-01-24 03:20:27
119Phoef64.248.324+50.00022.537.481+13.4202017-01-23 16:21:30
12196+2LyndAZ9.081.645+50.0003.581.632+24.3052017-01-23 16:17:50
13130jimcom8914.705.625+50.0003.915.930+8.2202017-01-23 09:30:17
14206+2Ceased2be8.531.070+50.0003.261.378+18.6042017-01-23 09:24:08
1573vaarsuvius24.658.305+50.00010.311.133+14.7682017-01-23 18:26:14
16142+1Maginneke13.792.293+44.88525.308.442+34.5492017-01-23 23:44:11
17182+1EJlol10.190.041+39.6685.224.588+50.0002017-01-23 13:23:29
18401Rick.groen1996243.535+36.287140.950+19.5692017-01-23 00:21:16
19207hi_flyer8.522.712+36.0194.062.863+28.8932017-01-22 11:40:22
20264+1pieterr944.473.866+30.0002.965.916+10.9412017-01-23 12:24:34
2177Mr. Stewie22.697.713+28.49214.829.607+31.7472017-01-23 15:00:39
221wonderer113.542.751+25.9124.065.8782017-01-23 22:32:30
2333DaFan38.125.675+25.00019.063.508+11.9352017-01-23 17:11:54
24244War Hero from the Past6.447.381+23.0312.533.195+10.3402017-01-23 16:31:37
2511commentator58.410.854+20.00022.977.775+6.0652017-01-24 00:27:43
26254Satioz5.546.218+20.0002.458.883+2.7802017-01-23 14:58:28
2782Etcetera21.494.342+20.0006.486.390+10.5392017-01-23 21:12:01
2872CasB24.937.761+20.00015.124.757+14.7162017-01-22 20:50:26
2950SlechtValk30.417.515+13.64810.702.676+5.8682017-01-24 03:39:07
3058mufcie28.153.037+13.00015.496.893+5.3002017-01-23 16:47:40
31321+1timo831.948.152+12.019779.678+4.3422017-01-23 19:45:24
32248SleepSub6.062.727+11.1792.433.024+8.1562017-01-23 16:31:31
3356VinceSTM28.365.206+11.00012.498.377+4.4532017-01-23 16:24:46
3468p425.404.283+10.53620.043.351+28.2542017-01-24 05:55:52
3540Ge4ce35.079.828+10.00030.217.763+11.0422017-01-23 06:47:48
3617Jegorex49.556.713+10.00018.994.655+6.0552017-01-23 22:11:29
3784trainfreak20.906.009+9.4005.582.788+2.3242017-01-23 19:49:29
3879Posergoth666722.123.306+7.8519.741.457+7.9792017-01-23 11:12:56
3949Lafyno30.521.830+7.1417.030.672+4.9012017-01-23 23:55:51
40113Puala16.714.898+5.5975.266.015+2.3512017-01-22 15:51:01
41165DrNick11.804.258+4.7295.186.243+2.8282017-01-24 03:00:26
42408+1KingOfThePotatoPeople132.416+2.75144.298+4712017-01-23 19:48:09
43112dwerg16.942.948+2.5655.854.032+8782017-01-23 17:10:53
44170Nizzno10.980.961+2.44510.544.234+1.6912017-01-23 22:45:32
4523719hunter916.801.130+2.1308.454.092+6.2662017-01-23 19:01:02
4638maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
4735gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
48311RijRechtsStemLinks2.373.7262.980.0972014-08-21 19:46:40
49172AnneRenze10.895.4053.987.9402017-01-12 20:43:02
50420Koelie8420.84018.6812015-01-26 15:31:52

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.175.844+74.72955.462.822+21.649
2 DIG11159.395.856+91.17971.018.561+37.701
3 ONZ7147.727.530+20.00062.103.233+6.065
4 Frontpage8128.302.110+50.00041.008.639+24.305
5 MUZ380.572.046+2.56515.231.929+878
6 CREW256.743.68115.606.968
7 WGR354.291.173+38.46443.453.738+30.584
8 VBL542.899.197+50.00015.239.648+9.719
9 TVR222.892.23119.370.064
10 KLB522.196.899+52.7519.146.395+34.190
11 GAM414.622.410+66.5717.040.896+26.871
12 PTA214.310.7624.365.813
13 GC.2780.41686.024
11558
Biep!
pi_168411523
24 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.309.947.023+4.065.1826.998.073.465+1.635.311
2FOK!4305.687.464.355+661.2952.173.785.510+416.748
3osu!4124.545.655.575+4.471.5781.892.333.345+1.410.787
4Reddit3404.139.496.502+1.440.5122.007.782.317+646.886
5TeamLiquid2283.629.780.270+972.6512.304.422.181+546.127
6StepmaniaOnline2003.390.875.795+2.378.870723.020.740+353.468
7LUElinks2113.082.264.691+183.2331.453.810.039+81.017
8Kongregate2572.998.175.046+626.0381.415.567.494+402.567
9Klamm.de1702.984.093.999+335.8931.477.973.031+163.307
1013371412.694.188.948+299.5641.358.414.183+236.380
11OCN-Overclock.net3052.655.009.990+636.1241.401.783.496+247.887
12Hinnavaatlus1162.573.504.926+307.1791.327.728.486+183.458
13What.cd?1802.433.650.918+661.7881.020.627.532+374.472
14PolishTracker1462.369.056.995+246.6351.218.740.227+57.312
15GAMEFORGEGAMES1031.696.438.967+215.176935.590.213+60.606
16Board8541.687.661.439+152.812589.489.629+35.101
17SwiftIRC871.570.794.842+460.363740.746.154+205.692
18UnofficialLinusTechTips1791.411.309.240+1.096.1411.126.100.255+481.237
19SWB1051.339.917.277+340.262456.817.312+67.210
20KongregateElite821.331.149.721+138.699474.489.271+56.866


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.564.477+21.7264.065.8782017-01-24 23:24:55
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.066.03136.129.2732017-01-23 14:46:36
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.248.32422.537.4812017-01-23 16:21:30
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.419.854+9.00022.981.774+3.9992017-01-24 16:45:16
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.730.848+50.00011.484.780+14.3062017-01-24 23:39:13
17Jegorex49.556.71318.994.6552017-01-23 22:11:29
18Dviate48.400.00016.675.9762017-01-18 19:48:05
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20TigerXtrm45.535.110+15.00011.909.665+3.5742017-01-24 23:53:54
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.586+50.00017.422.911+15.8182017-01-24 14:10:27
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25DJMO42.408.7225.922.2882017-01-20 16:49:39
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.215.36310.373.5462017-01-20 18:44:16
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.143.675+18.00019.071.964+8.4562017-01-24 15:33:55
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.043.1097.860.6142017-01-16 20:25:11
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.079.82830.217.7632017-01-23 06:47:48
41Messina34.800.000+12.50028.864.022+17.3812017-01-24 10:32:43
42SwollyBoy34.100.00018.660.0422017-01-04 11:10:58
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
45PiRANiA32.480.4626.406.8702017-01-23 09:27:43
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.827+50.00018.084.733+20.8192017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.531.456+9.6267.036.578+5.9062017-01-24 23:51:35
50SlechtValk30.424.657+7.14210.705.776+3.1002017-01-25 06:01:07
19459
Biep!
pi_168411526
registreer om deze reclame te verbergen

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
147Sjowhan31.579.827+50.00018.084.733+20.8192017-01-24 17:26:16
2316+2richolio2.245.154+50.000569.809+10.5122017-01-24 23:20:32
323ezechiel00743.570.586+50.00017.422.911+15.8182017-01-24 14:10:27
416Programmeur53.730.848+50.00011.484.780+14.3062017-01-24 23:39:13
5134kanovinnie14.384.959+50.0009.732.420+47.7402017-01-24 10:57:45
6221+1sXAnarioN7.300.196+50.0004.719.866+76.3502017-01-24 17:30:49
7233+2DieselTank6.978.737+50.0001.990.990+14.9722017-01-24 12:47:50
8195Henk.veldhuizen.59.167.785+50.0004.910.166+38.6602017-01-24 08:32:49
9124Quotidien15.363.338+43.93520.567.246+60.3682017-01-24 17:21:34
10264pieterr944.503.866+30.0002.979.666+13.7502017-01-24 22:59:08
111wonderer113.564.477+21.7264.065.8782017-01-24 23:24:55
1233DaFan38.143.675+18.00019.071.964+8.4562017-01-24 15:33:55
1355+1VinceSTM28.381.206+16.00012.503.939+5.5622017-01-25 00:15:38
1420TigerXtrm45.535.110+15.00011.909.665+3.5742017-01-24 23:53:54
1541Messina34.800.000+12.50028.864.022+17.3812017-01-24 10:32:43
16216+1joystickj7.553.729+11.9073.615.979+5.8642017-01-24 13:02:08
1772CasB24.947.761+10.00015.135.345+10.5882017-01-24 13:35:58
1880hole198821.764.228+10.00018.873.465+10.1552017-01-24 18:19:43
19254Satioz5.556.218+10.0002.460.475+1.5922017-01-24 13:53:13
2049Lafyno30.531.456+9.6267.036.578+5.9062017-01-24 23:51:35
2168p425.413.454+9.17120.053.015+9.6642017-01-24 23:36:52
2211commentator58.419.854+9.00022.981.774+3.9992017-01-24 16:45:16
2358mufcie28.162.037+9.00015.500.853+3.9602017-01-24 16:59:18
2450SlechtValk30.424.657+7.14210.705.776+3.1002017-01-25 06:01:07
25348talentt1.036.426+5.000560.467+3.7512017-01-24 11:19:44
26321timo831.952.013+3.861781.651+1.9732017-01-24 23:01:48
2777Mr. Stewie22.701.179+3.46614.832.175+2.5682017-01-24 15:00:09
28170Nizzno10.982.744+1.78310.545.874+1.6402017-01-24 22:00:14
29248SleepSub6.064.365+1.6382.435.024+2.0002017-01-24 18:21:54
30165DrNick11.805.348+1.0905.186.887+6442017-01-25 03:00:26
31112dwerg16.943.757+8095.854.108+762017-01-24 07:16:22
32220nosamason7.336.696+6414.072.728+1.0002017-01-25 01:29:33
33214bang_bros7.765.0096.958.7682016-06-11 00:12:36
34317-1ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
3565rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
36115easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
37334Popular Demand1.458.092718.1762013-07-08 12:37:04
3887Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
39163BrandX-11.900.0713.497.6082014-03-10 13:12:48
40327silum1.648.051616.2552013-08-26 09:30:30
41287Nijnja3.404.255659.1622012-12-12 19:08:58
4227PoisoneIvy42.215.36310.373.5462017-01-20 18:44:16
43428Zemmel631332013-10-24 19:49:21
44252Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
45201Gafietsen8.891.0871.163.6612013-08-16 10:59:47
46100Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
47353Hooidraad959.911506.9872015-12-11 13:33:53
48256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
49272JaimyLee4.137.000983.6982015-04-18 12:34:12
50117tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.191.934+16.09055.467.040+4.218
2 DIG11159.427.494+31.63871.034.311+15.750
3 ONZ7147.736.530+9.00062.107.232+3.999
4 Frontpage8128.302.11041.008.639
5 MUZ380.572.855+80915.232.005+76
6 CREW256.793.681+50.00015.654.708+47.740
7 WGR354.305.456+14.28343.472.759+19.021
8 VBL542.899.19715.239.648
9 TVR222.902.231+10.00019.380.219+10.155
10 KLB522.196.8999.146.395
11 GAM414.634.317+11.9077.046.760+5.864
12 PTA214.360.762+50.0004.380.785+14.972
13 GC.2780.41686.024
19308
Biep!
pi_168434226
25 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.313.102.847+3.155.8246.999.798.367+1.724.902
2FOK!4305.688.742.570+1.278.2152.174.465.371+679.861
3osu!4124.549.338.855+3.683.2801.894.022.396+1.689.051
4Reddit3404.141.391.732+1.895.2302.008.655.965+873.648
5TeamLiquid2283.630.448.923+668.6532.304.683.293+261.112
6StepmaniaOnline2003.394.426.327+3.550.532723.504.019+483.279
7LUElinks2113.082.557.498+292.8071.453.915.181+105.142
8Kongregate2572.999.606.775+1.431.7291.416.476.949+909.455
9Klamm.de1702.984.506.845+412.8461.478.366.706+393.675
1013371412.694.660.169+471.2211.358.595.676+181.493
11OCN-Overclock.net3052.656.056.432+1.046.4421.402.325.936+542.440
12Hinnavaatlus1162.573.952.337+447.4111.328.072.790+344.304
13What.cd?1802.434.444.839+793.9211.020.932.971+305.439
14PolishTracker1462.369.385.527+328.5321.218.855.124+114.897
15GAMEFORGEGAMES1031.696.620.036+181.069935.640.075+49.862
16Board8541.687.882.572+221.133589.521.632+32.003
17SwiftIRC871.570.864.905+70.063740.774.106+27.952
18UnofficialLinusTechTips1791.412.264.946+955.7061.126.474.099+373.844
19SWB1051.339.975.270+57.993456.826.169+8.857
20KongregateElite821.331.289.216+139.495474.564.323+75.052


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.567.643+3.1664.065.8782017-01-25 20:00:31
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.116.031+50.00036.165.989+36.7162017-01-25 18:21:37
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.248.32422.537.4812017-01-23 16:21:30
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.423.854+4.00022.982.935+1.1612017-01-25 22:00:20
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.730.84811.484.7802017-01-24 23:39:13
17Jegorex49.566.713+10.00019.000.578+5.9232017-01-25 16:58:48
18Dviate48.400.00016.675.9762017-01-18 19:48:05
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20TigerXtrm45.535.11011.909.6652017-01-24 23:53:54
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
25DJMO42.408.7225.922.2882017-01-20 16:49:39
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.215.36310.373.5462017-01-20 18:44:16
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.163.675+20.00019.083.795+11.8312017-01-25 18:32:56
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.043.1097.860.6142017-01-16 20:25:11
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.079.82830.217.7632017-01-23 06:47:48
41Messina34.800.00028.864.0222017-01-24 10:32:43
42SwollyBoy34.200.000+100.00018.733.236+73.1942017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44+1PiRANiA32.627.805+147.3436.425.768+18.8982017-01-25 07:05:04
45-1Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.851+10.3957.042.478+5.9002017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.429.064+4.40710.707.287+1.5112017-01-26 06:00:59
9401
Biep!
pi_168434228

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
144+1PiRANiA32.627.805+147.3436.425.768+18.8982017-01-25 07:05:04
254Janetje28.647.181+105.58319.686.411+132.1302017-01-25 21:34:14
3147+1Litso13.273.635+100.0003.443.574+18.2472017-01-25 16:48:41
442SwollyBoy34.200.000+100.00018.733.236+73.1942017-01-25 11:34:07
5245+1Drizzt6.200.000+100.0002.578.101+28.3082017-01-26 00:27:44
690+1Boer22220.020.467+50.0006.149.763+10.9482017-01-25 09:24:39
7131d4v1d14.634.716+50.0003.828.789+14.3102017-01-25 18:46:17
8133+1kanovinnie14.434.959+50.0009.785.465+53.0452017-01-25 19:57:18
9138DrPhibes14.158.442+50.0007.916.502+133.6862017-01-25 16:00:08
1068+1ssmm98725.428.418+50.0008.131.919+9.4392017-01-25 18:22:15
11149verluci12.781.148+50.0005.203.122+12.2312017-01-25 21:14:54
12354+2Cobratjuh937.216+50.000254.603+12.1872017-01-25 17:59:10
13204+2Ceased2be8.581.070+50.0003.282.427+21.0492017-01-25 21:01:34
144Omentuva98.116.031+50.00036.165.989+36.7162017-01-25 18:21:37
15121Lloris9215.767.770+50.0009.015.836+6.4632017-01-25 18:06:47
16364+1Marcel-o748.066+45.900260.929+14.0412017-01-25 17:45:00
17397+4Rick.groen1996272.584+29.049151.376+10.4262017-01-25 22:55:46
1833DaFan38.163.675+20.00019.083.795+11.8312017-01-25 18:32:56
1969-1p425.428.222+14.76820.065.340+12.3252017-01-26 00:50:57
2053guitarist.nl29.467.931+14.0136.903.446+10.5202017-01-25 17:23:38
2158mufcie28.173.037+11.00015.504.047+3.1942017-01-25 15:47:27
2249Lafyno30.541.851+10.3957.042.478+5.9002017-01-25 23:54:30
2317Jegorex49.566.713+10.00019.000.578+5.9232017-01-25 16:58:48
24254Satioz5.566.218+10.0002.461.576+1.1012017-01-25 15:47:32
2555VinceSTM28.391.088+9.88212.507.000+3.0612017-01-25 23:16:02
2677Mr. Stewie22.708.884+7.70514.835.835+3.6602017-01-25 15:00:39
27186DutchGrounds9.849.691+7.6565.100.351+3.7332017-01-25 21:18:11
28216joystickj7.561.159+7.4303.619.049+3.0702017-01-25 10:01:14
29170Nizzno10.987.744+5.00010.547.697+1.8232017-01-25 21:17:52
3050SlechtValk30.429.064+4.40710.707.287+1.5112017-01-26 06:00:59
3111commentator58.423.854+4.00022.982.935+1.1612017-01-25 22:00:20
32112dwerg16.947.722+3.9655.855.278+1.1702017-01-25 17:05:17
331wonderer113.567.643+3.1664.065.8782017-01-25 20:00:31
34244War Hero from the Past6.449.675+2.2942.534.237+1.0422017-01-25 15:24:17
35408KingOfThePotatoPeople134.266+1.85044.615+3172017-01-25 20:13:03
36321timo831.953.379+1.366782.183+5322017-01-25 21:14:42
37248SleepSub6.065.240+8752.437.024+2.0002017-01-26 05:55:25
38165DrNick11.805.916+5685.187.556+6692017-01-26 03:00:29
39150Miepes12.663.4873.232.6922016-01-17 18:19:50
40350TheFastOne1.015.8021.002.3622017-01-15 14:57:56
41148-1Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
4294LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
43141s10eke13.824.38414.782.3662017-01-16 22:44:29
44387marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03
4581ChristiaaNL21.594.04010.283.0862017-01-23 12:43:22
4686MaryMouse20.723.1375.095.0862016-09-13 20:14:46
4762Fha26.471.5754.364.5512016-12-23 14:42:44
48235IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
49229Rnie7.136.7195.459.5272017-01-14 00:25:21
50140domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.192.502+56855.467.709+669
2 DIG11159.578.369+150.87571.130.554+96.243
3 ONZ7147.846.113+109.58362.240.523+133.291
4 Frontpage8128.302.11041.008.639
5 MUZ380.576.820+3.96515.233.175+1.170
6 CREW256.843.681+50.00015.707.753+53.045
7 WGR354.310.456+5.00043.474.582+1.823
8 VBL542.999.197+100.00015.267.956+28.308
9 TVR222.902.23119.380.219
10 KLB522.198.749+1.8509.146.712+317
11 GAM414.641.747+7.4307.049.830+3.070
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
15856
Biep!
pi_168460361
26 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.317.004.404+3.901.5577.001.331.894+1.533.527
2FOK!4305.689.437.510+694.9402.174.696.912+231.541
3osu!413+14.553.487.748+4.148.8931.895.316.959+1.294.563
4Reddit3404.142.575.117+1.183.3852.009.229.736+573.771
5TeamLiquid2283.631.110.360+661.4372.305.125.490+442.197
6StepmaniaOnline2003.397.481.170+3.054.843723.930.180+426.161
7LUElinks2113.082.907.243+349.7451.454.067.461+152.280
8Kongregate2573.000.243.540+636.7651.416.747.176+270.227
9Klamm.de1702.984.724.881+218.0361.478.486.729+120.023
1013371412.694.919.610+259.4411.358.691.674+95.998
11OCN-Overclock.net3052.656.848.443+792.0111.402.803.198+477.262
12Hinnavaatlus1162.574.305.865+353.5281.328.235.299+162.509
13What.cd?1802.434.823.579+378.7401.021.059.776+126.805
14PolishTracker1462.369.703.976+318.4491.218.966.522+111.398
15GAMEFORGEGAMES1031.696.796.562+176.526935.701.193+61.118
16Board8541.688.130.929+248.357589.557.031+35.399
17SwiftIRC871.571.056.428+191.523740.853.122+79.016
18UnofficialLinusTechTips1791.413.436.863+1.171.9171.127.195.020+720.921
19SWB1051.340.195.303+220.033456.911.926+85.757
20KongregateElite821.331.390.656+101.440474.589.714+25.391


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.576.643+9.0004.065.8782017-01-26 23:24:22
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.116.03136.165.9892017-01-25 18:21:37
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.248.32422.537.4812017-01-23 16:21:30
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.435.854+12.00022.988.996+6.0612017-01-27 00:18:01
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.730.84811.484.7802017-01-24 23:39:13
17Jegorex49.576.713+10.00019.005.223+4.6452017-01-27 02:34:23
18Dviate48.400.00016.675.9762017-01-18 19:48:05
19Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
20TigerXtrm45.550.110+15.00011.916.578+6.9132017-01-27 02:04:49
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24+1DJMO42.581.550+172.8285.939.364+17.0762017-01-26 21:48:05
25-1Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.963+11.60010.378.550+5.0042017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.180.675+17.00019.091.295+7.5002017-01-26 16:52:57
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.109+50.0007.891.878+31.2642017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.079.82830.217.7632017-01-23 06:47:48
41Messina34.812.500+12.50028.878.165+14.1432017-01-26 22:34:40
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA32.799.565+171.7606.447.901+22.1332017-01-26 07:48:20
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.432.497+3.43310.709.249+1.9622017-01-27 06:02:57
18851
Biep!
pi_168460363

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
124+1DJMO42.581.550+172.8285.939.364+17.0762017-01-26 21:48:05
244PiRANiA32.799.565+171.7606.447.901+22.1332017-01-26 07:48:20
3315+1richolio2.295.154+50.000576.069+6.2602017-01-26 18:22:39
4204Ceased2be8.631.070+50.0003.295.448+13.0212017-01-26 07:50:12
536jhilverda36.093.109+50.0007.891.878+31.2642017-01-26 13:04:57
6124Quotidien15.397.938+34.60020.615.936+48.6902017-01-26 17:46:40
733DaFan38.180.675+17.00019.091.295+7.5002017-01-26 16:52:57
820TigerXtrm45.550.110+15.00011.916.578+6.9132017-01-27 02:04:49
941Messina34.812.500+12.50028.878.165+14.1432017-01-26 22:34:40
1011commentator58.435.854+12.00022.988.996+6.0612017-01-27 00:18:01
1158mufcie28.185.037+12.00015.510.423+6.3762017-01-26 22:21:46
1227PoisoneIvy42.226.963+11.60010.378.550+5.0042017-01-26 22:27:18
1377Mr. Stewie22.719.330+10.44614.844.282+8.4472017-01-26 23:03:25
14263+1pieterr944.513.866+10.0002.986.963+7.2972017-01-26 10:44:28
1517Jegorex49.576.713+10.00019.005.223+4.6452017-01-27 02:34:23
1682Etcetera21.504.342+10.0006.492.818+6.4282017-01-26 21:30:46
1755VinceSTM28.400.088+9.00012.510.567+3.5672017-01-27 00:35:00
181wonderer113.576.643+9.0004.065.8782017-01-26 23:24:22
1984trainfreak20.913.448+7.4395.584.330+1.5422017-01-26 19:07:55
2068+1p425.434.383+6.16120.075.340+10.0002017-01-26 20:01:56
21112dwerg16.952.075+4.3535.856.110+8322017-01-26 17:09:31
2250SlechtValk30.432.497+3.43310.709.249+1.9622017-01-27 06:02:57
23165DrNick11.808.111+2.1955.188.167+6112017-01-27 03:00:32
24321timo831.955.454+2.075783.301+1.1182017-01-26 23:16:54
25244War Hero from the Past6.451.225+1.5502.534.888+6512017-01-26 15:23:54
26268Thienv4.287.1704.108.0012012-02-02 18:49:04
27189Yoghi9.677.4107.277.8992012-07-24 04:12:21
28432toto69000000-00-00 00:00:00
29116iFries16.201.1765.578.7392015-02-15 14:15:10
30313dan13lv2.357.540925.6002012-10-09 22:57:29
31176dynamic99910.540.5703.966.5752013-07-21 12:54:32
32417liempie67.92161.8362014-05-12 13:10:40
33110Tackleberry_nl17.126.1213.668.1332012-07-18 18:28:02
34147Litso13.273.6353.443.5742017-01-25 16:48:41
35328Verbosity1.641.225905.7872017-01-17 15:59:12
365Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
37419TheTolles22.80620.4662012-02-06 19:15:26
38143liesje197913.783.4522.916.8742014-05-30 15:01:56
39396noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
4042SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
41183Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
4251GimmeGore29.885.2603.243.3332016-02-29 12:47:51
43418MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04
44186DutchGrounds9.849.6915.100.3512017-01-25 21:18:11
45392FebruaryAir312.470121.7492012-10-15 15:35:19
46213Samm7.989.5614.495.0542017-01-19 20:06:12
47293netsplitter3.104.9571.899.5972017-01-13 12:00:18
48369DaveAsten640.108290.5062012-11-19 04:07:27
4930Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
50410ArnoVL120.53623.9262013-01-29 21:50:28

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.219.697+27.19555.481.661+13.952
2 DIG11159.638.369+60.00071.150.872+20.318
3 ONZ7147.858.113+12.00062.246.584+6.061
4 Frontpage8128.302.11041.008.639
5 MUZ380.581.173+4.35315.234.007+832
6 CREW257.016.509+172.82815.724.829+17.076
7 WGR354.322.956+12.50043.488.725+14.143
8 VBL542.999.19715.267.956
9 TVR222.902.23119.380.219
10 KLB522.198.7499.146.712
11 GAM414.641.7477.049.830
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
26701
Biep!
pi_168485318
27 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.320.073.601+3.069.1977.002.826.978+1.495.084
2FOK!4305.690.008.533+571.0232.174.959.033+262.121
3osu!4134.557.567.052+4.079.3041.896.931.911+1.614.952
4Reddit3404.144.241.408+1.666.2912.010.056.981+827.245
5TeamLiquid2283.631.779.712+669.3522.305.475.995+350.505
6StepmaniaOnline201+13.401.072.322+3.591.152724.500.707+570.527
7LUElinks2113.082.990.361+83.1181.454.119.724+52.263
8Kongregate2573.000.986.990+743.4501.417.121.598+374.422
9Klamm.de1702.985.213.849+488.9681.478.699.685+212.956
1013371412.695.428.875+509.2651.359.112.908+421.234
11OCN-Overclock.net3052.657.416.683+568.2401.403.123.797+320.599
12Hinnavaatlus1162.574.666.008+360.1431.328.481.660+246.361
13What.cd?1802.435.256.900+433.3211.021.324.240+264.464
14PolishTracker1462.369.942.588+238.6121.219.156.120+189.598
15GAMEFORGEGAMES1031.696.908.659+112.097935.743.570+42.377
16Board8541.688.255.302+124.373589.593.468+36.437
17SwiftIRC871.571.193.280+136.852740.898.367+45.245
18UnofficialLinusTechTips1791.414.176.001+739.1381.127.541.478+346.458
19SWB1051.340.412.585+217.282456.989.181+77.255
20KongregateElite821.331.543.235+152.579474.670.892+81.178


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.576.6434.065.8782017-01-26 23:24:22
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.166.031+50.00036.191.094+25.1052017-01-27 15:40:36
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.248.32422.537.4812017-01-23 16:21:30
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.438.854+3.00022.991.300+2.3042017-01-27 16:36:45
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.730.84811.484.7802017-01-24 23:39:13
17Jegorex49.586.713+10.00019.008.320+3.0972017-01-28 00:35:04
18Dviate48.500.000+100.00016.712.981+37.0052017-01-27 18:21:49
19+1TigerXtrm45.575.110+25.00011.920.789+4.2112017-01-28 00:58:18
20-1Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.190.675+10.00019.100.299+9.0042017-01-27 15:19:57
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.079.82830.217.7632017-01-23 06:47:48
41Messina34.812.50028.878.1652017-01-26 22:34:40
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA32.799.5656.447.9012017-01-26 07:48:20
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.433.720+1.22310.710.317+1.0682017-01-28 06:00:55
702
Biep!
pi_168485319

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
118Dviate48.500.000+100.00016.712.981+37.0052017-01-27 18:21:49
2164+1DrNick11.860.192+52.0815.202.691+14.5242017-01-28 03:00:34
381ChristiaaNL21.644.040+50.00010.303.331+20.2452017-01-27 12:32:10
4121Lloris9215.817.770+50.0009.023.262+7.4262017-01-27 18:07:00
5223+2WalkingDisaster7.215.664+50.0002.400.503+15.2482017-01-27 10:49:55
6108+1Pochamapan17.381.459+50.0005.618.437+15.7682017-01-27 08:58:35
74Omentuva98.166.031+50.00036.191.094+25.1052017-01-27 15:40:36
8354+1ijs_beer956.913+44.782627.451+10.1652017-01-27 12:01:42
919+1TigerXtrm45.575.110+25.00011.920.789+4.2112017-01-28 00:58:18
10243Silverdigger6.468.358+14.1089.969.048+50.0002017-01-27 13:44:00
11263pieterr944.523.866+10.0002.994.420+7.4572017-01-27 16:28:44
1217Jegorex49.586.713+10.00019.008.320+3.0972017-01-28 00:35:04
1382Etcetera21.514.342+10.0006.494.668+1.8502017-01-27 16:58:56
14254Satioz5.576.218+10.0002.463.237+1.6612017-01-27 13:50:31
1533DaFan38.190.675+10.00019.100.299+9.0042017-01-27 15:19:57
1658mufcie28.194.037+9.00015.514.389+3.9662017-01-27 15:32:50
1768p425.441.984+7.60120.084.079+8.7392017-01-28 00:48:55
18169+1Nizzno10.993.272+5.52810.549.655+1.9582017-01-27 22:00:11
1977Mr. Stewie22.723.104+3.77414.848.678+4.3962017-01-28 04:09:55
2011commentator58.438.854+3.00022.991.300+2.3042017-01-27 16:36:45
21328Verbosity1.643.995+2.770922.469+16.6822017-01-27 14:35:36
22112dwerg16.954.231+2.1565.856.352+2422017-01-27 09:35:18
2350SlechtValk30.433.720+1.22310.710.317+1.0682017-01-28 06:00:55
24314rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
2567Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
26275TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
27297Jordiy3.020.3821.225.1672016-12-31 01:10:49
2814SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
29146plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
30152roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
31150Miepes12.663.4873.232.6922016-01-17 18:19:50
32148Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
33220nosamason7.336.6964.072.7282017-01-25 01:29:33
34212qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
35141s10eke13.824.38414.782.3662017-01-16 22:44:29
36370Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57
37323ILikeYou1.790.093318.7822013-03-09 14:32:32
3862Fha26.471.5754.364.5512016-12-23 14:42:44
39235IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
40306Examinus2.642.4322.054.0182016-06-01 10:46:21
41257maen5.420.0001.294.0802017-01-16 21:07:08
4248lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
43206LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
44400Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
452853rdRock3.452.7531.606.9142016-03-10 21:56:40
4683Tonio-mcdo21.073.2214.722.4712013-03-25 20:36:23
47368igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
48261AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
4984trainfreak20.913.4485.584.3302017-01-26 19:07:55
50435Runekf000000-00-00 00:00:00

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.306.778+87.08155.502.246+20.585
2 DIG11159.648.369+10.00071.158.329+7.457
3 ONZ7147.861.113+3.00062.248.888+2.304
4 Frontpage8128.302.11041.008.639
5 MUZ380.583.329+2.15615.234.249+242
6 CREW257.016.50915.724.829
7 WGR354.328.484+5.52843.490.683+1.958
8 VBL542.999.19715.267.956
9 TVR222.902.23119.380.219
10 KLB522.198.7499.146.712
11 GAM414.641.7477.049.830
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
21393
Biep!
pi_168507575
28 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.321.833.784+1.760.1837.003.754.980+928.002
2FOK!4305.690.333.966+325.4332.175.189.311+230.278
3osu!4134.561.764.834+4.197.7821.898.738.256+1.806.345
4Reddit3404.145.451.812+1.210.4042.010.648.438+591.457
5TeamLiquid2283.632.427.999+648.2872.305.994.877+518.882
6StepmaniaOnline200-13.360.537.148-40.535.174721.214.826-3.285.881
7LUElinks2113.083.058.594+68.2331.454.181.863+62.139
8Kongregate258+13.001.550.816+563.8261.417.344.047+222.449
9Klamm.de1702.985.544.326+330.4771.478.862.684+162.999
1013371412.695.950.198+521.3231.359.486.079+373.171
11OCN-Overclock.net3052.658.184.324+767.6411.403.487.189+363.392
12Hinnavaatlus1162.574.948.856+282.8481.328.639.120+157.460
13What.cd?1802.435.500.929+244.0291.021.537.678+213.438
14PolishTracker1462.370.629.465+686.8771.219.364.974+208.854
15GAMEFORGEGAMES1031.696.988.174+79.515935.771.206+27.636
16Board8541.688.425.600+170.298589.637.701+44.233
17SwiftIRC871.571.342.787+149.507741.037.267+138.900
18UnofficialLinusTechTips1791.414.780.104+604.1031.127.849.211+307.733
19SWB1051.340.557.832+145.247457.066.606+77.425
20KongregateElite821.331.724.211+180.976474.758.716+87.824


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.577.643+1.0004.065.8782017-01-28 11:43:15
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.166.03136.191.0942017-01-27 15:40:36
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.298.324+50.00022.561.155+23.6742017-01-28 11:09:12
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.440.854+2.00022.991.3002017-01-28 17:22:12
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.087.16220.819.5712017-01-20 23:37:42
16Programmeur53.730.84811.484.7802017-01-24 23:39:13
17Jegorex49.586.71319.008.3202017-01-28 00:35:04
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.580.110+5.00011.924.023+3.2342017-01-28 21:04:55
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.190.67519.100.2992017-01-27 15:19:57
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.089.828+10.00030.230.756+12.9932017-01-28 23:45:32
41Messina34.812.50028.878.1652017-01-26 22:34:40
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA32.799.5656.447.9012017-01-26 07:48:20
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.437.882+4.16210.714.835+4.5182017-01-29 06:00:53
28865
Biep!
pi_168507576

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1122Twinky15.664.415+50.0006.543.692+17.7282017-01-28 21:33:39
2196LyndAZ9.131.645+50.0003.603.593+21.9612017-01-29 00:59:40
361LightLuke27.683.947+50.00012.352.459+21.5132017-01-28 22:42:02
49Phoef64.298.324+50.00022.561.155+23.6742017-01-28 11:09:12
5376+2Cordelia556.320+50.000850.500+36.4082017-01-28 20:33:12
656no_tukker28.399.003+25.4567.397.246+21.6602017-01-28 21:41:42
772CasB24.957.761+10.00015.170.402+35.0572017-01-29 01:12:10
840Ge4ce35.089.828+10.00030.230.756+12.9932017-01-28 23:45:32
968p425.448.072+6.08820.094.079+10.0002017-01-28 22:54:54
1019TigerXtrm45.580.110+5.00011.924.023+3.2342017-01-28 21:04:55
1150SlechtValk30.437.882+4.16210.714.835+4.5182017-01-29 06:00:53
12169Nizzno10.996.783+3.51110.552.774+3.1192017-01-28 22:00:45
13164DrNick11.862.564+2.3725.204.508+1.8172017-01-29 03:00:41
1477Mr. Stewie22.725.337+2.23314.854.131+5.4532017-01-28 23:59:17
1511commentator58.440.854+2.00022.991.3002017-01-28 17:22:12
1623719hunter916.802.856+1.7268.463.916+9.8242017-01-28 15:43:08
17113Puala16.716.387+1.4895.266.345+3302017-01-28 18:13:54
181wonderer113.577.643+1.0004.065.8782017-01-28 11:43:15
19220nosamason7.337.092+3964.073.717+9892017-01-29 06:00:02
20354ijs_beer956.913627.4512017-01-27 12:01:42
21161Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
22278kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
23102DirkZz17.911.6676.210.0882013-01-22 05:14:51
24230wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
25383Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
26114gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
27290Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
28427rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
2917908gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
30209Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30
31195Henk.veldhuizen.59.167.7854.910.1662017-01-24 08:32:49
32226Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
33264dirkjo4.507.8991.153.5632014-06-24 00:00:58
34251B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
35380jochem.puts500.000311.0402013-12-19 14:27:36
36153anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
37356cashewnoot890.866455.8312012-07-18 10:43:39
38371Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
39224Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
40421Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
41381Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
42397Rick.groen1996272.584151.3762017-01-25 22:55:46
4363Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
44394QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
4578BBQSausage22.200.0007.459.6682017-01-07 03:00:33
46396noodgang274.470140.6342015-12-14 12:02:26
47211olment8.290.6663.907.2942013-10-15 20:19:07
48183Elunite10.158.0862.711.6832016-03-03 23:28:59
4995johne119.286.0555.155.3892015-02-27 15:45:01
50418MoreSecretPret50.25023.7592016-11-15 21:39:04

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.314.150+7.37255.507.297+5.051
2 DIG11159.698.369+50.00071.179.842+21.513
3 ONZ7147.863.113+2.00062.248.888
4 Frontpage8128.352.110+50.00041.030.600+21.961
5 MUZ380.583.32915.234.249
6 CREW257.016.50915.724.829
7 WGR354.331.995+3.51143.493.802+3.119
8 VBL542.999.19715.267.956
9 TVR222.902.23119.380.219
10 KLB522.198.7499.146.712
11 GAM414.641.7477.049.830
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
26663
Biep!
pi_168536026
29 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.324.158.563+2.324.7797.005.028.327+1.273.347
2FOK!4305.691.229.180+895.2142.175.700.873+511.562
3osu!4134.566.222.561+4.457.7271.900.280.896+1.542.640
4Reddit3404.146.852.851+1.401.0392.011.337.420+688.982
5TeamLiquid2283.632.786.650+358.6512.306.151.713+156.836
6StepmaniaOnline2003.363.776.003+3.238.855721.826.861+612.035
7LUElinks2113.083.280.376+221.7821.454.271.382+89.519
8Kongregate2583.002.574.424+1.023.6081.417.875.764+531.717
9Klamm.de1702.985.956.129+411.8031.479.083.815+221.131
1013371412.696.322.185+371.9871.359.746.411+260.332
11OCN-Overclock.net3052.658.773.443+589.1191.403.847.561+360.372
12Hinnavaatlus1162.575.362.272+413.4161.328.871.648+232.528
13What.cd?1802.436.021.762+520.8331.021.754.537+216.859
14PolishTracker1462.370.729.433+99.9681.219.417.134+52.160
15GAMEFORGEGAMES1031.697.124.622+136.448935.807.885+36.679
16Board8541.688.494.972+69.372589.651.836+14.135
17SwiftIRC871.571.463.832+121.045741.150.796+113.529
18UnofficialLinusTechTips1791.415.814.745+1.034.6411.128.379.526+530.315
19SWB1051.340.738.536+180.704457.205.753+139.147
20KongregateElite821.331.992.799+268.588474.852.913+94.197


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.583.643+6.0004.065.8782017-01-30 00:35:04
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.216.031+50.00036.215.150+24.0562017-01-29 21:12:40
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.324+50.00022.587.576+26.4212017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.440.85422.991.3002017-01-28 17:22:12
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.094.533+7.37120.824.194+4.6232017-01-29 10:47:08
16Programmeur53.830.848+100.00011.500.934+16.1542017-01-29 22:31:42
17Jegorex49.606.713+20.00019.016.255+7.9352017-01-30 05:14:47
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.585.110+5.00011.930.425+6.4022017-01-29 22:08:02
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.190.67519.100.2992017-01-27 15:19:57
34Karina37.649.9179.852.8062017-01-15 14:36:02
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.094.828+5.00030.232.624+1.8682017-01-29 13:12:37
41Messina34.825.000+12.50028.895.976+17.8112017-01-29 19:39:38
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.015.767+216.2026.476.086+28.1852017-01-30 06:41:09
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.442.614+4.73210.718.030+3.1952017-01-30 03:40:51
22807
Biep!
pi_168536027

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
144PiRANiA33.015.767+216.2026.476.086+28.1852017-01-30 06:41:09
216Programmeur53.830.848+100.00011.500.934+16.1542017-01-29 22:31:42
388Pino11220.240.185+78.3907.775.718+69.5922017-01-29 12:47:14
493Dr_Flash19.755.598+58.75815.249.325+192.5412017-01-29 18:07:37
5131d4v1d14.684.716+50.0003.841.169+12.3802017-01-29 16:19:58
69Phoef64.348.324+50.00022.587.576+26.4212017-01-29 14:46:39
7118RockNijntje16.088.541+50.0005.714.809+13.8552017-01-29 20:12:36
84Omentuva98.216.031+50.00036.215.150+24.0562017-01-29 21:12:40
9121Lloris9215.867.770+50.0009.029.059+5.7972017-01-29 17:45:00
10384+1Scrummie1449.337+26.578101.582+6.6002017-01-29 11:10:29
1177Mr. Stewie22.746.624+21.28714.873.886+19.7552017-01-29 23:59:15
1217Jegorex49.606.713+20.00019.016.255+7.9352017-01-30 05:14:47
1355VinceSTM28.414.088+14.00012.514.347+3.7802017-01-29 20:21:05
1441Messina34.825.000+12.50028.895.976+17.8112017-01-29 19:39:38
1584trainfreak20.925.860+12.4125.588.290+3.9602017-01-29 20:10:11
16169Nizzno11.007.441+10.65810.556.911+4.1372017-01-29 22:00:35
17263pieterr944.533.866+10.0002.998.935+4.5152017-01-29 22:47:13
1880hole198821.774.228+10.00018.893.532+20.0672017-01-29 20:25:17
1915Apollo1555.094.533+7.37120.824.194+4.6232017-01-29 10:47:08
20408KingOfThePotatoPeople141.358+7.09245.304+6892017-01-29 22:12:51
2168p425.454.186+6.11420.104.079+10.0002017-01-30 02:32:53
221wonderer113.583.643+6.0004.065.8782017-01-30 00:35:04
2319TigerXtrm45.585.110+5.00011.930.425+6.4022017-01-29 22:08:02
2440Ge4ce35.094.828+5.00030.232.624+1.8682017-01-29 13:12:37
2550SlechtValk30.442.614+4.73210.718.030+3.1952017-01-30 03:40:51
2658mufcie28.196.037+2.00015.517.055+2.6662017-01-29 17:24:25
27164DrNick11.863.684+1.1205.205.041+5332017-01-30 03:00:42
2821Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
29321timo831.955.454783.3012017-01-26 23:16:54
30229Rnie7.136.7195.459.5272017-01-14 00:25:21
31317ineker2.240.7101.616.5672012-03-13 20:40:28
3265rickmans26.339.4227.610.6232015-10-02 07:29:35
33140domender1213.838.3925.836.9982017-01-07 00:00:31
34339mike07091.217.665533.7592013-05-24 15:41:26
35115easy-going16.321.22410.050.1622016-03-21 14:00:59
36288hhenrieke3.384.5631.495.9902017-01-23 11:27:15
37331KoertH1.561.143935.8672013-09-03 16:29:27
3887Isdatzo20.301.5776.464.7782016-03-02 14:35:48
3947Sjowhan31.579.82718.084.7332017-01-24 17:26:16
40362Schweppes768.552498.8602012-11-14 19:12:00
4127PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
42307trollling2.584.7364.7782012-10-22 08:15:37
43252Chowi5.716.9511.158.5592012-03-16 22:01:45
4492JoosterdFok!19.775.38512.421.2882016-08-30 06:49:15
45100Dutchfighter18.179.0123.695.3362014-04-27 21:35:28
46350TheFastOne1.015.8021.002.3622017-01-15 14:57:56
47256Maxvdw5.447.15910.819.1972014-11-07 11:14:46
4894LompeHork19.312.3713.892.5102015-06-24 15:33:55
49117tjv16.168.3772.204.3602014-02-22 17:36:42
50387marinos394.297273.7342016-02-17 19:38:03

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.448.660+134.51055.597.679+90.382
2 DIG11159.715.740+17.37171.188.980+9.138
3 ONZ7147.863.11362.248.888
4 Frontpage8128.352.11041.030.600
5 MUZ380.583.32915.234.249
6 CREW257.016.50915.724.829
7 WGR354.355.153+23.15843.515.750+21.948
8 VBL543.025.775+26.57815.274.556+6.600
9 TVR222.912.231+10.00019.400.286+20.067
10 KLB522.205.841+7.0929.147.401+689
11 GAM414.641.7477.049.830
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
14217
Biep!
pi_168536037
Interesting, het zijn dus geen dagelijkse stats, net gepulsed en net erin :o.
pi_168546305
quote:
3s.gif Op maandag 30 januari 2017 07:00 schreef het volgende:
Interesting, het zijn dus geen dagelijkse stats, net gepulsed en net erin :o.
Je moet voor 6u45 (ongeveer) pulsen..
pi_168551373
quote:
3s.gif Op maandag 30 januari 2017 07:00 schreef het volgende:
Interesting, het zijn dus geen dagelijkse stats, net gepulsed en net erin :o.
Bijna realtime :)
Typ mee! FOK!Whatpulse
PSN OnlineID: LightLuke92
pi_168559823
30 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.326.754.298+2.595.7357.006.280.943+1.252.616
2FOK!4305.692.391.997+1.162.8172.176.166.159+465.286
3osu!4134.570.126.998+3.904.4371.901.969.311+1.688.415
4Reddit3404.148.336.808+1.483.9572.012.113.709+776.289
5TeamLiquid229+13.633.533.525+746.8752.306.662.360+510.647
6StepmaniaOnline2003.366.249.432+2.473.429722.223.172+396.311
7LUElinks2113.083.549.659+269.2831.454.475.969+204.587
8Kongregate2583.003.640.505+1.066.0811.418.472.969+597.205
9Klamm.de1702.986.313.068+356.9391.479.290.988+207.173
1013371412.696.627.654+305.4691.359.869.765+123.354
11OCN-Overclock.net3052.659.624.852+851.4091.404.158.633+311.072
12Hinnavaatlus1162.576.019.456+657.1841.329.297.000+425.352
13What.cd?1802.436.571.301+549.5391.022.100.333+345.796
14PolishTracker1462.370.903.068+173.6351.219.514.418+97.284
15GAMEFORGEGAMES1031.697.367.758+243.136935.882.416+74.531
16Board8541.688.548.861+53.889589.671.888+20.052
17SwiftIRC871.571.747.597+283.765741.268.873+118.077
18UnofficialLinusTechTips1791.416.687.661+872.9161.128.855.830+476.304
19SWB1051.341.063.469+324.933457.318.693+112.940
20KongregateElite821.332.146.795+153.996474.928.841+75.928


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.597.445+13.8024.065.8782017-01-30 20:00:41
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.216.03136.215.1502017-01-29 21:12:40
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.32422.587.5762017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.461.854+21.00022.998.658+7.3582017-01-30 13:34:38
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.097.794+3.26120.826.676+2.4822017-01-30 09:07:08
16Programmeur53.830.84811.500.9342017-01-29 22:31:42
17Jegorex49.606.71319.016.2552017-01-30 05:14:47
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.590.110+5.00011.933.968+3.5432017-01-30 17:06:19
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.215.675+25.00019.110.079+9.7802017-01-30 17:09:59
34Karina37.699.917+50.0009.886.825+34.0192017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.094.82830.232.6242017-01-29 13:12:37
41Messina34.825.00028.895.9762017-01-29 19:39:38
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.015.7676.476.0862017-01-30 06:41:09
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.582.932+3.10518.086.737+2.0042017-01-30 09:40:42
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.450.362+7.74810.721.213+3.1832017-01-31 06:01:48
16560
Biep!
pi_168559824

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1168+6sandertjeh11.211.647+521.9663.385.439+107.5772017-01-30 21:29:04
2314+1richolio2.345.154+50.000582.935+6.8662017-01-30 19:27:42
3121Lloris9215.917.770+50.0009.035.786+6.7272017-01-31 00:17:47
4286+2hhenrieke3.434.563+50.0001.509.943+13.9532017-01-30 12:00:24
5195Henk.veldhuizen.59.217.785+50.0004.942.760+32.5942017-01-30 08:27:50
634Karina37.699.917+50.0009.886.825+34.0192017-01-30 19:50:00
7133kanovinnie14.484.959+50.0009.823.234+37.7692017-01-30 16:33:56
868+1ssmm98725.478.418+50.0008.148.006+16.0872017-01-30 18:59:17
9123+1Quotidien15.447.938+50.00020.692.312+76.3762017-01-31 02:46:01
10296+1Jordiy3.048.220+27.8381.247.208+22.0412017-01-31 00:11:03
1133DaFan38.215.675+25.00019.110.079+9.7802017-01-30 17:09:59
12103Dragonator17.799.323+25.0005.573.320+14.3732017-01-30 15:32:00
1311commentator58.461.854+21.00022.998.658+7.3582017-01-30 13:34:38
14263pieterr944.553.866+20.0003.008.604+9.6692017-01-30 14:47:58
1585Malfoi20.879.306+20.00013.270.647+7.6902017-01-30 18:43:54
16142Maginneke13.811.523+19.23025.317.233+8.7912017-01-31 00:53:36
17221sXAnarioN7.316.820+16.6244.736.723+16.8572017-01-30 11:12:34
181wonderer113.597.445+13.8024.065.8782017-01-30 20:00:41
19254Satioz5.586.218+10.0002.466.349+3.1122017-01-30 15:10:39
2055VinceSTM28.422.338+8.25012.519.179+4.8322017-01-30 22:42:50
2150SlechtValk30.450.362+7.74810.721.213+3.1832017-01-31 06:01:48
2258mufcie28.202.037+6.00015.519.569+2.5142017-01-30 15:45:40
23347+1talentt1.041.426+5.000562.498+2.0312017-01-30 13:10:20
2419TigerXtrm45.590.110+5.00011.933.968+3.5432017-01-30 17:06:19
2515Apollo1555.097.794+3.26120.826.676+2.4822017-01-30 09:07:08
26113Puala16.719.637+3.2505.267.812+1.4672017-01-30 17:53:49
2747Sjowhan31.582.932+3.10518.086.737+2.0042017-01-30 09:40:42
2869-1p425.456.475+2.28920.114.079+10.0002017-01-31 04:02:53
29321timo831.957.652+2.198784.742+1.4412017-01-30 19:38:53
30248SleepSub6.067.240+2.0002.438.663+1.6392017-01-30 19:25:58
31164DrNick11.865.612+1.9285.206.193+1.1522017-01-31 03:00:43
32112dwerg16.955.915+1.6845.856.937+5852017-01-30 13:09:04
33170-1Nizzno11.008.085+64410.557.730+8192017-01-30 22:19:58
3496ursel19.016.8028.289.6682017-01-20 17:32:47
35139riku-san14.081.1035.548.1882017-01-18 17:04:58
36329Lastpost1.632.828808.4872016-07-03 12:19:21
37385RavioliPunch443.879240.6272012-06-02 20:09:33
38174-1Zeroku10.807.5823.009.3542013-09-11 18:49:00
3945Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
40384Scrummie1449.337101.5822017-01-29 11:10:29
41378PatrickSindelka537.607370.1612012-12-25 21:31:29
42109Myraela17.334.9124.605.3732014-01-12 16:12:47
43294DarkXP3.093.0972.337.6162012-04-13 21:06:42
44414TypeMaster91.95442.9732012-09-27 10:54:35
45129BootVluchteling14.707.5105.102.8232017-01-16 16:00:55
4622[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
47375crazy987574.725309.8092013-12-05 00:20:03
48225r3v0ss7.180.9864.855.4622016-05-12 16:45:08
4953guitarist.nl29.467.9316.903.4462017-01-25 17:23:38
5043Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.455.588+6.92855.602.374+4.695
2 DIG11159.741.001+25.26171.202.770+13.790
3 ONZ7147.884.113+21.00062.256.246+7.358
4 Frontpage8128.352.11041.030.600
5 MUZ380.585.013+1.68415.234.834+585
6 CREW257.066.509+50.00015.762.598+37.769
7 WGR354.355.797+64443.516.569+819
8 VBL543.025.77515.274.556
9 TVR222.912.23119.400.286
10 KLB522.205.8419.147.401
11 GAM414.641.7477.049.830
12 PTA214.360.7624.380.785
13 GC.2780.41686.024
13678
Biep!
pi_168560078
Zozo, pulse van 500k+
pi_168583131
31 January 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.330.104.061+3.349.7637.007.603.511+1.322.568
2FOK!4305.693.384.063+992.0662.176.587.270+421.111
3osu!4134.573.486.914+3.359.9161.903.192.334+1.223.023
4Reddit3404.149.692.671+1.355.8632.012.769.511+655.802
5TeamLiquid2293.634.302.702+769.1772.307.049.516+387.156
6StepmaniaOnline2003.369.709.158+3.459.726722.906.412+683.240
7LUElinks2113.083.863.330+313.6711.454.567.340+91.371
8Kongregate2583.004.401.000+760.4951.418.946.843+473.874
9Klamm.de1702.986.808.319+495.2511.479.652.240+361.252
1013371412.697.056.076+428.4221.360.000.451+130.686
11OCN-Overclock.net3052.660.320.876+696.0241.404.579.062+420.429
12Hinnavaatlus1162.576.562.973+543.5171.329.817.973+520.973
13What.cd?1802.437.095.571+524.2701.022.259.417+159.084
14PolishTracker1462.371.538.983+635.9151.219.781.098+266.680
15GAMEFORGEGAMES1031.697.451.877+84.119935.903.036+20.620
16Board8541.688.671.617+122.756589.706.817+34.929
17SwiftIRC871.571.809.321+61.724741.298.611+29.738
18UnofficialLinusTechTips1791.417.634.724+947.0631.129.378.265+522.435
19SWB1051.341.198.469+135.000457.392.432+73.739
20KongregateElite821.332.317.244+170.449474.970.691+41.850


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.597.4454.065.8782017-01-30 20:00:41
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.266.031+50.00036.248.483+33.3332017-01-31 22:45:40
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.32422.587.5762017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.467.854+6.00023.000.542+1.8842017-01-31 17:56:08
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.097.79420.826.6762017-01-30 09:07:08
16Programmeur53.830.84811.500.9342017-01-29 22:31:42
17Jegorex49.616.713+10.00019.021.768+5.5132017-01-31 20:58:27
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.600.110+10.00011.942.366+8.3982017-01-31 17:15:50
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.229.675+14.00019.120.464+10.3852017-01-31 16:34:59
34Karina37.699.9179.886.8252017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.099.828+5.00030.237.515+4.8912017-01-31 20:47:10
41Messina34.825.00028.895.9762017-01-29 19:39:38
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.259.270+243.5036.510.623+34.5372017-01-31 07:50:51
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.582.93218.086.7372017-01-30 09:40:42
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.452.418+2.05610.723.712+2.4992017-02-01 04:53:46
19012
Biep!
pi_168583132

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
144PiRANiA33.259.270+243.5036.510.623+34.5372017-01-31 07:50:51
2245Drizzt6.300.000+100.0002.623.517+45.4162017-02-01 04:14:53
3129BootVluchteling14.757.510+50.0005.131.277+28.4542017-01-31 15:03:04
4230+1KLTZK7.130.789+50.0004.420.779+40.0792017-01-31 14:27:27
54Omentuva98.266.031+50.00036.248.483+33.3332017-01-31 22:45:40
6233DieselTank7.028.737+50.0002.004.226+13.2362017-01-31 17:06:26
7303dimmak2.835.702+50.0001.390.069+28.6222017-01-31 12:14:12
873vaarsuvius24.708.305+50.00010.334.319+23.1862017-01-31 16:23:14
9130jimcom8914.755.625+50.0003.925.638+9.7082017-01-31 13:30:32
10352+3Cobratjuh987.216+50.000269.517+14.9142017-01-31 14:53:55
11182+2Dengaman10.200.000+50.0005.017.002+22.1322017-01-31 13:01:52
1261LightLuke27.720.852+36.90512.375.857+23.3982017-01-31 08:40:13
13216joystickj7.596.055+34.8963.640.225+21.1762017-01-31 12:43:32
1433DaFan38.229.675+14.00019.120.464+10.3852017-01-31 16:34:59
15254Satioz5.596.218+10.0002.466.665+3162017-01-31 16:26:42
16263pieterr944.563.866+10.0003.015.326+6.7222017-01-31 08:52:24
1719TigerXtrm45.600.110+10.00011.942.366+8.3982017-01-31 17:15:50
1817Jegorex49.616.713+10.00019.021.768+5.5132017-01-31 20:58:27
1985Malfoi20.889.306+10.00013.272.350+1.7032017-01-31 11:10:56
2080hole198821.784.228+10.00018.904.680+11.1482017-02-01 02:49:24
2158mufcie28.210.037+8.00015.523.718+4.1492017-01-31 15:54:38
2255VinceSTM28.429.767+7.42912.526.387+7.2082017-02-01 00:54:20
2369p425.463.094+6.61920.124.079+10.0002017-01-31 21:57:53
24164DrNick11.872.166+6.5545.209.355+3.1622017-02-01 03:00:45
2511commentator58.467.854+6.00023.000.542+1.8842017-01-31 17:56:08
2640Ge4ce35.099.828+5.00030.237.515+4.8912017-01-31 20:47:10
27321timo831.961.176+3.524786.005+1.2632017-01-31 16:51:53
28112dwerg16.958.842+2.9275.857.800+8632017-01-31 16:19:09
29170Nizzno11.010.738+2.65310.559.701+1.9712017-01-31 22:00:06
3050SlechtValk30.452.418+2.05610.723.712+2.4992017-02-01 04:53:46
31248SleepSub6.069.240+2.0002.439.508+8452017-01-31 16:55:17
32206LangeNils8.534.2392.821.9082016-10-26 22:26:32
33203Neo-Fearstrike8.751.9551.194.4692012-07-06 22:49:36
34400Vimkie249.53545.3132012-08-07 18:26:50
35368igi0n649.798285.3622016-06-12 16:40:49
36133kanovinnie14.484.9599.823.2342017-01-30 16:33:56
37261AgedeO4.935.0172.274.5882014-02-27 16:20:10
38169wisheh11.106.97914.641.7122017-01-10 14:15:57
3999jfversluis18.359.0487.623.8132015-01-04 19:10:22
40275TehTurd3.941.6661.774.4122013-12-22 17:05:00
41138DrPhibes14.158.4427.916.5022017-01-25 16:00:08
4268ssmm98725.478.4188.148.0062017-01-30 18:59:17
43146plopkweker13.293.8234.258.9972015-05-20 14:29:59
4459[Brabant]Snow Bone28.074.7496.944.7112016-12-27 22:55:31
45152roonaan12.561.5432.970.9842012-10-06 16:13:57
46220nosamason7.337.0924.073.7172017-01-29 06:00:02
4720Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
48212qubiz8.036.8809.580.7162013-11-06 21:06:01
49259dujour5.275.6633.542.9732013-01-16 15:19:32
50370Mano_635.304496.8562014-06-12 23:44:57

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.472.142+16.55455.613.934+11.560
2 DIG11159.839.906+98.90571.262.357+59.587
3 ONZ7147.890.113+6.00062.258.130+1.884
4 Frontpage8128.352.11041.030.600
5 MUZ380.587.940+2.92715.235.697+863
6 CREW257.066.50915.762.598
7 WGR354.358.450+2.65343.518.540+1.971
8 VBL543.125.775+100.00015.319.972+45.416
9 TVR222.922.231+10.00019.411.434+11.148
10 KLB522.255.841+50.0009.187.480+40.079
11 GAM414.676.643+34.8967.071.006+21.176
12 PTA214.410.762+50.0004.394.021+13.236
13 GC.2780.41686.024
1404
Biep!
pi_168607987
1 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.335.172.813+5.068.7527.009.171.645+1.568.134
2FOK!4305.694.057.469+673.4062.176.967.247+379.977
3osu!4134.577.015.924+3.529.0101.904.499.419+1.307.085
4Reddit3404.151.158.799+1.466.1282.013.434.257+664.746
5TeamLiquid2293.635.122.111+819.4092.307.478.555+429.039
6StepmaniaOnline2003.372.300.367+2.591.209723.272.419+366.007
7LUElinks2113.083.993.939+130.6091.454.628.074+60.734
8Kongregate2583.005.092.179+691.1791.419.252.213+305.370
9Klamm.de1702.987.257.139+448.8201.479.879.616+227.376
1013371412.697.509.774+453.6981.360.291.785+291.334
11OCN-Overclock.net3052.660.903.877+583.0011.404.807.371+228.309
12Hinnavaatlus1162.576.954.685+391.7121.329.993.316+175.343
13What.cd?1802.437.504.376+408.8051.022.453.545+194.128
14PolishTracker1462.371.640.800+101.8171.219.844.709+63.611
15GAMEFORGEGAMES1031.697.675.280+223.403935.988.257+85.221
16Board8541.688.868.282+196.665589.749.334+42.517
17SwiftIRC871.571.937.714+128.393741.366.757+68.146
18UnofficialLinusTechTips1791.418.607.568+972.8441.129.946.444+568.179
19SWB1051.341.376.802+178.333457.429.016+36.584
20KongregateElite821.332.610.469+293.225475.039.462+68.771


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.600.226+2.7814.065.8782017-02-01 20:00:27
2Jo0Lz108.420.99930.387.7342017-01-12 11:32:34
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.316.031+50.00036.291.291+42.8082017-02-02 01:44:42
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.32422.587.5762017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.479.854+12.00023.006.623+6.0812017-02-01 17:30:02
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.193.795+96.00120.878.122+51.4462017-02-01 22:49:31
16Programmeur53.880.848+50.00011.519.758+18.8242017-02-02 00:24:34
17Jegorex49.616.71319.021.7682017-01-31 20:58:27
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.630.110+30.00011.947.932+5.5662017-02-01 23:22:35
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.570.58617.422.9112017-01-24 14:10:27
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.244.675+15.00019.130.873+10.4092017-02-01 16:52:00
34Karina37.699.9179.886.8252017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.099.82830.237.5152017-01-31 20:47:10
41Messina34.825.00028.895.9762017-01-29 19:39:38
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.259.2706.510.6232017-01-31 07:50:51
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.632.932+50.00018.106.810+20.0732017-02-01 14:53:36
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.456.786+4.36810.725.992+2.2802017-02-02 01:38:44
3117
Biep!
pi_168607988

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
115Apollo1555.193.795+96.00120.878.122+51.4462017-02-01 22:49:31
2204Ceased2be8.681.070+50.0003.315.327+19.8792017-02-01 12:18:12
347Sjowhan31.632.932+50.00018.106.810+20.0732017-02-01 14:53:36
4120+1Lloris9215.967.770+50.0009.042.211+6.4252017-02-01 21:02:26
5196LyndAZ9.181.645+50.0003.615.543+11.9502017-02-01 23:43:38
616Programmeur53.880.848+50.00011.519.758+18.8242017-02-02 00:24:34
7329+1gramps1.635.999+50.0002.934.219+97.2832017-02-01 21:53:51
8169wisheh11.156.979+50.00014.678.144+36.4322017-02-01 10:37:26
94Omentuva98.316.031+50.00036.291.291+42.8082017-02-02 01:44:42
10243Silverdigger6.518.358+50.0009.989.087+20.0392017-02-01 22:19:37
1119TigerXtrm45.630.110+30.00011.947.932+5.5662017-02-01 23:22:35
1285Malfoi20.909.306+20.00013.277.217+4.8672017-02-01 18:34:10
1333DaFan38.244.675+15.00019.130.873+10.4092017-02-01 16:52:00
1411commentator58.479.854+12.00023.006.623+6.0812017-02-01 17:30:02
15186DutchGrounds9.858.912+9.2215.104.429+4.0782017-02-01 07:53:00
1655VinceSTM28.438.767+9.00012.529.643+3.2562017-02-01 23:47:15
17170Nizzno11.016.252+5.51410.562.550+2.8492017-02-01 22:00:48
18347talentt1.046.426+5.000564.135+1.6372017-02-01 11:27:25
1958mufcie28.215.037+5.00015.526.537+2.8192017-02-01 16:03:28
2050SlechtValk30.456.786+4.36810.725.992+2.2802017-02-02 01:38:44
211wonderer113.600.226+2.7814.065.8782017-02-01 20:00:27
22248SleepSub6.071.240+2.0002.441.260+1.7522017-02-01 15:59:37
23321timo831.963.015+1.839788.537+2.5322017-02-01 23:10:09
24164DrNick11.873.994+1.8285.209.874+5192017-02-02 03:00:45
25408KingOfThePotatoPeople143.026+1.66846.366+1.0622017-02-01 19:56:15
26112dwerg16.960.143+1.3015.857.911+1112017-02-01 06:57:17
2769p425.463.979+88520.129.079+5.0002017-02-01 18:50:52
2884trainfreak20.925.8605.588.2902017-01-29 20:10:11
29315rivalo52.313.4331.439.6852013-03-01 16:59:02
30398equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
3167Intrepidity25.507.9236.431.1222013-09-20 15:55:00
32373Brammetje94600.000227.3472016-09-22 11:30:03
33296Jordiy3.048.2201.247.2082017-01-31 00:11:03
34366Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
3514SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
36150Miepes12.663.4873.232.6922016-01-17 18:19:50
37148Jojogirl13.234.2427.994.0632015-01-31 15:31:10
38141s10eke13.824.38414.782.3662017-01-16 22:44:29
39391wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
4081ChristiaaNL21.644.04010.303.3312017-01-27 12:32:10
4149Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
4262Fha26.471.5754.364.5512016-12-23 14:42:44
43346littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
44235IceDustbin6.951.2803.076.0592016-11-29 09:54:32
45145Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
46305CrunchySelf2.680.4311.675.5012016-03-01 07:34:30
4748lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
48348sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
492853rdRock3.452.7531.606.9142016-03-10 21:56:40
50424Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.503.970+31.82855.620.019+6.085
2 DIG11159.987.907+148.00171.335.434+73.077
3 ONZ7147.902.113+12.00062.264.211+6.081
4 Frontpage8128.452.110+100.00041.139.833+109.233
5 MUZ380.589.241+1.30115.235.808+111
6 CREW257.066.50915.762.598
7 WGR354.363.964+5.51443.521.389+2.849
8 VBL543.125.77515.319.972
9 TVR222.922.23119.411.434
10 KLB522.257.509+1.6689.188.542+1.062
11 GAM414.676.6437.071.006
12 PTA214.410.7624.394.021
13 GC.2780.41686.024
9153
Biep!
pi_168633285
2 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.338.234.925+3.062.1127.010.412.240+1.240.595
2FOK!432+25.697.779.642+3.722.1732.178.504.283+1.537.036
3osu!4134.580.586.851+3.570.9271.905.821.695+1.322.276
4Reddit3404.152.550.163+1.391.3642.014.093.382+659.125
5TeamLiquid2293.635.785.223+663.1122.307.834.029+355.474
6StepmaniaOnline2003.374.811.554+2.511.187723.665.124+392.705
7LUElinks2113.084.306.985+313.0461.454.758.702+130.628
8Kongregate2583.006.002.252+910.0731.419.720.387+468.174
9Klamm.de1702.987.534.782+277.6431.480.010.201+130.585
1013371412.697.883.388+373.6141.360.431.510+139.725
11OCN-Overclock.net3052.661.566.413+662.5361.405.122.231+314.860
12Hinnavaatlus1162.577.368.362+413.6771.330.094.319+101.003
13What.cd?1802.437.921.756+417.3801.022.657.310+203.765
14PolishTracker1462.371.944.573+303.7731.219.929.263+84.554
15GAMEFORGEGAMES1031.697.895.177+219.897936.072.934+84.677
16Board8541.688.989.720+121.438589.772.599+23.265
17SwiftIRC871.572.215.310+277.596741.472.623+105.866
18UnofficialLinusTechTips180+11.442.986.265+24.378.6971.150.155.624+20.209.180
19(+1)KongregateElite83+11.342.607.997+9.997.528484.783.885+9.744.423
20(-1)SWB1051.341.629.637+252.835457.527.307+98.291


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.600.2264.065.8782017-02-01 20:00:27
2Jo0Lz108.470.999+50.00030.405.090+17.3562017-02-02 14:14:26
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.316.03136.291.2912017-02-02 01:44:42
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.32422.587.5762017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.500.854+21.00023.016.233+9.6102017-02-02 21:59:48
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.193.79520.878.1222017-02-01 22:49:31
16Programmeur53.880.84811.519.7582017-02-02 00:24:34
17Jegorex49.626.713+10.00019.027.119+5.3512017-02-03 00:21:11
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.635.110+5.00011.948.945+1.0132017-02-02 20:39:38
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.620.586+50.00017.435.983+13.0722017-02-02 10:28:33
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.226.96310.378.5502017-01-26 22:27:18
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.253.675+9.00019.136.313+5.4402017-02-02 15:47:01
34Karina37.699.9179.886.8252017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.099.82830.237.5152017-01-31 20:47:10
41Messina34.825.00028.895.9762017-01-29 19:39:38
42SwollyBoy34.200.00018.733.2362017-01-25 11:34:07
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.307.781+48.5116.519.453+8.8302017-02-02 06:54:34
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.632.93218.106.8102017-02-01 14:53:36
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.462.178+5.39210.728.176+2.1842017-02-03 06:01:46
18707
Biep!
pi_168633286

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1144+3Litso13.373.635+100.0003.460.791+17.2172017-02-02 13:24:26
290Boer22220.070.467+50.0006.161.244+11.4812017-02-02 12:23:35
3122Twinky15.714.415+50.0006.571.064+27.3722017-02-02 12:21:54
4131d4v1d14.734.716+50.0003.851.742+10.5732017-02-02 22:31:30
523ezechiel00743.620.586+50.00017.435.983+13.0722017-02-02 10:28:33
6312+2richolio2.395.154+50.000589.524+6.5892017-02-02 23:12:55
773vaarsuvius24.758.305+50.00010.356.437+22.1182017-02-02 22:48:17
8420+15Runekf50.000+50.00042.610+42.6102017-02-02 20:17:37
92Jo0Lz108.470.999+50.00030.405.090+17.3562017-02-02 14:14:26
1044PiRANiA33.307.781+48.5116.519.453+8.8302017-02-02 06:54:34
11123Quotidien15.474.261+26.32320.729.338+37.0262017-02-02 22:47:39
1211commentator58.500.854+21.00023.016.233+9.6102017-02-02 21:59:48
13216joystickj7.616.918+20.8633.647.744+7.5192017-02-02 09:39:59
1458mufcie28.226.037+11.00015.532.768+6.2312017-02-02 20:10:51
15263pieterr944.573.866+10.0003.018.718+3.3922017-02-02 12:08:03
1617Jegorex49.626.713+10.00019.027.119+5.3512017-02-03 00:21:11
1785Malfoi20.919.306+10.00013.279.465+2.2482017-02-02 15:10:47
1833DaFan38.253.675+9.00019.136.313+5.4402017-02-02 15:47:01
1950SlechtValk30.462.178+5.39210.728.176+2.1842017-02-03 06:01:46
2055VinceSTM28.443.767+5.00012.530.796+1.1532017-02-02 21:37:15
2119TigerXtrm45.635.110+5.00011.948.945+1.0132017-02-02 20:39:38
22348-1talentt1.051.426+5.000569.199+5.0642017-02-02 09:37:38
23111+1dwerg16.963.285+3.1425.859.200+1.2892017-02-02 12:39:15
2469p425.467.111+3.13220.139.079+10.0002017-02-03 05:44:50
25164DrNick11.876.316+2.3225.211.151+1.2772017-02-03 03:00:45
26248SleepSub6.073.240+2.0002.443.007+1.7472017-02-02 17:25:59
27409-1KingOfThePotatoPeople143.308+28246.607+2412017-02-02 22:10:25
28220nosamason7.337.179+874.074.143+4262017-02-02 10:00:01
29161Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
30102DirkZz17.911.6676.210.0882013-01-22 05:14:51
31334-1irow1.471.678924.3082014-08-28 15:11:30
32118RockNijntje16.088.5415.714.8092017-01-29 20:12:36
33231wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
34114gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
35108Pochamapan17.381.4595.618.4372017-01-27 08:58:35
36290Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
3717908gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
38330-1gramps1.635.9992.934.2192017-02-01 21:53:51
39406-1afraid_tech177.078166.0342012-05-27 08:38:03
40226Daywalk3r7.154.3122.781.0652012-03-18 20:18:53
41233DieselTank7.028.7372.004.2262017-01-31 17:06:26
42251B-1-0-05.758.7893.027.4172016-02-29 16:23:23
43345-1P8II1.091.4061.056.7332015-08-06 02:30:45
44153anatopia12.510.0203.400.5012012-01-22 08:02:12
45284heywoodu3.496.909490.5652016-08-04 11:52:16
4656no_tukker28.399.0037.397.2462017-01-28 21:41:42
47325-1Taperol1.770.8501.017.7702013-02-09 14:44:08
48224Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
49382-1Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
50428-2iJR8.9547.1112013-06-14 18:05:23

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.511.292+7.32255.622.309+2.290
2 DIG11159.999.907+12.00071.340.573+5.139
3 ONZ7147.923.113+21.00062.273.821+9.610
4 Frontpage8128.452.11041.139.833
5 MUZ380.592.383+3.14215.237.097+1.289
6 CREW257.066.50915.762.598
7 WGR354.363.96443.521.389
8 VBL543.125.77515.319.972
9 TVR222.922.23119.411.434
10 KLB522.257.791+2829.188.783+241
11 GAM414.697.506+20.8637.078.525+7.519
12 PTA214.410.7624.394.021
13 GC.2780.41686.024
9155
Biep!
pi_168656338
3 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.341.703.472+3.468.5477.011.393.340+981.100
2FOK!4325.698.633.864+854.2222.178.863.574+359.291
3osu!414+14.594.149.774+13.562.9231.908.046.917+2.225.222
4Reddit3404.153.853.536+1.303.3732.014.674.251+580.869
5TeamLiquid2293.636.508.433+723.2102.308.130.479+296.450
6StepmaniaOnline2003.377.951.002+3.139.448724.154.662+489.538
7LUElinks2113.084.624.395+317.4101.454.937.757+179.055
8Kongregate2583.006.884.468+882.2161.420.375.808+655.421
9Klamm.de1702.987.865.127+330.3451.480.307.716+297.515
1013371412.698.429.462+546.0741.361.019.344+587.834
11OCN-Overclock.net3052.664.418.990+2.852.5771.406.618.855+1.496.624
12Hinnavaatlus1162.577.718.104+349.7421.330.228.930+134.611
13What.cd?1802.438.649.812+728.0561.022.988.673+331.363
14PolishTracker1462.372.195.887+251.3141.219.997.261+67.998
15GAMEFORGEGAMES1031.698.006.479+111.302936.095.077+22.143
16Board8541.689.086.557+96.837589.790.088+17.489
17SwiftIRC871.572.445.128+229.818741.571.096+98.473
18UnofficialLinusTechTips1801.443.822.018+835.7531.150.455.587+299.963
19KongregateElite831.342.715.786+107.789484.817.412+33.527
20SWB1051.341.927.837+298.200457.649.491+122.184


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.621.952+21.7264.065.8782017-02-03 23:02:25
2Jo0Lz108.470.99930.405.0902017-02-02 14:14:26
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.316.03136.291.2912017-02-02 01:44:42
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.348.32422.587.5762017-01-29 14:46:39
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.502.854+2.00023.017.243+1.0102017-02-03 16:33:16
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.224.294+30.49920.889.945+11.8232017-02-03 11:11:17
16Programmeur53.880.84811.519.7582017-02-02 00:24:34
17Jegorex49.626.71319.027.1192017-02-03 00:21:11
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.650.110+15.00011.956.988+8.0432017-02-03 22:51:18
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.620.58617.435.9832017-02-02 10:28:33
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.244.876+17.91310.387.966+9.4162017-02-03 10:12:53
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.261.675+8.00019.147.926+11.6132017-02-03 17:03:04
34Karina37.699.9179.886.8252017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.099.82830.237.5152017-01-31 20:47:10
41Messina34.837.500+12.50028.923.356+27.3802017-02-03 21:49:41
42SwollyBoy34.300.000+100.00018.772.985+39.7492017-02-03 13:14:11
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.383.433+75.6526.533.964+14.5112017-02-03 09:07:31
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.632.93218.106.8102017-02-01 14:53:36
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.465.933+3.75510.730.075+1.8992017-02-04 06:00:24
8667
Biep!
pi_168656339

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
142SwollyBoy34.300.000+100.00018.772.985+39.7492017-02-03 13:14:11
244PiRANiA33.383.433+75.6526.533.964+14.5112017-02-03 09:07:31
3294+4backline93.096.742+72.6231.265.230+6.6232017-02-03 19:46:28
478BBQSausage22.250.000+50.0007.485.289+25.6212017-02-04 06:21:28
5194+1Henk.veldhuizen.59.267.785+50.0004.964.714+21.9542017-02-03 10:43:12
6104La-Vache-Qui-Rit17.677.138+50.00011.824.389+23.9692017-02-03 08:26:40
7119+1Lloris9216.017.770+50.0009.049.608+7.3972017-02-03 19:40:50
896ursel19.066.802+50.0008.313.710+24.0422017-02-03 11:32:26
9285+1hhenrieke3.484.563+50.0001.536.096+26.1532017-02-03 14:23:54
10361+4Marcel-o795.505+47.439275.738+14.8092017-02-03 09:46:40
1156no_tukker28.432.987+33.9847.414.277+17.0312017-02-03 13:15:02
1215Apollo1555.224.294+30.49920.889.945+11.8232017-02-03 11:11:17
13293netsplitter3.130.344+25.3871.913.505+13.9082017-02-03 12:00:55
141wonderer113.621.952+21.7264.065.8782017-02-03 23:02:25
1584+1Malfoi20.939.306+20.00013.283.148+3.6832017-02-03 15:20:53
1627PoisoneIvy42.244.876+17.91310.387.966+9.4162017-02-03 10:12:53
1719TigerXtrm45.650.110+15.00011.956.988+8.0432017-02-03 22:51:18
1841Messina34.837.500+12.50028.923.356+27.3802017-02-03 21:49:41
1977Mr. Stewie22.757.719+11.09514.878.865+4.9792017-02-03 21:45:43
20216joystickj7.626.951+10.0333.652.111+4.3672017-02-03 09:02:39
21263pieterr944.583.866+10.0003.022.482+3.7642017-02-03 18:15:27
2280hole198821.794.228+10.00018.915.544+10.8642017-02-04 00:24:44
2333DaFan38.261.675+8.00019.147.926+11.6132017-02-03 17:03:04
2458mufcie28.232.037+6.00015.536.992+4.2242017-02-03 23:01:53
2555VinceSTM28.448.767+5.00012.532.890+2.0942017-02-03 18:13:46
2669p425.471.942+4.83120.144.079+5.0002017-02-03 23:38:50
2723719hunter916.807.492+4.6368.471.928+8.0122017-02-03 20:58:05
2850SlechtValk30.465.933+3.75510.730.075+1.8992017-02-04 06:00:24
29111dwerg16.966.170+2.8855.860.484+1.2842017-02-03 16:25:29
30248SleepSub6.075.750+2.5102.446.398+3.3912017-02-03 20:33:22
3111commentator58.502.854+2.00023.017.243+1.0102017-02-03 16:33:16
32164DrNick11.877.070+7545.211.822+6712017-02-04 03:00:45
33372Yosander618.141591.4552016-03-17 21:54:11
34224Meddo7.209.63611.240.0142016-02-12 23:59:48
35423Evyuna18.61752.2722012-01-06 10:35:03
36382Jojojoost493.799108.9042013-12-20 10:23:03
37398Rick.groen1996272.584151.3762017-01-25 22:55:46
3863Darkestrah26.421.0185.970.5302014-08-04 10:08:02
39395QuincydeKoster288.89164.8822012-03-13 12:43:41
40359DjinN821.515434.6972017-01-15 17:55:47
41161Lammert12.106.3913.670.4142016-02-13 03:21:12
42278kawa43.800.4002.687.1322015-11-07 16:06:25
43102DirkZz17.911.6676.210.0882013-01-22 05:14:51
44231wurich7.109.7915.025.5822015-04-03 21:34:07
45384Huppelmuts474.292138.9502012-08-23 06:46:24
46114gtaboy10716.524.0076.837.8262016-07-28 16:05:37
47290Wells3.376.6713.447.4132016-05-17 19:01:21
48429rorymeijer4.0401.2342012-10-01 16:03:00
4917908gnot10.388.7005.918.7012015-03-02 10:06:17
50209Beardslasher8.425.0256.806.9342016-02-25 19:15:30

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.577.046+65.75455.656.644+34.335
2 DIG11160.192.916+193.00971.423.342+82.769
3 ONZ7147.925.113+2.00062.274.831+1.010
4 Frontpage8128.452.11041.139.833
5 MUZ380.595.268+2.88515.238.381+1.284
6 CREW257.066.50915.762.598
7 WGR354.376.464+12.50043.548.769+27.380
8 VBL543.125.77515.319.972
9 TVR222.932.231+10.00019.422.298+10.864
10 KLB522.257.7919.188.783
11 GAM414.707.539+10.0337.082.892+4.367
12 PTA214.410.7624.394.021
13 GC.2780.41686.024
2783
Biep!
pi_168679552
4 February 2017

^O^ Teams Top 20! ^O^

PosNaamMembersKeysClicks
1DutchPowerCows115717.343.508.484+1.805.0127.012.477.965+1.084.625
2FOK!4325.699.162.470+528.6062.179.260.359+396.785
3osu!4144.598.697.317+4.547.5431.910.018.921+1.972.004
4Reddit341+14.269.816.103+115.962.5672.078.171.024+63.496.773
5TeamLiquid2293.637.450.561+942.1282.308.649.280+518.801
6StepmaniaOnline201+13.382.092.286+4.141.284724.673.552+518.890
7LUElinks2113.084.886.205+261.8101.455.060.341+122.584
8Kongregate2583.007.578.585+694.1171.420.710.198+334.390
9Klamm.de1702.988.061.107+195.9801.480.451.966+144.250
1013371412.698.846.801+417.3391.361.173.900+154.556
11OCN-Overclock.net3052.665.028.691+609.7011.407.056.686+437.831
12Hinnavaatlus1162.578.066.728+348.6241.330.346.688+117.758
13What.cd?1802.438.938.005+288.1931.023.107.106+118.433
14PolishTracker1462.372.352.823+156.9361.220.039.087+41.826
15GAMEFORGEGAMES1031.698.159.286+152.807936.134.139+39.062
16Board8541.689.173.763+87.206589.824.174+34.086
17SwiftIRC871.572.565.591+120.463741.627.914+56.818
18UnofficialLinusTechTips1801.444.976.429+1.154.4111.151.049.799+594.212
19KongregateElite831.343.016.383+300.597484.995.328+177.916
20SWB1051.342.062.323+134.486457.694.081+44.590


^O^ De FOK!Top 50! ^O^


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1wonderer113.626.952+5.0004.065.8782017-02-05 00:45:30
2Jo0Lz108.470.99930.405.0902017-02-02 14:14:26
3--Baal--99.183.00023.085.0002014-08-05 15:12:57
4Omentuva98.366.031+50.00036.317.501+26.2102017-02-04 18:25:44
5Twieki90.740.51521.873.1862016-12-22 13:49:28
6Xipheon82.711.56236.534.1802015-05-10 15:54:42
7jaapio198476.152.85116.654.0742016-10-31 18:35:58
8Shantii71.372.0282.780.7282013-09-09 15:49:54
9Phoef64.398.324+50.00022.610.479+22.9032017-02-04 10:01:59
10Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
11commentator58.502.85423.017.2432017-02-03 16:33:16
12Baukie58.154.94320.746.4972013-08-21 18:17:10
13ChandlerFOK56.199.63116.632.5322013-03-08 22:51:42
14SpeedyGJ55.368.28213.949.9512016-06-17 00:00:40
15Apollo1555.224.29420.889.9452017-02-03 11:11:17
16Programmeur53.880.84811.519.7582017-02-02 00:24:34
17Jegorex49.626.71319.027.1192017-02-03 00:21:11
18Dviate48.500.00016.712.9812017-01-27 18:21:49
19TigerXtrm45.665.110+15.00011.963.309+6.3212017-02-04 22:44:46
20Bakakame45.565.9495.216.2552012-11-20 17:39:14
21Gijsssss44.712.24611.424.7062012-05-22 02:28:44
22[brabant]psv0143.838.6004.610.2882013-11-10 12:56:16
23ezechiel00743.670.586+50.00017.491.508+55.5252017-02-04 15:19:04
24DJMO42.581.5505.939.3642017-01-26 21:48:05
25Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
26stijnb42.377.93210.813.4492012-01-16 14:20:32
27PoisoneIvy42.247.895+3.01910.389.521+1.5552017-02-04 10:00:45
28BrothaG42.098.6319.167.3032013-04-26 21:18:39
29Wazakindjes42.061.229699.9562014-01-05 04:21:08
30Omniej41.717.3805.488.6242013-12-05 14:01:43
31Glremme41.146.55714.399.3402012-01-29 15:40:28
32DarkPhoenix38.272.36232.376.0542013-07-03 14:23:38
33DaFan38.261.67519.147.9262017-02-03 17:03:04
34Karina37.699.9179.886.8252017-01-30 19:50:00
35gateway36.404.63815.249.6692016-12-17 00:58:00
36jhilverda36.093.1097.891.8782017-01-26 13:04:57
37Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
38maikelf35.807.11810.524.1632012-01-19 09:29:34
39onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32
40Ge4ce35.109.828+10.00030.249.947+12.4322017-02-04 20:49:13
41Messina34.837.50028.923.3562017-02-03 21:49:41
42SwollyBoy34.300.00018.772.9852017-02-03 13:14:11
43Ebut33.743.8386.134.5642016-07-03 10:06:43
44PiRANiA33.383.4336.533.9642017-02-03 09:07:31
45Dipsausje32.618.00610.530.3492014-01-06 20:05:25
46Verelias32.252.51111.711.7082016-05-11 15:06:15
47Sjowhan31.632.93218.106.8102017-02-01 14:53:36
48lowe31.088.4306.713.8332015-06-12 14:54:50
49Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
50SlechtValk30.467.166+1.23310.730.722+6472017-02-05 06:00:22
3404
Biep!
pi_168679553

^O^ De Toppulsers! _O_


PosNaamKeysClicksLast Pulse
1227+3KLTZK7.180.789+50.0004.441.908+21.1292017-02-04 15:47:16
267+1ssmm98725.528.418+50.0008.167.749+19.7432017-02-04 18:13:27
3414+6Runekf100.000+50.00048.945+6.3352017-02-04 21:42:47
44Omentuva98.366.031+50.00036.317.501+26.2102017-02-04 18:25:44
592+1Dr_Flash19.805.598+50.00015.388.255+138.9302017-02-04 23:46:09
623ezechiel00743.670.586+50.00017.491.508+55.5252017-02-04 15:19:04
79Phoef64.398.324+50.00022.610.479+22.9032017-02-04 10:01:59
8225+4Rnie7.185.368+48.6495.502.116+42.5892017-02-05 01:42:47
9194Henk.veldhuizen.59.299.667+31.8824.970.773+6.0592017-02-04 18:56:54
1019TigerXtrm45.665.110+15.00011.963.309+6.3212017-02-04 22:44:46
11354+2ijs_beer971.470+14.557632.712+5.2612017-02-04 20:07:14
12360+1Marcel-o806.148+10.643279.297+3.5592017-02-04 09:36:20
1340Ge4ce35.109.828+10.00030.249.947+12.4322017-02-04 20:49:13
1469p425.479.659+7.71720.153.973+9.8942017-02-05 01:54:55
15321+1timo831.970.532+7.517791.687+3.1502017-02-04 23:04:00
1685trainfreak20.932.937+7.0775.590.947+2.6572017-02-04 20:07:55
17170Nizzno11.022.245+5.99310.567.745+5.1952017-02-04 22:00:19
181wonderer113.626.952+5.0004.065.8782017-02-05 00:45:30
1955VinceSTM28.452.767+4.00012.534.278+1.3882017-02-04 20:26:08
2077Mr. Stewie22.761.536+3.81714.881.305+2.4402017-02-04 21:45:42
2127PoisoneIvy42.247.895+3.01910.389.521+1.5552017-02-04 10:00:45
2258mufcie28.234.037+2.00015.539.435+2.4432017-02-04 22:46:13
2350SlechtValk30.467.166+1.23310.730.722+6472017-02-05 06:00:22
24164DrNick11.877.572+5025.212.242+4202017-02-05 03:00:45
25306CrunchySelf2.680.4311.675.5012016-03-01 07:34:30
26130jimcom8914.755.6253.925.6382017-01-31 13:30:32
27349sniel1231.037.715251.5922013-01-02 18:52:56
2810Bruce11762.275.88719.355.2712015-07-26 18:48:58
29426Compnerd2511.7901.6972014-04-11 21:49:26
30197yorP9.080.0362.713.5562012-07-03 18:56:09
3125Bengeltje42.576.59110.559.8572014-07-11 11:50:06
32204Ceased2be8.681.0703.315.3272017-02-01 12:18:12
3373vaarsuvius24.758.30510.356.4372017-02-02 22:48:17
34399equal88269.946260.2952012-04-20 15:28:07
3554Janetje28.647.18119.686.4112017-01-25 21:34:14
36312richolio2.395.154589.5242017-02-02 23:12:55
37178Burnaboy10.394.6355.348.1442014-07-19 21:16:43
38367Appietjuh695.514412.7692015-01-10 15:23:39
3976automatic_22.823.0904.636.0172015-08-31 22:36:54
40291Buckel3.149.8434.684.7392012-12-23 21:39:01
41348talentt1.051.426569.1992017-02-02 09:37:38
4279Posergoth666722.123.3069.741.4572017-01-23 11:12:56
43392wulfyzef321.445253.7962014-03-23 05:13:17
44155msnippe12.357.8663.653.1702015-02-24 00:00:23
4549Lafyno30.541.8517.042.4782017-01-25 23:54:30
4637Renesite35.819.6584.456.8542015-11-27 20:06:36
47347littledutchy1.056.263718.2962014-08-26 14:30:22
48105VixenFromHell17.586.6136.726.2572014-03-30 17:50:24
49146Maringo13.301.9151.827.2942014-12-07 22:06:25
5039onlogisch35.645.96512.287.7732017-01-13 18:54:32

*O* Subteam statistieken! *O*


PosNaamGebr.ToetsjesKlikjes
1 ABO11191.592.548+15.50255.663.385+6.741
2 DIG11160.192.91671.423.342
3 ONZ7147.925.113