Alle deelnemers zijn bekend en
hier te vinden. Mocht je benieuwd zijn naar de sporten en onderdelen, die kun je daar dus ook allemaal vinden, want het staat allemaal onder elkaar. Best wat bekende schaatsers overigens, zoals Peter Micheal en Francesca Lollobrigida.
De voltallige Nederlandse ploeg, hier gaan WE de strijd om de medailles mee aan
BoogschietenCompound, vrouwen - Sanne de Laat
BiljardDriebanden - Dick Jaspers
BowlingTen-pin, dubbels - Johnny Spil, Jeffrey van de Wakker
Ten-pin, singles - Johnny Spil, Jeffrey van de Wakker
KanopoloVrouwen - Colette van den Berg, Marsha Roos, Trea Timmermans, Lisanne Dreyfus, Marajke Dijkman, Charlotte Bakkes, Sarissa van Veenendaal, Diewertje Bink, Erwin Roos, Marsha Tiessen, Marlen Wessels, Selina Dijkstra
GymnastiekAcrobatische gymnastiek, paren - Djenti Verbrugge, Nicole Eykelenboom
Trampoline, synchroon vrouwen - Carlijn Blekkink, Tara Fokke
Ju-jitsuDuo's, mannen - Ruben Assmann, Marnix Bunnik
M 62kg - Ecco van der Veer
M 69kg - Boy Vogelzang
M 94kg - Melvin Schol
V 70kg - Aafke van Leeuwen
KarateM 60kg - Geoffrey Berens
KickboksenK1 rules, W 65kg - Sarel de Jong
KorfbalNadhie den Dunnen, Marjolijn Kroon, Laurens Leeuwenhoek, Jet Hendriks, Nick Pikaar, Olav van Wijngaarden, Mick Snel, Maaike Steenbergen, Esther Cordus, Suzanne Struik, Harjan Visscher, Celeste Split, Erwin Zwart, Richard Kunst
PowerliftingZwaargewicht vrouwen - Ankie Timmers
Superzwaargewicht vrouwen - Ielja Strik
RollersportenInlineskaten, 20km afvalrace mannen - Ronald Mulder, Michel Mulder, Kay Schipper
Inlineskaten, 20km afvalrace vrouwen - Denise Rosemboom
Inlineskaten, 10km puntenkoers mannen - Ronald Mulder, Michel Mulder, Kay Schipper
Inlineskaten, 10km puntenkoers vrouwen - Denise Rosemboom
Inlineskaten, 500m mannen - Ronald Mulder, Michel Mulder, Kay Schipper
Inlineskaten, 500m vrouwen - Denise Rosemboom
Inlineskaten, 200m tijdrit mannen - Ronald Mulder, Michel Mulder, Kay Schipper
Inlineskaten, 200m tijdrit vrouwen - Denise Rosemboom
SquashEnkelspel, vrouwen - Tessa ter Sluis, Milou van der Heijden
TouwtrekkenVrouwen -540kg - Anna Vrolijk, Jolanda Vergeer, Simona de Vries, Stephanie van Rossum, Carolina van der Helm, Aaltje Nieuwland, Grietje Stoker, Irene van der Helm, Kim Boogard, Miranda Boogaard
Mannen -640kg - Gerard Roodhart, Ruud Geerdes, Teun Huirne, Arnold Veltkamp, Jan Albert Wansink, Arnold Winkels, Hermannes Brinks, Jan-willem Klumpers, Gerben Jansen, Bjorn Jansen, Mathijs Harink, Dirk van de Berg, Gerrit te Luggenhorst, Jelle van der Velde
Mannen -700kg - Vincent Wagenmans, Gerrit Uilenreef, Robin Boerstoel, Jeroen Nieuwehuis, Gerbert Schutte, Gerrit Bijenhof, Stefan Groot Nuelend, Gerolph Hoff, Johannes Bartels, Dirk van de Berg, Gerrit te Luggenhorst, Jelle van der Velde
Waterskiėn & wakeboardenWakeboarden, freestyle dames - Sanne Meijer