Hallo,
Hierbij bied ik een rode Yamaha Aerox 2009 aan omdat ik nu studeer en hij dus niet meer gebruikt wordt. Huidige km stand is 19500 (wordt niet meer mee gereden)
Het enige wat motorisch aan de Aerox veranderd is de uitlaat, want de oude uitlaat was lek door roest. Hier is nu een Gianelli Reverse uitlaat voor in de plaats gekomen en gemonteerd en afgesteld door Walter van Os te spijkenisse waardoor die ca. 80 km/h loopt. Zoals u kunt zien word de uitlaat nu goed bijgehouden. De Aerox is voor de rest helemaal standaard.
Aan het uiterlijk is niet zo veel veranderd. Heb alleen de oude standaard onderkuip laten vervangen door een DMP onderkuip in bijpassende kleur voor een sportiever uiterlijk en ook nog rood velglint gemonteerd. Ook is er een ICE-spatbord opgezet.
Recent heeft die nog een kleine beurt gehad:
- remblokken vervangen zowel voor als achter
- nieuwe bougie
- remvloeistof vervangen zowel voor als achter
- nieuwe voorband - Evo Pirelli 21
Altijd onderhouden door de dealer, dus hij start en rijd goed! Voor 800 is die gelijk verkocht!
Is te bezichtigen in Hoogvliet (Rotterdam)!
![mwck0n.jpg]()
![20zzrb4.jpg]()
![mt7abs.jpg]()
![5s2z7.jpg]()
![optnh3.jpg]()
![35a4xp1.jpg]()
![296k5zq.jpg]()