Paard: 1.63hoog, 23jaar, Merriequote:Op zondag 21 april 2013 11:03 schreef cerebella het volgende:
Kun je wat meer vertellen over de paardjes, hoe oud, hoe groot, is de pony gecastreerd?
Hoe zijn ze in een kudde? Wellicht kun je rond gaan fietsen door de polder in je buurt om aan boeren of paardenmensen te vragen of ze gratis of voor een klein prijsje in hun wei mogen staan.
Zijn ze wel recreatief te berijden? Misschien kun je voor een prikkie ze bij iemand stallen als je de kinderen des huizes paardrijles met ze geeft?
Beetje creatief zijn
Ik ga hier niet op in.quote:Op zondag 21 april 2013 11:01 schreef FAUSTI het volgende:
Vraag mij dat enkel af waarom pas zo laat actie te hebben ondernomen?
.... kun je toch mooi zelf thuis IKEA-balletjes van draaien...quote:Op zondag 21 april 2013 11:05 schreef FAUSTI het volgende:
Klinkt leuk, echter wie gaat het onderhoud van de paarden bekostigen TS zit namelijk in de schuldsanering en het lijkt mij stug dat er boeren zitten te wachten op twee oudere paarden van iemand anders. Vooral in deze tijden... Kan op dit moment overal zo paarden gratis ophalen.
quote:Op zondag 21 april 2013 11:12 schreef yvonne het volgende:
https://www.google.nl/web(...)&biw=0&bih=514&ion=1
En kijk eens op Bokt rond?
Klopt.. soest..quote:Op zondag 21 april 2013 11:12 schreef lady-wrb het volgende:
er was ooit een rusthuis voor paarden ergens in utrecht ofzo. stichting de paardenkamp dacht ik.
Ik denk dat dit een mega issue is, als je ziet wat er aangeboden wordt aan dure zadels, trailers, paardjes zelf. Hier in de omgeving hebben de dure stallen hun prijs al drastisch laten zakken.quote:Op zondag 21 april 2013 11:13 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
Vond het al heel wat om hier hulp te vragen![]()
Maar inderdaad.. is wel een slimme, had ik ook niet aan gedacht.
Done that.. Maar ik sta echt al voor een prikkie.. Goedkoper dan dit is er niet in de buurt.quote:Op zondag 21 april 2013 11:13 schreef yvonne het volgende:
En shop eens rond, een heleboel stallingsplekken hebben de prijs naar beneden gedaan, crisis, weinig paarden etc.
Ik zal een account aanmaken..quote:Op zondag 21 april 2013 11:15 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik denk dat dit een mega issue is, als je ziet wat er aangeboden wordt aan dure zadels, trailers, paardjes zelf. Hier in de omgeving hebben de dure stallen hun prijs al drastisch laten zakken.
Wat een defaitistische instelling is dat. Als het om mijn paardjes zou gaan (heb er 3) zou ik álles proberen.quote:Op zondag 21 april 2013 11:05 schreef FAUSTI het volgende:
Klinkt leuk, echter wie gaat het onderhoud van de paarden bekostigen TS zit namelijk in de schuldsanering en het lijkt mij stug dat er boeren zitten te wachten op twee oudere paarden van iemand anders. Vooral in deze tijden... Kan op dit moment overal zo paarden gratis ophalen.
Volgens mij mag je voor een paardenrusthuis ook je portemonnee trekken. Behoorlijk.quote:Op zondag 21 april 2013 11:12 schreef yvonne het volgende:
https://www.google.nl/web(...)&biw=0&bih=514&ion=1
En kijk eens op Bokt rond?
Je kunt het misschien nog bij ponyclubs in de buurt proberen.quote:Op zondag 21 april 2013 11:08 schreef dolfina-chica het volgende:
[..]
Paard: 1.63hoog, 23jaar, Merrie
Pony: 1.21laag, 11-12jaar, ruin
in kudde lopen ze gewoon mee! polder.. (woon in drenthe, ben boerderijen bij langs geweest, iedereen in de buurt met land, kent mijn verhaal)
Recreatief zijn ze inderdaad te berijden!
[..]
Ik ga hier niet op in.
De kinderboerderij, stom.. nooit aangedacht.. Die ga ik eens benaderen.
Alternatief Stichting AAP, geen idee, ga ik nakijken.
En nog wat, denk niet alleen aan kinderboerderijen, maar opvangtehuizen, kinderen met beperking die in een huis zitten, dat soort zaken liggen meestal buiten het centrum.quote:
Ik heb alle zorgboerderijen al een mail gestuurd vorig jaar.. Je wilt niet weten hoeveel mensen er zijn geweest om te kijken..quote:Op zondag 21 april 2013 11:18 schreef yvonne het volgende:
[..]
En nog wat, denk niet alleen aan kinderboerderijen, maar opvangtehuizen, kinderen met beperking die in een huis zitten, dat soort zaken liggen meestal buiten het centrum.
Daar sta ik ook best voor open!quote:Op zondag 21 april 2013 11:18 schreef cerebella het volgende:
[..]
Wat een defaitistische instelling is dat. Als het om mijn paardjes zou gaan (heb er 3) zou ik álles proberen.
It ain't over 'till it's over.
Wat betreft de kosten, er is nogal een verschil tussen half-/volpension en een weitje met schuilplek bij de boer. Misschien is het net te betalen voor Ts als ze alleen het voer en de hoefsmid hoeft te voorzien. Wellicht kan ze klusjes doen in ruil voor de wei.
nogal... ik schrik er van..quote:Volgens mij mag je voor een paardenrusthuis ook je portemonnee trekken. Behoorlijk.
klopt, alleen heb je voor Rendac ook je paspoort nodig, en die heb ik (nog) niet.. (probeer paps over tehalen, dat hij wil helpen met kosten voor paspoort)quote:[..]
Je kunt het misschien nog bij ponyclubs in de buurt proberen.
Mocht er zich geen oplossing aandienen, zou het vreselijk zijn als ze naar het buitenland moeten voor de slacht. Ze in laten slapen is ook een optie. Je krijgt geen geld voor ze, en moet Rendac betalen voor het ophalen, maar weet dan wel dat er niet met ze geleurd wordt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |