Mijn zus heeft een Wii, toen ze nog thuis woonde kocht ik er wel eens een spel voor, zo ook Dragonball Z budokai Tenchaichi 2 en later 3.
Erg leuke games met gruwelijk veel personages speelbaar en veel lokaties.
Nu heb ik wat demo's gespeeld van Dragonball Z games op de X360 en ik heb er een gekocht en de volgende dag weer teruggebracht want het is allemaal gewoonweg niet half zo goed als tenchaichi 3, laat staan deel 2.
Graphics zijn mooier, maar er zijn erg weinig vechters en sommigen hebben zelfs een erg slecht vechtsysteem waarbij het niet om vaardigheid gaat maar om een soort van rock/paper/sizzors geval, waardoor er geen enkel plezier zit in het vechten.
Nu is mijn vraag dus: wat is de beste Dragonball Z game op de X360? Ik ben niet van plan om zelf een Wii aan te schaffen alleen voor Dragonball Z.
Durf kritiek te geven en te discusseren, maar doe het altijd met respect.