daar was ik al bang voor. Maar al tegenargument dat ik alle betalingen de afgelopen 5 jaar netjes hebt betaald is zeker ook geen betrouwbaarheid te noemenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:25 schreef CoolGuy het volgende:
het gaat denk ik niet zo zeer om t geld maar om de betrouwbaarheid v.d, hypotheeknemer.
Zo klinkt het wel erg donker ja. Laat ik het anders zeggen.quote:daarnaast, perse willen kopen op 1300 netto + jouw salaris + als backup + BKR klinkt mij in de oren alsof een bank daar nietenthousiast van wordt.
Hypotheekgeverquote:
Of wat cutcake zegt: als de hypotheek lager is dan de executiewaarde, dan maakt een bank niet zo snel bezwaar.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:17 schreef kloontjeloontje het volgende:
9 v/d 10 banken willen een absoluut schone BKR registratie en die ene die het wel accepteerd zal het volgende aanhouden
Geen belemmering voor de verstrekking van Nationale Hypotheek Garantie vormen A- of A1-registraties waarbij:
blijkens de opgave van het BKR een herstelcode (H) is vermeld; of
blijkens de opgave van het BKR de desbetreffende lening is afgelost; of
blijkens een verklaring van de desbetreffende geldgever de achterstanden zijn ingelopen of de lening is afgelost.
Vergeet dat maar; bank wil zowat inkomensgarantie tot zeker 10 jaar vooruit. In ons geval betekende dat, dat we de pensioeninkomens (UPO's) moesten overhandigen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:19 schreef Lienekien het volgende:
Of wat cutcake zegt: als de hypotheek lager is dan de executiewaarde, dan maakt een bank niet zo snel bezwaar.
Dat is alleen bewijs dat het in jouw geval anders ging.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 17:35 schreef blomke het volgende:
[..]
Vergeet dat maar; bank wil zowat inkomensgarantie tot zeker 10 jaar vooruit. In ons geval betekende dat, dat we de pensioeninkomens (UPO's) moesten overhandigen.
Inderdaad, dat krijg je met excentriekelingen. We krijgen ook NHG-rente, zonder de NHG aan te hoeven vragen. En de hypotheek, zonder taxatierapport. Alles ging anders, ook het pensioeninkomen over 10 jaar. Excentriek.....quote:Op vrijdag 6 juli 2012 19:07 schreef Lienekien het volgende:
Dat is alleen bewijs dat het in jouw geval anders ging.
Nou ik ben 35 37 en ze wilden mijn pensioen overzicht ook zien terwijl het maar over een verlenging ging van mijn hypotheek voor 18 jaar.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 19:44 schreef blomke het volgende:
[..]
Inderdaad, dat krijg je met excentriekelingen. We krijgen ook NHG-rente, zonder de NHG aan te hoeven vragen. En de hypotheek, zonder taxatierapport. Alles ging anders, ook het pensioeninkomen over 10 jaar. Excentriek.....
Waaruit blijkt dat banken zeer hoge eisen stellen aan de inkomens en de inkomenszekerheid op de lange termijn bij het verstrekken van hypotheken.quote:Op zaterdag 7 juli 2012 00:06 schreef Tikbalang het volgende:
Nou ik ben 35 37 en ze wilden mijn pensioen overzicht ook zien terwijl het maar over een verlenging ging van mijn hypotheek voor 18 jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |