Zo'n telefoonverzekering neem je toch juist voor het geval je wordt beroofd op straat?quote:Echter moeten er dan duidelijke sporen van braak schade zijn en die zijn er natuurlijk niet.
Ik heb ook wel eens zoiets meegemaakt, ook bij ProAssist ja. Er moeten duidelijk sporen van braak aanwezig zijn, want anders kun je fluiten naar je vergoedingquote:Op zaterdag 17 december 2011 15:46 schreef HetKlusKonijn het volgende:
Volgens mij ben je inderdaad genaaid met die verzekering TS. Het lijkt me typisch zo'n aangesmeerde overbodige verzekering, omdat zoals al eerder gezegd, bij braaksporen dit hoogstwaarschijnlijk al onder een andere verzekering valt.
Dat wil echter niet zeggen dat je geen kans maakt de telefoon toch vergoed te krijgen, als je duidelijk bewijs hebt van de diefstal (camerabeelden) en uiteraard aangifte hebt gedaan. Toch maar met die verzekeringsclub bellen, het is een gevalletje "nee heb je, ja kun je krijgen..."
Veel succes TS!
Omdat hij tijdens het zitten vervelend zit in je broekzak?quote:Op zaterdag 17 december 2011 17:40 schreef Inlognaam het volgende:
Look at me! I've got an iPhone!
Waarom leg je een iPhone op een dienblad terwijl je gaat eten in een restaurant voor paupers?
1- om gezien te worden met een iPhone?
2- om gezien te worden met een iPhone?
3- om gezien te worden met een iPhone?
4- omdat je je iPhone zat bent en eindelijk eens een echte telefoon wilt.
Ik vrees dat je niets krijgt uitgekeerd; je bent er onzorgvuldig mee omgegaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |