1 2 3 4 5 6 | [img=41,24]http://tinyurl.com/cheerleader-santa[/img] [img=15,15]http://tinyurl.com/very-grumpy[/img] [img=15,15]http://tinyurl.com/eyebrows-flirt[/img] [img=27,23]http://tinyurl.com/emo-gay-handtasje[/img] [img=19,18]http://tinyurl.com/pink-bandana[/img] |
dank je!quote:Op woensdag 11 november 2009 01:06 schreef ElisaB het volgende:
Joepie
Well done Tombola
(welkom overigens)
oeh, ik wacht (on)geduldig af! (en hoezo voorlopig anoniem? wanneer ga je je geheime identiteit onthullen dan?quote:Op woensdag 11 november 2009 01:10 schreef DeZwabber het volgende:
overigens, om antwoord te geven, nee ik heb er geen bezwaar tegen om alles op internet te plempen
voorlopig ben ik toch anoniem
*gaat typen
wanneer mijn cape af isquote:Op woensdag 11 november 2009 01:15 schreef tombolafan het volgende:
[..]
oeh, ik wacht (on)geduldig af! (en hoezo voorlopig anoniem? wanneer ga je je geheime identiteit onthullen dan?)
quote:Op woensdag 11 november 2009 01:22 schreef DeZwabber het volgende:
Vanwege diverse problemen in het verleden (die ik ook nog wel wil delen, maar dat is een heel ander verhaal), ben ik in aanraking gekomen met diverse instanties (RIAGG, PsyQ e.d.). Bij het RIAGG zeiden ze na een gesprek met een psych dat ik misschien add had, nou is mijn behandeling daar op een gegeven moment gestopt omdat het een beetje doodliep daar. Een paar jaar later ging ik langs bij PsyQ, en daar viel degene die de intake deed op dat ik wel symptomen had van ad(h)d, en daarom kreeg ik een consult, waar uit bleek dat ik inderdaad waarschijnlijk add heb, en er worden nog een paar tests gedaan in de nabije toekomst
Maar over de jaren, na dus met veel mensen gesproken te hebben over wat er mis is met me, krijg ik steeds meer signalen in die richting, ze dachten bijvoorbeeld op de middelbare school dat ik een autist was. ik ben eigenlijk mijn hele leven al dromerig geweest, all over the place, heb moeite gesprekken te volgen / houden (ik loop soms "vast" omdat ik inmiddels iets anders denk dan wat ik nog aan het zeggen ben bijvoorbeeld.
dat is het zo'n beetje geloof ik
Overigens geloof ik ook niet zo in labels, maar aangezien iedereen steeds boos op me word vanwege mijn vergeetachtigheid, heb ik liever dat ik kan zeggen dat het "iets" is, want ik kan er echt niks aan doen, en ik ben het onbegrip een beetje zat.
mmm, af als in "ik moet m nog afmaken; hij is nog niet klaar"quote:
quote:Op woensdag 11 november 2009 01:37 schreef DeZwabber het volgende:
ik heb 200 hamsters die hem op dit moment ijverig aan het weven zijn
Nou......... ik moet heel eerlijk toegeven dat ook ik voor het eerst bij het gamen zoiets had van "wow... da's wel lomp"quote:Op dinsdag 10 november 2009 23:13 schreef Loveless85 het volgende:
Ja dat sloeg echt nergens op, een of andere overijverige CDA'er, omdat er 1 gewelddadige missie in zit waar je terrorist ben en burgers moet doden. Terwijl je aan het begin kan kiezen om NIET die missie te hoeven doen.
En whaddefok, hoeveel geweld zit er wel niet in films en seriesEn in games als GTA en vroegah Carmageddon enzo
![]()
quote:Op woensdag 11 november 2009 06:44 schreef Harajuku. het volgende:
De korting wordt gelijk van je paal afgetrokken, wheheheh.
Tis een raar verhaalquote:Op woensdag 11 november 2009 06:44 schreef Harajuku. het volgende:
De korting wordt gelijk van je paal afgetrokken, wheheheh.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |