quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 18:55 schreef Pagan het volgende:
Tashi heeft in de keuken geholpen met pancakes bakken en is nu witbespikkeld.
Enjoy! Als je het suikerklontje goed afspoelt kun je het opeten.quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:32 schreef Greys het volgende:
Ik ga NU in bad met Lush Mabar (zo heet ie toch, met dat suikerklontje?)
*plons*
Dat smolt ook meteen onder de kraanquote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:38 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Enjoy! Als je het suikerklontje goed afspoelt kun je het opeten.![]()
MM: stoerrrr!
Daar heb je helemaal gelijk in!quote:Op zaterdag 29 augustus 2009 19:51 schreef nokwanda het volgende:
Ik zag op de foto's dat Tashi wel vaker helpt in de keuken. Ook bij het opeten van de goodies
quote:Op zondag 30 augustus 2009 15:50 schreef Greys het volgende:
Ik heb het gisteravond niet gekeken (Let's Dance) maar dit MOETEN jullie even zien, dit fragmentje.
Ik vond John Williams altijd al een leuke kerel, maar nu vind ik het een held!![]()
http://rtl.nl/components/(...)s_john.avi_plain.xml
Het was bij dat sterrenschaatsprogramma al zo'n vreselijk sympathiek type, maar als je dit durft, jezelf zo voor schut durft te zetten op nationale televisie en dan toch nog respect afdwingt omdat het gewoon écht knap is wat je doet, dan kan je voor mij echt niet meer stuk!quote:
Ja dat dacht ik ook. Van die statische shit. FF zoeken.quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:00 schreef Cat22 het volgende:
Loveless: volgens mij zijn er doekjes die je in je masjien kunt doen waar de katteharen aan blijven plakken. Maar ik moet bekennen dat ik gewoon harig door het leven ga.
Bij mij blijven die paar haren die Boris verliest meestal na het wassen in mijn kleding hangen, maar bij het drogen in de droger zitten ze daarna zo goed als allemaal in het filter dat ik dan leeg kan gooien. Bedenk ik me net!quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:02 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik ook. Van die statische shit. FF zoeken.
Hij staat nu leeg zonder wasmiddel op 90 graden het langste programma te draaien. Schijnt ook wel iets te helpen, maar is weer wat minder voor m'n energierekening
quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:00 schreef Cat22 het volgende:
Loveless: volgens mij zijn er doekjes die je in je masjien kunt doen waar de katteharen aan blijven plakken. Maar ik moet bekennen dat ik gewoon harig door het leven ga.
Ik heb een was/droogcombi. Dus niet zo'n aparte filter wat je vaak wel in 'losse' drogers in de deur oid hebt zittenquote:Op zondag 30 augustus 2009 16:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Bij mij blijven die paar haren die Boris verliest meestal na het wassen in mijn kleding hangen, maar bij het drogen in de droger zitten ze daarna zo goed als allemaal in het filter dat ik dan leeg kan gooien. Bedenk ik me net!
quote:Op zondag 30 augustus 2009 16:08 schreef Greys het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Overigens ben ik er nog niet helemaal uit wat ik van die Breeze dingen vindt. Die paarse randjes met scheerspul zijn wel uberfijn met het scheren, maar als je je mesje per ongeluk op een nattig badrandje laat liggen, zijn die randjes helemaal slijmerig en druiperig daarnaEn op kleinere plekjes kan je dus ook helemaal niets met dat mesje, want door die paarse scheergelranden is het totaal veel te groot
quote:
Ik heb van die cheap-ass mesjes. En scheer met Lush Smoothies.quote:Overigens ben ik er nog niet helemaal uit wat ik van die Breeze dingen vindt. Die paarse randjes met scheerspul zijn wel uberfijn met het scheren, maar als je je mesje per ongeluk op een nattig badrandje laat liggen, zijn die randjes helemaal slijmerig en druiperig daarnaEn op kleinere plekjes kan je dus ook helemaal niets met dat mesje, want door die paarse scheergelranden is het totaal veel te groot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |