Er is altijd wel iemand en in de weekenden zekersquote:Op vrijdag 5 september 2008 17:27 schreef TLC het volgende:
[..]
Ja als het maar enigszins bewoond gebied is
We kunnen toch gewoon eiland hoppen via de wadden-eilandenquote:Op vrijdag 5 september 2008 18:03 schreef RemcoDelft het volgende:
Als je de zeekant op gaat houdt het snel op met 10 km ...
Wat tof in beeld gebrachtquote:Op zondag 7 september 2008 15:48 schreef chufi het volgende:
Zo was ongeveer onze tocht naar de grens van Duitsland
[ afbeelding ]
Geen Dank.. Nederland is klein en dan gaat het nog om een tocht op google maps uit te stippelen, maar het gaat maar van A t/m Y , dus bij elk volgend land zal dit niet genoeg zijn..quote:
In het OT staat 10, maar ik later geopperd om daar circa 25 van te maken, aangezien anders heel lang kan duren en zeker in de rest van de wereld wordt het moeilijk om elke 10 km een gehucht te vinden. Dan is nog de vraag hoe je meetquote:Op dinsdag 9 september 2008 15:27 schreef LightLuke het volgende:
Abertamy
[ afbeelding ]
Edit: hoeveel KM mag er maximaal tussen 2 plaatsen zitten?
Quote uit de OT ;quote:Op dinsdag 9 september 2008 16:44 schreef chufi het volgende:
[..]
In het OT staat 10, maar ik later geopperd om daar circa 25 van te maken, aangezien anders heel lang kan duren en zeker in de rest van de wereld wordt het moeilijk om elke 10 km een gehucht te vinden. Dan is nog de vraag hoe je meet.
We deden ff een pilsje in Plzen, Tsjechiequote:Op dinsdag 9 september 2008 18:07 schreef TLC het volgende:
[..]
Quote uit de OT ;
"Maar wat als je bij onbewoonde gebieden komt ?![]()
Goede vraag![]()
Kom je aan rond bv woestijngebied dan mag je een grotere afstandsmarge aanhouden ; je kunt denken aan de eerstvolgende plaats in de "nabijheid"."
Ontopic ; zijn we Duitsland al uit ?
Dat ziet er toch bijzonder smakelijk uitquote:
Das wel een beetje veel ehquote:Op vrijdag 19 september 2008 23:45 schreef Atreidez het volgende:
Anders pak je volgende keer ff een andere foto.. Deze is 4,8mb
googlemapt iig een stuk beter jaquote:Op donderdag 25 september 2008 15:03 schreef Atreidez het volgende:
Aleksinac Ik heb de bewoonde wereld maar weer even opgezocht, denk dat t handig is dat we bij een grote weg in de buurt blijven![]()
[ afbeelding ]
Aan de plaatsen kan het niet liggen want die zijn er genoeg..... Zo is het niet echt leuk meer Chufi als je sprongen van 25+ km neemt steeds.quote:Op vrijdag 5 september 2008 17:18 schreef TLC het volgende:
Wat is de bedoeling van dit spel ?![]()
Het begin is in onze hoofdstad Amsterdam ; de volgende noemt een plaats dat binnen 10 km afstand ervan ligt.
Dat ook ja...quote:Op woensdag 15 oktober 2008 11:44 schreef Atreidez het volgende:
Veel plaatsen zijn niet in de "latijnse" letters, maar de griekse.. Lastig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |