wat ben jij een geborneerde lappenkut. Sorry dat ik het zeg, maar iedereen is in staat om zelfmoord te plegen. Maar goed, dat weet jij niet, wereldschuwe miepie.quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:19 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Het draait allemaal om een beetje fantasie, of denk je werkelijk dat ik in staat ben om zelfmoord te plegen?![]()
Ik geef aan hoe ik het zou doen als ik mijn fantasie de vrije loop laat, maar ik ben iniedergeval niet van plan om zelfmoord te plegen, dus voor mij geen zelfmoord.
Iedereen is in staat om zelfmoord te plegen? Misschien in een uitzichtloze positie, maar zelfs dan acht ik de kans klein dat ik zelfmoord pleeg. Ik heb voor nu en later geen plannen om zelfmoord te plegen, mierenneuker.quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:22 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
wat ben jij een geborneerde lappenkut. Sorry dat ik het zeg, maar iedereen is in staat om zelfmoord te plegen. Maar goed, dat weet jij niet, wereldschuwe miepie.
Je moet wel een heel erge kut leven hebbenquote:Op woensdag 4 juli 2007 04:22 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
wat ben jij een geborneerde lappenkut. Sorry dat ik het zeg, maar iedereen is in staat om zelfmoord te plegen. Maar goed, dat weet jij niet, wereldschuwe miepie.
moet ik mij verdedigen? of doe je dat zelf al voor mij?quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:26 schreef Double-Helix het volgende:
[..]
Je moet wel een heel erge kut leven hebben![]()
wat is je punt? Dat bedoel ik nou, die cnn objectiviteit. Maar je zal zelf niet naar die jongen stappen, slappe kutmiet.quote:Op woensdag 4 juli 2007 05:07 schreef tevebe het volgende:
Voor onze school wou iemand zichzelf ophangen. Hij stond op een grote tak en was dronken. Hij was alleen vergeten dat het touw te lang was en veel te dun. Iedereen stond hem dus aan te moedigen om te springen. De val was toch maar 2,5meter. Uiteindelijk issie door de politie uit de boom gehaalt.
Ontopic: Geen idee, nooit over nagedacht.
Ik stond ook te roepen dat ie moest springen. Iedereen behalve hij had door dat t touw te lang was.quote:Op woensdag 4 juli 2007 05:10 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
wat is je punt? Dat bedoel ik nou, die cnn objectiviteit. Maar je zal zelf niet naar die jongen stappen, slappe kutmiet.![]()
Ja, alleen is dit de originele versie van 8 jaar geleden, uit de forumwedstrijd "commit suicide and scar as much innocent bystanders as you can"quote:Op woensdag 4 juli 2007 10:15 schreef mctwigt het volgende:
Is dat niet ongeveer hetzelfde als wat ik heb gepost...
quote:
De grap is dat je de kogel niet zult voelen, de pillen wel - en toch is iedereen bang voor de kogel(ik incluis)quote:Op woensdag 4 juli 2007 10:18 schreef -Strawberry- het volgende:
Iets wat je niet echt voelt. Zoals een kogel door je hoofd zou ik denk ik niet kunnen.
Die trekker overhalen enzo..
Doe dan maar met pillen.
Hoe weet je dat je de kogel niet zult voelen? Niemand heeft het kunnen na vertellen, toch?quote:Op woensdag 4 juli 2007 10:20 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
De grap is dat je de kogel niet zult voelen, de pillen wel - en toch is iedereen bang voor de kogel(ik incluis)
Hangt af van de situatie en persoon.quote:Op woensdag 4 juli 2007 04:22 schreef -Nederlander het volgende:
[..]
wat ben jij een geborneerde lappenkut. Sorry dat ik het zeg, maar iedereen is in staat om zelfmoord te plegen. Maar goed, dat weet jij niet, wereldschuwe miepie.
quote:Op woensdag 4 juli 2007 10:33 schreef Apekoek het volgende:
Ik zou gewoon naar het club huis van ADO Den Haag of Feyenoord gaan en dan met Ajax vlaggen zwaaien en joden ,joden joden roepen.
tis dat ie er al stond, anders had ik em even op bash opgezocht.quote:Op woensdag 4 juli 2007 10:12 schreef L.Denninger het volgende:
BENODIGDHEDEN :
Een (1) gebouw, ongeveer 10 verdiepingen, liefst met een drukke stoep ernaast.
25 meter pianosnaar of sterk visdraad.
27.5 meter sterk touw
Epoxy / secondelijm of iets dergelijks.
PROCEDURE:
1 - Ga naar dak van het gebouw
2 - Maak visdraad en touw stevig vast ergens boven aan het gebouw bij de rand.
3 - Bind het touw STEVIG om je enkels.
4 - Maak een mooie lus aan het einde van het visdraad en trek die strak om je nek.
5 - Lijm je handen aan beide zijden van je hoofd vast.
6 - Wacht tot lijm droog is
7 - Spring van het dak.
Je hebt ongeveer 25 meter vrije val om te accelereren.
Rond 6 meter van de grond zal de pianosnaar straktrekken en je hoofd er netjes afsnijden.
Iets later zal je blijven hangen aan het touw om je enkels, met je hoofd netjes in je handen,
op ooghoogte voor nietsvermoedende voorbijgangers.
Ook zal de stoep mooi rood gesproeid zijn.
Okee, misschien wel een beetje gecompliceerd, maar het lijkt me wel de moeite waard.
De bash.org entry is ook niet de eerste keer dat ie gebruikt werdquote:Op woensdag 4 juli 2007 13:22 schreef Silentuz het volgende:
[..]
tis dat ie er al stond, anders had ik em even op bash opgezocht.
nja, dan toch maar: http://bash.org/?488793
Daar ga je (vermoedelijk) niet dood aan. Hoewel, een kilo...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |