Ik woon nu iets meer dan 8 jaar in de UK en de meeste tijd hebben we in Schotland gewoond en wonen nu ook nog daar in Fife.
Het bevalt ons hier prima en zie het ook niet zitten om ooit nog terug te verhuizen naar nederland.
We hebben 3 jaar in het noord oosten van Engeland gewoon in Darlington en later in Frosterley in de Weardales maar dat was niet echt goed bevallen.
De Weardales is prachtig en een aanrader om eens langs te gaan maar Darlingon in een schijtgat waar je niet moet wezen al helemaal niet om te stappen.
De hele hoek van Newcaste tot Corbridge en dan via de A68 naar Darlo en dan naar Middlesborough is een hoek waar je niet moet wezen. De mensen daar vond ik er niet vriendelijk en al leuk even voetbal kijken als buitenlander is er al helemaal niet bij als het om Nationale teams gaat. De sfeer werd een beetje agressief.
Hier in Ediburgh is dat geen probleem .Hebben met z'n tweeen in een pub vol Schotten Nederland - Schotland gekeken een aantal jaar geleden en dat was prachtig die sfeer.
Zaterdag gaan we dan ook zeker de pub in voor de wedstrijd Scotland - Italy. En woensdag word het lachen als Engeland er uit ligt voor de EK