abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Arnof
ondertitel:Socioofzo.......

homepage:

voornaam:
achternaam:
geslacht:Man
woonplaats:Eindhoven
geboortedatum:26-04-1975
opleiding:Iets heel anders ...
beroep:Webbouwer
hobby's/interesses:Weinig

geregistreerd op:woensdag 7 juni 2000 @ 00:00
laatste bezoek:nooit
aantal posts: 165 (gemiddeld 1 per dag)
Social Media

signature:
Don't speak unless you can improve the silence. -Hunter
De scores hieronder zijn nog in testfase. Er kunnen nog schijnbaar onverklaarbare sprongen omhoog of omlaag plaatsvinden. Niet van alle dagen worden stats berekend.
Voor de berekening van de scores wordt gebruik gemaakt van de activiteit van de gebruiker. Hoe meer een user op positieve manier bijdraagt aan FOK! hoe hoger de score zal worden. Volg de discussie in deze reeks.
−10123456−101234
Huidige score (sinds laatste update van deze user): 0
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop