Zie TT?quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:39 schreef Ceviche het volgende:
Dit is geen sc, kunnen beter naar grtd gaan ofzo.
Maybe so, maar als modjes iets toleranter zijn kon die ook gewoon open blijven.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:40 schreef Nizno het volgende:
als degenen die niet voor de hunt posten maar alleen voor het plaatsen van plaatjes en er over geinen naar GRTD gaan kan de SC weer open.
Ik stoorde me ook aan het plaatjes posten om te posten en niets met het gespreksonderwerp te maken hebbende gedrag.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:41 schreef bambino het volgende:
[..]
Maybe so, maar als modjes iets toleranter zijn kon die ook gewoon open blijven.
2 dagen in de 2-3 maanden, is dat nou zo erg?
Ja ok, dat is ook begrijpelijk.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:42 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik stoorde me ook aan het plaatjes posten om te posten en niets met het gespreksonderwerp te maken hebbende gedrag.
Eensquote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:42 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik stoorde me ook aan het plaatjes posten om te posten en niets met het gespreksonderwerp te maken hebbende gedrag.
Zelfs een SC kan toch normaal gebruikt worden ipv te spammen?
En volgens mij mag je er ook geen commentaar op geven.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:43 schreef bambino het volgende:
[..]
Ja ok, dat is ook begrijpelijk.
Maar geef dan een waarschuwing en haal de foto's weg.
Maar vanwege de historie met de desbetreffende mod icm dat topic gaat het gelijk op slot.
denken op FOK! commentaar te mogen gevenquote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:43 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
[..]
En volgens mij mag je er ook geen commentaar op geven.
mijn vrijheid van meningsuiting pakt niemand mij af. Ik heb ook aangegeven dat ik sluiten van de SC dom vindt. Maar het gedrag in de SC was dommer.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:43 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
[..]
En volgens mij mag je er ook geen commentaar op geven.
Als die me daar voor wilt bannen, go ahead.quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:43 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
[..]
En volgens mij mag je er ook geen commentaar op geven.
Je hoeft geen refurbishede Black & Dekker dingie?quote:Op woensdag 28 augustus 2013 23:44 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik praat over de producten hoor. Maar de laatste uren zijn die gewoon teleurstellend, dus dan is offtopic sc een logisch gevolg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop