Dat kan ik mij goed voorstellenquote:Op zondag 27 oktober 2019 22:12 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik weet nog niet of ik daar veel zin in heb.
Ik moest lachen. Wat een mentaal wrak.quote:Op zondag 27 oktober 2019 21:34 schreef Tagliano het volgende:
Raybar zit er best wel emotioneel in
Je verzint het niet, ongekend
Helemaal mee eens. Buiten misschien de finale veel leuke wedstrijden en kwaliteit. Hopelijk een voorbode voor de Grand Slam, PC Finals en uiteraard het WK.quote:Op zondag 27 oktober 2019 23:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Was echt een heerlijk toernooi dit. Wat een contrast met de Grand Prix zeg! Ik heb genoten
Klopt, zonder vGerwen heb je ineens een heel gewaagde top met Cross, Smith, Price en Gurney die allen heel weinig voor elkaar onder doen. Met Wright, Chisnall, Wade, Aspinall en Durrant staat er ook een helemaal prima subtop. Wel een beetje te Brits misschien, je mag hopen dat vdBergh en de Zwaan de volgende stap snel gaan maken.quote:Op zondag 27 oktober 2019 23:40 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Buiten misschien de finale veel leuke wedstrijden en kwaliteit. Hopelijk een voorbode voor de Grand Slam, PC Finals en uiteraard het WK.
Van dit rijtje wel voornamelijk benieuwd wat Wright laat zien in de komende periode. Rond de Matchplay was hij briljant, ook in de kwartfinale die hij verloor; dan weer een matige WGP en dit EK toernooi overklast door De Zwaan.quote:Op maandag 28 oktober 2019 00:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Klopt, zonder vGerwen heb je ineens een heel gewaagde top met Cross, Smith, Price en Gurney die allen heel weinig voor elkaar onder doen. Met Wright, Chisnall, Wade, Aspinall en Durrant staat er ook een helemaal prima subtop. Wel een beetje te Brits misschien, je mag hopen dat vdBergh en de Zwaan de volgende stap snel gaan maken.
Ik ook zeker. Kan met hem alle kanten op natuurlijk.quote:Op maandag 28 oktober 2019 00:44 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Van dit rijtje wel voornamelijk benieuwd wat Wright laat zien in de komende periode. Rond de Matchplay was hij briljant, ook in de kwartfinale die hij verloor; dan weer een matige WGP en dit EK toernooi overklast door De Zwaan.
quote:Op maandag 28 oktober 2019 14:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ook zeker. Kan met hem alle kanten op natuurlijk.
Interessant is ook dat, op Cross natuurlijk en in mindere mate Price na, al die spelers heel weinig te verdedigen hebben aanstaande WK. Gurney, Smith en Wright verdedigen een tweede ronde, Chisnall en Wade een eerste ronde en Asp en Durrant helemaal geen deelname. Iedereen kan met een goed WK een gigantische slag slaan, met uitzicht op een vast plekje in de top 3.
Sowieso een interessant lijstje wat van het WK 2018 veel geld verdedigt. Taylor en J. Lewis (even afkloppen) doen niet meer mee, terwijl Webster, de 'stoppende' vBarneveld en Anderson begin komend seizoen nog een eindje verder weg gaan zakken. O en vdBergh zal zijn opmars licht verloren zien gaan, alhoewel hij vast wel zijn plek in de top 32 behoudt. De top 20 gaat dus nog aardig omgegooid worden het komende seizoen denk ik.
Onderin ook nog de nodige spanning voor de mannen die hun tourkaart willen behouden.quote:Op maandag 28 oktober 2019 16:10 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Sowieso gaan Aspinall, Durrant en Ratajski flink stijgen. Pas vanaf 2021 hoeven ze serieus geld te gaan verdedigen. Wat betreft Anderson moeten we nog even afwachten hoe en wat.
De komende anderhalf jaar worden voor Wright links- of rechtsom ook belangrijk gezien zijn relatief matige 2019. Anderson moet ook aan de bak voor zover hij kan/wil. Suljovic, Whitlock, Webster, Hopp, West moeten ook iets gaan bewerkstelligen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |