Ik denk dat ivo precies hetzelfde bedoelt als jij bedoeltquote:Op maandag 1 december 2014 13:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou een wasdroger kost een paar 100 euro. Dus als de persoon die die opmerking maakte nauwelijks van zijn spaargeld een wasdroger kan kopen dan gaat niet om die wasdroger maar om de hoeveelheid spaargeld. Dat is dan dermate weinig dat iets anders dat een soortgelijke prijs heeft ook niet te kopen is wegens geldgebrek.
Dus dan blijf ik bij dat je te duur leeft of sparen geen prioriteit heeft. En met je bedoel ik nu niet specifiek jou, Ivo1985.
Hier ook, het geeft mij een rustgevend gevoel als ik wat geld op mijn spaarrekening heb staanquote:Op donderdag 27 november 2014 21:41 schreef 44rdbei het volgende:
Ik wil niet van elke rekening in de stress hoeven schieten.
Prettig gevoel om wat achter de hand te hebben.
Vind ik een mooie norm/mooi streven.quote:Op maandag 1 december 2014 15:45 schreef eend112 het volgende:
Ik hou een bedrag achter de hand waarvan ik ongeveer een jaar vaste lasten van kan betalen.
Daar zit ik nu ook ongeveer op denk ik.quote:Op maandag 1 december 2014 15:45 schreef eend112 het volgende:
Ik hou een bedrag achter de hand waarvan ik ongeveer een jaar vaste lasten van kan betalen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |